Skocz do zawartości

Ponad 4 lata związku - czas na uwolnienie


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, wielebny93 napisał:

Muszę się kiedyś zebrać do opisania historii, dlaczego nie warto brać dużo biedniejszej (biednej) kobiety, z rodziny dysfunkcyjnej do LTR.

Bieda nie jest problemem. No chyba. że panna jest tak biedna, że myła się raz na tydzień w wodzie po rodzicach.  Dysfunkcyjna rodzina, choćby zamożna jest zawsze znakiem, że lepiej się wycofać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wielebny93 napisał:

Odświeżam temat, żeby świeżaczki zobaczyli jak działa chłodne rozstanie, bez płaczu i robienia z siebie miękkiej fajki - całkowite zerwanie kontaktu, cisza od 5 miesięcy.

Kilkanaście dni temu EX miała urodziny, oczywiście z mojej strony cisza jak makiem zasiał, przez ostatnie miesiące zająłem się swoimi sprawami, troszkę podróżuje i czasem wstawie jakieś zdjęcie na sociale  - reakcja książkowa, panna zaczęła mnie ostro śledzić na profilach, chyba styki zaczęły się palić "jak on potrafi żyć beze mnie" - ha ha.

Już wyczuwam w powietrzu atak rakietowy, zaczęła pisać do moich znajomych, rodziny, krąży na rowerze wokół miejsc w których bywam (wie, gdzie można mnie spotkać).

Mimo tego, że prosiłem znajomych aby mi o niej nie wspominali, ktoś wypalił, że od kilku miesięcy jest na apkach rankowych, znowu książkowy schemat - nikt nie myśli o niej na poważnie, pewnie niektórzy sobie poruchali i zaczyna badać możliwość powrotu :D

Wielebny trochę podszlifował mental dzięki Wam drodzy bracia, dzięki audycjom Marka i innym kanałom temu poświęconym i jedyne co otrzyma przy próbie kontaktu to CISZĘ, całkowitą CISZĘ.

Jak spotka mnie w realu to otrzyma obojętność i chłód.

Jak będzie chciała omamić mnie dupą to powiem, że woreczek mam już pusty, spóźniła się :D 

Muszę się kiedyś zebrać do opisania historii, dlaczego nie warto brać dużo biedniejszej (biednej) kobiety, z rodziny dysfunkcyjnej do LTR.

Z fartem!

Bracie,

Prawie dobrze, ale myślenie o urodzinach czy odpowiedziach, wstawianie zdjęć i ogólnie prowokowanie panny, itp. lepiej sobie darować.

 

Mezalians to oczywiście dramat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gościu napisał:

Prawie dobrze, ale myślenie o urodzinach czy odpowiedziach, wstawianie zdjęć i ogólnie prowokowanie panny, itp. lepiej sobie darować.

 

Wiesz, po takim czasie pewne daty ciężko wymazać na pstryknięcie palców. 

Jakie prowokowanie, to normalne zdjęcia z miejsc które odwiedziłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2023 o 23:26, Alex76 napisał:

chodzić i chwalić się tym przed ex, bo masz na nią wylane.

Wystarczy wkleić kilka zdjęć na profilu społecznościowym.

Z wakacji, gdzie jesteś zadowolony, uśmiechnięty, z nowymi, ładnymi koleżankami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Druid napisał:

Wystarczy wkleić kilka zdjęć na profilu społecznościowym.

Z wakacji, gdzie jesteś zadowolony, uśmiechnięty, z nowymi, ładnymi koleżankami.

 

Całkowicie nie w moim stylu.

To jak się teraz prowadzę, jaką metamorfozę przeszedłem to w zupełności wystarczy, nie robiłem tego by miała ból w dupie, robię to dla siebie i innych, które będą siadać wielebnemu na "kolanach" :D Foteczki z nowymi dupencjami to nie moja bajka, wystarczy, że wstawię zdjęcie jak trzymam łape na jej udzie w promieniach zachodzącego słońca ;) Kurwa, jaki ja romantyczny jestem uhuhu.

 

Edytowane przez wielebny93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Druid napisał:

Wystarczy wkleić kilka zdjęć na profilu społecznościowym.

Z wakacji, gdzie jesteś zadowolony, uśmiechnięty, z nowymi, ładnymi koleżankami.

Ale po co? jeśli dalej robi to z myślą, żeby zobaczyła, to znaczy, że wciąż ma problem - nie zamknął rozdziału, trzyma się starych emocji, które wrócą ze zdwojoną siłą, kiedy będzie źle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.