Jump to content

Świat się kończy. Samotne madki opisane na Salon24

Recommended Posts

• Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kochani, otworzyłem dzisiaj rano oko i na rozruch jeszcze w łóżku wziąłem smartfona i przeglądam proponowane artykuły.   A tam artykuł o samotnych madkach. O hipergamii. O rozwodach inicjowa

- nie dawać atencji - nie spermić pod zdjęciami - nie zapraszać na randki i inne pierdolety - jeśli już cokolwiek to tylko na seks  / FwB- szczerze im to mówić   od razu by si

Kobieta w Polsce jest Bogiem, którego się czci, stawia na piedestał i gloryfikuje.  Z racji, że kobita ma mniejsze gardło reprodukcyjne jest uprzywilejowana.  Wszystkim zależy na kobietach i

20 godzin temu, rarek2 napisał:

Dzisiaj młoda kobieta nie musi wogóle przejmować się związkiem z nieodpowiedzialnym partnerem. W czasach aplikacji randkowych dzisiaj kobiety są w stanie umawiać się z mężczyznami o nieproporcjonalnie wyższej atrakcyjności

Chyba jest dokładnie na odwrót, teraz mając duży wybór wybierają najgorsze opcje... Dawniej trzeba było 2 razy pomyśleć, dzisiaj tyle dupochronów że wolna amerykanka. 

A mi na fb wyskoczyła grupa w stylu "randki z samotnymi matkami". I było tam całkiem sporo osób. Nie wiem czy pospermić czy kręcić bekę. 

Przez ten cały red pill odruchowo zacząłem pisać "madki" :D 

• Haha 2

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.