Skocz do zawartości

Od upadku do wzlotu


Rekomendowane odpowiedzi

Hej chciałem opisać swoją historię przygód z kobietami:

 

- Pierwszy związek szczenięca miłość, poznaliśmy się w liceum, ja nie wiedziałem czego chcę, schodziliśmy się i rozchodziliśmy, na początku robótki ręczne i jej pierwszy raz, swój miałem na koloni w wieku 14 lat, byłem dla niej totalnym chujem, źle traktowałem, dużo wymuszałem, trwało to ponad rok po czym zdradziła mnie na imprezie, dlatego że nie pozwalałem jej odejść i chciała żebym się jej brzydził

 

- Drugi związek na studiach z borderką, kto miał to wie, nie będę wchodził tutaj w szczegóły

 

- Trzeci związek ze studentką z mojej okolicy, wyglądało to bardziej jak FWB, nigdy jej nie przywiozłem do siebie, spotykaliśmy się przeważnie na seks i oglądanie filmów, czasami jakiejś wyjście na miasto + spacery, pojechało się do innego miasta albo na maka, ona mówiła że mnie kocha, ja jej nigdy tego nie powiedziałem, mówiłem że nie jestem gotowy, źle jej nie traktowałem ale chyba się jej znudziło kiedy zaczęła się pandemia, po zerwaniu wiele razy próbowała odnowić kontakt i chciała seksu

 

- Obecny związek trwa 9 miesięcy, na ten moment najlepszy ze wszystkich, sytuacja rozwojowa, dziewczyna dba o mnie, stara się i nie mogę narzekać, studentka ciężkiego kierunku, staram się od niej nie uzależniać ale słabo mi to zaczyna wychodzić i czuję że się wkręcam, staram się być najlepszą wersją siebie zobaczymy czy z tej mąki będzie chleb

 

Dodam jeszcze że przez ten czas było kilka ONS

Edytowane przez Johnny1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Johnny1 napisał:

dziewczyna dba o mnie, stara się i nie mogę narzekać

Wersja demo, ot co.

1 godzinę temu, Johnny1 napisał:

staram się od niej nie uzależniać ale słabo mi to zaczyna wychodzić i czuję że się wkręcam

Poczytaj historie braci że swieżakowni, ale nie jedną czy 10, tylko z 50. 

 

Jakieś książki polecane na forum czytałeś?

 

Ps. Bez złośliwości, ale Ty wiesz na jakim jesteś w ogóle forum? Czego oczekujesz od kobiety? Jak sobie wyobrażasz ten związek za 5 czy 10 lat?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Spokojnie napisał:

Ps. Bez złośliwości, ale Ty wiesz na jakim jesteś w ogóle forum? Czego oczekujesz od kobiety? Jak sobie wyobrażasz ten związek za 5 czy 10 lat?

 

Doskonale wiem sam prawdopodobnie jestem borderem na pewno ciemna triada i walczę ze swoimi demonami, kobiety ze mną nie miały lekko i nie mają, obecnie staram się być mniej toksyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Spokojnie napisał:

Wersja demo, ot co.

A facet na początku związku to też nie jest przypadkiem wersja demo?

Czy to nie działa aby przypadkiem w dwie strony - że na początku ci bardziej zależy więc się starasz a później to już tylko przyzwyczajenie 😛 

 

56 minut temu, Spokojnie napisał:

Poczytaj historie braci że swieżakowni, ale nie jedną czy 10, tylko z 50. 

Poczytaj nawet 100 albo i 200

Nakieruj podświadomość aby dostrzegała wyłącznie zjebanie i zepsucie - gwarantuje że będziesz przyciągał wtedy tylko to :) 

 

Rozumiesz @Spokojnie do czego biję?

 

Pomoc pomocą - ale tego typu porady zmierzają w kierunku - zgorzknienia, chorego pragmatyzmu w konsekwencji frustracji - bo himalajki nigdzie nie ma.

Albo lepiej słuchać porad o tym że rynek jest zepsuty i trzeba wyjechać z PL.

 

Poznaj zasady gry, ale nie bablaj się w tym gófnie informacji bo to całkowicie zniszczy ci percepcję.

 

Pozdro.

 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Maninblack napisał:

Rozumiesz @Spokojniedo czego biję?

Rozumiem. 

 

18 minut temu, Maninblack napisał:

Nakieruj podświadomość aby dostrzegała wyłącznie zjebanie i zepsucie

Oczywiście że nie. Tutaj chodzi żeby też widzieć te złe sytuacje (które często nie są wyjawane nawet wśród znajomych, a tutaj na anonimowym forum jest dużo łatwiej).

 

Te dobre widzisz w tv, filmach, książkach, mediach itp. bardziej niż nakierowanie go na negatywne rzeczy chodziło mi o zwrócenie uwagi, że jest wiele gówna i kobiety które w wersji demo były super, po jakimś czasie pokazywały swoje prawdziwe intencje. 

 

Ja nie byłem świadomy skali tego, oraz jak to wszystko działa odnośnie kobiet i ich natury. 

22 minuty temu, Maninblack napisał:

Poznaj zasady gry

To przede wszystkim. Mając świadomość co jest grane, nie trzeba wyjeżdżać z PL ani być zgorzkniałym :) chyba że to dopiero przede mną? 

Godzinę temu, Johnny1 napisał:

obecnie staram się być mniej toksyczny

Zamiast się starać, może spróbuj temat rozwiązać ze specjalistą? Na pewno będzie łatwiej, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maninblack napisał:

A facet na początku związku to też nie jest przypadkiem wersja demo?

Czy to nie działa aby przypadkiem w dwie strony - że na początku ci bardziej zależy więc się starasz a później to już tylko przyzwyczajenie 😛

 

U mnie działa to inaczej jest idealizacja, dewaluacja, znowu idealizacja i dewaluacja tak w koło, dlatego staram się jak mogę żeby się nie wkręcać za mocno bo wiem że wtedy bardzo skrzywdzę dlatego ostatni związek bardziej na zasadzie FWB

 

Godzinę temu, Maninblack napisał:

Nakieruj podświadomość aby dostrzegała wyłącznie zjebanie i zepsucie - gwarantuje że będziesz przyciągał wtedy tylko to :) 

 

Przyciągam takie osoby, ciągnie je do mnie jak ćmy do światła

 

47 minut temu, Spokojnie napisał:

Zamiast się starać, może spróbuj temat rozwiązać ze specjalistą? Na pewno będzie łatwiej, powodzenia.

 

Staram się zrozumieć to że jestem zaburzony, to nie ja jestem wykorzystywany tylko ja wykorzystuję i drenuję, pierwsze dwa związki to było takie zło że jak teraz pomyślę o tym aż mi niedobrze jaki byłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Johnny1 napisał:

- Obecny związek trwa 9 miesięcy, na ten moment najlepszy ze wszystkich, sytuacja rozwojowa, dziewczyna dba o mnie, stara się i nie mogę narzekać, studentka ciężkiego kierunku, staram się od niej nie uzależniać ale słabo mi to zaczyna wychodzić i czuję że się wkręcam, staram się być najlepszą wersją siebie zobaczymy czy z tej mąki będzie chleb

Nie ma nic złego we wkręceniu się w laskę. To normalne u faceta, mamy dwa mózgi, każdy chce nieco innych rzeczy.

Chodzi o moderacje i świadomość całokształtu. Na każdym kroku chodzić, myśleć i zastanawiać się czy aby nie za dużo/mało robię - no kur*wa, bez jaj. Sam z tym mam problem, lecz staram się pracować.

 

Wkręć się i ciesz życiem, seksem z panną, spacerami z nią, pisaniem i rozmową. Ale niech to będzie 1/X twoje życia. Reszta to praca, pasje, etc. 

Wtedy będzie moderacja oraz wkręcenie.

 

Good luck anyway!

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Cham Niezbuntowany napisał:

Nie ma nic złego we wkręceniu się w laskę. To normalne u faceta, mamy dwa mózgi, każdy chce nieco innych rzeczy.

Chodzi o moderacje i świadomość całokształtu. Na każdym kroku chodzić, myśleć i zastanawiać się czy aby nie za dużo/mało robię - no kur*wa, bez jaj. Sam z tym mam problem, lecz staram się pracować.

 

Wkręć się i ciesz życiem, seksem z panną, spacerami z nią, pisaniem i rozmową. Ale niech to będzie 1/X twoje życia. Reszta to praca, pasje, etc. 

Wtedy będzie moderacja oraz wkręcenie.

 

Good luck anyway!

 

Nie chodzi tu o to czy za dużo/mało robię, w głowie mam ciągłą walkę idealizacja i dewaluacja, walczę z tym. W poprzednich związkach potrafiłem mówić do ex żeby wypierdalała z mieszkania, robić kompleksy i wgl. Teraz staram się skupiać na tym co teraz, cieszyć się z relacji, czasu spędzanego razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Korol09 napisał:

Uważaj żebyś nie przejechał na kobiecie widzę skłonności ciemnej triady u Ciebie, fajnie że pracujesz nad sobą. Prawdopodobnie przyciągasz osoby border/narcyz, współzależne. 

 

Bardziej się obawiam o nią dawniej rozjeżdżałem jak walec, ale staram się trzymać postawioną ramę i nie być chujem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.