Skocz do zawartości

Tantra, Nuru, Lingam - Wasze opinie i doświadczenia


deleteduser177

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem na tym forum podobnego tematu, jedynie jakieś pojedyńcze wzmianki. Myślę, że jest to dobry pomysł, aby zebrać wszelkie informacje o atrakcjach wspomnianych w tytule.

 

Otóż, zamierzam wybrać się na masaż tantryczny. W mieście "gdzie łódeczka w herbie jest" znalazłem sobie studio masażu i konkretną panią, która zajmuje się takimi rzeczami. Opinie o jej sprawnych paluszkach są bardzo dobre, a sama chwali się ogromem dyplomów. Najpierw umówię się do niej na masaż leczniczy pleców (były z nimi kłopoty w zeszłym roku - siedząca robota :() i jeżeli pani się sprawdzi, to dam jej szansę, aby wsparła mnie również duchowo. Docelowo chciałbym pójść sobie na masaż erotyczny z miłym finałem, ale wolę odkrywać takie usługi krok po kroku.

 

O ile nuru i lingam są raczej zrozumiałe w opisie tzn. pani z dużym biustem ślizga się cyckami, a potem stara się doprowadzić organizm do wrzenia masując penisa, o tyle spotkałem się ze sprzecznymi informacjami dot. tantry. Nie wiem, czy zarówno masująca jak i klient muszą być nago, czy może tylko klient? Nie wiem, czy tantra to "czary mary" rękoma nad moim ciałem, czy po prostu inny rodzaj masażu relaksacyjnego.

Tutaj obydwie strony są ubrane, a pan masażysta jakoś tam mizia klientkę po ciele: Tantra Massage - YouTube

 

Prośba do Was podzielenie się wiedzą i doświadczeniami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.