Skocz do zawartości

Sytuacja z siłowni. Czysty Blackpill


Montella26

Rekomendowane odpowiedzi

Ćwicząc na siłowni zauważyłem jedną panią. Starsza. Wiek około 37 lat. Szczupła bardzo. Dużo makijażu na twarzy . Wiadomo to nie sprzyja treningu siłowemu i treningowi cardio gdzie po prostu pot leci po dupie. 

Zauważyłem jak taki typek. Poniżej 180. Mniejsza z tym. Gościu ogólnie napakowany. Solara. Obcięty na łyso. Dziara na ręku. Rękaw cały. Z twarzy sub 4. Morda naszego znanego siłacza. Czyli wiadomo. Its over dla chłopa. Zauważyłem jak zaczął do niej podbijać. Jako że potrafię ocenić atrakcyjności danego faceta. Znam zasady gry. Odrazu w mojej głowie pojawiła się myśl. " skończ pan ten kabaret i zajmij się treningiem". 

Widziałem jak gościu robił przed nią dosłownie pajacyki. Ona oczywiście z nim rozmawiała. Przypuszczam, że z grzeczności. On ciągle nawijał i nawijał. Kolejnego dnia to samo i kolejnego. Widziałem jak robił trening. A gdy tylko Pani pojawiła się na siłce. Odrazu podbijał. Nim zdążyła jeszcze wbić na bieżnie. Ostatnio pan z nią nie rozmawia.. Minę ma taka jakby to powiedzieć. No, ale cóż życie. 

Zauważyłem zupełnie przypadkiem podczas robienia cardio. Czysta gra spojrzeń. Typek 193 cm. 48 cm w bicu. Bary jak kule armatnie. Największy chłop z całej siłowni. Z wyglądu Gerard Pique lub Chris Hemsworth. 

Widzę jak typ się opiera o maszynę między seriami. A pani na macie się rozciąga. I widzę jak spotkali się wzrokiem. A Pani pokazała mu swoje wszystkie ząbki. Według Puasów. Miał 3 sekund by podejść właśnie w tym momencie i zagadać. Bo inaczej pani uzna go za słabego i mało męskiego i next xd on też się lekko uśmiechnął. 

Czyli już było wiadomo. Pan oczywiście juz nic nie musi robić. Bo panna odrazu chętna wskoczyć na bolca. Przecież nie będą chodzić do kawiarni jak dzieci i się poznać. 

Dzisiaj ta sama sytuacja. Widzę jak nawiązali kontakt wzrokowy. Pani znów uśmiech. On przeszedł powiedział cześć i zaczął obok niej ćwiczyć. Po chwili ona wstała i podeszła do okna. I zaczęła się do niego szczerzyć. Po prostu bądź przystojny Panie i tyle. No i wysoki oczywiście. Na 100% chłop porucha gdy tylko będzie chciał. Bo uważam, że czegoś takiego się nie da spierdolić. Ona leci na to jaki jest wielki. Gdzie jest większy od 99% facetów w Polsce. W dodatku morda na swoim miejscu i tyle. 

A nam od dziecka będą wciskać kity, że za dziewczynkami trzeba latać i się prosić a one dają specjalnie opory. Bo nie to znaczy tak. Xd

Wygląd = wszystko. I nie napisałem nic odkrywczego. Ciekawe gdyby podszedł do niej brzydki ulany typ. O wspaniałym sercu i charakterze. Pewnie by z nim porozmawiała z grzeczności. Tak samo jak z tym lysolem. Co typ odjebała kabaret to masakra. Az mi było głupio patrzeć na to wszystko. Bo z góry było to skazane na porażkę. Chłop zamiast ćwiczyć z chłopakami z którymi przyszedł na trening. To odrazu ich olał. Olał cały trening i zapierdalał do Pani. 

W zasadzie to nie wiem jak się dalej potoczyła ta sprawa z wielkim chłopem bo skończyłem i poszedłem. Obserwowałem i na nikogo innego pani tak nie reagowała na siłce. Widać ze po prostu przyszła tam na podryw. 

Widziałem też, że typ po prostu ma wyjebane. Nie leci za panią jak pies. Bo takich spojrzeń to za pewne ma od chuja. I to od młodszych panien. 

Cóż mogę poradzić? Czy gdyby typ zamiast 193 cm wzrostu. Miał 173. To ona dalej byłaby nim zainteresowana? Obstawiam, że mimo wszystko nie. Bo sama miała tyle. 

Edytowane przez Montella26
  • Like 20
  • Dzięki 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda laska z którą rozmawiałem czy byłem komunikowała otwarcie że nie mogłaby mieć niższego od siebie faceta, równy wzrostem też raczej odpada, bo trzeba doliczyć szpilki. 

Nic nowego pod Słońcem. 

 

Odnośnie do moich obserwacji ze słowni jest podobnie, raz przyszła małolata i za wysokim przystojniakiem po całej siłowni chodziła, aby gdzieś koło niego ćwiczyć  dupe wypinać.

  • Like 8
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę, ze dziedzictwo berlińskiego naukowca pomimo odejścia z forum nie pójdzie w las. :) 

 

Brakuje w tym temacie jeszcze fotek- tylko nie spotykanych przez Ciebie atencjuszek a tych Adonisów.

 

 

Godzinę temu, Montella26 napisał:

Ćwicząc na siłowni zauważyłem jedną panią. Starsza. Wiek około 37 lat.

Takich ok. 21 nie było? 🤣

 

Godzinę temu, Montella26 napisał:

Zauważyłem zupełnie przypadkiem podczas robienia cardio.

vs

Godzinę temu, Montella26 napisał:

Typek 193 cm. 48 cm w bicu. Bary jak kule armatnie. Największy chłop z całej siłowni. Z wyglądu Gerard Pique lub Chris Hemsworth. 

 Taaa k***a xD

 

Godzinę temu, Montella26 napisał:

. Ostatnio pan z nią nie rozmawia.. Minę ma taka jakby to powiedzieć. No, ale cóż życie. 

Nie przyszło Ci do głowy, że typ wpadł na siłkę, żeby np odreagować stres w pracy, problemy?

 

Godzinę temu, Montella26 napisał:

Gdzie jest większy od 99% facetów w Polsce.

 

Godzinę temu, Montella26 napisał:

Czy gdyby typ zamiast 193 cm wzrostu. Miał 173.

 Ja też jestem i z moją mordą niby wszystko ok i co z tego?🤔

 

 

 

 

 

A tak na poważnie:

 

1. Zaczyna mnie niepokoić pewna "lewoskrętna" tendencja na forum. Mam tu na myśli również "smaczki", które ujrzały światło dzienne w temacie z cytatami.😁

2. Zaczynam rozumieć, dlaczego pewna osoba poleciła mi tygodniowy "odwyk" od tego miejsca i musze na serio tę opcje rozważyć.😎

  • Like 9
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy kurwa opisałem tutaj, że babka wysłała typowi oznaki zainteresowania. Sama go podrywała. Z ciekawości zacząłem ją obserwować czy do innych też tak robi odpowiedź nie. 

A sytuacja wcześniej gdy typ zagadywał i chuja zrobił. Bo nie był w typie pani już z samego ryja i wyglądu.

W czym kurwa jest problem bo nie wiem? Nie chcesz to się nie wpowiadaj proste 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDDDD

Ale kto mówi że brzydszy ma lepiej niż ładniejszy??? 

Do mnie też podbijają czasami dziewczyny i zdarza się zlać. Czy to oznacza, że są brzydkie? Nie, czasem za młode, czasem mają małe cycki a nierzadko są nudne. Ludzie przestańcie analizować bo to się robi smutne. Czekam aż ktoś zacznie naśladować Analconde, który latał i nagrywał dziewczyny na ulicy ( w sumie szkoda, że nie został zatrzymany za to). Blackpill srackpill, może jeszcze wymyślicie dickpill??? 

2 minuty temu, BumTrarara napisał:

Nie ma takich.

Człowiek o wspaniałym charakterze nie jest brzydki i ulany, bo wygląd+stylówa to kwestia charakteru. Czyli po prostu kijowego.

 

 

100% racji 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, z prawego łoża napisał:

XDDDD

Ale kto mówi że brzydszy ma lepiej niż ładniejszy??? 

Do mnie też podbijają czasami dziewczyny i zdarza się zlać. Czy to oznacza, że są brzydkie? Nie, czasem za młode, czasem mają małe cycki a nierzadko są nudne. Ludzie przestańcie analizować bo to się robi smutne. Czekam aż ktoś zacznie naśladować Analconde, który latał i nagrywał dziewczyny na ulicy ( w sumie szkoda, że nie został zatrzymany za to). Blackpill srackpill, może jeszcze wymyślicie dickpill??? 

Jeremy Meeks. Poczytaj sobie to poznasz co to blackpill. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, z prawego łoża napisał:

Ale kto mówi że brzydszy ma lepiej niż ładniejszy??? 

Forumowi spece twierdzą że znają przypadki ulanych januszy co dobre dupy wyrywają xDDDDD

miej charyzme i bajere to wystarczy

 

Książkowym przykładem blackpilla jest mój kumpel dał bym go w kategorię chad lite, gdzie z nim nie byłem kiedyś na imprezie to kurwa on nawet nie musiał się patrzyć w stronę lasek a ona się na nim wieszały, jak był raz najebany musiałem go ratować bo by go porwały i wyruchały chyba xD

Edytowane przez bassfreak
  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mariusz 1984 napisał:

Pojawił się koleś spełniający wizualne standardy

Ale ona nie spełnia zapewne jego z mordą zajechaną jak koń po westernie, już ja wiem jak wyglądają te wszystko hot fit w wieku 30+ XDD zrobione wary, doklejone rzęsy jak szczoty itd DRAMAT

Typ od którego ma mokro w majtach obraca co dwa dni inna młodziutką 18-22 latkę z dorodnym biustem i toną kolagenu w swoim ciele.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mariusz 1984 napisał:

Ale jej tyłek i cycki spełniają.

to jest może kilka procent, obserwuję dwóch trenerów i widzę na story te ich podopieczne w wieku 35-40 lat na oko

cycków zero, dupa płaska, skinny faty, twarz max 4/10 nie no panie idź pan w chuj.

 

w nich jest tyle naturalnej kobiecości co estrogenu w badboyach :D

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Koleś na siłowni to powinien trening robić, a nie się szczerzyć do baby. 

Ten czadzik trollował pewnie starą desperatkę że może sobie tylko na niego popatrzeć 🤣

Teraz, z prawego łoża napisał:

Mam wrażenie że to forum to symulacja 😏

Jeszcze mało widziałeś 😝

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.