Skocz do zawartości

Sytuacja z siłowni. Czysty Blackpill


Montella26

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Anonim84 napisał:

Także tego, dziewczyna smsem odwołała spotkanie. A już widziałem nasze bombelki i my na kocyku na łące. Wracam do piwnicy. Narka. Here we go again.

Pewnie naprawdę jest zajęta. 🙈 Daj jej szanse. B) Zadzwoń i umów się jeszcze raz. 😍 Pokaż ramę, męskość i te wszystkie opiewany cechy, które kompensują wiek +20, brak szczęki chada i oczu węża. :ph34r:

 

Ale przynajmniej odwołała, bo przecież mogła zghostować.

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Anonim84 napisał:

Także tego, dziewczyna smsem odwołała spotkanie. A już widziałem nasze bombelki i my na kocyku na łące. Wracam do piwnicy. Narka. Here we go again. :)

Mnie życie nauczyło, że jeśli ładna dziewczyna interesuje się kimś kto nie ma powodzenia, to jest kilka opcji, ale taka że jest Tobą realnie zainteresowana, to ta najmniej prawdopodobna.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, BumTrarara napisał:

Pewnie naprawdę jest zajęta. 🙈 Daj jej szanse. B) Zadzwoń i umów się jeszcze raz. 😍 Pokaż ramę, męskość i te wszystkie opiewany cechy, które kompensują wiek +20, brak szczęki chada i oczu węża. :ph34r:

 

Ale przynajmniej odwołała, bo przecież mogła zghostować.

 

 

 

 

Tak, no to taka dziewuszka jeszcze, ale wygląda na fajną, brak tatuaży, minimalny makijaż. Jak do niej zagadałem konkretnie, to się cała czerwona zrobiła, kartkę z numerem upuściła, jak mi podawała. Biorę też jednak pod uwagę, że się wystraszyła, albo że naprawdę jej coś wypadło.

 

No wiadomo, zasypię ją teraz smsami, a jak ją znów zobaczę, to kupię jej wielki bukiet róż, żeby zmieniła zdanie, jak przystało na polskiego beciaka.

 

A już myślałem, że będzie dziś tak:

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, yrl napisał:
W dniu 19.01.2023 o 22:15, BrandyRiver napisał:

Od siebie dodam, że Wy marzyciele o kobietach zacznijcie się po prostu uśmiechać.

 

Badania mówią coś innego.

Też widziałem ten film.

Ja tam się może nie uśmiecham, ale utrzymuję taki, pogodny wyraz twarzy, lekko usmiechnięty, zadowolony.

Nie szczerzę zębów jak głupi do sera non stop niezależnie od sytuacji - a tego chyba dotyczy film jaki wrzuciłeś.

Wyobraź sobie ładną dziewczynę na mieście, z miną złej suki, spojrzeniem wyższości i pogardy. Niewielu do takich podejdzie. W przypadku odwrotnym jest dosyć analogicznie, mina gbura bez perspektyw nie zachęca kobiet. 

 

 

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2023 o 21:40, smerf napisał:

Każda laska z którą rozmawiałem czy byłem komunikowała otwarcie że nie mogłaby mieć niższego od siebie faceta, równy wzrostem też raczej odpada

 

Nic dziwnego. Ja też nie chciałbym  wyższej kobiety bo nie czułbym się tak męsko jak powinienem. podobnie kobieta, uwielbia się czuć jak "kruszynka" przy facecie, potrzebuje być zdominowana nie tylko psychicznie (nie mylić z tyranią) ale i fizycznie. Więc nie dziwne że lecą na dużych miśków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Anonim84 napisał:

A już myślałem, że będzie dziś tak:

 

Jakbym miał 40 lat i takie parcie, to nawet bym się nie zastanawiał, czy polecieć na miesiąc do Tajlandii/na Filipiny. Jedyny koszt tak naprawdę, to bilet. Resztę można zredukować do naprawdę śmiesznych kwot. 

 

Może nawet jakiś towar do Polski sobie sprowadzisz.

 

2000zł za 30 dni:

https://www.livinginsider.com/livingdetail_en/1408788/The-Base-Height-THE-BASE-HEIGHT-newly-renovated-condo-10th-floor-pool-view-near-Bangkok-Hospital.html

Edytowane przez Pocztowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojna jest asymetryczna. Szukaj tej domeny gdzie możesz zdobyć przewagę. 80MLNUSD na koncie nie zaszkodzi i nie trzeb mieć 195cm wzrostu by to zarobić. Tak, jak masz 195cm to wchodzisz jak do sklepu ze słodyczami, ale sam mam kurduplowate 180 a swego (nieodległego) czasu nabawiłem się depresji ruchacza a widzę na codzień co najmniej dwóch typów max 170cm z laskami też ok 170cm i na moje to 8/10 także... aha i goście groszem nie śmierdzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2023 o 14:38, krzy_siek napisał:

Czy widzicie tam napakowanego nasterydowanego kolesia? No nie. 


Oczywiście to co pociąga kobiety (bycie pięknym lub męskim) zależy od ich wieku, ale też momentu cyklu menstruacyjnego. Nastolatki/wczesne dwudziestki bardziej są w stronę pięknych chłopców, a kobiety >25 lat - w stronę męskich. Także, inwestując TYLKO w siłownię, poprawiacie swoje powodzenie w większym stopniu u pań, jak to się tutaj mówi "po ścianie" jakby co :)

95% lasek boi się dobrze zbudowanych i w dodatku męskich facetów, dlatego najlepsza opcja to taki słodki chłopczyk, bo wtedy sobie go owiną wokół palca i w dodatku pochwalą się psiapsiółkom ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radeq napisał:

95% lasek boi się dobrze zbudowanych i w dodatku męskich facetów, dlatego najlepsza opcja to taki słodki chłopczyk, bo wtedy sobie go owiną wokół palca i w dodatku pochwalą się psiapsiółkom ;)

Nie wiem czy o to chodzi. Może trochę też. Ale na filmach jakie wrzuciłem, oraz w życiu codziennym widzę że kobiety czują pociąg do ładnych chłopców, pretty boy'ów. Po reakcjach, po oczach, widać IMO bardziej pociąg, niż kalkulację.

Edytowane przez krzy_siek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, krzy_siek napisał:

Po reakcjach, po oczach, widać IMO bardziej pociąg, niż kalkulację.

 

Pociąg to jedno, ale przejście do konkretów to drugie ;) laski nie są głupie i wiedzą, że obracasz w chuj dziewczyn, więc na żadną relację nie mają nawet co liczyć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2023 o 01:04, Sankti Magistri napisał:

Lestek : Mysek kumie, myślisz że znowu przypłyną tu te diabły z północy pobiją naszych chłopaków, okradną nas i zgwałcą nasze żony ?

Mysław : Jakie zgwałcą ?! Baby znowu same do nich pójdą. P0lanki to najgorsze koorwy. Z resztą nie ma co się im dziwić. Widziałeś jacy oni są wielcy, jacy piękni, jacy silni, jakie mają wspaniałe barki i ramiona ? Widziałeś ? Widziałeś ?! Nie to co my, mali, z okrągłymi mordami. Sam bym im się oddał gdyby tylko zechcieli. Ehhh czysty blackpill...

Lestek : Nooo. Jakby człowiek jeszcze wiedział kiedy przypłyną to by babie stopy wylizał żeby wstydu przed gośćmi nie było...

 

Wielka Lechia 824 r. n.e.

 

Androny kumie pleciesz. Przecie nasze są inne jak te latawice z zachodnich stron. Przecie pamiętam jak za starą lotołem. Aczle frasunek móm taki, że pierworodny łeb mo czorny, a ja z Jagódką jak słoma. I po jakiego ciorta do Witkowy chałupy lyzie nocą... Godo, że piyc, ale co łona po cimku tam piyc bydzie... No nic korale za pinć futer wymienił, a pinknę, że nie jednej kieckę bym zadarł, coś miarkuje, że chyba co dzisiej bydzie.

 

Wielka Lechia rok 657 n.e. Zapiski pierwszego cucolda na ziemiach Polskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2023 o 16:01, Anonim84 napisał:

 

Także tego, dziewczyna smsem odwołała spotkanie. A już widziałem nasze bombelki i my na kocyku na łące. Wracam do piwnicy. Narka. Here we go again. :)

 

Widziałem ją w środę. Jakaś taka zamknięta była, ale zagadałem z uśmiechem jakby nigdy nic, to też się trochę otworzyła. A dzisiaj jaja, mówię do niej, a o na nic, ani cześć, ani nic, patrzy gdzieś obok. Ja na to do niej: co Ty taka smutna? Cisza. Nic nie kumam z tego. Zachowywała się, jakbym jej coś zrobił, a to ja miałem prawo być wkurzony. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Anonim84 napisał:

Jakieś pomysły?

Wyrzuć ją z głowy.

My samce za bardzo projektujemy sobie w głowach ewentualne przyszłe randki z dziewczynami, które nam się podobają.

Żyj teraźniejszością.

 

"Cześć laska" to max co przy następnym przypadkowym spotkaniu, mijaniu się można powiedzieć.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Brat Jan napisał:

Wyrzuć ją z głowy.

My samce za bardzo projektujemy sobie w głowach ewentualne przyszłe randki z dziewczynami, które nam się podobają.

Żyj teraźniejszością.

 

"Cześć laska" to max co przy następnym przypadkowym spotkaniu, mijaniu się można powiedzieć.

No teraz to już mi się nic nie chce do niej mówić, zero kultury. Może ma problemy z głową, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Brat Jan napisał:

My samce za bardzo projektujemy sobie w głowach ewentualne przyszłe randki z dziewczynami, które nam się podobają.

Niektórzy goście, mają w głowie obraz rodziny z bombelkiem po 1 randce a nawet przed :D 

Znajoma z zespołu opowiadała iż jakiś gość u mnie w pracy pracujący w PL jednak gdzieś jakaś inna lokalizacja oddziału, zaproponował iż pomoże jej z odnalezieniem mieszkania tam gdzie mieszka owy podrywacz. Widział znajomą jedynie na zdjęciu profilowym. 

Edytowane przez nowy00
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.