Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Było ostatnio gdzieś info że w Polsce brakuje około miliona kobiet. To gdzie są, ufo je porwało?  No nie Internet i otwarte granice! Wyjechały za bolcami w różnych kolorach i lepszym standardem życia.

 

No ale powiecie że Polacy też wyjeżdżają, z tą różnicą że nie znajdują na zachodzie kobiet i wracają. Więc mamy tutaj błędne koło. Kobiety powinny mieć zakaz opuszczania kraju, a tak rodzą dzieci Turkom, Arabom, Niemcom, Holendrom a Polakiem gardzą, nasz kraj jest skończony demograficznie.

 

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studiujesz piramidę demograficzną we własnym przedziale wiekowym i + 10 lat do przodu w skali globalnej. Typujesz kraj, w którym występuje nadwyżka kobiet w pożądanej grupie wiekowej i tam układasz sobie życie, jeżeli chcesz mieć rodzinę i względny spokój z hipergamią. Dzisiaj, a wcześniej nigdy w historii takiej możliwości nie było można pracować zdalnie, online z każdego punktu na świecie, gdzie jest dostęp do neta. I tyle. Czy lepiej się całe życie męczyć w tym kurwidołku z babochłopami na każdym kroku? Rozwiązania i to całkiem niezłe istnieją i zostały omówione setki razy.

 

 

  • Like 11
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo już nawet polskie klacze po 50tce nie będą dostępne dla polskiego desperata bo Zahi powie jej "jehsteś piękhna bo zapuszczona" i stara rura gacie zgubi tak szybko będzie do niego leciała XDDDD

 

325246013_916547949342657_8690937671502682560_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=D10t_rzk5lYAX8njxgk&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=03_AdQsbrJXbj3Nq16-QftWdhQoWqdhqrbzqxnbnu0Ohati4g&oe=63E8FCFB

 

325102510_911966396828172_24421300631819

 

A Wy jak?

Simpienie pod zdjęciami staruszki 30+?

10 randek zanim Wasza księżna zgodzi się na pocałunek?

Futro bo ma zły humor?

Błaganie o danie dupy raz w miesiącu jak już księżna łaskawie wypchnie z siebie dziecko?

Nawet mi Was nie żal :D 

 

A Zahi?

Powie jej w zawoalowany sposób że jest gruba i ona gacie prze głowę ściągnie XDDDDDDDDDDDDD

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 8
  • Dzięki 1
  • Haha 25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic odkrywczego, ale przykład półprawdy która jest de facto kłamstwem pt "jest więcej kobiet niż mężczyzn", tak jest, ALE w wieku produkcyjnym jest mniej kobiet i to zdecydowanie.

Dobrze że poruszyli odpływ kobiet na rzecz małżeństw mieszanych gdzie oczywiście większość ponad 70 procent to obcokrajowiec + polka.

 

Komentarze różne, widzę że kilku naszych mogło się tam wypowiedzieć, ale są też komentarze kuleczek. 

 

Tak czy inaczej, p0lki wam zostawiam więc bawcie się dobrze 😉

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Niedługo już nawet polskie klacze po 50tce nie będą dostępne dla polskiego desperata bo Zahi powie jej "jehsteś piękhna bo zapuszczona" i stara rura gacie zgubi tak szybko będzie do niego leciała XDDDD

 

325246013_916547949342657_8690937671502682560_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=D10t_rzk5lYAX8njxgk&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=03_AdQsbrJXbj3Nq16-QftWdhQoWqdhqrbzqxnbnu0Ohati4g&oe=63E8FCFB

 

325102510_911966396828172_24421300631819

 

A Wy jak?

Simpienie pod zdjęciami staruszki 30+?

10 randek zanim Wasza księżna zgodzi się na pocałunek?

Futro bo ma zły humor?

 

A Zahi?

Powie jej w zawoalowany sposób że jest gruba i ona gacie prze głowę ściągnie XDDDDDDDDDDDDD

Żadne simpienie a zwłaszcza do jakiejś starej Grażyny XD Trzeba się szanować i mieć jakąkolwiek godność ale fakt... widziałem wiele razy wysyp spermiarstwa na różnych portalach społecznościowych i poziom żenady wyjebał poza skalę.  Niektórzy potrafią simpic do laski z reklamy Zalando bo myślą że prawdziwa XDDD

Edytowane przez Arthur Morgan
Literówka
  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, niemlodyjoda said:

 

A Zahi?

 

 

Przecież dla nich to jest raz biznes, dwa brudasy nie wybrzydzają. Dziś przerucha 50-tkę, a jutro 14, co zajdzie od wody w basenie. 

 

Tam nie ma podejścia cwelowo-romantycznego jak u nas. Tam "obcy" przyjezdny towar jest do ruchania, a że towar sam tego szuka to jeszcze lepiej. 

 

Na pewno też pomaga bardziej przedmiotowe podejście do kobiety w egzotycznych krajach. 

Edytowane przez maroon
  • Like 7
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież mówię od dawna. Wystarczy mówić, że jesteście amerykańskimi żołnierzami i przyjechaliście z Syrii odpocząć w Polsce. Przy okazji szukacie zaufanej kobiety do odebrania złota i diamentów kurierem, ale musi najpierw zapłacić 80 k złotych, bo ty czekasz na przelew z armii. I tyle. Nasze witaminki tylko czekają na takie przygody 😆

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baca1980 napisał:

To powiedz to dzisiejszym młodym:). Podobno 1/3 dzisiejszych 30-sto latków jeszcze nie dupiła :).

Zdaje sobie sprawę z tego. Osobiście uważam że społeczeństwo, wszechobecny konsumpcjonizm i materializm ... Zmierza to ku gorszemu. Natomiast gdybym zbliżał się do 30 taki a nigdy nie dupil już dawno poszedłbym do jakiejś divy.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do bab w klubach no cóż... Jak się ma szczęście , w miarę dobrze wygląda to można coś poderwać. Jednakże też trzeba się spieszyć bo z każdą godziną proporcje są coraz bardziej zaburzone na naszą niekorzyść. Ile to razy widziałem i za każdym razem śmieszy jak tańczą dwie koleżanki a wokół nich wianuszek facetów w kółeczku XDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mac napisał:

Przecież mówię od dawna. Wystarczy mówić, że jesteście amerykańskimi żołnierzami i przyjechaliście z Syrii odpocząć w Polsce. Przy okazji szukacie zaufanej kobiety do odebrania złota i diamentów kurierem, ale musi najpierw zapłacić 80 k złotych, bo ty czekasz na przelew z armii. I tyle. Nasze witaminki tylko czekają na takie przygody 😆

 

Apropo amerykańców to znam historię z Podkarpacia, gdzie stacjonowali. Witaminka coś koło 20 lat tak pobawiła, że dostała nie diamenty i złoto, a brzuch rosnący przez kolejne 9 msc 😆 Z tego co mówili jak się tylko rozeszło to kawaler dostał pilne wezwanie do innej bazy 😄

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Arthur Morgan napisał:

simpic do laski z reklamy Zalando bo myślą że prawdziwa XDDD

 

Szczanie do wspólnego basenu - jak się to mawiało z 15 lat temu.

I potem chłopak jeden z drugim na forum pisze do mnie na prv czemu dziewczyny mu nie odpisują na instagramie - bo jak kooorwa 1000 debili wali jej lajki w 15 minut jak ona zaświeci cycem to jak ma jej szajba nie odbić?

Relacje mają charakter transakcyjny i Ty Anonku jak jej nie dasz dobrych genów (wygląd) albo kasy to jesteś nikim wartym odpowiedzi bo ona takich ma na pęczki.

Proste.

 

17 minut temu, Baca1980 napisał:

No i git. Sfrustrowane młode byczki to dla rządu idealne mięso armatnie. W sam raz na ostateczne rozwiązanie kwestii chińskiej. A dużo ich będzie potrzeba bo tam kawalerów też mnogo. Jak tak dwa lub trzy roczniki pójdzie do piachu to demografia wróci do ładu. 

 

Ja już gdzieś widziałem wypowiedź (nie wiem czy na forum) gdzie jeden debil ok 25 lat pisał, że byłoby dobrze jakby była wojna bo jak on wróci z niej to kobiety go będą szanować XDDD

 

 

15 minut temu, Arthur Morgan napisał:

Co więcej osobiście uważam że gdyby wszyscy faceci nagle w jednym momencie przestali simpic, mieli żelazne męskie zasady  to u masy kobiet nastąpiłoby potężne zwarcie styków.

 

Ale o czym Ty piszesz skoro jakieś 50% tematów na forum to są płacze pt. NIE RUCHAM.

 

Tłucze się tu do łbów jednemu z drugim żeby nie simpił, nie błagał, żeby z głową baby do związków brał a baran wraca i pisze - dziewczyna z Borderline mnie zostawiła i teraz płaczę bo seks był taki super, a jak mnie zostawiła to już seksu nie ma XD

 

I baran jeden z drugim nie znajdzie hobby, nie weźmie się za siebie, nie zdobędzie zawodu czy nawet nie nauczy się dupą kolędy gwizdać tylko wiecznie płacz - co mam zrobić żeby wreszcie zaruchać?!

 

To czego Ty oczekujesz?

 

Polak = spermiarz i kukold uzależniony od cipki matki-polki.

 

Ale pouczyć się, kształtować swoje ciało, charakter - co to to nie :D 

 

Teraz, Jorgen Svensson napisał:

 

Apropo amerykańców to znam historię z Podkarpacia, gdzie stacjonowali. Witaminka coś koło 20 lat tak pobawiła, że dostała nie diamenty i złoto, a brzuch rosnący przez kolejne 9 msc 😆 Z tego co mówili jak się tylko rozeszło to kawaler dostał pilne wezwanie do innej bazy 😄

 

Nawet jak dzieciak będzie czarny to się znajdzie frajer, który ją przygarnie.

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 15
  • Dzięki 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Arthur Morgan napisał:

Natomiast gdybym zbliżał się do 30 taki a nigdy nie dupil już dawno poszedłbym do jakiejś divy.

 

Tylko że to nie honorowo iść na Divy. Do tego jeden znajomy powiedział że się po prosty wstydzi rozebrać :). Kurła "teścia" chyba powinno się już bić w tyłek z urzędu :).

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OGÓR moja stara randkowała kiedyś przez badoo. Kilka razy widziałem, co wypisuje do chłopów to szczęka mi opadła z głupoty i bezsensu rzeczywistości. Teraz w wieku emerytalnym kobieta, w związku, a zachowuje się, jakby miała 16-17 lat. Chwała panu, że się dawno wyprowadziłem z domu rodzinnego bo bym pewnie zajebał całą rodzinę do tej pory, a tak się uratowałem xD Niby zabawne, ale nie do końca. Matki, szczególnie samotne to najbardziej moim zdaniem popierdolona kategoria ludzi na tej planecie przeznaczona do sterylizacji. Nie powinni mieć nigdy dzieci.

  • Like 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Niedługo już nawet polskie klacze po 50tce nie będą dostępne dla polskiego desperata bo Zahi powie jej "jehsteś piękhna bo zapuszczona" i stara rura gacie zgubi tak szybko będzie do niego leciała XDDDD

 

325246013_916547949342657_8690937671502682560_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=D10t_rzk5lYAX8njxgk&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=03_AdQsbrJXbj3Nq16-QftWdhQoWqdhqrbzqxnbnu0Ohati4g&oe=63E8FCFB

 

325102510_911966396828172_24421300631819

 

A Wy jak?

Simpienie pod zdjęciami staruszki 30+?

10 randek zanim Wasza księżna zgodzi się na pocałunek?

Futro bo ma zły humor?

Błaganie o danie dupy raz w miesiącu jak już księżna łaskawie wypchnie z siebie dziecko?

Nawet mi Was nie żal :D 

 

A Zahi?

Powie jej w zawoalowany sposób że jest gruba i ona gacie prze głowę ściągnie XDDDDDDDDDDDDD

 

No, ale Zahi jest romantyczny, potrafi we flirt czyli "makaron na uszy" czy jak to tam nazywacie.

Fakt, że może on ze 3 zdania po angielsku wyuczone na pamięć, powtarzane co x czasu, ale to są zdania mające dużą dawkę emocji i uczuć.

Do tego ciemna cera, śmiałość, ale bez obmacywania.

A ona daleko od domu to nikt się nie dowie...

 

 

A na forum: "nie ważna rozmowa, masz wyglądać jak chad"to same ci spodnie ściągną i zrobią loda...

 

 

21 minut temu, Jorgen Svensson napisał:

 

Apropo amerykańców to znam historię z Podkarpacia, gdzie stacjonowali. Witaminka coś koło 20 lat tak pobawiła, że dostała nie diamenty i złoto, a brzuch rosnący przez kolejne 9 msc 😆 Z tego co mówili jak się tylko rozeszło to kawaler dostał pilne wezwanie do innej bazy 😄

Czyli nawet na alimenty nie ma co liczyć?

Dobre!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, niemlodyjoda napisał:

A Wy jak?

Simpienie pod zdjęciami staruszki 30+?

Ostry humor zawsze na topie, potrafisz przyłożyć tekstem niczym kierujący kompanią żołnierzy (o tak, to motywuje), ale popatrzmy przez moment bez sarkazmu.

 

Ja ostatnio się spotkałem z 35+, która przyjechała do mnie z innego miasta.

Myślałem, że kontakt całkiem spoko nawiązany (było coś jak nadawanie na tych samych falach), a później jednak ghosting.

Na początku pomyślałem sobie...o ty spryciulo... chciałem się odezwać, ale zgodnie z zasadami niesimpienia dałem sobie parę dni na zaproponowanie kolejnego spotkania i postanowiłem ochłonąć bo mi się nawet spodobała (pragnienie z reguły wszystko psuje). A teraz tak się zastanawiam, czy ona nie poczuła, że sam ją ghostuję, więc zastosowała lustro.

Seems legit, aczkolwiek to mogłoby już świadczyć o znajomości psychologii  - a ta dziedzina czasem jest wykorzystywana przez samiczki do tresowania samca.

Profilaktycznie wskazane w takie relacje nie wchodzić, bo jak wiadomo kobieta zawsze wie lepiej :P

 

Mógłbym powiedzieć do dupy (stracony czas i pieniądze na interakcje), ale jednak to przełamało dłuższy czas bez randek.

Pokazało mi, że jednak za mało zrobiłem w temacie pracy randkowej.

I za to jestem jej wdzięczny. Taka mała inspiracja.

Każde spotkanie to okazja do nauki, głównie o sobie i swoich reakcjach, mocnych stronach i słabościach.

Teraz już wiem, że dobrze by było postawić na eksplorację 22-27 aniżeli wyżej. Chociaż 20+ to teraz wydają się dla mnie jak dziecko i czuję, że te dojrzalsze są dla mnie atrakcyjniejsze.

Ale dojrzalsze już maja rozkręconego chomika na kołowrotku kalkulatora (na pełnych obrotach) i pragmatyka u nich zwycięża.

A z takimi ciężko zbudować zdrowie podstawy silnej, długiej relacji. I to jest smutne i pokazuje "z nimi tylko romanse/szybkie zauroczenia i seks" (a to nie moja działka także co tu zostaje? zmusić się do innego trybu działania?)

 

Patrząc na to, że dojrzalsze zwykle albo mężatki, albo dzieciate, to z tendencją do relacji/LTR, młode za młode, a dojrzałe przejrzałe.

To może rodzić żal, frustrację, pogardę.

 

Przypomniałem sobie wtedy, jak mi @spitfire mówił "każda lekcja/strata ma sens, o ile weźmiesz ją pod uwagę i coś z niej wyciągniesz/zintegrujesz".

I to jest zajebista rada i dzięki Bracie za to!

 

Gdy sobie to przypomniałem, zdałem sobie sprawę - to tylko wyzwanie na naukę nieprzywiązywania się i zwrócenia uważności na kwestię randkową, którą zaniedbałem.

Tak właśnie miało być w tej sytuacji.

Dało mi to energię do działania i później potrafiłem zagadać nieznajomą na ulicy także, jest lepiej niż było. Gdyby nie ona pewnie siedziałbym nad robotą.

Tuż po tym poczułem taką fajną formę luzu.

Tak jakby organizm poczuć różnicę, czyli przywiązanie można potraktować jako formę ciężaru. A my go znosimy bo po prostu dostajemy więcej przyjemności (np. seks, ciepło, odciążenie od codzienności).

Przywiązywanie do kobiety to coś, czego nas nauczono nas w młodości (przynajmniej większość), więc pora zakasać rękawy, aby móc nad tym panować.

Sytuacja na rynku tylko nam ten trening ułatwia.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei nie musisz. Możesz nawet mówić po polsku. Wystarczy po prostu wkręcić historyjkę, a już umysł babona sobie dopowie resztę. Nawet przy zwykłym podrywie ona i tak robi sobie twój obraz w głowie, nierzeczywisty.

 

Albo nauczyłem się polskiego, bo moja babcia pochodziła z Polski i chciałem tym samym oddać jej hołd. W USA dwa języki to rzadkość, ale kochanie skupmy się na diamentach, ok, a nie na języku, right? xD I tyle. Przejdzie na 100.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.