Skocz do zawartości

Najlepsze cytaty z forum


Chcni

Rekomendowane odpowiedzi

Badania?

 

Tylko pille to nie badania. Trzeba szukać odpowiedz pomiędzy.

Zresztą nie ma co się na razie spierać o 3% chadów. Najpierw trzeba ogarnąć te 80% i ich dokładnie klasyfikować.

Wydaje mi się, że statystyki będą różne w różnych krajach. Np słowianie częściej mają wygląd flepiarza niż rasy zachodnie.

Edytowane 15 Czerwca 2020 przez Analconda

 

Badania? Wliczam to w 5% chadów bo tyle udało mi się odnaleźć. Jeśli masz racje to 1.2% to chady a te 3.8% to by było 9/10 i ich można wliczyć jako elita normictwa. Byłoby logiczne bo chadów wg. tego co mam jest 5% czyli aż 1/20? To dość sporo. Ale 1/100 który rucha każdą kiedy i jak chce to chyba trochę mało. Bez przymusowych badań jednostek powyżej 9/10 tego nie ustalimy.

Badania i do tego przymusowe nad Chadami i flepiarzami 😂

Edytowane przez DOHC
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, DOHC napisał:

Badania i do tego przymusowe nad Chadami i flepiarzami 😂

Konto mam w latach jego aktywności, ale nie udzielałem się i rzadko wchodziłem... żałuje, że nie uczestniczyłem w tym na żywo:D On tak na serio z tym wszystkim? Przymusowe badania? Może on genetykiem, jakimś biologiem powinien być. 

Edytowane przez Pietryło
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja o wolności. I to, jak brat @Libertyn kompletnie jej nie rozumie, marząc o współczesnym domiarze ;)

 

9 minut temu, Libertyn napisał:
Cytat

A czym jeżdżę, pisałem nieraz (nie wiem w sumie, co ma na celu to pytanie, BTW). Mam dwie KIE. Jedną jeżdżę ja, drugą żona.

Bez pasażerów. Razem robicie powierzchniowo za autobus pewnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja uskuteczniam minimalizm, owszem lubie droższe porządne rzeczy... ale bez przesady. Widziałem np. pare dni temu gościa, totalny normik, no słabo z wyglądu, taka trochę łazja w okularach, ale laska porządna... i wsiadają do jakiegoś wyjebanego audi... moja reakcja? Śmiech... po prostu on śmiesznie wyglądał w tym drogim i luksusowym aucie, jak by pożyczył od taty... laske też... ale woził się jak by był chadem 🤦‍♂️😅 - @Alejandro Sosa

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jedziesz poza tym gdzieś, odpalasz radio, wchodzisz do sklepu, jakaś audycja leci i w reklamach ciągle leki na grzybicze zapalenie pochwy, na infekcje grzybiczne. Gdzie te baby i komu te cipy pokazują, że potrzebują ciągle tych preparatów na ugaszenie infekcji xD Jakie to jest kurwa obrzydliwe. Grupa docelowa to baby kurwiące się i nie dbające w ogóle o higienę i non stop jesteś tym katowany z radia xD Świat babonów to horror. Mi się babony teraz kojarzą wyłącznie z infekcjami grzybowymi xD Skiskłem. I niech ktoś kurwa zaprzeczy xD

 

 

 

Już nie głowa boli, ale skarbie mam grzyba w cipie, może sprzedamy w skupie za 20 zł/kg. Tak po nich trzeba jechać.

 

 

 

Inna sprawa, jak się mieszka z babonem to prędzej, czy później zobaczysz włosy w odpływie. Na samą myśl mam odruch wymiotny xD Grzyb w cipie, włosy w odpływie, makijaż na mordzie, muszą się golić, bo niektóre bardziej owłosione od kolesi, codzienne wpędzanie w poczucie winy i kolesi dalej popęd trzyma xD Ja chyba żyję w innym świecie lub ufo na mnie badania robiło, wypuścili mnie zmienionego. To mogłoby pasować.

@mac 

 

  • Like 4
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Chcni napisał:

Jedziesz poza tym gdzieś, odpalasz radio, wchodzisz do sklepu, jakaś audycja leci i w reklamach ciągle leki na grzybicze zapalenie pochwy, na infekcje grzybiczne. Gdzie te baby i komu te cipy pokazują, że potrzebują ciągle tych preparatów na ugaszenie infekcji xD Jakie to jest kurwa obrzydliwe. Grupa docelowa to baby kurwiące się i nie dbające w ogóle o higienę i non stop jesteś tym katowany z radia xD Świat babonów to horror. Mi się babony teraz kojarzą wyłącznie z infekcjami grzybowymi xD Skiskłem. I niech ktoś kurwa zaprzeczy xD

 

 

 

Już nie głowa boli, ale skarbie mam grzyba w cipie, może sprzedamy w skupie za 20 zł/kg. Tak po nich trzeba jechać.

 

 

 

Inna sprawa, jak się mieszka z babonem to prędzej, czy później zobaczysz włosy w odpływie. Na samą myśl mam odruch wymiotny xD Grzyb w cipie, włosy w odpływie, makijaż na mordzie, muszą się golić, bo niektóre bardziej owłosione od kolesi, codzienne wpędzanie w poczucie winy i kolesi dalej popęd trzyma xD Ja chyba żyję w innym świecie lub ufo na mnie badania robiło, wypuścili mnie zmienionego.

Rzeczywiście jest tyle reklam na temat chorób miejsc intymnych u pań. Reklamy przedstawiają, że główne przyczyny stanowią warunki atmosferyczne i stresujące sytuacje. O Mokebe i nowoczesnym stylu życia mało kto wspomina tam :D

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Xander99😆

 

"To co płynie w moich żyłach również coś kleistego. Mam parę guzów nagle na ręce. Tydzień po balsamie krew poszła z ucha i nie mogłem podchodzić do glosnych rzeczy. Dopiero przez rok jak jem Pawełki i pije piwo to trochę jest widoczna poprawa. Nawet zwalić nie mogę. Może nie zastosowałem się do zaleceń na opakowaniu balsamu".

 

 

"Mimo wszystko potrzebuje rozpuszczalnika

Nawet zwieracz dobrze nie działa".

 

"Pije klej i skleja ze nawet nie staje".

 

"Ma ktoś pomysł jak usunąć grafen bo od jakiegoś czasu czuję żyletki w żyłach i na rękach pojawiają się opilki metali".

 

  • Haha 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spacemarine napisał:

Właśnie przy okazji, da się przejrzeć wszystkie posty danego użytkownika, po w podglądzie profilu widać tylko jakieś ostatnie 20 postów czy coś, pytam bo jest kilka osób co dzieli się wartościową wiedzą i chciałbym sobie przejrzeć ich twórczość

 

Musisz wejść w czyjś profil, później kliknąć zobacz aktywność [z prawej strony] i później po lewo możesz wybrać, czy chcesz widzieć posty[po 25 postów na jednej stronie, można się cofnąć do dowolnych postów wstecz], czy tematy napisane przez tego użytkownika.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2023 o 11:11, nowy00 napisał:

"Julkizm"

P0lkizm lepszy.

W dniu 13.01.2023 o 10:32, gman98 napisał:

p0lki, co spotykają się jakimiś mokebe, czy abullahami. 

To już wiadomo na co poświecił czas, jak odszedł z forum ;) Trzeba rozwijać swoje pasje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Klej przykleil żołądek i mięśnie brzucha do kręgosłupa co powoduje że cały szkielet się przesuwa a co za tym idzie składniki odżywcze trafiają nie tam gdzie brak. Potrzebuje rozpuszczalnik. "

 

😆😆😆

 

 

  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.