Skocz do zawartości

Psychoza zapierdolu postępuje (pół żartem, pół serio)


mac

Rekomendowane odpowiedzi

@Trevor o kurwa to ten chłop xD Gada, jak naćpany, po amfetamince. Już ja takich znam, co kozaczyli przed egzaminami. Nauka po 40 godzin na koko i zdawali ostatniego dnia. Modelowy przykład debila. Jakim cudem to znalazłeś? xD Wyświetliło się w powiadomieniach po przeczytaniu tego tematu, czy co? xD

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mac said:

@Trevor o kurwa to ten chłop xD Gada, jak naćpany, po amfetamince. Już ja takich znam, co kozaczyli przed egzaminami. Nauka po 40 godzin na koko i zdawali ostatniego dnia. Modelowy przykład debila. Jakim cudem to znalazłeś? xD Wyświetliło się w powiadomieniach po przeczytaniu tego tematu, czy co? xD

 

Szukałem tego w google a potem fb sam mi podsunął. Pełno jest teraz takich debili ale ten przebił głupotą sufit xD

Najbardziej mnie rozwala tekst "what I have done now is I changed and manipulated time" xD hahaha

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Trevor napisał:

Szukałem tego w google a potem fb sam mi podsunął. Pełno jest teraz takich debili ale ten przebił głupotą sufit xD

Najbardziej mnie rozwala tekst "what I have done now is I changed and manipulated time" xD hahaha

To ja sobie zrobię 30-minutowe godziny. I mam w ten sposób 14 dni na tydzień. Rozwijam się dwa razy szybciej od reszty.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, maroon napisał:

np. taka laska w biurze od wystawiania faktur, to też fizol. 

Dlatego wolę określenia "pracownik nie/wykwalifikowany", "wysoko wykwalifikowany".

18 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Nie wiem gdzie ty ich spotykasz bo ja takich przez 10lat pracy i jakieś 50 zakładów to bym na palcach jednej ręki zliczył no może dwóch ze mną włącznie....

Bo nie przewinąłeś się przez mój magazyn. :) 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2023 o 12:29, DOHC napisał:

Wiem, ale wystarczy zgłosić literówkę do moderacji,

No widzisz, człowiek uczy się całe życie - nawet po ponad 4 latach na forum (ponad 2 lata z obecnym nickiem) człowiek dowiaduje się, że powinien używać jakiejś funkcji do zgłaszania zdania odrębnego a nie odpowiadać na post ...

 

W dniu 22.01.2023 o 12:29, DOHC napisał:

Nie koniecznie. Zauważyłem że Polacy by się pokłócili o 5zł, a w ważnych sprawach jesteśmy dupy wołowe. 

Mieszkałeś kiedyś za granicą np. pod jednym dachem z Francuzami niekoniecznie we Francji, bądź z obywatelami czarnego lądu, bądź z przeciętnymi Anglosasami? Oj, byś się zdziwił ...

 

W dniu 22.01.2023 o 12:29, DOHC napisał:

Tak, ale zawsze można się zmienić idąc za potrzebą i gruntownie zmienić swoje życie.

Cóż, w takim razie jedyne z czym się zgodzę, to to, że się totalnie nie zgadzamy.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też śmieszy kultura coachów jaka się wytworzyła przez te lata w pl aby jeszcze podnieść wydajność i ten zapdol nakręcić. Ktoś pamięta szał nlp i Grzesia co to recytował gotowe formułki Bandlera z kaset vhs? Kurła to było dobre kumpel raz pokazuje mi to dvd puszcza stare vhs Bandlera i tego naszego guru i toćka w toćkę, nawet te same gesty itd. A ludzie płacili grube tysiące za ten show, to był cyrk, niektórzy uzależniali się od tego.

 

Tak samo pojawiły się szkolenia zostań milionerem i podobne, jesteśmy parodią zachodu, jeszcze z tym mobbingiem to już wogóle wyścig szczurów

 

 

 

23 godziny temu, Trevor napisał:

 

xD

 

Tego szukałeś? :P https://www.facebook.com/reel/1523093581504025

 

Mój pierwszy dzień zaczyna się o 6 i kończy o północy, drugi dzień zaczyna się w nocy i kończy o szóstej, lol

 

 

Podobnie jest  z kobitami i tymi inspirującymi napisami na zdjęciach że jesteś najważniejsza, niezniszczalna, wszechmocna, to wariatkowo tak zryło banie ludziom, a w corpo kto pracował to często pełno jest takich świrów, dużo jest też normalnych co się z tego śmieją, ale jak traficie na takiego świra to uciekać

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mac napisał:

@spacemarine dobra akcja, że tak typa wyśledzili i flagę, aż ciężko uwierzyć. Z tego mogłaby wyjść zajebista komedia sensacyjna. 

 

Raz ludzie odnaleźli zamaskowanego gościa co atakował na wiecach metalowym uchwytem do roweru, okazało się że pracował w szkole jako nauczyciel etyki, wyśledzili go bodajże w kilka dni po zdjęciach, analizie danych itd

 

 

 

Trzeba na yt obejrzeć

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine dlatego jestem zdania, że trzeba się wszędzie z szacunkiem zachowywać i pilnować, żadnego chlania, durnych akcji i tak dalej, bo można sobie zniszczyć życie. To już nie te czasy, że na czworaka do domu, komuś w mordę śmietnikiem w międzyczasie, obszczanie dworców i swoboda.

 

Wypas filmik. Bohaterska akcja i kompilacja mnie rozwala ze śmiechu xD Szaleństwo.

Edytowane przez mac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mac napisał:

@spacemarine dlatego jestem zdania, że trzeba się wszędzie z szacunkiem zachowywać i pilnować, żadnego chlania, durnych akcji i tak dalej, bo można sobie zniszczyć życie. To już nie te czasy, że na czworaka do domu, komuś w mordę śmietnikiem w międzyczasie, obszczanie dworców i swoboda.

 

Wypas filmik. Bohaterska akcja i kompilacja mnie rozwala ze śmiechu xD Szaleństwo.

 

Cały kanał Internet Historian to jedna wielka Beka, od razu humor się polepsza

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine no właśnie widzę, że wkręca. Jak kiedyś Tracza tutaj ktoś polecił to cały weekend mi rozjebało. To samo z tym będzie xD Mega historie i komentarze może jeszcze lepsze :D Że temu typowi ktoś się włamał na konto Amazona i zamówił 200 blokad roweru xD Kisnę.

Edytowane przez mac
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.