Skocz do zawartości

Niewygodna przeszłość


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Kleofas napisał:

A na serio Autorze drogi. Ty jesteś skrzywdzony przez system?

 

Ale OP chyba nie pisał o tym, że czuje się przegrany czy "skrzywdzony" przez system, a jedynie przez swoją aktualną partnerkę. 

 

Cytat

185 wzrostu, zarobki w górnej granicy najwyższych w Polsce, zdrowie i młodość,

 

Ja mam 183 cm, jak obwieś nie wyglądam, a jakoś nigdy za mną nie latały. Parę razy w zyciu mi się zdarzyło, że dziewczyna pierwsza podeszła, a tak to wcale nie miałem łatwo z tymi, które mi się podobały. Nikt nie pisze, że 180+ czy tam 185+ załatwia sprawę. To jest warunek konieczny na dzisiejszym rynku, ale bynajmniej nie jest to warunek wystarczający powodzenia u kobiet.

 

Cytat

i teraz najważniejsze, w miarę fajna laska.

 

Fajna, tylko pruje się jak stare gacie i to zataja. To jednak nie taka fajna. Zdradzę ci mały sekret życiowy: dorośli ludzie nie zmieniają przyzwyczajeń. Z latawicy damy nie zrobisz. Jest przy ścianie, dlatego włączyła teraz wersję demo, ale jak tylko zaobrączkuje i zbeciakuje gościa, to wróci do swoich starych przyzwyczajeń, nie miej co do tego wątpliwości, bracie.

 

Cytat

Mam dla Ciebie info. Większość lasek pruje się teraz bo to lubi. Czy to znaczy, że to jakieś wycieruchy? Nie sądzę. Laska jest z Tobą, wspiera Cię a Tobie przeszkadza to, że nie jest dziewicą. Z takim podejściem radzę Ci od razu przejść na robótki ręczne i zapomnieć o kobietach.

 

Między "nie być dziewicą", a "mieć 22 partnerów seksualnych" jest cała przepaść opcji pośrednich. Generalnie dla mnie dupencja, która ma więcej niż 5-6 partnerów odpada... To jest kolejny powód, dla którego nie spotykam się z 30+, bo na tym rynku trudno taką znaleźć.

 

Cytat

To taki plaskacz, ode mnie, gościa który ma ledwo 170 cm, 40 lat, całe życie się kształcił się i zarabia 4 razy mniej niż Ty.

 

Jeśli ci to przeszkadza, to może czas spróbować czegoś nowego - zmienić branżę czy choćby poszukać lepszej pracy w tej, w której się aktualnie specjalizujesz?

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Imiennik napisał:

@Clarence Boddicker

Zauważyłem taką tendencję u części użytkowników, jakby im się w głowie nie mieściło że ludzie się ruchają.

 

Mam też kolegę z którym byłem na plaży w lato, zagadywałem niektóre dziewczyny "żeby było miło", każdy zadowolony a on do mnie że zaraz ktoś da mi w łeb. 

I on z takim podejściem nic nie ugrał, jeszcze dzięki mnie gofra dostał bo jedna zagadana laska zrobiła nam prezent, tak młoda była ;)

 

Do czego zmierzam? Dla mnie tacy użytkownicy wyglądają na ponuraków z obowiązkowym kartonikiem chusteczek przy monitorze. Ja nawet w robocie się nie prosiłem a parę kontaktów dostałem i to od klientek <25 lat. Tak, to też sobie wymyśliłem.

Tragedia, ale z trudniej strony ciekawe skąd się to bierze? Aż tak silne programowanie społeczne, taki strach? Znecanie się nad taką osobą w szkole, w domu... Ale cóż dla nas lepiej, tych którzy nie boją się zwykłych interakcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, SamiecGamma napisał:

No ja aż takim zawodnikiem nie jestem, żeby 19-tki rwać

Rwie się tak samo jak 25 i 30 lat. Z resztą ona już dawno dziewicą nie była. Żony to chyba trzeba pod przedszkolem szukać w tych czasach, porwać i sobie wychować żeby było po bożemu :D

 

26 minut temu, SamiecGamma napisał:

Z małym zastrzeżeniem: ja sobie 10 lat odejmuję, nikt kto mnie nie zna nie dałby więcej jak 30

Też mam podobnie, nic nie muszę robić a wygląd i sylwetka młodsza niż w rzeczywistości. Jedna pani się śmiała z przekąsem że bez zarostu wyglądam jak gówniarz :D

 

 

9 minut temu, z prawego łoża napisał:

Tragedia, ale z trudniej strony ciekawe skąd się to bierze?

Mieszanka spierdolenia z zazdrością moim zadaniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia już tu napisali wszystko, ale dodam od siebie trochę.

Po co ci rower miejski, który mógł mieć każdy a ty masz za niego płacić 30-40 lat.

Babki obcinają ilość partnerów o 50% i często nie liczą loda w kiblu.

Taka kobieta potrzebuje ciebie na chwilę 5-10 lat, do spłodzenia i odchowania bombelka a potem wróci na karuzelę.

Zobacz ile ostatnio jest wątków o rozwodach 30-40 latków w sumie z błahych powodów.

Niech teraz ona poniesie konsekwencje zabawy karuzeli a nie ty inteligentny facet (co widać po poście) i pracowity, który zadbał o to co facet wnosi do związku.

Koniec z matrixem, białorycerstwem i innymi bredniami.

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Clarence Boddicker napisał:

 

No kurwa, rzeczywiście, jak można było wierzyć w to co się widzi na oczy na ulicy czy każdej większej grupie ludzi zamiast w to co piszą jacyś anonimowi mitomani na forum o tematyce relacji damsko męskich. xD

 

Jesteś tępy po prostu gościu i nie zrozumiałeś chyba przekazu, albo masz chujowe geny, co ja Ci poradze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, VanBoxmeer napisał:

bo tak jak Ci koledzy wyżej napisali laska mając duży przebieg nie jest w stanie stworzyć trwałej więzi z jednym partnerem i to się u mnie sprawdziło.

 

 

Dokładnie tak jest. Wysoki przebieg to charakter, a charakteru nie zmienisz.

 

Znam taki przypadek - para super dopasowana, spijali z dziubków. No i ona w końcu powiedziała swojemu co ją gniecie. czyli przebieg i bycie profesjonalistką. Zostawił ją i znalazł inną.

 

Osobiście uważam, że zostałeś wybrany na ojca jej dzieci. Dobrze rokujący betabankomat. Będziesz mógł wysokie alimenty płacić. Nawet już się pogodziła, że ślubu nie będzie byleby zaciążyć.

 

A po zaciążeniu i porodzie poznasz prawdziwą myszkę.

 

ex też taką przeszłość miała, jak pisałem na forum - wyjazdy do wawy, wietnamcy wynajmowali mieszkanie i tam ją i jej koleżankę obracali. W czasie rozwodu znalazłem jej pamiętnik z listami. Też nie potrafiła szpary trzymać na miejscu i ją nosiło.

 

Sam podejmij decyzję. Z drugiej strony znajdziesz następną ale się będzie dobrze kryła.

 

W tych czasach jeśli nie bierzesz dziewczyny ze swojego środowiska, którą wszyscy znają od lat i wiadomo kto ona jest to wybór nieznajomej zawsze będzie rosyjską ruletką. Albo trafisz dobrze albo nie.

 

Współczuje

 

  • Like 16
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah historia stara jak świat:

 

Jak jeden klucz otwiera wiele zamków, to jest zajebisty klucz. 

Jak jeden zamek jest otwierany przez różne klucze, to jest bardzo chujowy zamek.

 

Swoją drogą nie ma chyba faceta na świecie, który by w 100% był pewien ile laska miała kutangów przed nim.

Nawet jak była dziewicą, nie oznacza, że nie brała w kakao i do paszczy.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, The_missing_element napisał:

20-letni kredyt hipoteczny na duże mieszkanie na obrzeżach Warszawy za prawie milion złotych,

Pojechaleś po bandzie, nigdy czegoś takiego bym nie zrobił, jak już co to mieszkanie za góra 500 tyś przy twoich zarobkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta matematyka - 4 kolesi rocznie (w sumie co tak mało, 4 kolesi to 4 matche na tinderze albo 4 wyjścia do klubu; jak zakonnica nieaktywna) x 10 lat prucia daje nam 40 ogierów.

Czyli to co pańcia podała tylko x2.

 

Współczuję, ale być facetem to też umieć w porę odejść ze stop loss.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Johnny1 said:

Ja bym miał wyjebane w jej poprzednich partnerów, jeśli jest pożądanie, cipka mokra i orgazmy. Co było a nie jest nie liczy się w rejestr

Ja też!

Just now, WolfSkin said:

Ja też! Swoje za uszami mam, jak każdy to wiem że życie nie jest zero-jedynkowe. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MM_ napisał:

Prosta matematyka - 4 kolesi rocznie (w sumie co tak mało, 4 kolesi to 4 matche na tinderze albo 4 wyjścia do klubu; jak zakonnica nieaktywna) x 10 lat prucia daje nam 40 ogierów.

Czyli to co pańcia podała tylko x2.

 

Współczuję, ale być facetem to też umieć w porę odejść ze stop loss.

A 4 gości rocznie to naprawdę mało.. więc albo i tak powiedziała Ci o połowe mniej, albo cofnęła licznik, i podała Ci jeszcze mniej.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dawna ex, która w tamtym czasie była przekonana, że chce zachować dziewictwo do ślubu- uwielbiała "face fuck" z głową zwisającą z łóżka i 3 palcami w dupie- przecież to się nie liczy xD 

 

Ciekawe, czy wspomniała o tym mężowi 🤔

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, fruit napisał:

Jak jeden klucz otwiera wiele zamków, to jest zajebisty klucz. 

Jak jeden zamek jest otwierany przez różne klucze, to jest bardzo chujowy zamek.

To nie jest do końca prawda. Duża liczba partnerów seksualnych zarówno u facetów i kobiet miesza w głowie (u bab o wiele bardziej). Wiem sam po sobie.

Coś nie pasuje to nara bo za rogiem czeka następna i następna. To takie błędne koło. Ale najbardziej, siada na głowę i rzuca cień na inne związki realne doświadczenie prawdziwej natury kobiet i tego co baby potrafią odjebać, jak się upadlać, kłamać, zdradzać swoich "ukochanych" itd.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SamiecGamma napisał:

Dokładnie tak. Ubrać się porządnie: płaszcz, buty, eleganckie spodnie, sikor jakiś założyć (wcale nie musi to być kolekcjonerski sprzęt za 20k), fryzjer i spokojnie można 25+ poznawać, nawet na Tinderze. Co z tego później wyjdzie, to już inna sprawa, ale widzę po sobie, jaka jest różnica jak kilka rzeczy w swoim wyglądzie zmieniłem.

W latach aktywności też zawsze się odwaliłem tip top. Myślę jednak, że mój golf IV 1,4l w lpg mocno obniżał moją atrakcyjność:D

Godzinę temu, rarek2 napisał:

wietnamcy wynajmowali mieszkanie i tam ją i jej koleżankę obracali.

Z Wietnamcami??

Godzinę temu, fruit napisał:

Swoją drogą nie ma chyba faceta na świecie, który by w 100% był pewien ile laska miała kutangów przed nim.

Chyba jestem jedyny:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Sankti Magistri said:

To nie jest do końca prawda. Duża liczba partnerów seksualnych zarówno u facetów i kobiet miesza w głowie (u bab o wiele bardziej). Wiem sam po sobie.

Coś nie pasuje to nara bo za rogiem czeka następna i następna. To takie błędne koło. Ale najbardziej, siada na głowę i rzuca cień na inne związki realne doświadczenie prawdziwej natury kobiet i tego co baby potrafią odjebać, jak się upadlać, kłamać, zdradzać swoich "ukochanych" itd.

 

 

 

Zgadzam się, ale faceci którzy uprawiali seks z wieloma kobietami to chady którzy wzbudzają podziw, a kobiety które uprawiały seks z wieloma facetami są postrzegane przez społeczeństwo jako dziwki i szony. 

 

I o to chodzi w tym powiedzonku.

 

I też dlatego kobiety kłamią i nie zdradzają prawdziwej liczby, a wiele już i tak pewnie straciła rachubę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mariusz 1984 napisał:

Dziewica się trafiła?:)

Wszystko na to wskazuję;) No ja to w ogóle jestem przypadek, chyba na skalę między narodową:D Ona też moją pierwszą, choć miałem różne akcje z dziewczynami, no można by powiedzieć, że w sumie chuja tam wiem. Nie mniej jednak widziałem jej taką niepewność co to będzie no i w sumie trochę kłoda z tym pierwszym kontaktem, a po samym akcie co się działo to już lepiej przemilczę... No ale nie długo będzie 7 rok jak ten cyrk prowadzę, więc chyba dobrze, tym bardziej, że oboje sobie pasujemy;)

Edytowane przez Pietryło
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, już zostałeś oszukany na starcie (z 7 partnerów na 22). To nie jest o 1-2 więcej, tylko o 15 (a tylko tylu podała - w żadnym wypadku nie możesz ufać, bo już raz skłamała). Co zatem idzie - całkowicie oszukała Cię w temacie swojej przeszłości. Dlaczego? Bo jej na czymś zależy.

 

Już w tym momencie powinieneś zakończyć relację. Dlaczego? Bo w ważnym temacie skłamała i to z pełną premedytacją. Nie będzie zatem wahała się powtórzyć tego w przyszłości. Jeśli to akceptujesz to już wykazujesz pewien brak szacunku do siebie. Już pomijając liczbę jej partnerów.

 

Idźmy dalej.

 

Ty już jesteś do pewnego stopnia urobiony, chociaż nadal sądzisz, że masz nad tym kontrolę. Jesteś urobiony seksem, ugodowością i wizją dzieci. Do tego na pewno zaangażowany emocjonalnie. Wszystko to sprawia, że jesteś podatny na jej wpływ. 

 

Oczywiście, że liczba partnerów ma znaczenie. Oznacza to, że ona łatwo poddaje się instynktom, nie kontroluje swojego popędu, więc nawet przy jej najlepszych intencjach, w pewnym momencie te instynkty wrócą. Celem kobiety jest się rozmnażać, ale nie tylko z jednym partnerem. Zatem będziesz miał dzieci, a potem wróci jej chęć na nowe doznania czy emocje. 

 

Generalnie radziłbym się z tej relacji wycofać. W mniejszym stopniu przez liczbę partnerów (chociaż ma duże znaczenie), w większym przez jej kłamstwo, które potrafiła długo utrzymać i naturalnie z nim funkcjonować. Doskonale wiedziała, że stworzyła u Ciebie pewien obraz partnerki, a teraz najwyraźniej uznała, że jej pozycja jest na tyle silna, że może sobie pozwolić na częściowe odkrycie kart.

 

W tej relacji, zwłaszcza w przypadku dzieci, jej rola i siła wzrośnie. Ty będziesz miał coraz mniej do powiedzenia.

 

Wybór należy do Ciebie, ale jeśli pozostaniesz w tej relacji to nie licz na to, że ona będzie Cię szanować.

  • Like 11
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Next i tyle. 

Fajną ma koleżankę xd

Trzeba mieć tupet naprawdę, żeby w obecności jej faceta zapodać taki tekst. 

Doskonale wiedziała że będzie gówno burza. Bo kto o normalnych zmysłach by nie dociekiwał. 

Z resztą ja kiedyś dociekiwałem od ex. A ona że przeze mnie czuje się jak szmata

 

🤣🤣🤣🤣🤣

 

A to kurwa jak Ci kazałem dawać dupy? Ze przeze mnie się czujesz tak? 

Idealne odwrócenie kota ogonem. 

 

 

  • Like 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.