Skocz do zawartości

Wkurwiony jak p0lak


Generał Szrama

Rekomendowane odpowiedzi

Jest coś takiego w naszym społeczeństwie co często widać tutaj na forum. Czemu tak wielu z was ma problem z kontrolowaniem emocji? Dosłownie wystarczy negatywny komentarz jakiegoś randoma byście wpadli w szał. Ja gdy słyszę coś negatywnego na swój temat to często wysłuchuje tego by podjąć decyzję czy biorę to na klatę (czasem ktoś może mieć rację) czy też sram na to. Oczywiście jeśli ktoś na was pluje to nie ma co udawać, że deszcz pada ale trzeba odpowiadać bez ładunku emocjonalnego. Naprawdę jeśli np. ktoś pisze wam byście się leczyli na głowę to czym wy się przejmujecie? Przecież ta osoba nie ma kompetencji by stwierdzić wasz stan zdrowia i wypisać wam recepty 😆 więcej luzu w majtkach bo gumka w końcu strzeli. Pomyślcie sobie jak śmiesznie wygląda dojrzały facet mogło by się wydawać ok 50 lat, co wkurza się jak nastolatek a takich gości nie brakuje. Nigdy nie pozwalaj by emocje górowały na racjonalnym myśleniem.

  • Like 13
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Generał Szrama napisał:

Czemu tak wielu z was ma problem z kontrolowaniem emocji?

 

TO NIE JEST PRAWDA!!! 

#@%€_><÷#:,????,;::&&%":^^¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

10 minut temu, Generał Szrama napisał:

Przecież ta osoba nie ma kompetencji by stwierdzić wasz stan zdrowia i wypisać wam recepty 😆 więcej luzu w majtkach bo gumka w końcu strzeli

 

 

Ty się sam lecz!

I SAM JESTEŚ GUMKA!!! 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Generał Szrama napisał:

Jest coś takiego w naszym społeczeństwie co często widać tutaj na forum. Czemu tak wielu z was ma problem z kontrolowaniem emocji? Dosłownie wystarczy negatywny komentarz jakiegoś randoma byście wpadli w szał. Ja gdy słyszę coś negatywnego na swój temat to często wysłuchuje tego by podjąć decyzję czy biorę to na klatę (czasem ktoś może mieć rację) czy też sram na to. Oczywiście jeśli ktoś na was pluje to nie ma co udawać, że deszcz pada ale trzeba odpowiadać bez ładunku emocjonalnego. Naprawdę jeśli np. ktoś pisze wam byście się leczyli na głowę to czym wy się przejmujecie? Przecież ta osoba nie ma kompetencji by stwierdzić wasz stan zdrowia i wypisać wam recepty 😆 więcej luzu w majtkach bo gumka w końcu strzeli. Pomyślcie sobie jak śmiesznie wygląda dojrzały facet mogło by się wydawać ok 50 lat, co wkurza się jak nastolatek a takich gości nie brakuje. Nigdy nie pozwalaj by emocje górowały na racjonalnym myśleniem.

 

No rzesz k..a znowu kolejny taki wątek

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Generał Szrama napisał:

Jest coś takiego w naszym społeczeństwie co często widać tutaj na forum.

 

99% społeczeństwa w prostej linii pochodzi od chłopa pańszczyźnianego i to jest czasami kwestia 8-10 pokoleń wstecz. Taka mentalność czyli chłop żywemu nie przepuści :).

Edytowane przez Baca1980
  • Like 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsze jest to, że tacy delikwenci radzą innym zdrowy dystans, bo to przecież tylko anonimowe forum internetowe albo z kolei projektują na swych oponentów własne problemy tego rodzaju. Kilka razy zostało to przeze mnie na forumie zauważone. Ludzie to hipokryci😁

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krugerrand napisał:

Dla mnie najlepsze jest to, że tacy delikwenci radzą innym zdrowy dystans, bo to przecież tylko anonimowe forum internetowe albo z kolei projektują na swych oponentów własne problemy tego rodzaju. Kilka razy zostało to przeze mnie na forumie zauważone. Ludzie to hipokryci😁

Wszyscy bez wyjątku 😉

27 minut temu, Yolo napisał:

 

TO NIE JEST PRAWDA!!! 

#@%€_><÷#:,????,;::&&%":^^¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Ty się sam lecz!

I SAM JESTEŚ GUMKA!!! 

Jak mnie nazwałeś DZBANIE? 🙃🙃

22 minuty temu, Baca1980 napisał:

 

99% społeczeństwa w prostej linii pochodzi od chłopa pańszczyźnianego i to jest czasami kwestia 8-10 pokoleń wstecz. Taka mentalność czyli chłop żywemu nie przepuści :).

Ta teoria nawet mnie rozbawiła 

25 minut temu, spacemarine napisał:

 

No rzesz k..a znowu kolejny taki wątek

😏😆 pojadę klasykiem "nie jestem taka jak wszystkie"

 

Edytowane przez Generał Szrama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię jebać skurwysynów i ścinać się na kurwy i inne przekleństwa. Czuję się po tym lepiej. Wyrzucam z siebie i jest gitarka. Babony płaczą bez powodu, robią dramy, pierdolą, jak im źle było w pracy, bez znaczenia tematy, wypróżniają się emocjonalnie i żyją dalej. To my nie możemy się powkurwiać na siebie i innych? Ja to uważam wręcz za zdrowe. Jak chcesz to mnie powyzywaj od chujów, ja ciebie też powyzywam, później się pogodzimy i dalej będziemy gadać o czymś. Tak to wygląda u kolesi. Ja na żywo, chociażby na siłce wiele takich tematów też przerabiałem. Wyzwiska, lecą kurwy, gościu bije w drzwi, się kłóci, a później zgoda i sztama na wieki xD

 

To jest prawdziwy sport narodowy.

 

Psy szczekają. Polacy się wkurwiają. Wystarczy dać kiełbaskę i już spokój. Wielka agresja i szybka zgoda. Ja tam lubię takich ludzi i sam się do takich zaliczam. Szybko się wkurwiam i szybko mi przechodzi.

Edytowane przez mac
  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Lubię jebać skurwysynów i ścinać się na kurwy i inne przekleństwa. Czuję się po tym lepiej. Wyrzucam z siebie i jest gitarka. Babony płaczą bez powodu, robią dramy, pierdolą, jak im źle było w pracy, bez znaczenia tematy, wypróżniają się emocjonalnie i żyją dalej. To my nie możemy się powkurwiać na siebie i innych? Ja to uważam wręcz za zdrowe. Jak chcesz to mnie powyzywaj od chujów, ja ciebie też powyzywam, później się pogodzimy i dalej będziemy gadać o czymś. Tak to wygląda u kolesi. Ja na żywo, chociażby na siłce wiele takich tematów też przerabiałem. Wyzwiska, lecą kurwy, gościu bije w drzwi, się kłóci, a później zgoda i sztama na wieki xD

 

To jest prawdziwy sport narodowy.

Byłem taki jak miałem te naście lat, później mi stopniowo przechodziło gdyż widziałem jakie to jest głupie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Generał Szrama napisał:

co często widać tutaj na forum.

 

Co się dziwisz.

Spora grupa chodzi na siłownie, testo i agresja wylewa się z nich uszami.

Spora grupa jest na nofap, albo jedzie na ręcznym więc sfrustrowana.

Muszą jakoś odreagować...

 

Dobrze, że nie ma spędów w realu bo tam to noże i maczety:D

 

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Generał Szrama napisał:

A miałeś czytanie ze zrozumieniem w szkole?

No właśnie teraz tylko potwierdziłeś mój dowcip 😆 To był troll żart z mojej strony, żeby cię striggerować i się striggerowałeś :D Zachowam to dla potomnych. Jak to szło. W cudzym oku źdźbło dostrzegasz, a w swoim belki nie, jakoś tak to szło xD

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

No właśnie teraz tylko potwierdziłeś mój dowcip 😆 To był troll żart z mojej strony, żeby cię striggerować i się striggerowałeś :D Zachowam to dla potomnych. Jak to szło. W cudzym oku źdźbło dostrzegasz, a w swoim belki nie, jakoś tak to szło xD

Dlatego napisałem drugi komentarz dopełniający ten pierwszy który pominąłeś,  piszemy przez internet i nie widzę sarkazmu.

 

4 minuty temu, mac napisał:

No właśnie teraz tylko potwierdziłeś mój dowcip 😆 To był troll żart z mojej strony, żeby cię striggerować i się striggerowałeś :D Zachowam to dla potomnych. Jak to szło. W cudzym oku źdźbło dostrzegasz, a w swoim belki nie, jakoś tak to szło xD

Nie wiem też w którym momencie był ten trigger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Generał Szrama no i zgoda. Czy to nie piękne uczucie, czy to nie oczyszczenie atmosfery, czy to nie wyjaśnienie sobie wszystkiego przez wkurwienie? Jeżeli jakiś sposób może doprowadzić do pokoju między ludźmi, a wymaga tylko wkurwienia to doceniam taką cechę narodową. To chciałbym podkreślić. Nie akt agresji, ale jako drogę do pokoju. To ma wręcz poetycki wymiar xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego koń winien być zwalony - zero potrzeb, zero testosteronu i nie ma potrzeby z nikim walczyć, bo nie ma o co.

 

A tak na serio, to zgadzam się z autorem, chociaż nie na takiej cynicznej stopie, że "haha, jak to tak stary cap może się wkurzać jak nastolatek"

 

Taka narodowa frustracja polagów mnie niesamowicie wkurwia. Moja rodzina była taka - stary odpalał się od 0-100 jak najnowszy Koenigsegg, matka choleryczka martwiąca się byle bzdetami (do tego bardzo niepewna), a nawet babka, która była z tych ludzi starej daty, co w dyskusji z agresorem zamiast mu merytorycznie odpowiedzieć, to będzie przekrzykiwała się z "jak tak można powiedzieć?".

 

Marnotrawienie cennej energii i czasu na myślenie o gównie, czyli narodowa cecha - dystrybuowanie dużych pokładów energii na rzeczy błahe, a śladowe ilości na większe. 

 

To jest temat tak obszerny, że trzeba by zasiąść przy stole i o tym podyskutować :D 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, mac napisał:

Lubię jebać skurwysynów i ścinać się na kurwy i inne przekleństwa. Czuję się po tym lepiej. Wyrzucam z siebie i jest gitarka. Babony płaczą bez powodu, robią dramy, pierdolą, jak im źle było w pracy, bez znaczenia tematy, wypróżniają się emocjonalnie i żyją dalej. To my nie możemy się powkurwiać na siebie i innych? Ja to uważam wręcz za zdrowe. Jak chcesz to mnie powyzywaj od chujów, ja ciebie też powyzywam, później się pogodzimy i dalej będziemy gadać o czymś. Tak to wygląda u kolesi. Ja na żywo, chociażby na siłce wiele takich tematów też przerabiałem. Wyzwiska, lecą kurwy, gościu bije w drzwi, się kłóci, a później zgoda i sztama na wieki xD

 

To jest prawdziwy sport narodowy.

 

Psy szczekają. Polacy się wkurwiają. Wystarczy dać kiełbaskę i już spokój. Wielka agresja i szybka zgoda. Ja tam lubię takich ludzi i sam się do takich zaliczam. Szybko się wkurwiam i szybko mi przechodzi.

Uważam tak samo, lepiej wyrzucić z siebie co leży na wątrobie niż tłumić to w środku. Na pewno to zdrowszy sposób. Ja też szybko wybucham, ale wyrzucę z siebie całe wkurwienie i jestem za chwilę oazą spokoju. Z gośćmi z którymi kiedyś się napierdalałem dzisiaj mogę podać sobie rękę i mam do nich większy szacunek niż do gości, którzy będą za plecami obrabiać dupę, a sprawa będzie niewyjaśniona.

 

A trochę agresji jest potrzebne, mężczyzna musi mieć ją w sobie by być gotowym do konfrontacji, a nie być miękką pizdeczką. Oczywiście nie mówię o szukaniu wszędzie zaczepki i pretekstu do konfliktów. Ale w końcu jesteśmy stworzeni do rywalizacji i nie demonizujmy agresji, bo wieje mi to feminazizmem i wpędzaniem w poczucie winy z powodu "toksycznej męskości", co ma na celu kastrację.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chcni to jest grane teraz między nami xD

 

shakeee.jpg

5 minut temu, Chcni napisał:

Z gośćmi z którymi kiedyś się napierdalałem dzisiaj mogę podać sobie rękę i mam do nich większy szacunek niż do gości, którzy będą za plecami obrabiać dupę, a sprawa będzie niewyjaśniona.

No i to jest właśnie ciekawa sprawa, bo u mnie też to tak działa. Nie pamiętam sytuacji, żeby po sztamie były dalsze problemy, wręcz przeciwnie, spoko luz atmosfera. Nikt się do nikogo nie przypierdalał później. Szybkie starcie, wyjaśnienie i dalej całe życie spokój. Ja biorę taki deal od ręki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.