Skocz do zawartości

Sytuacja z siłowni. Czysty Blackpill


Montella26

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Widziałem jak gościu robił przed nią dosłownie pajacyki. Ona oczywiście z nim rozmawiała. Przypuszczam, że z grzeczności. On ciągle nawijał i nawijał. Kolejnego dnia to samo i kolejnego. Widziałem jak robił trening. A gdy tylko Pani pojawiła się na siłce. Odrazu podbijał. Nim zdążyła jeszcze wbić na bieżnie

To jeden z tych kuków, o których pisał profesor Analkonda.

 

Wylizałby jej psiochę i stopy, powąchał buty, a potem słuchał przez ścianę jak ją rżnie w niedostępne dla niego otwory ten typek 193cm wzrostu 48cm w bicu i to u niego na kwadracie xD

 

Cytat

Chłop zamiast ćwiczyć z chłopakami z którymi przyszedł na trening. To odrazu ich olał. Olał cały trening i zapierdalał do Pani. 

Wyjątkowej klasy bydlak.

 

W dupie ma trening i ekipę, z którą na ten trening przyszedł. Zobaczył babona i pajacuje.

 

Takich to nie szkoda.

  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

Ten świat to musi być symulacja

No ja już od dawna mam taką rozkminę. Możliwe, że urodziłem się tu po to, by doświadczyć czegoś, coś odpokutować, zrozumieć i wrócić gdzie moje miejsce, jakie by ono nie było. Czuję, że tu nie pasuje:D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fruit napisał:

Error:

 

Wykryto bląd w matrixie

 

DzZk9kpTURBXy9jMzRkODlhOGRhZGQ2ZTNlNTFjM


Aktor? Piosenkarz? Znany, rozpoznawany celebryta? 
 

Cytujac mlodego wowczas Murphy’ego: „Taki Mick Jaeger, kurewsko szpetny pysk, a przeruchal wiecej panienek - rzucajacych w niego majtkami - w ilosci niewyobrazalnej dla mnie, czy dla Ciebie”. 
 

Bawi mnie, gdy ktoś zarzuca normikom, ktorych jest wiecej, przyklad z niskim/brzydkim typem i laska 8+/10 jako przykład, że „można”. A to, że gość to będzie Stathamem, piosenkarzem czy innego typu kurewsko znanym, ustawionym celebrytą to już pikuś. 
 

Oczywiście, że status i kasa mają znaczenie, nie zmieni to jednak faktu, że wygląd przy pierwszym kontakcie usuwa obie te rzeczy w cień, na ciut dalszy plan. Czy ktos przecietny moze wyrwac szpryche? Moze, ale w trakcie poznawania musi miec cos ca ja zaintryguje, przyciagnie (charakter, status, $$) i wiedziec jak to wykorzystac. Nie zmieni to tez tego, ze dobrze wygladajacy gosc bedzie mial ulatwiona robote i podczas gdy taki sredniak musi pobajerzyc, zeby pani sklonna byla rozlozyc nogi, to laski sa mokre juz podczas byle jakiego kontaktu fizycznego, a przy bardziej przystojnym, juz przy dluzszym, glebszym kontakcie wzrokowym. 
 

Ani to nowe, ani to dziwne. Bajka stara jak swiat.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rzyci z taką symulacją w sumie. Serwer Ziemia się zjebał, niektórzy grają na cheatach, jeszcze inni powykupowali co lepsze boxy i sobie wieżowce stawiają i jachty...

4 minuty temu, mac napisał:

weź jeszcze pod uwagę, że to względnie najlepsze czasy do życia dla człowieka na tej planecie.

Ciekawe jak żyło się tutaj w erze sprzed chrystianizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, lxdead said:


Aktor? Piosenkarz? Znany, rozpoznawany celebryta? 
 

Cytujac mlodego wowczas Murphy’ego: „Taki Mick Jaeger, kurewsko szpetny pysk, a przeruchal wiecej panienek - rzucajacych w niego majtkami - w ilosci niewyobrazalnej dla mnie, czy dla Ciebie”. 
 

Bawi mnie, gdy ktoś zarzuca normikom, ktorych jest wiecej, przyklad z niskim/brzydkim typem i laska 8+/10 jako przykład, że „można”. A to, że gość to będzie Stathamem, piosenkarzem czy innego typu kurewsko znanym, ustawionym celebrytą to już pikuś. 
 

Oczywiście, że status i kasa mają znaczenie, nie zmieni to jednak faktu, że wygląd przy pierwszym kontakcie usuwa obie te rzeczy w cień, na ciut dalszy plan. Czy ktos przecietny moze wyrwac szpryche? Moze, ale w trakcie poznawania musi miec cos ca ja zaintryguje, przyciagnie (charakter, status, $$) i wiedziec jak to wykorzystac. Nie zmieni to tez tego, ze dobrze wygladajacy gosc bedzie mial ulatwiona robote i podczas gdy taki sredniak musi pobajerzyc, zeby pani sklonna byla rozlozyc nogi, to laski sa mokre juz podczas byle jakiego kontaktu fizycznego, a przy bardziej przystojnym, juz przy dluzszym, glebszym kontakcie wzrokowym. 
 

Ani to nowe, ani to dziwne. Bajka stara jak swiat.

 

Gość ze zdjęcia nie był celebrytą, ale miał w miare kasy ( coś typu właściciel "Januszexu")

 

Natomiast typiara jest już od lat (euro2012) jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek w PL i dorobiła się milionów od tamtego czasu, a mimo tego wciąż jest z tym ulanym krasnalem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pietryło napisał:

Ciekawe jak żyło się tutaj w erze sprzed chrystianizacji.

Ludzie zawsze muszą jeść, pić, mieć dach nad głową i jakieś towarzystwo. Wszystko toczy się też w cyklu, rytmie dobowym, rocznym, według pół roku. Mniej atrakcji mieli, ale pewnie i tak nie narzekali albo narzekali, ale i tak nie mieli poczucia braku, skoro nie znali rzeczy tych, które my znamy. Jednym słowem było tak samo, ale bez pewnych obszarów rzeczywistości xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile kiedyś na forum dominował śmieszny kult PUA i gloryfikowanie game, tak teraz jest przegięcie z Black Pill'em. Wiem, ja to rozumiem, w Polsce rzeczywiście jest ujowa sytuacja na rynku matrymonialnym. Jednak należy wiedzieć, że są laski z różnymi strategiami reprodukcyjnymi. Siłownia to jest miejsce dla testosteronowych Oskarków. Nie ma sensu brać na poważnie interakcji międzyludzkich w takim środowisku. Z tego typu kobietą co leci głównie na wygląd i tak się nie stworzy stabilnego LTR. Będzie miała zawsze chęć na karuzelę kutangów jako alpha widow. W LTR kluczową rolę naturalnie gra strona beta. Nie dostarcza się zasobów to panna szukająca stabilności w dłuższej perspektywie kopnie w dupę nawet Chada. Do innych celów natomiast bez pajacowania, kulturalnie i jako uczciwy biznes są divy.

 

Edytowane przez Ksanti
Ucięło słowo
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pomijając fakt, że blackpill to nie są bajki a czysta prawda, której wielu nie może przełknąć tak podrywanie na siłowni kobiety, która za chwilę 

z impetem jebnie w przysłowiową ścianę to desperacja zakrawająca o śmieszność😆

 Jakim trzeba być kukoldem by podbijać do starego pudła, zostawiać kumpli i trening dla kuciapy😂

 

Nie oszukujmy się wygląd jest bardzo ważny tym bardziej dla kobiet, które mają wmontowany program rozrodczy.

Każdy zna efekt aureoli gdzie ładnym osobom przypisuje się pozytywne cechy, lepiej traktuje, okazuje uwagę, pomoc.

A to wystarczy by kobieta była zainteresowana i otwarta na znajomość.

Wyobraźcie sobie, że jesteście kobietą, która na pstryknięcie palców ma chętnych mężczyzn na seks, związek, posiadanie rodziny i co 

wybieracie w pierwszej kolejności zakolaka, flepa, manleta🤣?

Tak samo w drugą stronę mężczyźni zazwyczaj podbijają do grubych, brzydkich czy chorych kobiet🤦‍♂️?

 

 

Oczywiście sam blackpill nie gwarantuje na dłuższą metę sukcesu bo do utrzymania przy sobie kobiety potrzebne są inne aspekty

, o których mówi redpill.

Widzisz @Montella26 będąc na forum, chłonąc wiedzę i praktykując w realu dostrzegasz to co nieświadome kuki nie widzą.

Ty skupiasz sie na wyznaczonym zadaniu, który krok po kroku prowadzi cię do celu co w oczach kobiet również jest atrakcyjne.

Dlatego świadomość pozwala podejmować kroki i decyzje najlepsze dla nas, nie marnować czasu na coś co wiemy, że z góry nie zadziała

bez odpowiedniego przygotowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Pietryło napisał:

Ciekawe jak żyło się tutaj w erze sprzed chrystianizacji.

Tak samo.

 

 

Lestek : Mysek kumie, myślisz że znowu przypłyną tu te diabły z północy pobiją naszych chłopaków, okradną nas i zgwałcą nasze żony ?

Mysław : Jakie zgwałcą ?! Baby znowu same do nich pójdą. P0lanki to najgorsze koorwy. Z resztą nie ma co się im dziwić. Widziałeś jacy oni są wielcy, jacy piękni, jacy silni, jakie mają wspaniałe barki i ramiona ? Widziałeś ? Widziałeś ?! Nie to co my, mali, z okrągłymi mordami. Sam bym im się oddał gdyby tylko zechcieli. Ehhh czysty blackpill...

Lestek : Nooo. Jakby człowiek jeszcze wiedział kiedy przypłyną to by babie stopy wylizał żeby wstydu przed gośćmi nie było...

 

Wielka Lechia 824 r. n.e.

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Pietryło napisał:

Do rzyci z taką symulacją w sumie. Serwer Ziemia się zjebał, niektórzy grają na cheatach, jeszcze inni powykupowali co lepsze boxy i sobie wieżowce stawiają i jachty...

A kiedyś było inaczej?

Mogłeś się urodzić w rodzinie Oktawiana Augusta albo niewolników. Teraz naprawdę masz lepiej.

 

Z ciekawości... miałeś w życiu jakąś poważną operację, zapalenia płuc, inną chorobę leczoną antybiotykami? No to rodząc się 100+ lat temu już być nie żył, a nawet nie mówimy o innych nieistniejących już dzisiaj chorobach. Zlikwidowanych dzięki szczepionkom.  

 

Śmiertelność dzieci na 1000:

united-kingdom-all-time-child-mortality-

 

Naprawdę nie ma co narzekać, a wszystko pieprzy się właśnie przez to, że jest tak dobrze. Patrz -> mysia utopia.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Montella26 said:

Miał 173. To ona dalej byłaby nim zainteresowana? Obstawiam, że mimo wszystko nie. Bo sama miała tyle. 

 

Trudno powiedzieć. Wzrost to nie wszystko. Jest jeszcze twarz. 

 

O dziwo mężczyźni posiadający "dziecięce" twarze mają powodzenie. Daleko im do szerokich szczęk. Przykład - Trzaskowski, prezydent Warszawy. Mam na myśli jego powodzenie nie teraz ale 20-30 lat temu. W końcu ma ksywkę Dupiarz. 

Edytowane przez RealLife
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Montella26 to, że ładni i przystojni mają lepiej wiadomo od zawsze, taka jest natura.

Moim zdaniem to ruch PUA nawciskał, że wystarczy nauczyć się kilku łatwych sztuczek i nie zależnie od wyglądu wszystkie laski twoje.

Teraz nowe pokolenie chłopaków odkrywa na nowo koło, że jednak nie i nazywa to backpillem.

 

Duży + dla Ciebie, że w tym wieku już potrafisz "czytać ludzi". Czyli wiedziałeś, że podryw się nie uda.

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wywołałem gówno burze. 

193 i 48 cm w bicu. Oczywiście jeden z drugim musiały zabłysnąć. Tak kurwa oczywiście to są pomiary na oko. Tzn ponad przeciętne wymiary. Ale jeden i drugi kuk, że stałem z metrem i mierzyłem. Chujowy komentarz nic nie wnoszący do dyskusji. 

 

Jaka kurwa obraza majestatu. Ze brzydki łysy ale napakowany typ dostał kosza. Z góry było to skazane na niepowodzenie. Więc nie wiem po co typek spermi do pani w dodatku zostawił kumpli których miał trenować. 

@Kirovietsno to wyjdź na imprezę i sprawdź. 

 

Nawet pani po ścianie o której jest mowa w temacie. Olewa 99% typów na siłce. To one wybierają, który facet może je poderwać. Wbijcie sobie to do łba. Jeśli panna Cie nie wybierze to chuja zrobisz. W czym problem? 

Ona dokonała wyboru. Tylko, że o tym nas od dziecka nie uczą tylko że trzeba kwiatki przynosić i być miłym. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Montella26 napisał:

Ćwicząc na siłowni zauważyłem jedną panią. Starsza. Wiek około 37 lat. Szczupła bardzo. Dużo makijażu na twarzy . Wiadomo to nie sprzyja treningu siłowemu i treningowi cardio gdzie po prostu pot leci po dupie. 

Zauważyłem jak taki typek. Poniżej 180. Mniejsza z tym. Gościu ogólnie napakowany. Solara. Obcięty na łyso. Dziara na ręku. Rękaw cały. Z twarzy sub 4. Morda naszego znanego siłacza. Czyli wiadomo. Its over dla chłopa. Zauważyłem jak zaczął do niej podbijać. Jako że potrafię ocenić atrakcyjności danego faceta. Znam zasady gry. Odrazu w mojej głowie pojawiła się myśl. " skończ pan ten kabaret i zajmij się treningiem". 

Widziałem jak gościu robił przed nią dosłownie pajacyki. Ona oczywiście z nim rozmawiała. Przypuszczam, że z grzeczności. On ciągle nawijał i nawijał. Kolejnego dnia to samo i kolejnego. Widziałem jak robił trening. A gdy tylko Pani pojawiła się na siłce. Odrazu podbijał. Nim zdążyła jeszcze wbić na bieżnie. Ostatnio pan z nią nie rozmawia.. Minę ma taka jakby to powiedzieć. No, ale cóż życie. 

Zauważyłem zupełnie przypadkiem podczas robienia cardio. Czysta gra spojrzeń. Typek 193 cm. 48 cm w bicu. Bary jak kule armatnie. Największy chłop z całej siłowni. Z wyglądu Gerard Pique lub Chris Hemsworth. 

Widzę jak typ się opiera o maszynę między seriami. A pani na macie się rozciąga. I widzę jak spotkali się wzrokiem. A Pani pokazała mu swoje wszystkie ząbki. Według Puasów. Miał 3 sekund by podejść właśnie w tym momencie i zagadać. Bo inaczej pani uzna go za słabego i mało męskiego i next xd on też się lekko uśmiechnął. 

Czyli już było wiadomo. Pan oczywiście juz nic nie musi robić. Bo panna odrazu chętna wskoczyć na bolca. Przecież nie będą chodzić do kawiarni jak dzieci i się poznać. 

Dzisiaj ta sama sytuacja. Widzę jak nawiązali kontakt wzrokowy. Pani znów uśmiech. On przeszedł powiedział cześć i zaczął obok niej ćwiczyć. Po chwili ona wstała i podeszła do okna. I zaczęła się do niego szczerzyć. Po prostu bądź przystojny Panie i tyle. No i wysoki oczywiście. Na 100% chłop porucha gdy tylko będzie chciał. Bo uważam, że czegoś takiego się nie da spierdolić. Ona leci na to jaki jest wielki. Gdzie jest większy od 99% facetów w Polsce. W dodatku morda na swoim miejscu i tyle. 

A nam od dziecka będą wciskać kity, że za dziewczynkami trzeba latać i się prosić a one dają specjalnie opory. Bo nie to znaczy tak. Xd

Wygląd = wszystko. I nie napisałem nic odkrywczego. Ciekawe gdyby podszedł do niej brzydki ulany typ. O wspaniałym sercu i charakterze. Pewnie by z nim porozmawiała z grzeczności. Tak samo jak z tym lysolem. Co typ odjebała kabaret to masakra. Az mi było głupio patrzeć na to wszystko. Bo z góry było to skazane na porażkę. Chłop zamiast ćwiczyć z chłopakami z którymi przyszedł na trening. To odrazu ich olał. Olał cały trening i zapierdalał do Pani. 

W zasadzie to nie wiem jak się dalej potoczyła ta sprawa z wielkim chłopem bo skończyłem i poszedłem. Obserwowałem i na nikogo innego pani tak nie reagowała na siłce. Widać ze po prostu przyszła tam na podryw. 

Widziałem też, że typ po prostu ma wyjebane. Nie leci za panią jak pies. Bo takich spojrzeń to za pewne ma od chuja. I to od młodszych panien. 

Cóż mogę poradzić? Czy gdyby typ zamiast 193 cm wzrostu. Miał 173. To ona dalej byłaby nim zainteresowana? Obstawiam, że mimo wszystko nie. Bo sama miała tyle. 

 

Kupił byś futro i byłaby Twoja przecież :)

6 godzin temu, SamiecGamma napisał:

Czekajcie, pani: 37 lat? Grubo po ścianie? O czym my tu kurwa rozmawiamy? Takie są co najwyżej na ONS, jak bardzo ładna to na krótkie FWB. Koniec tematu. Dziękuję za uwagę.

 

Ty brutalu, dzisiejsza 40stka to nowa 20stka!

8 godzin temu, bassfreak napisał:

Forumowi spece twierdzą że znają przypadki ulanych januszy co dobre dupy wyrywają xDDDDD

miej charyzme i bajere to wystarczy

 

Książkowym przykładem blackpilla jest mój kumpel dał bym go w kategorię chad lite, gdzie z nim nie byłem kiedyś na imprezie to kurwa on nawet nie musiał się patrzyć w stronę lasek a ona się na nim wieszały, jak był raz najebany musiałem go ratować bo by go porwały i wyruchały chyba xD

No ma się to powodzenia, co ja mogę zrobić, no nie da się tego przerobić wręcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie z propozycjami zmian na forum muszę dodać wprowadzenie wyróżnienia, statuetki "złotej torby".😎😎🤣 Powinieneś być pierwszym, który taką otrzyma za to zaskakujące odkrycie.😉

 

 

@Montella26 Ja to wszystko wiem jak to wygląda i że rzeczywistość jest sprzeczna z tym o co nam wciskali-  " kobiety nawet kwiatkiem, trzeba się starać, kupować kwiaty itp". Ty masz tu konto nie od wczoraj a podniecasz się jakbyś k...a Amerykę odkrył na nowo i oczekujesz tutaj poklasku czy c..j wie czego. Stąd takie reakcje a nie inne. ✌️✌️

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lysy chociaz probuje cos bzyknac a @Montella26 bije niemca po kasku przywolujac mysli o 37 letniej miss (z ktorego jest miesiaca ? ) osiedlowego gym . Znasz to powiedzenie ze tam gdzie sie spi i pracuje to sie wackiem nie wojuje ? Lysy juz dostal swoja lekcje .Teraz za kazdym razem bedzie sie krzywil widzac obiekt swojego niedoszlego poruchania .Na silowniach sam zauwazam ze z 50 procent to jacycs pozerzy ktorzy przyszli upolowac zwierzyne i sie podlansowac dla dobrego chumoru . Inaczej mowiac same toksyki ktore do szczescia koniecznie potrzebuja innych . Jakie to smutne i plytkie zarazem .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Montella26 napisał:

Czy gdyby typ zamiast 193 cm wzrostu. Miał 173. To ona dalej byłaby nim zainteresowana? Obstawiam, że mimo wszystko nie. Bo sama miała tyle. 

 

8 godzin temu, fruit napisał:

Error:

 

Wykryto bląd w matrixie

 

8 godzin temu, Alejandro Sosa napisał:

Jeśli masz te 170 cm wzrostu to nawet nie chce mi się googlować ile statystycznie fajnych dup 150-160 cm jest na świecie do zrobienia (oczywiście 18+) :D 

Who gives a fuck?

 

Sam mam 177 cm wzrostu, moja sylwetka taka w miarę jakieś 15-16%b bf i 84 kg, moja obecna dziewczyna ma 182 cm wzrostu, to ona bardzo o mnie zabiegała wręcz miała obsesję i nadal ma. Zazwyczaj miałem panny 155-165 cm wzrostu, wiele traciłem. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.