Skocz do zawartości

Plusujemy - szukamy chętnych do testowania nowego serwisu


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Za kilka dni zostanie uruchomiona testowa wersja nowego serwisu "plusujemy".

 

Poszukujemy pięciu chętnych do przetestowania serwisu pod względem jego funkcjonalności i ewentualnych bugów, a także dzielenia się pomysłami. 

 

Wszyscy chętni proszę pisać w tym wątku. 

 

Z osób, które się zgłoszą wybierzemy pięć i zaprosimy na PW gdzie podamy dalsze szczegóły itp. 

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red promował(a) i podpiął/eła ten temat
25 minut temu, DOHC napisał:

Jak trzeba to chętnie pomogę. Różne ciekawostki wrzucają m.in @Iceman84PL, @spacemarine czy @nowy00, ze starej samcowebowej gwardii obok IceMana m.in @Legionista

 

To nie byłem ja, nigdy się nie przyznawaj!

 

 

Jeśli będzie dział NSFW to serwis będzie miał oglądalność, jakieś głosowanie na króliczka miesiąca i podobne coś jak phun.org

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie proszę wzywać do rejestracji, żebym własną osobą już ozdobił projekt i naturalnie porywającymi komentarzami scalającymi sens egzystencji i większość filozofii wyprodukowanych przez ludzki umysł.

 

Oby, jak najszybciej, bo na wykop patrzeć nie mogę.

Edytowane przez mac
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry czas na ten portal. Wykop zjebał wszystko, co miał zjebać i ciągnie kasę od orlenowskich. Hejto to zalew entuzjazmu, ale takich samych użytkowników z patologiami Wykopu. Dajcie szybko ten projekt dopracowany to będzie hicior mam nadzieję dla normalnych ludzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac serwis jest już na zaawansowanym etapie, na chwilę obecną testowałem ja i MK, stworzyłem listę niewielkich poprawek i zaproponowałem kilka usprawnień.

 

Myślę, że główną zaletą będzie przejrzystość i łatwość obsługi zarówno od strony usera jak i moderacji. 

 

Za kilka dni max tydzień zaprosimy kilka osób do testowania.

 

Później kolejne poprawki i jestem na 95% pewien, że serwis oficjalnie ruszy w lutym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red spojrzałem na hejto po przejściu ludzi z wykopu to zalew treści, w tym patologicznych tragiczny, w tym wojna z moderacją od samego początku. Ludzie wstawiają czasami chore rzeczy. Jak się w tym połapać, w takim zalewie treści. Mam swój portal, kiedyś w miarę żył, ale w końcu wyłączyłem komentarze, bo się nie dało ogarnąć xD Zrezygnowałem z monetyzacji serwisu na rzecz ściągania zamówień. Na oko to ogrom roboty, nawet przy 100 osobach, a więcej to o boże, bożenko. Jaki macie plan na ten trudny nawet do zdefiniowania problem zarządzania treściami społeczności, komentarzami, zalewem informacji? Rozpatrujecie to w ogóle pod kątem problemu?

 

Trolle, przegrywy, hejterzy i inne tego typu elementy to horror, dosłownie.

 

A inna sprawa, w jaki sposób to będzie finansowane? Czy trudno jeszcze powiedzieć i wszystko się okaże?

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac poradzimy sobie :)  chyba, że na starcie skala popularności nas przytłoczy :D 

 

Weź pod uwagę, że to wszystko na BS już przerabialiśmy. 

 

Daję kilka screenów jak to na tą chwilę wygląda. 

 

plus1.png

 

 

plus2.png

 

 

plus3.png

 

 

plus4.png

 

 

plus5.png

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red dość zabawne, że jasny format, czyli agregator treści, których nawet nie trzeba produkować, ale podać na tacy gotowca nie doczekał się znacznie i to znacznie lepszej alternatywy od wykopu. Dla mnie to totalna zagadka. Konkurencji nie mieli właściwie do tej pory. Zarząd wykopu popełnia szkolne błędy i sam się dzieli właściwie. Pojebane. Marketingowcy będą to chyba analizować w kolejnych latach dogłębnie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac powiem, że w niektórych rozwiązaniach wzorowaliśmy się na sprawdzonych i lubianych rozwiązaniach z forum.

 

Przykładowo, społeczności na plusujemy będą odpowiednikiem prywatnych klubów na forum, gdzie będzie można sobie w wąskim gronie wklejać i dyskutować znaleziska np. bardziej kontrowersyjne. 

 

Zarządzanie userami/ panel administracyjny i moderacyjny też czerpią garściami ze sprawdzonych forumowych rozwiązań. 

 

Docelowo będą też konta premium za abonament roczny, które nie będą różniły się główną funkcjonalnością, ale będą miały trochę bajerów np. możliwość wyłączenia reklam w serwisie, możliwość otrzymania unikatowego avatara, czy customowe ustawienia kolorystyki serwisu itp. pomysłów jest sporo. 

 

Będzie też chat, ale to kwestia późniejszych poprawek. 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 16.01.2023 o 19:28, smerf napisał:

Pisać jak coś biorę 5 patyków od godziny :lol: potrzebuje chrustu na opał :)

Błąd! Chcesz skończyć jak Sapkowski?


Procent dochodu i się dogadamy 😉

 

Mogę pomóc ale tylko jako end user, ui designer etc. Jak coś to na priv szczegóły walcie ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.