Skocz do zawartości

Najlepsze cytaty z forum


Chcni

Rekomendowane odpowiedzi

Mój ulubiony cytat pochodzi z tematu dotyczącym połknięcia kleju a brzmi:

"Czuje ze ten klej zalepia mi sie w nogach oczach. Ja to raczej nudziarz jestem to raczej niczym nie zaskakuje. Po prostu nie chciałbym bym być ciężarem dla bislich gdyby coś mi się stało np stracę wzrok albo nogi" 

 

xD

  • Haha 23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławne powiedzonka profesora relacji damsko-męskich czyli ANALCONDA😆

 

"Cuckold - to tak wiecie - śmiesznie mówi się na „fetysz”. A naprawdę jest to dewiacja występująca i słabych mężczyzn.

Cuckold to naturalna ewolucja czyli gości którzy zaczynali od lizania psiochy i doprowadzili się do takiego momentu,

że wiedzą, że kundel nie ma prawa nawet dotykać cipska więc zaczyna lizać stopy, wąchać buty (xD).

Na koniec potrzebują mocnych bodźców upokorzenia więc co im zostaje innego niż patrzeć jak prawdziwy mężczyzna pieprzy

im partnerkę bo cucki tymi 8 centymetrowymi żadnej i tak orgazmu by nie dali.

Cuckoldy to zwykle kundle i trzeba to piętnować".

 

"Lizanie psiochy (i dupy - rimming xD) stawia faceta w roli napalonego kundla który zrobi wszystko by mieć jakikolwiek kontakt z kobitą.

Mineta to pierwszy krok do zostania cuckoldem. Najpierw mineta, kuciapa potem stopy a na koniec zlizywanie spermy z "partnerki"

 po tym jak wyrucha ją kolega z pracy.

Kobieta ma klęczeć przed facetem jak już a lizanie łechty zostawcie najsłabszym facetom - dla nich i tak nie ma ratunku".

 

"Dobrze to trzeba zerżnąć kobietę a nie lizać cipsko. Odebrała jako cuckoldstwo bo to jest cuckoldstwo. 
Kupienie kwiatów i komplementy to też oznaka słabości „mężczyzny”. Widziałeś prawdziwych samców biegających z kwiatkami?

Kwiatki zaniesie słaby beciak a potem wyliże łechte i stopy a na koniec zawiezie ją do Chada na normalne rżnięcie a nie cudowanie". 

 

"Jeśli zrobiłeś minete to dałeś jej do zrozumienia, że jesteś zbyt uległy i jej dobrze nie zerżniesz".

 

"Powiem tak - sam bym zdradzał przy każdej okazji dlatego dla mnie "zdrada" przez kobietę jest całkowicie akceptowalna. Tym bardziej, że one puszczalstwo mają we krwi".

 

"Azjatki lecą na kasę białych a nie białych. Także to pasożyty jeszcze gorsze niż białe. Po za tym brzydzą mnie Azjatki".

 

"Siema! W razie jakichś problemów z kobietami… zawsze do mnie - jestem expertem".

 

"Po prostu mężczyźni poniżej 180cm są maleńcy, śmieszni dla kobiet i wysokich mężczyzn. Właściwie 180 to i tak jest za mało bo powinno być 185cm i niedługo oficjalnie będzie.

Więc nie pozostaje nic innego jak przeprosić kobiety za to, że muszą na mnie patrzeć. Wstydzę się za swój wzrost ale nic z tym nie zrobię".

 

"Żadna kasa się nie należy kobiecie za to ponieważ zajmowanie się domem to obowiązek kobiety. Jeśli kobieta nie pracuje to nie żre". 

 

"Co to za bazyl, kijem bym jej nie tknął".

 

oO0b92D.png

 

"Mandaty powinny być zależne od zarobków i majątku. A najlepiej by ich nie było. Niech każdy jeździ jak chce. Szybko ale bezpiecznie.

 I tfu na lewactwo i ich regulacje - prędkość, pasy… relacje DM uregulujcie żeby każdy miał równe szanse u kobiet".

 

"Jedyną liczącą się cechą kobiety jest jej wygląd. Ma się ją przyjemnie ruchać i tyle. Niestety im lepszy wygląd tym wyższe wymagania a nawet bazyle nie chcą gości mojego pokroju".

 

"A do Chada to dokładnie sama zagada i sama będzie się pchała na pałe".

 

"Ja nigdy nie poszedłem i nie pójdę na psy. Celowe potrącenie samochodem olałem.

NIGDY nie pójdę na pały choćbym został zgwałcony i ciężko pobity i na koniec jeszcze okradziony - nigdy się nie rozpruje. Jestem człowiekiem z zasadami".

 

"Wątpię, że kiedykolwiek będę w związku  ale by czegoś takiego nie usłyszała bo by stała przy garach".

 

 

"Dlaczego po prostu nie kazałeś jej zamknąć mordy? Trzeba reagować.

Jej rola to zrobić laske, wypiąć dupe rano i wieczorem i tyle - nie jest tu od komentowania".

 

 

"Najpierw znajdź młodszą potem zostaw tą. Lepiej ruchać byle co niż nic".

 

"Wulgarny komplement No typu „ruchałbym”.

 

"Prawdziwy mężczyzna robi dziecko kobiecie i zostawia je do wychowania innemu „mężczyźnie”.

 

"Dla mnie koszmarem jest ubiór kobiet na lato - szczują tylko ale dupy nie dadzą".

 

 

"Jeśli chodzi o 3kąt to dla mnie akceptowalny jest tylko MKM. Stosunek z dwiema kobietami jest dużym osiągnięciem ale pomijając kwestie respektu i podziwu innych…

…gdybym miał żonę / dziewczynę to bez problemu dzieliłbym się nią z kolegami…

…tylko sam fakt dzielenia się nie jest dla mnie czynnością seksualną".

 

"Przecież ruchanie szefowej, sąsiadki czy innej mężatki jest właśnie bardzo męskie".

 

To tylko najlepsze kawałki z 10 stron wypocin Analcondy🤣

Zawartość deleteduser108 - BraciaSamcy.pl

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 4
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Iceman84PL napisał:

wąchać buty (xD).

Aż kaszel mi się załączył ze śmiechu jak to przeczytałem 🤣🤣🤣

11 godzin temu, Meister napisał:

"miała więcej chujów w dupie niż ja w życiu zjadłem śliwek" 😀

To mnie rozwaliło też jak wczoraj ujrzałem 🤣

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W początkowych latach forum, jakieś 2015-2016 rok jeszcze było popularne określenie na brzydkie panie, pasztety, tzw. behemoty. Ryję z tego, jak czasami sobie przypomnę idąc spacerkiem. Sam do siebie się śmieję. Behemoty xD

  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mac napisał:

W początkowych latach forum, jakieś 2015-2016 rok jeszcze było popularne określenie na brzydkie panie, pasztety, tzw. behemoty. Ryję z tego, jak czasami sobie przypomnę idąc spacerkiem. Sam do siebie się śmieję. Behemoty xD

 

Nie pamiętam jakoś tego w ogóle, za to przypomniał mi się zwrot "predatory w spódnicy", który gdzieś się przewinął w tamtym czasie.

Nie wiem już, czy ten zwrot był spopularyzowany, czy incydentalnie się pojawił heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Dassler89 napisał:

Mój ulubiony cytat pochodzi z tematu dotyczącym połknięcia kleju a brzmi:

"Czuje ze ten klej zalepia mi sie w nogach oczach. Ja to raczej nudziarz jestem to raczej niczym nie zaskakuje. Po prostu nie chciałbym bym być ciężarem dla bislich gdyby coś mi się stało np stracę wzrok albo nogi" 

 

18 godzin temu, UncleSam napisał:

Kolega Xander99 do absolutnie każdego: Pomóż mi chłopie! Balsam skleił mi żołądek!!!

 

18 godzin temu, manygguh napisał:

Moim faworytem jest ostatnio xander99

 Oj tak, on potrafi czasem tak rozwalić, że nie wiadomo w którą stronę się obrócić:D Jednak w pamięci zostało mi to:

"poszedłem do spowiedzi. Powiedziałem ze ogladalem nieskromne filmy. Teraz mam nadzieję że trochę się polepszy. "

 

Przepiękny temat. Jak zawsze będzie mi smutno to przypomnę sobie o słabości w torbie, nieskromnych filmach i o najważniejszym celu w życiu, czyli pokonanie chada by posiąść jego kobiety:D

  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Nie pamiętam jakoś tego w ogóle, za to przypomniał mi się zwrot "predatory w spódnicy", który gdzieś się przewinął w tamtym czasie.

Właśnie ciężko ogarnąć, bo codziennie dochodzi coś śmieszkowego. Pikaczu miał kiedyś dobre słowotwórstwo, ale z błędami publikował, więc ciężko znaleźć teraz cokolwiek. Trzeba do starych tematów wracać. Kopalnia beki.

Edytowane przez mac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mac napisał:

Trzeba do starych tematów wracać. Kopalnia beki.

Teraz aż sobie wspominkowo otworzyłem mój stary wątek z 2015r, nawet się tam wpisywałeś:

 

 

Jest uśmiech, chociaż gdy czytam coś co napisałem kilka lat wcześniej, czasem czuję lekkie zażenowanie heh.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Sławne powiedzonka profesora relacji damsko-męskich czyli ANALCONDA😆

 

"Cuckold - to tak wiecie - śmiesznie mówi się na „fetysz”. A naprawdę jest to dewiacja występująca i słabych mężczyzn.

Cuckold to naturalna ewolucja czyli gości którzy zaczynali od lizania psiochy i doprowadzili się do takiego momentu,

że wiedzą, że kundel nie ma prawa nawet dotykać cipska więc zaczyna lizać stopy, wąchać buty (xD).

Na koniec potrzebują mocnych bodźców upokorzenia więc co im zostaje innego niż patrzeć jak prawdziwy mężczyzna pieprzy

im partnerkę bo cucki tymi 8 centymetrowymi żadnej i tak orgazmu by nie dali.

Cuckoldy to zwykle kundle i trzeba to piętnować".

 

"Lizanie psiochy (i dupy - rimming xD) stawia faceta w roli napalonego kundla który zrobi wszystko by mieć jakikolwiek kontakt z kobitą.

Mineta to pierwszy krok do zostania cuckoldem. Najpierw mineta, kuciapa potem stopy a na koniec zlizywanie spermy z "partnerki"

 po tym jak wyrucha ją kolega z pracy.

Kobieta ma klęczeć przed facetem jak już a lizanie łechty zostawcie najsłabszym facetom - dla nich i tak nie ma ratunku".

 

"Dobrze to trzeba zerżnąć kobietę a nie lizać cipsko. Odebrała jako cuckoldstwo bo to jest cuckoldstwo. 
Kupienie kwiatów i komplementy to też oznaka słabości „mężczyzny”. Widziałeś prawdziwych samców biegających z kwiatkami?

Kwiatki zaniesie słaby beciak a potem wyliże łechte i stopy a na koniec zawiezie ją do Chada na normalne rżnięcie a nie cudowanie". 

 

"Jeśli zrobiłeś minete to dałeś jej do zrozumienia, że jesteś zbyt uległy i jej dobrze nie zerżniesz".

 

"Powiem tak - sam bym zdradzał przy każdej okazji dlatego dla mnie "zdrada" przez kobietę jest całkowicie akceptowalna. Tym bardziej, że one puszczalstwo mają we krwi".

 

"Azjatki lecą na kasę białych a nie białych. Także to pasożyty jeszcze gorsze niż białe. Po za tym brzydzą mnie Azjatki".

 

"Siema! W razie jakichś problemów z kobietami… zawsze do mnie - jestem expertem".

 

"Po prostu mężczyźni poniżej 180cm są maleńcy, śmieszni dla kobiet i wysokich mężczyzn. Właściwie 180 to i tak jest za mało bo powinno być 185cm i niedługo oficjalnie będzie.

Więc nie pozostaje nic innego jak przeprosić kobiety za to, że muszą na mnie patrzeć. Wstydzę się za swój wzrost ale nic z tym nie zrobię".

 

"Żadna kasa się nie należy kobiecie za to ponieważ zajmowanie się domem to obowiązek kobiety. Jeśli kobieta nie pracuje to nie żre". 

 

"Co to za bazyl, kijem bym jej nie tknął".

 

oO0b92D.png

 

"Mandaty powinny być zależne od zarobków i majątku. A najlepiej by ich nie było. Niech każdy jeździ jak chce. Szybko ale bezpiecznie.

 I tfu na lewactwo i ich regulacje - prędkość, pasy… relacje DM uregulujcie żeby każdy miał równe szanse u kobiet".

 

"Jedyną liczącą się cechą kobiety jest jej wygląd. Ma się ją przyjemnie ruchać i tyle. Niestety im lepszy wygląd tym wyższe wymagania a nawet bazyle nie chcą gości mojego pokroju".

 

"A do Chada to dokładnie sama zagada i sama będzie się pchała na pałe".

 

"Ja nigdy nie poszedłem i nie pójdę na psy. Celowe potrącenie samochodem olałem.

NIGDY nie pójdę na pały choćbym został zgwałcony i ciężko pobity i na koniec jeszcze okradziony - nigdy się nie rozpruje. Jestem człowiekiem z zasadami".

 

"Wątpię, że kiedykolwiek będę w związku  ale by czegoś takiego nie usłyszała bo by stała przy garach".

 

 

"Dlaczego po prostu nie kazałeś jej zamknąć mordy? Trzeba reagować.

Jej rola to zrobić laske, wypiąć dupe rano i wieczorem i tyle - nie jest tu od komentowania".

 

 

"Najpierw znajdź młodszą potem zostaw tą. Lepiej ruchać byle co niż nic".

 

"Wulgarny komplement No typu „ruchałbym”.

 

"Prawdziwy mężczyzna robi dziecko kobiecie i zostawia je do wychowania innemu „mężczyźnie”.

 

"Dla mnie koszmarem jest ubiór kobiet na lato - szczują tylko ale dupy nie dadzą".

 

 

"Jeśli chodzi o 3kąt to dla mnie akceptowalny jest tylko MKM. Stosunek z dwiema kobietami jest dużym osiągnięciem ale pomijając kwestie respektu i podziwu innych…

…gdybym miał żonę / dziewczynę to bez problemu dzieliłbym się nią z kolegami…

…tylko sam fakt dzielenia się nie jest dla mnie czynnością seksualną".

 

"Przecież ruchanie szefowej, sąsiadki czy innej mężatki jest właśnie bardzo męskie".

 

To tylko najlepsze kawałki z 10 stron wypocin Analcondy🤣

Zawartość deleteduser108 - BraciaSamcy.pl

 

 

 

""Siema! W razie jakichś problemów z kobietami… zawsze do mnie - jestem expertem"." - to chyba pisał jakiemuś nowemu użytkownikowi w temacie przywitania. Coś tak kojarzę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W początkowych latach forum, jakieś 2015-2016 rok jeszcze było popularne określenie na brzydkie panie, pasztety, tzw. behemoty. Ryję z tego, jak czasami sobie przypomnę idąc spacerkiem. Sam do siebie się śmieję. Behemoty xD

Behemoty i babony to już klasyka.

 

Mi się przypomniał jeszcze "fiutociąg" z jakiegoś wątku, w którym było poruszany temat puszczalstwa wśród p0lskich karyn na zagranicznych wojażach.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Analconda cz.2😆

 

"Nieogolona psiocha jest po prostu obleśna. Aż się chce rzygać".

 

"Zabrzmi po prostacku ale powinnaś dawać dupy więcej".

 

 

"Szczerze zwalenie se konia samemu jest znacznie przyjemniejsze. No bo jednak łapa ma uścisk a nie to co psiocha.

Ruchanie nie jest nieprzyjemne ale nie ma w tym też nic fajnego oprócz oczywiście respektu związanego z tym, że się rucha".

 

"Nie wiem jak Ty ale ja kobietom drzwi nie przytrzymuje. Trzeba było dawać dupy teraz u mnie nie mają taryfy ulgowej".

 

"Czyli ożenisz się nawet nie wiedząc czy jest ciasna. No... w międzyczasie chady będą sobie z niej robić worek na spermę. Rżnąć w dupe aż pęknie jej pierścień. 

Uwaga na katoliczki - najgorszy sort!

Lewaczka chociaż da przed ślubem. XD"

 

"Tera jest moda na Mokobé więc prawda ale nie do końca.

Taki bardzo mocny pociąg to WIELKICH CZARNYCH PAŁ mają słowianki a szczególnie - Polki.

Kobiety z bogatszych krajów mniej ciągnie do Moke dlatego Netflix wałkuje parę czarny bolec i biała psiocha".

 

 

"Dlatego faceci często chcą dziewicy…

Boją się, że wcześniejszy miał większego".

 

 

"Najważniejsza cecha to wzrost. Potem twarz. Potem jakieś bzdury typu sylwetka.

W każdym razie - sam wzrost powyżej 190 to już +7 smv. Żeby mieć mniej niż 7 przy wzroście 190 to trzeba być skrajnie odrażający czyli np gruby.

Facet poniżej 180 jeśli nie ma naprawdę dobrej mordy to już smv w okolicach 1.

Dlatego większość normików na lekko ponad 180 i +przeciętne mordy".

 

"Elsa Jean...

...to rozklapicha".

 

http://t0.gstatic.com/licensed-image?q=tbn:ANd9GcRd6uDSmdT-Ng74XcD1XXf-dxOLpF3opxtxOek0H2CTtlr2ccgwg3qbUXkVLnECjxFJ

 

"Ja bym powiedział „to upadaj prywaciarzu od dzisiaj masz codziennie wizytę sanepidu, elo i leć na bruk”.

Wyszedłbym, zadzwonił do sanepidu i poszedł gdzie indziej".

 

"Tyle w kwestii kobiet, Polska to darmowy burdel dla Moke, Abduli i Alva, żałuje, że nie jestem czarny..."

 

"Dobry zapach? Może zapach spermy? XD"

 

 

"Jest taka tradycja wśród wrażliwych beciaków.

Tacy najpierw klękną przez co stawiają się niżej niż kobieta. Potem podczas seksu (o ile 3 ruchy i spust w chusteczkę to seks) będą się co chwile pytać czy jej dobrze.

Następnie beciak zaczyna lizać panci stopy bo sam się kundel (tak kobiety nazywają uległych xD) kapnął gdzie jego miejsce.

Na koniec leży w drugim pokoju i słucha przez ścianę jak prawdziwy facet rżnie jego kobietę wyjącą z rozkoszy przy facecie który tak naprawdę tylko sobie zrobi nią dobrze,

podciągnie gacie i pójdzie na kwadrat oglądać TV".

 

 

"Typowy beciak...

Okrągła szczęka, klękanie przed kobietą, drogie prezenty.

Przez 10 lat bawiła się z chadami i Mokebé a teraz czas na misia który utrzyma, wyliże stopy, zwali konia w pokoju obok i pójdzie spać

żeby nie przeszkadzać pani podczas sporadycznych odwiedzin badboya".

 

 

"Nie interesują mnie związki z kobietami i kobiety same w sobie.

Chodzi mi tylko o ONSy - żeby se poruchać i pochwalić się innym, że rucham (lansować się).

Nie chciałbym być w związku chociaż gdybym mógł być to bym chciał - żeby tylko poruchać bo ogólnie kobieta mnie nie interesuje. 

Dodatkowo czuje się upokorzony, że inni ruchają a ja nie".

 

"Którą robotę wybrać?

Tam gdzie jest najmniej roboty i najwiecej się siedzi i nic nie robi".

 

"Kobieta jest od garów (gotowanie i zmywanie). To jest obowiązkiem kobiety.

Nie widzę powodu by ktoś miał być w związku z nierobem która nie chce gotować i sprzątać".

 

 

"Sperma ma dużo witamin i jakichś tam składników - więc smarowanie twarzy powinno dać dobre efekty.

Ale nie wiem - nie stosuje. Tylko taka ciekawostka".

 

"Jak kobiety będą postrzegać gościa co chodzi na balet czy śpiewa? 
Na pewno nie jako silnego samca.

Tylko jako słabego beciaka romantyka co tam pośpiewa potem stopy wyliże a na rżnięcie w dupe a potem do ryja będzie i tak trzeba iść do chada z klubu motocyklowego".

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko, które sobie przypominam z forum.

 

Ścianołazy - Zwykłe dupy po 30stce, które jeszcze próbują coś z tego co mają między nogami wycisnąć. @Król Jarosław I

Dziewica z odzysku - w wątku o czekaniu kobiety lubiącej seks tym razem ślubu...

Pokemony - o samicach z portali randkowych.

Cipongi pobudzone.

 

 

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Chcni napisał:

@Iceman84PL Ta druga część to złoto. Dzięki, że Ci się chciało wykopywać tyle cytatów, nie mogę wytrzymać ze śmiechu 😆

 

Oj tak, druga część to złoto, ale w pierwszej też jest kilka perełek. Mnie osobiście najbardziej chyba rozjebała ta o tym, że lizanie psiochy to kukoldztwo 🙈 🤣

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.