Jump to content

„Czekanie z seksem do ślubu”

Recommended Posts

Kij z tym seksem, jeżeli jest to człowiek bardzo wierzący to może mieć takie odpały, ja jako były katolik widziałem trochę inne akcje na zasadzie babka znalazła sobie typowego beciaka i nie chciała się kochać przed, po ślubie dwa razy albo trzy się pokochali w momencie zajścia w ciążę koniec. Po urodzeniu wiadomo jak było, nie jest to reguła ale jednak jakaś zależność. Mnie tylko zastanawia czemu chcesz aby twoje przyszle dziecko wychowywało się w religi poczucia winy, kompleksów i niskiej samooceny. Chodziło potem do kościoła słuchając niszczących go rzeczy. Wiara jako taka jest potrzebna ale tak jak ona jest przedstawiana w religi katolickiej woła o pomstę do nieba. Zastanów się nad tym. Widać, że jesteś inteligentną osobą, zastanów się nad tymi rzeczami. Tak czy siak, powodzenia. 

• Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nigdy nie byłam zbytnią purytanką, teksty o „seksie po ślubie” traktowałam jako śmieszne i z pewną dozą pogardy wobec cudzej hipermoralności i religijności. Odczuwałam naiwną i głupawą wyższość. 

Co za bullshit. Zasada jest prosta: "żadnego ślubu przed seksem". Potem okaże się, że zupełnie się nie zgrywacie, ktoś ma coś innego niż się lubi, wydaje inne odgłosy/pachnie inaczej/whateve

Z kobiecego na rzeczywiste.   Z wcześniejszymi trzema (kobiece x3 = 9), rżnęłam się jak króliki. To był mój etap kutangkaruzeli. Wyszalałam się z chadami i spotkałam bogaty bankomat, materia

W dniu 11.01.2023 o 20:01, ewelina napisał:

Czyżby ból wiadomo czego, że sami nigdy, by się na coś takiego nie zdobyli. bo są za słabi? Chociaż domyślam się, że sporo osób też po prostu nie rozumie, po co takie działania.

telegonia.png?resize=1086,568&ssl=1

BPbNYGW1uUFf_640x360.jpg

Cipa to nie cyferki w zegarach od passata. Cofnąć (licznika) już się nie da...

Edited by Egregor Zeta
  • Haha 2
10 godzin temu, Egregor Zeta napisał:

BPbNYGW1uUFf_640x360.jpg

Błogosławieni Ci co mieli seqzy z dziewicą bo jak dla mnie takich można określać mianem Chada :D

12 godzin temu, Egregor Zeta napisał:

BPbNYGW1uUFf_640x360.jpg

Brakuje memu o kluczu i zamku. 

Jest bardzo śmieszny, do momentu gdy sobie uświadomisz że nawet ten kijowy zamek to wyzwanie bo jedyny klucz jaki masz to francuski.

W dniu 17.01.2023 o 11:11, Libertyn napisał:

Brakuje memu o kluczu i zamku. 

Jest bardzo śmieszny, do momentu gdy sobie uświadomisz że nawet ten kijowy zamek to wyzwanie bo jedyny klucz jaki masz to francuski.

Mówisz, masz :)

AgKYh0Ys2XjvXXuP.jpg

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.