Skocz do zawartości

Zgwałciłem?


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Ramaja Awantura napisał:

Poczekaj... poczekaj bo czegoś nie kumam.... ty jesteś przystojny i dupy się za tobą oglądają to sobie znalazłeś jakąś zwichrowaną i z problemami? XD

 

A wiesz o tym że jakbyś ty się tak zachowywał to większość kobiety by cię zlała ciepłym moczem? Ty nie musisz uzdrawiać jakiś kobiet z problemami chłopie. TY od takich UCIEKAJ...

W tym rzecz że w każdej innej kwestii odpowiada mi w 100% ( jak narazie). 

 

Sama wychodzi z inicjatywami na spotkania, ciepła, nigdy się nie spóźnia, zna swoje miejsce w tej relacji, nie imprezuje (nigdy nie była w klubie), nigdy nie paliła, uwielbiamy rozmawiać godzinami i się przytulać - tylko właśnie na jakieś 20 zbliżeń 3 razy zostałem odrzucony z czego 2 razy w samochodzie a raz jako druga runda. 

 

Zmierzam do tego że mam chęć naprawy tego aspektu a wtedy będzie perfekt z mojego pkt widzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz ci odmówiła podczas oglądania filmu...

 

Może...

 

Wybierasz same sztosy i się dziwisz, że się jej nie chce bzykać ? może są to same perełki światowej kinematografii ? Istnieją takie filmy ( dla mnie to jest np pierwszy Alien) przy których wszystkie zmysły dostają orgazmu bez jednego ruchu frykcyjnego.

 

Weż może zacznij puszczać jakieś polskie komedie romantyczne albo obczaj filmy na filmwebie z najgorszą średnią i wtedy działaj. Jak film będzie cholernie nudny, to sama zrobi wszystko by nie patrzeć na to gówno i się zacznie do ciebie dobierać.

 

Zawsze to jakaś strategia.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Cień napisał:

W tym rzecz że w każdej innej kwestii odpowiada mi w 100% ( jak narazie). 

 

Sama wychodzi z inicjatywami na spotkania, ciepła, nigdy się nie spóźnia, zna swoje miejsce w tej relacji, nie imprezuje (nigdy nie była w klubie), nigdy nie paliła, uwielbiamy rozmawiać godzinami i się przytulać - tylko właśnie na jakieś 20 zbliżeń 3 razy zostałem odrzucony z czego 2 razy w samochodzie a raz jako druga runda. 

 

Zmierzam do tego że mam chęć naprawy tego aspektu a wtedy będzie perfekt z mojego pkt widzenia 

 

W czym ma być ten "perfekt" ?

Z tego co piszesz to zrozumiałem: zdominowałem dziewczynę, chodzi jak w zegarku bo boi się, że mnie straci...

Do tego jakieś dziwne akcje - nie chodzi o to, że nie miała ochoty na 2 zbliżenie, tylko o kontekst całości.

 

Tresura na razie działa, bo dziewczyna młoda i pewnie trochę zakompleksiona. Długo to nie potrwa, albo będzie z Tobą nadal z lęku, że odejdziesz.

Czy to o to chodzi w relacji ?

Całe życie będzie pod kloszem, nie wyjdzie do klubu, nie będzie miała swojego zdania lub będzie bała się je wyrazić ?

Będzie się tylko przytulać ?  Nie wierzę w takie bajki, a jeśli już, to będzie to mega nudne już niebawem... IMO

 

A z opiniami, że to potencjalnie rodzi wiele zagrożeń zgadzam się w 100% - oskarżenie o gwałt, bardzo prawdopodobna historia.

Jak będzie to twoje mieszkanie/dom to dodaj do tego zgłoszenie przemocy i lądujesz bezdomny + w złym scenariuszu jeszcze spłacasz kredyt nieruchomości, w której nie możesz mieszkać... Użyj trochę wyobraźni...

 

Po co szukać kłopotów?

25 latek, atrakcyjny dla innych kobiet, w relacji to po co terapeutyzować kobiety. Od tego są specjaliści.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Maniek napisał:

Po co szukać kłopotów?

25 latek, atrakcyjny dla innych kobiet, w relacji to po co terapeutyzować kobiety. Od tego są specjaliści.

No i chyba takie podejście ma większość mężczyzn w Polsce który seks to mają tylko przy wypłacie. 

 

Trzeba jasno komunikować czego się oczekuje a nie czekać że ktoś się domyśli i wszystko spadnie Ci z nieba.

 

Kupczenie dupą to znany temat. Typowe wpędzanie w beciarstwo i sprawdzanie czy facet się da.

 

Z każdą pierdołą będziesz kobietę po specjalistach ciągać bo nie potrafisz czy boisz się odezwać bo Cię o gwałt poda? Ja nie wiem jakim cudem Wy nie boicie się do kasjerki w sklepie odezwać.

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imiennik Rozumiem, że z tym "seksem przy wypłacie" to odnosisz się do swoich obserwacji i własnych doświadczeń :)

Ja nie dostaję wypłaty, więc nie należę do większości o której piszesz.

 

Intymność cielesna nie jest najważniejszym celem w życiu mężczyzny, a relacja z kobietą tym co go koniecznie uszczęśliwi.

Świat się nie musi kręcić tylko wokół kobiet, chyba, że brakuje innych ciekawych aktywności w życiu.

Każdy sam dokonuje wyboru i ustala priorytety.

 

W pozostałych kwestiach to nasuwa się wniosek, ze może po prostu za krótko żyjesz i/lub za mało jeszcze widziałeś i doświadczyłeś..

Spokój jest niedocenianym aktywem. Wczesne rozpoznanie niebezpiecznej sytuacji pozwala uniknąć wielu problemów.

Nie koniecznie trzeba zbawiać świat i naprawiać innych - lepiej jak każdy robi to we własnym zakresie.

Takie wnioski przychodzą z czasem i niestety często uczymy się na swoich błędach.

 

Ale cóż każdy ma prawo do swoich opinii oraz decyzji, których konsekwencje ponosi on i jego otoczenie...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Cień said:

tylko właśnie na jakieś 20 zbliżeń 3 razy zostałem odrzucony 

 

 

 Uważaj, bo może zeznawać potem że wielokrotnie doszło do próby gwałtu xD 

 

Moim zdaniem sam sobie ryjesz beret, że ją gwałcisz bo ego jest nadszarpnięte przez odrzucenie. 

 

Stwierdzenie "gwałt" jest przesadą, to normalne, że ludzie nie mają ochoty akurat wtedy, kiedy druga połówka jest napalona. 

 

Natomiast jeżeli po 3 miesiącach związku, nie odpowiada Ci seks z nią, to mogę Cię zapewnić, że dalej już będzie tylko gorzej. 

 

3 odrzucenia na 20 oznaczają 85% sucess rate, może być lepiej, może być gorzej.

 

Tylko jak dla mnie 17 zbliżeń przez 3 miesiące to szału nie ma, bo wychodzi raz na tydzien. 

 

U mnie w związku na wstępie przez pierwszy rok to potrafiło być nawet i 10 razy na tydzień, pierwsze miesiące to zawsze największy ogień. 

 

305621003_212259481145849_31601773719292

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Maniek napisał:

Rozumiem, że z tym "seksem przy wypłacie" to odnosisz się do swoich obserwacji i własnych doświadczeń :)

Ja nie dostaję wypłaty, więc nie należę do większości o której piszesz.

Babska próba wbicia szpili i traktowanie metafory dosłownie. Wypłata to przykład, nadążasz?

 

13 godzin temu, Maniek napisał:

Intymność cielesna nie jest najważniejszym celem w życiu mężczyzny, a relacja z kobietą tym co go koniecznie uszczęśliwi.

My o zupie Ty o dupie. Nie zmieniaj tematu bo nie o tym rozmawiamy.

 

13 godzin temu, Maniek napisał:

W pozostałych kwestiach to nasuwa się wniosek, ze może po prostu za krótko żyjesz i/lub za mało jeszcze widziałeś i doświadczyłeś

:D

 

13 godzin temu, Maniek napisał:

Nie koniecznie trzeba zbawiać świat i naprawiać innych - lepiej jak każdy robi to we własnym zakresie.

Takie wnioski przychodzą z czasem i niestety często uczymy się na swoich błędach.

Halo Houston, ląduj!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2023 o 23:05, fruit napisał:

 

U mnie w związku na wstępie przez pierwszy rok to potrafiło być nawet i 10 razy na tydzień, pierwsze miesiące to zawsze największy ogień. 

U mnie z byłą kobietą przez pierwsze pół roku od zapoznania się miałem seqzy aż do porzygu :)

 

22 godziny temu, Imiennik napisał:

Babska próba wbicia szpili i traktowanie metafory dosłownie.

O tych babskich szpilkach dowiedziałam się dopiero dobijąc 30stki -, -

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, nowy00 napisał:

O tych babskich szpilkach dowiedziałam się dopiero dobijąc 30stki

Takie wjazdy na ambicje żebyś się musiał tłumaczyć i poniżać :D

Do dzisiaj nie ogarniają że mężczyzna nie musi się z niczego tłumaczyć :D

2 minuty temu, nowy00 napisał:

U mnie z byłą kobietą przez pierwsze pół roku od zapoznania się miałem seqzy aż do porzygu :)

I trzeba umieć to utrzymać ale niektórym tłumaczysz to zapierają się nogami i ręcami. No cóż, to

 nie ja będę wył pod grotą jak wilk o północy. No i bez lubrykantu i tak nie wejdą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.