Skocz do zawartości

Najlepszy portal randkowy


olek163

Rekomendowane odpowiedzi

Żaden portal randkowy nie gwarantuje sukcesu. 
A już na pewno jak jesteś zamknięty w swoich czterech ścianach i niepełnosprawny. Znakomita większość  dzisiejszych lasek chce delektować się życiem i jego możliwościami. 

Nie ważne jaki pakiet na jakim portalu sobie wykupisz, nawet jak Cię z kimś zmatchuje to ostatecznie spali wszystko na panewce,

Na Twoim miejscu zrobiłbym to tak. Piszę prosto z mostu ogłoszenie na jakimś portalu regionalnym, piszę w nim że jestem niepełnosprawny i szukam pielęgniarki/opiekunki/kogoś do pogadania w odpowiednim wieku (Czyli 66 letnie emerytowane pielęgniarki odpadają)

Jak przyjdzie taka do mnie to wtedy  ewentualnie próbuję flirtować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, olek163 napisał:

Który portal randkowy jest najlepszy? Poniżej przedstawiam kilka znanych mi portali.

Jak już koniecznie musisz to wypróbuj Facebooka. Jest za darmo. Jak tam nie będziesz miał powodzenia to tym bardziej na Tinderze i innych. Ale jak Bracia tutaj podpowiadają lepiej zainwestować pieniądze w siłownię, zacząć chodzić na jakieś spotkania w bibliotekach itp., żeby mieć kontakt z realnymi kobietami, a nie podrasowanymi laskami szukającymi księcia z bajki.

15 godzin temu, olek163 napisał:

@Akadyjczyk Oczywiście mam tindera i zaglądam tam codziennie. Minął rok i nikt się nie odezwał.

Chłopie, w takim stanie szukasz partnerki na Tinderze???? Odbiło Ci? Jak tak dalej pójdzie to tak Ci siądzie psychika, że nigdzie nie wyjdziesz. Jeśli już musisz to spróbuj Facebooka bo tam dziewczyny szukają bardziej partnera na stałe a nie czada. Ale generalnie to chyba trzeba wychodzić do ludzi a nie tylko opierać się na internecie.

Edytowane przez Kleofas
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@olek163 nastaw się na to, że ktoś może cię totalnie olać. Przygotowujesz się do napisania maila jak do szturmu na fortecę. Zdradzę ci sekret w życiu ma się zwykle więcej jak jedną szansę, a odmowa nie zabija. Jak napiszesz dziesięć, to nabierzesz wprawy. Jak minie miesiąc i nikt nie odpowie to możesz ponowić. Napisać do kogoś innego z tego samego zakładu itd.

 

Szanowny Panie/Pani Profesor

 

Piszę bo znalazłem Pani/Pana adres na stronie internetowej  www.uczelniamedyczna/instytuucha . Nie mam pojęcia czy otrzymam odpowiedź, ale jestem zdeterminowany by poprawić swój stan zdrowia. 

 

W wieku ...  itd. 

opisujesz historię

 

Czy orientuje się Pan/Pani z kim mógłbym skonsultować mój stan zdrowia. Jakie kropi podjąć by go polepszyć. Chętnie poddam się rehabilitacji i rozważę inne dostępne terapie, tylko niestety nie potrafię nigdzie znaleźć materiałów. Powoli tracę nadzieję, że mogę coś zrobić. 

 

Na koniec możesz dopisać telefon

Łączę wyrazy szacunku, olek

 

ps. poszukaj najlepiej w okolicy osób, niepełnosprawnych. Jest masa dofinansowanych aktywności, gdzie osoby niepełnosprawne wychodzą do kina, teatru itp. Często w takich projektach jest przewidziany asystent dla każdego uczestnika. Bardzo często są to studentki (tylko nie zakładaj od razu, że jakaś tam znajdziesz). Jak u ciebie z aktywnością na basenie? Możesz wchodzić do wody?

 

ps2. zamiast tracić czas na pisanie kolejnego wątku o milfach, wejdź nawet na fb/fourm związane z lotnictwem. Pisałem ci kiedyś, że piloci mocno ćwiczą orientacje w przestrzeni i prawdopodobnie w taki sposób by ignorować zachowanie się błędnika, a bardziej polegać na wzroku. 

 

 

Edytowane przez Piter_1982
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.