Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem obecną sytuacja na świecie, a już w szczególności na zachodzie, to istotnie piekło kobiet 

 

Testosteron spadł o 50% na przestrzeni kilkunastu dekad, żyje się nam bardzo łatwo, wszystko pod ręką, to zrobiło z mężczyzn  ofermy, zamiast podjąć wyzwanie to narzekają, uciekają w gry, nie mają, mówiąc obrazowo, jajec. Chłop to chłop, musi umieć tupnąć noga i opierdolic jak trzeba, a większość oblewa najprostsze szit testy i daje sobą pomiatać 

 

Piekło kobiet, w takim sensie, że przeciętna babeczka zmuszona jest wejść w związek z kiepskim beciakiem z braku wyboru, natura jest nieubłagana, 99% jest nastawiona na projekt rodzina i dom, a fajnych samców, zadbanych, zdrowych, jurnych, z błyskiem w oku (co podświadomie przekłada się na "dobre geny") nie ma. To musi być pojebane mieć tak silne, wrodzone mechanizmy reprodukcyjne, i nie moc ich w pełni zaspokoić. Lub być zmuszony zaspokoić je z przeciętniakiem, gdzie przeciętność to tragedia. 2/3 kobiet w Polsce nie planuje mieć dziecka. Ja tam współczuję 

 

Mało tego, pisze to na forum płaczliwych braci samców, którzy zamiast spróbować wziąć się za siebie w większości zaczną wieszać na mnie psy i UCIEKAĆ OD ODPOWIEDZIALNOŚCI zwalając winę na kobiety 

 

Zapraszam do dyskusji 

  • Like 5
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To piekło obu płci. Obie uciekają od społeczeństwa, rodziny, natury. Zamykamy się w swoich domach, wyrażamy myśli na forach internetowych i zatracamy ambicje. 68% Polek nie chce mieć dzieci, mężczyźni nie chcą brać na siebie odpowiedzialności za rodziny i państwo. Nikomu nie chce się zawalczyć o los większości, mamy kult skrajnego indywidualizmu. Wygoda, przyjemności, samotnictwo. Skrajny feminizm, skrajne mgtow. Imo sporo ludzi jest straconych, siła tylko w tych, którzy swoimi wartościami chcą bezpieczeństwa i szczęścia nie tylko dla siebie, ale i bliskich oraz lokalnej społeczności. A do tego trzeba silnej męskości i silnej kobiecości, których ze świecą szukać. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Patriarchat jest piekłem mężczyzn. Więcej na ich głowy i karki zrzuca bo to mężczyźni, i surowiej traktuje bo to mężczyźni. 

Samotna matka ogarnia dragi i uprawia seks z piętnastolatkiem. Uniewinniona. 
Chłopak w końcu miał to czego chciał czyli trawkę  alko i seks. 
A jej męski odpowiednik? Najchętniej by go zlinczowali
Bo dziewczyna to zawsze ofiara.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, slusa napisał:

Mało tego, pisze to na forum płaczliwych braci samców, którzy zamiast spróbować wziąć się za siebie w większości zaczną wieszać na mnie psy i UCIEKAĆ OD ODPOWIEDZIALNOŚCI zwalając winę na kobiety 

A Tobie co się dziś porobiło, że walisz teksty rodem z Wysokich Obcasów? xD

  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Hatmehit said:

Nikomu nie chce się zawalczyć o los większości, mamy kult skrajnego indywidualizmu. Wygoda, przyjemności, samotnictwo

 

Niby tak, ale to faceci są ta płcią która powinna powiedzieć "dość" i zaprowadzić porządek. Ja nie oczekuję od kobiet że dokonają rewolucji, zupełnie się do tego nie nadają. Ogólnie niezły klops, bo przez zmiany w teściu na żadne zmiany na lepsze się nie zapowiada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ksanti napisał:

Normalne LTR'y to coś w odwrocie w naszej kulturze, ale randka z odpowiedzialną, zdrową i prawdziwie silną kobietą ze wschodu potrafi wyleczyć z antynatalizmu i oporu do ślubu.

 

Ach te wspaniałe himalajki ze wschodu! Normalnie żyć nie umierać! 

 

Miłego randkowania z gold diggerkami... 🙈😅

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zwalać winę na mężczyzn za to, że w kobietocentrycznym społeczeństwie czy gynocentrycznej cywilizacji gdzie kształtowani są przed głównie kobiety według ich punktu widzenia na ciepłe kluchy, bez męskich wzorców i na dodatek gdzie każda próba wejścia w męskie buty jest od razy z miejsca ucinana oraz karana. Czy to wina mężczyzn, że panowie w wieku 20-25 lat mają dramatycznie niski testosteron, czyli są wykastrowani, czy może kobiecej cywilizacji, która do tego doprowadziła?

 

Dziś mężczyznom trzeba się stać, a kobiecie aby nią być wystarczy sam fakt urodzenia się jako kobieta. To na nas mężczyzn zrzuca się całą odpowiedzialność za całe zło wszechświata oraz próbuje robić się tych najgorszych. W dodatku cały czas definiując czym jest męskości lub kim jest mężczyzna, ale oczywiście ten prawdziwy. Ten temat dokładnie wpisuje się w te ramy. Brakuje tylko tradycyjnego: która nas tak skrzywdziła?

 

Tymczasem to przecież my utrzymujemy tę cywilizację przy życiu wykonując najgorsze, najniebezpieczniejsze oraz najtrudniejsze zawody jak górnik, strażak, szambonurek, dostawca, kurier, budowlaniec czy elektryk. To my utrzymujemy państwa przy życiu płacąc podatki: było takie badanie w Nowej Zelandii i wyszło, że to mężczyźni płacą netto podatki, a kobiety te podatki konsumują.

 

Tym razem mamy definicję poprzez odpowiedzialność, że nie chcemy się wiązać i wchodzić w związki małżeńskie. Nikt normalny z głową na karku nie będzie podpisywał skrajnie niekorzystnej dla siebie umowy prawnej, która niczego mu nie gwarantuje, ale za to drugiej stronie daje wszystko co można dać. Dla mnie odpowiedzialność to właśnie nie wchodzenie do bagna po wcześniejszej analizie za i przeciw.

 

Ach to babskie wbijanie poczucia winy. Co tu się odstawia...

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 11
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, slusa napisał:

to faceci są ta płcią która powinna powiedzieć "dość" i zaprowadzić porządek.

Niech wypowiedzą się faceci. Ja nie mam wpływu na ogół. Mogę tylko nie przeszkadzać w tym swojemu dziadkowi, ojcu, bratu i narzeczonemu. Moi walczą o los rodziny, to mężczyźni od 10 do 70 lat. Kocham ich i podziwiam. Widzę taki potencjał w znajomym ze studiów, chciałabym, aby był przyszłością. Żadna ze mnie „ukochana powstańca”, ale cóż. Ogólnie jest wyczuwalna rezygnacja, tu na forum bardzo mocna, ale raczej nie ma siły, która by poprowadziła powszechny zwrot. Wymagając go od mężczyzn jestem przecież roszczeniową pindą, która chce usadzić dupę na gotowym;) 

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SamiecGamma lubię niektóre twoje wpisy, ale zauważyłem, że na forum jest masa pesymizmu, nieufności i niskiej wibracji zarówno od ciebie jak i innych userów 

 

Dobra też zrobiłem błąd, że wszystkie laski ze wschodu wrzucam do jednego worka tych spoko. Powiem tylko tyle, że do Polski przyjechały nie tylko same ukraińskie Karyny, ale też elita narodu. Przykładowo laski z dobrym wykształceniem technicznym, z dobrego domu. Nie ma nic złego w tym, że niektóre by chciały mieć męża Polaka. Jednak oczywiście bez intercyzy nie ma o czym mówić.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest przeraźliwie prosta:

 

Iść do przodu, walczyć o swoje, rozwijać się, nie patrzeć na innych i nie traktować kobiet ani związków jako jednego z celów w życiu. 

 

Na tym polega męskość. 

 

Kobiety same są sobie winne, zbierają to co niegdyś zasiały. 

 

Nie ma o czym tu deliberować. 

Edytowane przez Maniek92
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś reżyser, chyba Cameron powiedział, że testosteron to trucizna, czy coś w tym stylu i należałoby się testosteronu w ogóle pozbyć z organizmu. Zapomniał, że testo występuje również u kobiet i odpowiada za wiele mechanizmów w organizmie. Teraz żyjemy w takich czasach, że każdy może powiedzieć wszystko, a mówić tak naprawdę powinni nieliczni, którzy milczą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Krugerrand said:

 panowie w wieku 20-25 lat mają dramatycznie niski testosteron, czyli są wykastrowani, 

 

No ja nie wiem. Patrząc jaki jest obecnie na ulicach wysyp Sebków konkurujących ze sobą o długość fiuta i ogólnie poziom agresji, to bym polemizował, że jest wręcz odwrotnie. 

 

A wychowanie przez kobietę skutkuje zazwyczaj brakiem zasad i ich poszanowania, a nie brakiem teścia. 

Edytowane przez maroon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się jakoś nie chce wierzyć w ten spadek teścia o 50%. Jakieś wiarygodne badania są na to? Na co drugiej ulicy na każdym niemal osiedlu siłownie wypełnione po brzegi, mnóstwo facetów rzeźbiących ciało, uprawiających najróżniejsze sporty, dbających o swoją kondycję... Im wszystkim nie chce się ruchać? 😆

 

23 minuty temu, Ksanti napisał:

@SamiecGamma lubię niektóre twoje wpisy, ale zauważyłem, że na forum jest masa pesymizmu, nieufności i niskiej wibracji zarówno od ciebie jak i innych userów 

 

Wolność słowa, bracie. To forum jest jednym z ostatnich w polskim internecie, gdzie można pisać to, co się myśli. A że prawda red pillowa (będąca pochodną biologii ewolucyjnej) jest niewygodna? Przykro mi, takie jest życie. Nie zamierzam przepraszać za jej głoszenie. A tobie radzę przywyknąć, łatwiej ci się będzie żyło.

 

Nieufności? A komu mam ufać niby? W dzisiejszych czasach?! 🤷‍♂️

 

Cytat

Dobra też zrobiłem błąd, że wszystkie laski ze wschodu wrzucam do jednego worka tych spoko. Powiem tylko tyle, że do Polski przyjechały nie tylko same ukraińskie Karyny, ale też elita narodu. Przykładowo laski z dobrym wykształceniem technicznym, z dobrego domu. Nie ma nic złego w tym, że niektóre by chciały mieć męża Polaka. Jednak oczywiście bez intercyzy nie ma o czym mówić.

 

Problem w tym, że na wschodzie masz mentalność: moja kasa jest moja, ale twoja kasa jest nasza, misiu. Tam jest tak od pokoleń, myślisz, że one tu przyjechały, żeby się dostosowywać do naszych obyczajów, które są jednak trochę inne?

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Maniek92 napisał:

@SamiecGamma też nie rozumiem tego zafascynowania kobietami ze Wschodu. Pod wieloma względami są o wiele gorsze w zachowaniu niż Polki. 

 

Jak mawiał Pawlak, "Swój, ale wróg, na własnej piersi wyhodowany".

Jeszcze frajerzy nie znają smaku, polka utopi w łyżce wody, wschodnia zakończy żywot dosłownie. Pracuję w zachodnim funduszu i 50 letni panowie od 30letnich  Tajek i Philipinek, rzadziej schodzą a wręcz nie .. od Ukrainek/Rosjanek za partnerki..  taka oto zależność zaobserwowana.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, UrodzonyS napisał:

Jeszcze frajerzy nie znają smaku, polka utopi w łyżce wody, wschodnia zakończy żywot dosłownie. Pracuję w zachodnim funduszu i 50 letni panowie od 30letnich  Tajek i Philipinek, rzadziej schodzą a wręcz nie .. od Ukrainek/Rosjanek za partnerki..  taka oto zależność zaobserwowana.

 

Przecież 90% z nich ubiera się i nosi jak kurwy, to o czym my rozmawiamy? One mają wdrukowane kurewstwo w swoją naturę. Jak jeszcze 2-3 lata temu "randkowałem" na Tinderze, to standardowo dawałem w lewo wszystkie Ukrainki, Białorusinki itd. - strata czasu. Z jedną wcześniej się spotkałem, taka 8/10. Nawet nie zaproponowała, że za kawę zapłaci sama. Z Polkami jakoś takich akcji nie miałem. Mimo wielu odrzuceń kultura zawsze była zachowana, a również zdarzało mi się spotykać z ładnymi. 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SamiecGamma napisał:

Im wszystkim nie chce się ruchać?

Chodze na małą siłownie w małym miasteczku, przychodzą także młode niewiasty takie od 18 do 25 lat i co mnie mocno zdziwiło to to, że są bardzo wytrwałe i angażują się same w treningi, bez żadnych chłopów, orbiterów, ale w sumie każdy z nas tak prawie robi poza młodymi jak przychodzą w kilku sobie potrenować.

 

Wiesz co mnie na prawde zaskakuje? Że nikt z tych młodych byczków (w tym i ja ale już nie młodzieniaszek) nie zagaduje do tych lasek a są na prawde atrakcyjne, bez makijażów z fajnym tyłkiem, śliczną buzią. Nikt do nich nie mówi nic poza czesc na dzień dobry i na razie na dowidzenia.

 

Chłopaczki sobie gadają czasami coś do siebie w tym i ja ale na prawde bardzo żadko, mało kto se sobą rozmawia, zagaduje mimo, że jest dużo takich okazji, zauważyłem że my oddalamy się od siebie jako ludzie, na te ładne dziewczyny nawet jak tak popatrzyłem nikt się nie gapi, sam staram się unikać celowo moich oczu żeby nie patrzeć się w ich kierunku. Bo w sumie po co.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.