Skocz do zawartości

Sytuacja z siłowni. Czysty Blackpill


Montella26

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakichś 3 lat nie ćwiczę na publicznej siłowni, ktoś z Was tam uczęszcza?

Kiedy jeszcze ja chodziłem, nie napotkałem nic z influenserstwa, nikt nie biegał z kamerami i nie robił cyrków jakie na memie wstawił @sargon (BTW też się na takie treści napotkałem na internecie). Może coś się zmieniło? Jak jest teraz?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, krzy_siek napisał:

Od jakichś 3 lat nie ćwiczę na publicznej siłowni, ktoś z Was tam uczęszcza?

Kiedy jeszcze ja chodziłem, nie napotkałem nic z influenserstwa, nikt nie biegał z kamerami i nie robił cyrków jakie na memie wstawił @sargon (BTW też się na takie treści napotkałem na internecie). Może coś się zmieniło? Jak jest teraz?

ale to przecież zależy od siłowni

Ja ćwiczę na największych siłowniach XXL w moim mieście, masa sprzętu, często w godzinach szczytu. Tak, influencerów jest sporo, co chwila ktoś nagrywa jakieś tik-toki, ale ci influencerzy to może 1-5% siłowni, pozostałe osoby słuchawki na uszach i trenują w ciszy lub w swojej grupie.

Nie ma takiej siłowni, gdzie byliby sami influencerzy

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zbychu napisał:

Nie ma takiej siłowni, gdzie byliby sami influencerzy

Jasne że nie ma, w swoim pytaniu tego nie sugerowałem

Gdy chodziłem na publiczną siłownię, też XXL, przez 2 lata ANI RAZU nie spotkałem by ktoś kręcił jakiegoś tiktoka albo film instruktażowy

Edytowane przez krzy_siek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2023 o 21:30, Zbychu napisał:

ale to przecież zależy od siłowni

Ja ćwiczę na największych siłowniach XXL w moim mieście, masa sprzętu, często w godzinach szczytu. Tak, influencerów jest sporo, co chwila ktoś nagrywa jakieś tik-toki, ale ci influencerzy to może 1-5% siłowni, pozostałe osoby słuchawki na uszach i trenują w ciszy lub w swojej grupie.

Nie ma takiej siłowni, gdzie byliby sami influencerzy

Jak kiedyś parę lat temu ćwiczyłem na siłowni zauważałem, że przychodzą te same osoby poćwiczyć sobie i tych ze słuchawkami było sporo.

Miesiące gdzie przychodzili sezonowcy dotyczył głównie stycznia i lutego. Czy jakiś jeszcze czas? Tak, chodzi o kwiecień/maj bo trzeba zrobić formę na lato i zestaw dyskotekowy tzn. klata, bicek :) 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, nowy00 napisał:

Jak kiedyś parę lat temu ćwiczyłem na siłowni zauważałem, że przychodzą te same osoby poćwiczyć sobie i tych ze słuchawkami było sporo.

Miesiące gdzie przychodzili sezonowcy dotyczył głównie stycznia i lutego. Czy jakiś jeszcze czas? Tak, chodzi o kwiecień/maj bo trzeba zrobić formę na lato i zestaw dyskotekowy tzn. klata, bicek :) 

już jest lepiej niż na początku stycznia, z 80% świeżaków odpuściło

Edytowane przez Zbychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2023 o 15:35, Anonim84 napisał:

Jakieś pomysły?

 

Ogarnęła się i stwierdziła że jednak nie Jesteś najlepszym jej wyborem. Więc stałeś się dla niej przeźroczysty. Tak że też spokojnie możesz ją olać. Nawet nie musisz jej mówić cześć.

I nie martw się o nią. Jak każda kobieta zawsze spadnie na cztery łapy.

Stawiam flakon że do wiosny już będzie chodzić z kimś za rączkę. Tylko się wtedy nie zesraj :).

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.