Skocz do zawartości

70% polskich studentów korzystających z programu Erasmus+ to kobiety


Pocztowy

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny ciekawy artykuł salonu24.

 

Ciekawe są kierunki wyjazdów polskich studentów a w zasadzie studentek. Najczęstszym wyborem pada Hiszpania, kraj z ogromnym bezrobociem. Także uczelnie nie są tam jakieś wybitnie prestiżowe a poziom znajomości języka angielskiego należy do najsłabszych w Europie [6]. Nie ciężko więc odnieść wrażenia że nauka czy zdobycie doświadczenia zawodowego nie jest priorytetem wśród osób wyjeżdżających na Erasmus+. Po prostu chodzi o wycieczke na koszt europejskich podatników.

 

 

https://www.salon24.pl/u/glos-pokolenia-90/1275632,70-polskich-studentow-korzystajacych-z-programu-erasmus-to-kobiety

 

Można też poczytać komentarze wykopków.

 

https://www.wykop.pl/link/6976509/70-polskich-studentow-korzystajacych-z-programu-erasmus-to-kobiety/

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nie mają pieniędzy, a inni mają pieniądze, ale nie mają czasu, żeby siedzieć na Filipinach.

 

Ale co prawda to prawda. Dla przeciętnego polskiego mężczyzny najlepszym wyjściem jest Azja i w tamtym kierunku chłopaki działajcie.

Edytowane przez Pocztowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znałem takie, które na długo po erosmusie jeździły do swoich hiszpańskich kochasi, lata, lata po programie. Ten, kto nie wie to najbrzydszy Hiszpan w Polsce dostaje ruchanie od 10/10 od razu praktycznie. Za dużo się tego naoglądałem za młodych lat. Dziwi mnie tylko %, bo myślałem, że więcej xD

  • Like 6
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie zgadzam na te wyjazdy do Hszpanii niech cos tez mlodzi maja z tego zycia . Wroca opalone ,  wyroochane i zadowolone . Doswiadczenie  a kogo to obchodzi w tym kraju tylko znajomosci i w przypadku kobiet ladna buzia robia swoje . 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego jaką trudność w uzyskaniu seksu ma przeciętna kobieta, a jaką przeciętny facet.

Kobieta seks "z dowozem" z Tindera może mieć w ile?

20 minut? 30 minut?

To teraz porównajcie sobie z tym ile Wy się o to musicie nastarać.

Więc kobieca strategia to czekać i dać dupy.

Te które są mądre dają dupy mądrze.

Te mniej mądre niemądrze.

Dodatkowo Polki wyrobiły sobie już odpowiednią "opinię" a więc taniego ruchadła - podobnie jak Ukrainki - te dwie nacje mają swój "PR".

Teraz kolejna sprawa -ciekawe jest to, że na filologii, szczególnie angielskiej, było zawsze dużo więcej lasek?

Przypadeg?

Nie - inwestycja w "dobre danie dupy" - czytaj egzotyczny kochaś za młodu / czad, a koło 30stki frajer do ufundowania "projektu dom" gdzie ta przeheblowana staruszka po 30stce da się łaskawie polskiemu kukoldowi zapłodnić a potem z wielką łaską wypchnie dzieciaka na świat, będąc "dumną MaDKą" której się wszystko należy.

 

Facet, jeśli nie jest czadem, musi być aktywny na "polowaniu" - i tu pojawia się pierwszy problem - Polacy nie umieją flirtować po polsku, a co dopiero po angielsku. Tego się nie nauczycie na lekcjach z nauczycielem czy w korpo - to trzeba złapać od Nativek lasek - grę słowną. Widziałem to już nie raz jak facet z PL odpadał bo nie kumał czaczy w angielskim.

Dodatkowo Polka ma "+" że jest Polką -wspomniane "łatwe ruchadło" - dlatego do Polski zjeżdżają się angole, czarni i ciapki na "weekendy kawalerskie" - bo wiadomka, że tu się łatwo i szybko coś ogarnie do spuszczenia z krzyża.

A Polak?

Odpowiedzcie sobie sami czy Polak z racji bycia Polakiem jest jakąkolwiek atrakcją dla Włoszki, Niemki, Hiszpanki czy Angielki?

 

Dlatego:

1. Nie dajcie się cwelić i nie dotykajcie "na związek" Polek po erasmusach, starych bab po 30scte czy innego szrotu wyskakanego po kutangach

2. Dbajcie o swoje zdrowie i sylwetkę

3. Zdobądźcie zawód i kasę

4. Uderzajcie do lasek z innych krajów.

 

Jeśli wiem jak jest to działam, nie kwękam ;) 

A jeśli nie chcę działać to akceptuję, że mam do wyboru przekutaszoną Julkę-lewaczkę.

 

Tyle ode mnie.

 

Kto ma mózg ten zrozumie kto nie ma dostanie przechodzonego szona, który mu powie, że "loda to ona nie zrobi bo tak robią k*rwy", a sama jeszcze niedawno brała po same bile Portugalskiemu Manletowi 150 cm czy "poecie z Kamerunu" :D 

 

A Ty @Pocztowy pozbądź się złudzeń że sobie fajną Grażynkę znajdziesz, przestań się napawać wykopowymi "nwesami" i weź się do roboty - świat jest duży i piękny -bab poza Polską miliardy - wybierać :) 

 

PS Ostatnio mam takie hobby - czasem mi wyrzuca na Insta profile starych bab - 30-40 lat jak dupska wypinają - i wiecie co? Większości cweli z polski, którzy tam komentują jakie nie są śliczne ma te kilkanaście - 25 lat.

Zastanawiam się jakim dnem trzeba być żeby w tym wieku simpić do starego pudła?

Pewnie jakiś frajer tego typu to przeczyta więc powiem Ci jedno - szczasz do wspólnego basenu - i przez Ciebie wszyscy pływamy w szczynach i gównie.

Jeszcze mogę zrozumieć tych nieszczęśników co się pożenili z równolatkami i walą konia ukradkiem w kiblu do Insta ale tych młodych nie zrozumiem nigdy :D 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 20
  • Dzięki 11
  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, spacemarine napisał:

jedźcie na Filipiny

To tam, gdzie te małpiatki-gold diggerki?

 

@niemlodyjoda, Polsza i Ukraina (Białoruś też) i tak mają stać się burdelami dla manletów z Trzeciego Świata - zatem rozsądnie, aby polacki osobnik płci męskiej nie był na samym dole drabiny pokarmowej.

I tylko patrzeć przykro, jak kurwieje i degeneruje się ten kawałek Europy. 

Edytowane przez zychu
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Bullitt napisał:

No dobrze, wszyscy wiemy jak jest, ale czy ktoś zabrania wyjazdów studentom płci męskiej?

Nikt nie zabrania. Pamiętam własne studia. Uczestniczyłem w takim programie, gdzie można było dostać mentora w robocie, wybrać dowolny zawód w regionie właściwie i na kilka miesięcy zobaczyć, popracować i jeszcze pensję dostać. Problem w tym, że to było na 5 roku, a ja już pracowałem. Ledwie dawałem radę wszystko połączyć. Podobnie, jak wielu moich ogarniętych kolegów. Kilku ziomeczków pracowało już na 2-3 roku dziennych studiów robiąc po 8 godzin xD i mieli wyjebane na jakieś śmieszne programy. I co nie zaskakuje większość uczestników tych programów, gdzie to czas odgrywa największą rolę lub jego brak to kobiety. Prawda jest taka, że można właściwie to samo uzyskać, co erasmus jadąc po prostu do pracy za granicę xD, co kolesie właśnie robią, czyli myślą efektywnie.

 

Erosmus sam się promuje tekstem, to jest w ich oficjalnych materiałach, że możesz tam znaleźć drugą połówkę xD Dla jakiego normalnego gościa, ogarniętego i naprawdę poważnie myślącego o swojej przyszłości coś takiego jest do przełknięcia? Student płci męskiej robi swoje i zawsze robił. To, że kobiety studiują i dużo ich na uczelniach to nic nie znaczy pod kątem jakości wykształcenia, osiągnięć. Wszyscy to wiemy. Kolesie szukają prawdziwych szans i okazji, a nie gówno marketingu EU. A takie programy to się kończą zwyczajnie tym samym, czyli niczym. I tak ten materiał będzie do nadrobienia prędzej, czy później. Druga sprawa, że jadą tam banany z hajsem regularnie, żeby się pobawić po prostu. Zwykłego studenta płci męskiej najczęściej nie stać na takie przyjemności i balangi. Mamy zupełnie inne perspektywy.

 

Kolesie po prostu jadą do pracy i robią pieniądze. Sam na studiach pracowałem, miałem stypendium i jeszcze ciągnąłem na lewą rękę boczniakiem. Panienki, z którymi się w tamtym okresie spotykałem i które udawały światowe brały ciągle hajs od rodziców. Erasmusy i inne ten sam scenariusz. Wielkie pannice, a jak spojrzysz na fakty to wiadomo, co będzie. Moja była pamiętam po wykładach wracała zmęczona, nie nadawała się do niczego, gdzie u mnie leciała 14 godzina zapierdolu (i taka później pierdoli o pay gap). Śmieszne. Ktoś zabrania wyjazdów? Nie, nikt nie zabrania, ale jak o tym pomyślisz to 100 razy bardziej opłaca się popracować i zarobić coś konkretnie w tym czasie za granicą niż lecieć w chuja.

 

I jeszcze jedno. Koleś, jeżeli wie, że chce za granicę to tam jedzie po prostu studiować ciągle, żadnych programów nie potrzebuje. I to jest podstawowy scenariusz. Żadne pół gwizdka.

Edytowane przez mac
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, zychu napisał:

To tam, gdzie te małpiatki-gold diggerki?

 

@niemlodyjoda, Polsza i Ukraina (Białoruś też) i tak mają stać się burdelami dla manletów z Trzeciego Świata - zatem rozsądnie, aby polacki osobnik płci męskiej nie był na samym dole drabiny pokarmowej.

I tylko patrzeć przykro, jak kurwieje i degeneruje się ten kawałek Europy. 

I tego nie powstrzymasz, przeciwnie trzeba to rozkręcić aby szybciej wypadły damy poza bandę to wtedy na zgliszczach może coś się da zbudować, sa inne kraje jak Indonezja czy podobne, tam nie ma kapitana państwo więc więc jest łatwiej i bezpieczniej niż tutaj, a to że kroją naiwnych to przecież jest wszędzie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, zychu napisał:

To tam, gdzie te małpiatki-gold diggerki?

A w Polin same himalajki? Kobieta to kobieta, wszędzie instrukcja ta sama. Ja od jednej Polki słyszałem że facet to ma zarobić ugotować i posprzątać, 180 stopni na pięcie i nara.

 

24 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

PS Ostatnio mam takie hobby - czasem mi wyrzuca na Insta profile starych bab - 30-40 lat jak dupska wypinają - i wiecie co? Większości cweli z polski, którzy tam komentują jakie nie są śliczne ma te kilkanaście - 25 lat.

Zastanawiam się jakim dnem trzeba być żeby w tym wieku simpić do starego pudła?

Pewnie jakiś frajer tego typu to przeczyta więc powiem Ci jedno - szczasz do wspólnego basenu - i przez Ciebie wszyscy pływamy w szczynach i gównie.

Jeszcze mogę zrozumieć tych nieszczęśników co się pożenili z równolatkami i walą konia ukradkiem w kiblu do Insta ale tych młodych nie zrozumiem nigdy :D

Złoto, szanuję.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co mężczyźni mają jeździć do jakiejś np Hiszpanii na Erasmusa czy inne wymysły lewicowego świata. Mężczyzna podchodzi do tematu zadaniowo i jak już decyduje się na studia to myśli by zrobić swoje i wyciągnąć jak najwięcej dla swojej przyszłości. Kobieta patrzy emocjonalnie na tu i teraz, raz się żyje. 

Inna sprawa że spora część mężczyzn w wieku studenckim jest mało atrakcyjna dla pań, suchoklatesy itp Co on biedny w tej Hiszpanii zrobi pod względem kobiet?! Chyba że lubi płacić w euro zamiast złotych za usługi cielesne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, maroon napisał:

Faceci, jak są ogarnięci, to na studiach zapierdalają i nie mają czasu na egzotyczne wakacje - tu tkwi różnica. 

U mnie na studiach z mojego roku, paru gości pracowało już od pierwszego semestru na studiach 1stopnia dziennych, zdobywali doświadczenie zawodowe na jakieś zlecenia czy pół etatu. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha te Erazmuski. Pamiętam heh hen dawno temu stoję w kolejce do kasyz kumplem. Sklep w miasteczku studenckim do kolejki podchodzą 2 dziewczyny. Obydwie z nich widać, że coś w stylu Hiszpanek. Jedna bardzo ładna. Zaczynają coś nawijać po angielsku. Ja nie panimaju ale wychodzimy ze sklepu a kumpel do mnie "wiesz co ta ladna mówiła do tej drugiej". Pytam co? Mówiła o tobie, że wpadłeś jej w oko. Także prawda erazmuskom tylko jedno w glowach:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Egregor Zeta później taka wraca, wiąże się z porządnym chłopakiem, ale ciągle w głowie Hiszpaniero i zaczynają się problemy, bo ona chciałaby wrócić do tamtych emocji. Jeden z brzegu problem dla gościa, który zwiąże się z taką. Tu trzeba o tym rozmawiać, bo gdzie indziej? Jak się obronisz? Ból dupy. I dobrze, że ból dupy. Ciągle się wmawia kolesiom, że stan tej rzeczywistości to ich wina, moja wina, twoja wina. Może jednak warto porozmawiać czasami o tym, co boli i wkurwia, a nie to spychać nieustannie w szarą strefę ignorancji.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.