Skocz do zawartości

Kobiety - jak to właściwie z nimi jest?


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Orybazy napisał:

Nie spotkałem nigdy pary typu prawniczka z magazynierem. Największa dysproporcja zarobkowa jaką widziałem to dentystka z inżynierem. Gość za to dużo jej pomagał z gabinetem itd. co pewnie kompensowało trochę jego "kiepskie" zarobki inżyniera. 

Na raz może i gość w niej strzeli jeśli ma kwadratową mordę i 190cm, ale w związku ona z nim nie będzie, przynajmniej nie długim. Jak wyczuje że taki typ jest dobrym popychaczem to tym bardziej znajdzie sobie normika z zasobami, a na boku sobie będzie dogadzać :)

6 godzin temu, Orybazy napisał:

 

Edytowane przez antyrefleks
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2023 o 23:06, baboczysko napisał:

"dziewczyna jakiej szukasz, nie istnieje. Nie ma "innych" dziewczyn"

Również przychylam się do tego, by było to mottem Forum, stale widocznym na głównej stronie. Wypowiedziała to kobieta, więc tym bardziej należy poważnie potraktować to stwierdzenie.

Byłoby to takie swoiste "memento" dla mężczyzn zaglądających i aktywnych tutaj, gdyby włączył się choć na chwilę "romantic mode" (na czym też się czasem łapię, niestety...)

 

@Marek Kotoński, mógłbyś przychylić się do @Terve i mojej sugestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.