Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Casus Secundus napisał:

Stare grube baby, młode grube baby, drewniane nicki

 

19 minut temu, Casus Secundus napisał:

Gdybym korzystał z płatnej miłości, konieczność wchodzenia na takie serwisy chyba by mnie doprowadziła najpierw do łez śmiechu, potem zażenowania...

 

Też zerknąłem z ciekawości. Średnia deklarowanego! wieku mnie podłamała. Od razu widać że to "schodzący" rynek, same laski 30-40 lat (lub nawet więcej!). Młodej krwi brakuje bo Only Fans i Kamerki dają pewnie łatwiej i szybciej dorobić Pannie która nie boi się pokazać twarzy. 

Podaż maleje (laski powoli idą na emeryturę), nowych nie widać (bo siedzą w Netach) więc przy cały czas wysokim popycie (bo Polak wyposzczony zazwyczaj w swoim związku ma seks od święta) powoduje że ceny przebijają kolejne sufity.

 

Przy okazji zawsze jak czytałem komentsy na Braciach w stylu "za 150-200 PLN będziesz miał super dive", to mnie śmiech brał bo od razu było widać że rady udziela ktoś kto nie ma totalnego pojęcia o rynku.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Casus Secundus napisał:

Gdybym korzystał z płatnej miłości, konieczność wchodzenia na takie serwisy chyba by mnie doprowadziła najpierw do łez śmiechu, potem zażenowania...

Ciężko mi znaleźć wyższą ode mnie laskę która zgodziłaby się na seks, bo takie udzielają się na grupach typu "Wysoki facet dla wysokiej dziewczyny" i tam szukają drągów po 202cm.

A od dawna mam na taką ochotę. Nawet na różnych eskortowych stronach taka zdarza się raz na sto lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, GriTo napisał:

Chude, krzywe nogi.

Niedożywiona jakoś.

Szpotawość.

 

Po co Ci to? 

 

Na pewnej konferencji lata temu, zostałem przy bimberku zapoznany z lokalnym lowelasem, który miał problem - nie mógł znaleźć jednookiej laski do ruchania.

Ruchał już wszystko w okolicy - kulawe, bezzębne, ale i normalne, lokalne gwiazdy densingu 9/10, zwykłych lasek to nawet nie zauważał.

Miał takie hobby - obdarzony wyglądem, wymową i odziedziczonym majątkiem, postanowił zostać profesjonalnym łowcą pokemonów, i "zebrać je wszystkie".

 

Wielki człowiek - wielkie problemy ;)

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Z tym wzrostem bym się nie fiksował - ja się pół roku spotykałem z Babą o jakieś 6-8 cm wyższą - miała +190 cm ;) 

Także już nie przesadzajmy :) 

Kutangi nie stwierdziłem :P 

 

Jak masz jakąś nakrętkę na wysokie baby to idź - jak Ci się nie spodoba jak drzwi otworzy to elegancko dziękujesz i do widzenia.

Jak Wy się z tym wzrostem sracie to nie wiem....

Bo ktoś się krzywo popatrzy?

A wuj mu w dooopę :) 

Czytanie internetu XD Ja też widuje pary gdzie laska jest wyższa od kolesia i problemu nie ma XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, gdzie 400zl…

 

Za tę kase jako że mamy weekend w pierwszej kolejności poszedł bym sobie na dobrą kawkę, później w celu wyrzucenia adrenaliny  z 30min połatanym na pełnej na gokartach. Następnie  bym zjadł coś dobrego

na mieście, wstąpił do monopolowego kupił jakieś dobre alko, wstąpił do kumpla i obalił tenże trunek, gdyby coś zostało kupiłbym jeszcze jakieś dobre palenie i ewentualnie dorzucił kilka dyszek i wstąpił do jakiegoś klubu w celu wyrwania darmowego kurwiszona.

 

Kurwa Panie, gdzie 400zl za spust, lepiej poleciec na ręcznym.

 

Ewentualnie można pokusić się o rozwiązanie z fragmentu filmu ponizej- tylko pamietaj, szampan ruski- najtańszy.



https://youtu.be/kIWvhsgGL0A

 

Edytowane przez Kacperski
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OPie - napisz po wszystkim, czy było warto, i czy deal jest tego warty (bo 1 sztos na godzinę za 400 oznacza raczej strasznie leniwą dupę z wyjebanym ego, ale może gejfrend eksperjens nadrabia)

 

180, 182, 185 - nie widziałem różnicy, może od 189 się pojawia magia.

 

Czekamy na recenzję !

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2023 o 18:54, maroon napisał:

Naprawdę straszne jest bycie niewolnikiem swojego fiuta. 

 

Kurwa, XXI wiek, w kosmos można polecieć, a ludzie jak te małpy, jak nie porucha, to nie zaśnie. 😂

Proste. 

Jednak nielicznym się udaje zapanować nad swoim konarem i tylko w głowie tzipa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2023 o 13:02, Mosze Red napisał:

Prawdziwa kobieta kończy się na 170 cm wzrostu i 55 kg wagi ;) 

Prawdziwa kobieta zaczyna się od 170 cm wzrostu i kończy na 55 kg wagi. ;)

 

@SolidSnake Za 150-200 znajdziesz na eskort albo datezone taką w własnym lokum, jeżeli dobrze poszukasz. Przepłaciłbyś za cwaniarę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2023 o 00:54, maroon napisał:

Naprawdę straszne jest bycie niewolnikiem swojego fiuta. 

 

Podejrzewam. Ale, żeby nigdy nie być niewolnikiem fiuta to trzeba tą energię gdzieś indziej spożytkować plus sporo samodyscypliny.

Przeraża mnie myśl niekontrolowania swojego życia i popędów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.