Skocz do zawartości

Boguś Linda to jednak nasz poczciwy chłop


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, maroon napisał:

Śmiesznie się zapluła z tą silną kobietą, aż miło popatrzeć. 😁

 

Kiedyś Korwin powiedział w hejtparku, że kobiety kierują się emocjami bardziej niż logiką, na co zaczęła polemizować w poniższy sposób:

[od 22 sekundy]

 

😊

 

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona sama się pozamiatała tym, że mordę otworzyła. Niczego nawet nie trzeba komentować, jeżeli kobieta zaczyna bredzić.

 

Dziwne, że zestawiają mistrza w wywiadzie z takim paździerzem. Za duża różnica jakościowa i nie da się śledzić idiotyzmów tej kobiety.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdej kobiecie imponują pieniądze. Na początku jak kobiety są młode i niedoświadczone, to łakną prostych emocji. Patrzą na wygląd, popularność. Z czasem dopiero stają się, te o których mowa, wyrachowane. A chłopy nieświadome. Nie ważne czy ma lat 15 czy 50. Widzi atrakcyjną samicę i po chłopie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że wraz z rozwojem dobrobytu ogólnego i faktem że kobietki są się w stanie same utrzymać to żeby je zainteresować trzeba mieć kasę owszem ale to za mało, trzeba mieć kasę i wygląd. Bo jak dziewczę jako tako wygładza i zarabia te 10k na miesiąc to nie pójdzie w związek z facetem co zarabia nawet 200 k na miesiąc i wygląda jak poczwara. Żeby kobieta poszła na kasę to musi nie mieć opcji jako takiego życia samej, ale ta co ma na życie jedzenie wycieczki i dwupokojowy apartament w dużym mieście i drinki w sobotę nie pójdzie z brzydalem dla kasy. Prędzej pójdzie z drugim co ma 10 k i dobrze wygląda, ale jak ma już 5 k i dobrze wygląda to tylko poruchac go weźmie ... Stąd tyle samotnych kobiet po 30 zarabiających więcej niż 5-6 k. A dobrze wyglądający facet zarabiający 10 k nie pogardzi też kobieta co zarabia 3k i nieźle wygląda, nawet taki związek będzie dla niego paradoksalnie lepszy..... Więc ma większą pulę do wyboru. I obiektywnie każdy rozgarnięty weźmie w miarę ułożona panią co zarabia połowę jego kasy niż rozkapryszoną lale co zarabia tyle samo, a przynajmniej ja bym tak zrobił...

Edytowane przez Mmario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Perun82 napisał:

Dobry przykład dla młodszych Braci - można. Tylko trzeba chcieć. 

 

Ale po co?

Łatwiej jest pierdolić ciągle że się nie da i płakać.

"I że on to ma kapustę a ja nie mam i koniec".

I że to tylko geny i on na pewno się nie rusza i nie trzyma michy.

Ja też lubię kebsy ale nie jem ich codziennie.

Ja też lubię browarki ale z umiarem,

Itp. itd.

 

Mój Boże ona wyszła do klubu i co ja mam zrobić?

A niech idzie w pizdu!

Jak się jej nie podobasz to się bierzesz za inną dupę.

 

Ale najłatwiej jest siąść i płakać - bo nie mam +190 cm, knagi +20 cm i nie odziedziczyłem majątku po rodzicach. 

I tak całe życie do usranej śmierci zamiast się wziąć za siebie.

 

Jesteś jaki jesteś.

Doceń to.

I pielęgnuj swoje ciało i ducha.

Nic lepszego niż Ty sam na tym świecie nie dostaniesz. 

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 13
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, bernevek said:

Nie każdej kobiecie imponują pieniądze. Na początku jak kobiety są młode i niedoświadczone, to łakną prostych emocji. 

 

Powiedz to niejakiemu Wojewódzkiemu, który powyżej 17 lat się nie dotyka. Sława sławą, a orgietki w wypasionej posiadłości nad zalewem orgietkami. I przejażdżki z siusiarami motor boat

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, maroon napisał:

 

Powiedz to niejakiemu Wojewódzkiemu, który powyżej 17 lat się nie dotyka. Sława sławą, a orgietki w wypasionej posiadłości nad zalewem orgietkami. I przejażdżki z siusiarami motor boat

Mam namyśli te laski, które jeszcze poznają co to seks i cała to otoczka związana z chodzeniem.

I są podjarane, bo nigdy tego jeszcze nie poznały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, SamiecGamma napisał:

na to, że dla zadbanego faceta pojęcie ściany praktycznie nie istnieje. 

To on jest ścianą od której odbija się reszta.

 

59 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Jesteś jaki jesteś.

Doceń to.

I pielęgnuj swoje ciało i ducha.

Nic lepszego niż Ty sam na tym świecie nie dostaniesz. 

 

Lepiej późno niż wcale. Sam jestem dobrym przykładem. Walka z otyłością. Ale proces idzie w dobrym kierunku. 

38 minut temu, SamiecGamma napisał:

absolutnie fenomenalne kreacje w Psach i Krollu,

Nie zapominajmy o znakomitych kreacjach w "Tato" oraz "Kobieta Samotna". Do tego Malik w "Zabij mnie Glino"..

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Perun82 napisał:

"Tato"

 

Scenka, gdzie opowiada, że mamusia nie może się zdecydować, czy ją zaniedbuje bo siedzi w robocie żeby kupować jej rzeczy, vs. jakby nie siedział w robocie ale ją zaniedbywał bo nie kupuje rzeczy bo za mało pracuje.

Złoto.

 

 

Poza tym - GIGACHAD

 

 

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niemlodyjoda Ja się tak zastanawiam czemu faceci nie mówią sobie takie pytania " CZEGO JA CHCĘ?"

Kurwa dlaczego faceci zapominają na co oni zasługują i czego oni chcą? No żesz kurwa jego mać!

Dlaczego my do kurwy nędzy w większości przypadków nie dbamy o SIEBIE I WŁASNE DOBRO?

KURWA OD MAŁEGO JA MAM MÓWIONE I WMAWIANE ŻE JA MUSZĘ QRWA KOGOŚ USZCZĘŚLIWIAĆ? NO JA PIERDOLE KURWA!

KTO NAM TO WMÓWIŁ?

 

ps. uniosłem się XD

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.