Skocz do zawartości

Sytuacja z siłowni. Czysty Blackpill


Montella26

Rekomendowane odpowiedzi

Bo mi się kurwa z nich śmiać chce dosłownie. Jak ktoś wchodzi na siłkę. To z grzeczności chociażby mógłby powiedzieć hej czy tam cześć. A ja widzę jak taki łysy mija mnie z mina jakby chciał mi wpierdolic. A za mną jakas hot 20. A ten odrazu uśmieszek do niej. Przecież to jest kurwa aż śmieszne. Może dlatego ten temat powstał. 

 

Gdyby łysy miał inną mordę to dałby radę. Niestety ryj nie wyjściowy. I z jakiegoś powodu. Ma 45 lat i całe dnie spędza na siłce. Jest po solarium i napakowany. A nie ma pojęcia, że gdyby zredukował. Wszczepił włosy. To lepiej by na tym wyszedł 

 

Tak chłop przyszedł odreagować ciężki dzień w pracy. Z jęzorami na brodzie latają za tymi atencjuszkami. 3 godziny na siłowni. Seria co 20 minut. 

No sorry ale to marnowanie czasu. 

Estetyka twarzy > góra mięśni. 

Niski body fat to klucz. Mając niski poziom tłuszczu twarz wygląda najlepiej. 

To babsko też mnie obczajało. Po prostu wpadłem na nią wzrokiem. Rozciągała się. Ja robiłem cardio. A ona się odwraca i patrzy na mnie. Żebym przypadkiem się popatrzył na jej dupe. 

 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matthewx napisał:

Widziałem. Knur opasły i sporo starszy.

 

Ajwaj. Młoda chce robić karierę. A tu oprócz talentu trzeba mieć jeszcze znajomości. I może to coś ma to On :). Pewnie się od niego za jakiś czas odbiję. Typ w między czasie porucha sobie nastolatkę. Sytuacja win win :).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem część tego wątku i zastanawiam się jak można tracić kolejne dni, tygodnie i miesiące oraz lata na rozkminianie co przybliży Was do Waszego Boga - Cipy.

 

Spora część z Was jest cholernie niedowartościowana i zakompleksiona jeśli cały czas musi się porównywać z innymi ludźmi, obserwować ich i przykładać te sytuacje do swojego życia.

 

Przypominacie mi młodego chłopaka, który chciałby mieć dużo kasy i obwinia cały świat, że nie urodził się w rodzinie Hiltonów czy Rotszyldów więc w zasadzie życie jest do niczego i nikomu po nim nic więc najlepiej zamknąć się w mentalnej piwnicy i stukać niemca po kasku do kolejnych filmów gdzie bogaci ludzie mają wille, samoloty, baseny etc.

 

To jesteście właśnie Wy - walikonie do filmików z gośćmi o kwadratowych szczękach, lasek sikających po gaciach na widok przystojnego faceta etc. Mogę się założyć o flaszkę że duża część z Was ucieknie na samą myśl o samej konwersacji z kobietą.

 

Kiedy pewna grupa użytkowników pisze Wam, że Wasza choroba jest w głowie a nie we wzroście poniżej 185 cm czy kwadratowej szczęce skomlicie i wołacie - "ale ja MUSZĘ mieć dziewczynę i ruchać, a nie mogę bo nie mam 190 cm wzrostu i kwadratowej szczęki!" - i tak w kółko Macieju

 

Zastanawia mnie jak trzeba lubić się samobiczować i upajać poczuciem bycia gorszym żeby ciągle wałkować temat - "przystojni faceci mają łatwiej z kobietami".

Tylko idiota powie, że tak nie jest.

Ale nie widzę tematów "bogaci mają łatwiej" i rozkminy nad tym - dlaczego?

 

Bo w temacie o Czadach i Szczękach możecie sobie pierdolić do usranej śmierci bo macie wytłumaczenie "nie urosnę bardziej i nie będę miał kwadratowej szczęki".

W tematach o rozwoju (czymkolwiek on nie jest) już takiego wytłumaczenia nie ma.

 

Życzę Wam chłopaki szczerze wyjścia z mentalnej piwnicy Waszych mózgów, a tym najbardziej marzącym i modlącym się do cipy - żebyście wreszcie ten swój raj osiągnęli i zaczęli być z jakąkolwiek kobietą.

 

Raj na ziemi XD 

 

Duża część z Was ma bardzo małe doświadczenie z Babami skoro uważacie, że to one są przepustką do Waszego szczęścia.

 

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 23
  • Dzięki 8
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, matthewx napisał:

Najważniejsze jest dobre serduszko.😂

I głębia serca, recytacja wierszy miłosnych, przy okazji gra na harfie w między czasie płacz i szlochanie.

 

19 godzin temu, bassfreak napisał:

bo by go porwały i wyruchały chyba xD

Na jakie ty imprezy chodzisz z kolegą takie ?

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Montella26 napisał:

Ćwicząc na siłowni zauważyłem jedną panią. Starsza. Wiek około 37 lat. Szczupła bardzo. Dużo makijażu na twarzy . Wiadomo to nie sprzyja treningu siłowemu i treningowi cardio gdzie po prostu pot leci po dupie. 

Zauważyłem jak taki typek. Poniżej 180. Mniejsza z tym. Gościu ogólnie napakowany. Solara. Obcięty na łyso. Dziara na ręku. Rękaw cały. Z twarzy sub 4. Morda naszego znanego siłacza. Czyli wiadomo. Its over dla chłopa. Zauważyłem jak zaczął do niej podbijać. Jako że potrafię ocenić atrakcyjności danego faceta. Znam zasady gry. Odrazu w mojej głowie pojawiła się myśl. " skończ pan ten kabaret i zajmij się treningiem". 

Widziałem jak gościu robił przed nią dosłownie pajacyki. Ona oczywiście z nim rozmawiała. Przypuszczam, że z grzeczności. On ciągle nawijał i nawijał. Kolejnego dnia to samo i kolejnego. Widziałem jak robił trening. A gdy tylko Pani pojawiła się na siłce. Odrazu podbijał. Nim zdążyła jeszcze wbić na bieżnie. Ostatnio pan z nią nie rozmawia.. Minę ma taka jakby to powiedzieć. No, ale cóż życie. 

Zauważyłem zupełnie przypadkiem podczas robienia cardio. Czysta gra spojrzeń. Typek 193 cm. 48 cm w bicu. Bary jak kule armatnie. Największy chłop z całej siłowni. Z wyglądu Gerard Pique lub Chris Hemsworth. 

Widzę jak typ się opiera o maszynę między seriami. A pani na macie się rozciąga. I widzę jak spotkali się wzrokiem. A Pani pokazała mu swoje wszystkie ząbki. Według Puasów. Miał 3 sekund by podejść właśnie w tym momencie i zagadać. Bo inaczej pani uzna go za słabego i mało męskiego i next xd on też się lekko uśmiechnął. 

Czyli już było wiadomo. Pan oczywiście juz nic nie musi robić. Bo panna odrazu chętna wskoczyć na bolca. Przecież nie będą chodzić do kawiarni jak dzieci i się poznać. 

Dzisiaj ta sama sytuacja. Widzę jak nawiązali kontakt wzrokowy. Pani znów uśmiech. On przeszedł powiedział cześć i zaczął obok niej ćwiczyć. Po chwili ona wstała i podeszła do okna. I zaczęła się do niego szczerzyć. Po prostu bądź przystojny Panie i tyle. No i wysoki oczywiście. Na 100% chłop porucha gdy tylko będzie chciał. Bo uważam, że czegoś takiego się nie da spierdolić. Ona leci na to jaki jest wielki. Gdzie jest większy od 99% facetów w Polsce. W dodatku morda na swoim miejscu i tyle. 

A nam od dziecka będą wciskać kity, że za dziewczynkami trzeba latać i się prosić a one dają specjalnie opory. Bo nie to znaczy tak. Xd

Wygląd = wszystko. I nie napisałem nic odkrywczego. Ciekawe gdyby podszedł do niej brzydki ulany typ. O wspaniałym sercu i charakterze. Pewnie by z nim porozmawiała z grzeczności. Tak samo jak z tym lysolem. Co typ odjebała kabaret to masakra. Az mi było głupio patrzeć na to wszystko. Bo z góry było to skazane na porażkę. Chłop zamiast ćwiczyć z chłopakami z którymi przyszedł na trening. To odrazu ich olał. Olał cały trening i zapierdalał do Pani. 

W zasadzie to nie wiem jak się dalej potoczyła ta sprawa z wielkim chłopem bo skończyłem i poszedłem. Obserwowałem i na nikogo innego pani tak nie reagowała na siłce. Widać ze po prostu przyszła tam na podryw. 

Widziałem też, że typ po prostu ma wyjebane. Nie leci za panią jak pies. Bo takich spojrzeń to za pewne ma od chuja. I to od młodszych panien. 

Cóż mogę poradzić? Czy gdyby typ zamiast 193 cm wzrostu. Miał 173. To ona dalej byłaby nim zainteresowana? Obstawiam, że mimo wszystko nie. Bo sama miała tyle. 

Regularnie uczęszczam na siłownie jak żadnych ludzi i szczególnie Kobiet tam nie ma...... jak wchodzę i widzę jakieś osoby to zwrot w tył. Teraz rozumiem dlaczego mam takie podejście do innych.  Wygląda na to że nie tylko temu facetowi Pana popsuła trening.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Montella26 napisał:

Odrazu w mojej głowie pojawiła się myśl. " skończ pan ten kabaret i zajmij się treningiem". 

Dobre z tym kabaretem, taka prawda. Gość przychodzi na siłownię a zabiera się wyrywanie laski, która nim zainteresowana nie jest. 

 

Bardzo dobrze @Montella26widzisz działanie Black Pilla w praktyce. Chociaż od lat jest mówienie płci męskiej ażeby być miłym dla dziewczyn, przynosić kwiaty i tego typu rzeczy jakie BluePillowe - terefere.

Kłamstwo, które się dobrze sprzedaje iż dla kobiet liczy się wnętrze i kobiety nie są wzrokowcami a gdyby tak było wówczas pancie by się nie malowały :)

 

Poniższy filmik po części z historii ukazuje gościa kabareciarza jak dostaje kosza i tego drugiego do jakiego kobieta uśmiecha się szeroko:

 

Następny filmik jak gość co dla kobiety z wyglądu nie jest przystojniakiem od razu ma odrzucenia:

 

Nawet niewidomy na siłowni jak nie jest ciachem ma odrzucenie z bonusem oskarżenia o molestowanie:

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, smerf napisał:

Każda laska z którą rozmawiałem czy byłem komunikowała otwarcie że nie mogłaby mieć niższego od siebie faceta, równy wzrostem też raczej odpada, bo trzeba doliczyć szpilki. 

Nic nowego pod Słońcem. 

Mając wybór kobieta z reguły woli wyższych, zawsze są wyjątki oczywiście i nie ma co się tym podniecać. 

Z reguły jak wyskoczysz z samolotu bez spadochronu to się zabijesz, ale są osoby które przeżyły i co? 

 

Skakajcie śmiało.

20 godzin temu, Kiroviets napisał:

Widzę, ze dziedzictwo berlińskiego naukowca pomimo odejścia z forum nie pójdzie w las. :) 

Imię Analcondy pozostanie nieskalane 😉

19 godzin temu, BumTrarara napisał:

Nie ma takich.

Człowiek o wspaniałym charakterze nie jest brzydki i ulany, bo wygląd+stylówa to kwestia charakteru. Czyli po prostu kijowego.

Sprawdź moje materiały dt wpływu oddychania ustami (jest podany przykład zatkanego nosa od alergii na sierść zwierząt), a także twardości pokarmu do rozwoju kości twarzoczaszki. Do tego genetyka itd, tak masz w połowie rację, ale nie wszystko jest od nas zależne. 

 

Przepytano kiedyś osoby odnoszące sukcesy co sądzą o wpływie na swoje życie - większość z nich powiedziała 7-8. 

Ludzie małej wiary, narzekający na wszystko jak m.in @niemlodyjoda napisał, że wszystko złe niesprawiedliwe itd odpowiadali w granicach 3-4.

Zaś ludzie oderwani od rzeczywistości mówili zwykle w okolicy 10, co przez ostanie dwa lata okazało się bujdą.

 

Sam pomyślałem właśnie że tak człowiek w skali 1-10 ma wpływ na swoje życie tak na 6-7 w zależności gdzie i jak się urodzi itd. 

Np znamy profesor na wózku inwalidzkim dostał w USA syntezator mowy, w polin gówno by został, a i tak ktoś przyjdzie i powie że aaa kurła najlepiej zagrzebać się w ziemi, albo kuurła wszystko siedzi w głowie i może zostać astronautą. 

Polakom brakuje balansu.

 

20 godzin temu, z prawego łoża napisał:

100% racji 

Typowo polskie myślenie, patrz wyżej. 

Wracając do Ciebie kolego, ciągle tylko narzekasz. Nawet to:

19 godzin temu, z prawego łoża napisał:

Mam wrażenie że to forum to symulacja 😏

Rejestracja i udział były dobrowolne, więc do kogo pretensje?

 

Na Forum jest dział pt dramy na YouTube i wiesz co? Nie wchodzę tam, bo mnie nie interesuje to. Ale NIE piszę chłopakom że kuurła debile oglondajo jakigź głópkufff ku kuuuurłaa!

@Generał Szrama kolejny do spółki, skoro nazywasz nas głupkami i koniobijcami to chyba sam też nim jesteś, skoro tu się udzielasz? Karygodny komentarz. 

@Taboo @Johnny1 wyjątek potwierdzający regułę.

Udowodnijcie że jest inaczej, proszę bardzo - załóżcie na portalu randkowym konto flepiarza a drugi konto Chada, opis wiek wzrost miasto takie samo, to samo tylko inne zdjęcia. 

I pokażcie nam że się mylimy.

 

Wgl dziwi mnie brak zrozumienia co do podstawowych praw działania świata, a z reguły ludzie wolą atrakcyjnych partnerów - cóż, zawsze są wyjątki, zboczenia, różne życiowe sytuacje ale białe jest białe a czarne to czarne. 

 

I nikt nie mówi że się nie da, bo się da tylko że jest trudno bo jest.

 

Im większe braki w wyglądzie tym więcej trzeba się "nalatać" i na odwrót. 

19 godzin temu, nihilus napisał:

To taka nowość, że atrakcyjni fizycznie ludzie mają branie?

No dla niektórych to dziwne, i wymyślają ideologie że za mało się starasz, źle gadasz i nie podbiłeś serca koleżanki.

19 godzin temu, nihilus napisał:

Świat nie kręci się tylko wokół seksu.

Tak i nie. Seks - naturalna potrzeba. 

Bliskość - naturalna potrzeba. A że czasy są jakie są, cóż...

 

Ludzie powinni kochać przede wszystkim siebie, a w związki wchodzić na zasadzie a'la jest mi dobrze samemu, ale z kimś tworząc dobrą relację też jest dobrze, nie że desperacja czy szukanie na siłę.

 

 

A co do BP na koniec - bracia @Patton, @nowy00 i reszta, pamiętacie jak wstawiłem screeny z ilością wiadomości i par na azjatyckim portalu randkowym? W 24h 131 relacji i wiadomości, tyle miałem powiadomień. 

Dla testów założyłem badoo, test: zachód, polin i Azja. 

Zachód - parę par, nic konkretnego. 

Polin - testowane ok 1.5 tygodnia ale 0 par. 

Azja - nie wiem ile polubień, bo pokazało 99+, dużo par, panie same piszą. Proporcja kilkaset do jednego. 

 

Jeśli za parę lat powiem tak, chcę założyć rodzinę to jak myślicie, co zrobię? Będę tracił czas z p0lkami czy pójdę tam, gdzie będę szanowany na dzień dobry (tak wiem kobiety, gadzi mózg, rama, okazywanie słabości, każda może odejść, moja jest tylko kolej ale i tak prawdopodobieństwo sukcesu jest kilkaset razy wyższe niż z p0lką), hmm?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DOHC napisał:

A co do BP na koniec - bracia @Patton, @nowy00 i reszta, pamiętacie jak wstawiłem screeny z ilością wiadomości i par na azjatyckim portalu randkowym? W 24h 131 relacji i wiadomości, tyle miałem powiadomień. 

Dla testów założyłem badoo, test: zachód, polin i Azja. 

Zachód - parę par, nic konkretnego. 

Polin - testowane ok 1.5 tygodnia ale 0 par. 

Azja - nie wiem ile polubień, bo pokazało 99+, dużo par, panie same piszą. Proporcja kilkaset do jednego. 

Tak pamiętam o tym teście jak u Ciebie był :)

Na portalu azjatyckim branie było ostre u @DOHC, sam też sprawdziłem i rzeczywiście da się zauważyć różnice między portalem z Polski a Azji pod względem otrzymawanego zainteresowania od pań. 

 

13 minut temu, DOHC napisał:

 

 

Jeśli za parę lat powiem tak, chcę założyć rodzinę to jak myślicie, co zrobię? Będę tracił czas z p0lkami czy pójdę tam, gdzie będę szanowany na dzień dobry (tak wiem kobiety, gadzi mózg, rama, okazywanie słabości, każda może odejść, moja jest tylko kolej ale i tak prawdopodobieństwo sukcesu jest kilkaset razy wyższe niż z p0lką), hmm?

W Polsce byłoby trudniej a Azja dla gościa z Polski jest rajem pod względem brania u Azjatek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę popierdolone jest stawianie kobiet na piedestały i zmienianie siebie żeby tylko wzbudzić ich zainteresowanie. Tak samo durne jak mierzenie szczęki co do milimetra. Ja mam 175 cm wzrostu i nie narzekam. Chuj mnie obchodzi co powie p0lka z 10kg nadwagą, której jedynymi zainteresowaniami są "podróże", Netflix i TikTok. Skupiać się na rozwoju i elo. Miej wyjebane, będzie ci dane.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Przeczytałem część tego wątku i zastanawiam się jak można tracić kolejne dni, tygodnie i miesiące oraz lata na rozkminianie co przybliży Was do Waszego Boga - Cipy

Dzięki za ten post, 
sam raczej skupiam się na szukaniu rozwiązań i wcielaniu ich w życie i pod tym kątem staram się tu wypowiadać, aczkolwiek wskutek czytania takich treści tez napędzam się w wiadomo jakim kierunku :) w kierunku, raczej negatywnym. Porównywania się z innymi, którym więcej od losu zostało dane.

 

Mam też wrażenie, że większość osób tylko-narzekających, gdyby zrobiła sobie rachunek sumienia odpowiadając na pytania:
- czy masz nadwagę? jeśli tak - ile zrzuciłeś w ostatni miesiąc?

- czy masz zbudowaną masę mięśniową i dbasz o zdrowie?
- czy rozwijasz się w swoich dziedzinach i starasz się wnosić coś sobą do społeczeństwa?

- czy starasz się prezentować stoicyzm i nie reagować emocjonalnie, ale racjonalnie?
- czy masz nierozwiązane problemy zyciowe, które jesteś w stanie stopniowo rożwiązywac, ale ich nie ruszasz?

 

to wyszłoby, że gdyby wziąć się w garść, to po pół roku do roku, nie byłoby zbytnio powodów do narzekania, nawet gdyby ich na siłę szukać :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Przeczytałem część tego wątku i zastanawiam się jak można tracić kolejne dni, tygodnie i miesiące oraz lata na rozkminianie co przybliży Was do Waszego Boga - Cipy.

Wiesz, jak od podstawówki chłopaki są INDOKTRYNOWANE że są gorsi od dziewczynek (rozrabiaki, a koleżanki takie grzeczne itp) to się dziwisz?

Ja pamiętam w gimnazjum jak koledzy się napalali na ruchanie itp. jeden drugiemu dogryzał itp. A realnie gówno a nie ruchali, robili z siebie małpy jebane. Ja zawsze miałem niefarta bo miałem za kumpli debili kurwa, nawet po klubach nie miałem z kim ogarniętym chodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, nowy00 napisał:

Dobre z tym kabaretem, taka prawda. Gość przychodzi na siłownię a zabiera się wyrywanie laski, która nim zainteresowana nie jest. 

 

Bardzo dobrze @Montella26widzisz działanie Black Pilla w praktyce. Chociaż od lat jest mówienie płci męskiej ażeby być miłym dla dziewczyn, przynosić kwiaty i tego typu rzeczy jakie BluePillowe - terefere.

Kłamstwo, które się dobrze sprzedaje iż dla kobiet liczy się wnętrze i kobiety nie są wzrokowcami a gdyby tak było wówczas pancie by się nie malowały :)

 

Poniższy filmik po części z historii ukazuje gościa kabareciarza jak dostaje kosza i tego drugiego do jakiego kobieta uśmiecha się szeroko:

 

Następny filmik jak gość co dla kobiety z wyglądu nie jest przystojniakiem od razu ma odrzucenia:

 

Nawet niewidomy na siłowni jak nie jest ciachem ma odrzucenie z bonusem oskarżenia o molestowanie:

 

 

 

 A tymczasem w Polszy:

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DOHC napisał:

Udowodnijcie że jest inaczej, proszę bardzo - załóżcie na portalu randkowym

Sory ale myślę że są lepsze rzeczy do roboty. Ale zrobimy szybszy test - z Tobą. Załóżmy że masz do wyboru kobietę 9/10, gdzie masz gwarant że będziesz z nią szczęśliwy, nie zdradzi Cię, oczywiście dziewica wiadomo ( :D ). Oraz kobietę 3/10 z takimi samymi założeniami. Którą wybierzesz?

 

Już wybrałeś? Jaki z tego morał? 

 

@Ramaja Awantura, jak myślisz, co kolega @DOHC wybrał i czemu? ;)

 

Ludzie, są ciekawsze rzeczy do roboty niż myślenie czym się kierują laski oraz w powieleniu toksycznego myślenia narzucając (np. nam tutaj) swój tok myślenia. Rozwijajcie się, obserwujcie, chłońcie wiedzę, poświęcajcie czas na pasje, ćwiczcie - a kobieta albo się pojawi w życiu albo nie. A jak już się pojawi to wcale Wam kłopotów i zmartwień nie ubędzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Życzę Wam chłopaki szczerze wyjścia z mentalnej piwnicy Waszych mózgów, a tym najbardziej marzącym i modlącym się do cipy - żebyście wreszcie ten swój raj osiągnęli i zaczęli być z jakąkolwiek kobietą.

Tylko problem został chyba źle zdefiniowany. ;)

Bo ja takie narzekania odbieram raczej "chciałbym ruchać niczym czad i mieć bogate życie ONSowe... no i żeby te panny naprawdę były napalone". Tak jak kobiety wklejają tyłek w yoga pants B) na insta i cieszą się z lajków/serduszek/komentarzy. "-Och jestem taka hot".

To samo, tylko w męskim wydaniu konsumpcyjnym. Poczucie bycie realnie porządanym/atencyjnie atrakcyjnym? Coś takiego. :ph34r:

 

1 godzinę temu, DOHC napisał:

(jest podany przykład zatkanego nosa od alergii na sierść zwierząt), a także twardości pokarmu do rozwoju kości twarzoczaszki. Do tego genetyka itd, tak masz w połowie rację, ale nie wszystko jest od nas zależne. 

Czaszka łowcy, oczy wojownika, szczęka chada... tylko nic ci to nie da jak będziasz miał stylówę za 5 zł, kompleksy i ciało nie podnoszone z kanapy. A duże rzeczy można teraz korygować np. apartem.

 

before-after-ugly-duckling-beauty-transf

before-after-ugly-duckling-beauty-transf

before-after-ugly-duckling-beauty-transf

before-after-ugly-duckling-beauty-transf

before-after-ugly-duckling-beauty-transf

 

Tak, wiem... wszyscy co się chwalili swoimi zmianami to tylko musieli wydobyć swojego wewnętrznego czada.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOHC

Panie jakie oddychanie nosem. Jakie twarde pokarmy. Zaraz się zlecą i Cie zjedzą. 

Ludzie nie byli świadomi w latach 90 i na początku 2000.

To w jakiej pozycji śpimy ma wpływ na naszą twarz. Jeśli ktoś spi na prawym boku twarzy może powstać asymetria. Jeśli oddycha przez usta ma cofnięta szczęke. Język jest w tedy w złej pozycji i cofa się szczęka tak samo jak krzywią się zęby i cała struktura kostna. Nawet mi ortodontka o tym powiedziała. Oddychamy nosem i język na podniebieniu. 

Równe proste zęby to jest bardzo ważne. To ma wpływ na cały układ kostny twarzy.  ssanie palca itp. 

 

Picie alkoholu. Zatrzymanie wody w organizmie. Należy spożywać 0.30 ml wody na kilogram masy ciała. Czyli średnio 2 litry wody dziennie. Od deski do deski. Im więcej tym lepiej. Wtedy tracimy tłuszczu z twarzy. Ograniczyć spożycie soli i cukru. Do zera praktycznie. Stosuje to i efekty są spektakularne. 

I kurwa najważniejsze. Jeśli chcecie być atrakcyjni. To niski poziom tłuszczu w organizmie. Trening cardio. 60-70% tętna maksymalnego. 3,4 razy w tygodniu po 40 minut. Twarzy chudnie. Odsłaniają się kości, szczęka się rysuje. 

Estetyka twarzy > góra mięśni. 

Twarz jest najważniejsza i tyle. 

Kiedyś intensywnie ćwiczyłem na siłce. Mase robiłem. A kardiolog do mnie. Panie rób pan cardio. 

Myślę sobie. Co Pan pierdolisz. Po latach się okazało ze chłop miał święta rację. 

 

Pani atencjuszka z siłowni jakich wiele dzisiaj. Widać że chodzi tam szukać bolca. 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Montella26 napisał:

o w jakiej pozycji śpimy ma wpływ na naszą twarz. Jeśli ktoś spi na prawym boku twarzy może powstać asymetria. Jeśli oddycha przez usta ma cofnięta szczęke. Język jest w tedy w złej pozycji i cofa się szczęka tak samo jak krzywią się zęby i cała struktura kostna. Nawet mi ortodontka o tym powiedziała. Oddychamy nosem i język na podniebieniu. 

Równe proste zęby to jest bardzo ważne. To ma wpływ na cały układ kostny twarzy.  ssanie palca itp. 

 

Ciekawy temat. Pytanie, czy po 30tce będą efekty po poprawie nawyków, czy jednak jak się za młodu spierdzieliło to zostaje do końca? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.