Skocz do zawartości

Chłop zbiera na cipkę, wspomóż go proszę!


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Można zarobić, a się nie narobić? Można. Wystarczy zakładać sukienki, uważać się za kobietę i uskarżać na wszechobecną dyskryminację.

https://pomagam.pl/nacipke

 

Zbieram na cipkę

[for English scroll down]

Cześć, jestem Angela. Urodziłam się bez cipki i proszę cię o wsparcie mojej zbiórki na to, bym ją miała. Bym chociaż o tyle była szczęśliwsza, bo znaczy to dla mnie wszystko. 

 

23 975 zł  z 125 000 zł (Cel)

Anonimowy Darczyńca
3 000 
 
 
Ten też dobry:

https://pomagam.pl/smokeydora

 

 

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5 000 
 

An. O.

21.11.2022

Wiem, że bieda, ale zobaczyłam dziś Twoje relacje na insta i chciałam cokolwiek zrobić, żebyś chociaż przez pół sekundy mogła poczuć, że nie cały świat ma Cię gdzieś. Jesteś ważna 🖤

 
 
 
 
A ty? Wsparłeś już kobiety bez cipek?
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cst9191 napisał:

Można zarobić, a się nie narobić? Można. Wystarczy zakładać sukienki, uważać się za kobietę i uskarżać na wszechobecną dyskryminację.

Przypomniałeś mi o sukience Włosimierza z allegro 😆.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Chciałbym zobaczyć zbiórkę trans-mężczyzny zbierającego na kutangę.

Proszę bardzo:

 

Zbieram na fiuta !

 

Cześć, jestem Zenek. Urodziłem się bez fiuta i proszę o wsparcie mojej zbiórki na to, bym go miał. Bym chociaż o tyle był szczęśliwszy, bo mógłbym w końcu bzyknąć jakąś laskę albo zwalić gruchę.

 

Edytowane przez Infernal Dopamine
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku na cipkę, w przyszłym na jednego cycka a w następnym na drugiego. Jak uzbiera rocznie te 125 000 to wychodzi miesięcznie 10000 zetów. Nie wiem czy od tego płaci się podatek, ale to i tak lepszy dochód niż z pracy. Jestem frajerem. Podpowiedzcie na jaki cel zacząć zbierać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.