Skocz do zawartości

Niska dzietność. Problem, czy naturalna konsekwencja rozwoju socjotechnologicznego?


meghan

Rekomendowane odpowiedzi

@sargon Masz rację.

Dlaczego całość rozliczenia podatku spoczywa na podatniku? Już nawet art 8 OP wskazuje, że to on jest obowiązny do obliczenia i pobrania od podatnika podatku i wpłacenia go we właściwym terminie organowi podatkowemu.

Pracownicy US w większości średnio się znają na prawie podatkowym, mało kto z nich zna regulacje związane z postępowaniem podatkowym a już rozróznić czym są czynności sprawdzające a kontrola podatkowa.

Dlaczego prosty przedsiębiorca jest zdezorientowany w zakresie kolejnych zmian i nie nadążają za tym doradcy podatkowi.

Wiem jak to wygląda w branży IT gdzie standardem są ceny transferowe i podatek WHT. To firma musi mieć umowy przetłumaczone także na język polski, a jak dokuemntacja jest po ang to na żądanie trzeba im udostępnić po polsku. 

Dopiero od niedawna wprowadzili regulacje chroniące sprzedjących towary/usługi przed nieuczyciwymi kontrahentami. Przecież podatek należny VAT trzeba zapłacić a jak chcesz odliczyć naliczony to ci dowalą kontrole krzyżowe.

Niestety ale polskie urzędy nie są pro podatnik co wskzauje już podana przeze mnie liczba godzin ile musi spędzić przedsibiorca aby dopełnić forlamności z jego rozliczeniem.

Inaczej to wygląda w Australi.

Łaskawie ustawodawca wprowadził w OP regulacje jak z kodeksu karnego czyli Roztrzyganie wątplikwości na korzyśc podatnika.

Niestety nieznajmość prawa szkodzi - jakiś czas temu głośna była historia piekarza, który oddawał chleb biednym a zapomniał rozliczyć to jako darowiznę.

Czy samowolka komornicza. To są patologie wspierane przez obecny rząd. 

A im czym wyższa inflacja tym lepiej więcej kasy w Skarbcu.

A jak czytałam o tym, że Orlen blokuje dostęp inspektorom NIK w zakresie kontroli zabadnia prawidłosowści w zakreie odsprzedaży akcji Lotosu Saudi Aramco to zadaję sobie pytanie-kto się boi prawdy.

Cóż najlepszym rozwiązaniem jest relokacja kaptału do ZEA.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

 

Podsumowując - Polki nie chcą mieć dzieci i nie za bardzo chcą wchodzić w związki z większością facetów, a wiele związków to "czekanie na kogoś fajniejszego" lub desperacja - klasyczna hipergamia.

 

W tym przypadku zastanawia mnie jedna rzecz zawsze, serio tam nie ma starego żeby zrobił porządek albo jest pantofel?

Teraz, Król Jarosław I napisał:

Właśnie mamy najbardziej czerwony rząd po 89 i co ci się nie podoba? :D 

Ale bomby nie spadajo to najważniejsze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lady Bathory napisał:

A jak czytałam o tym, że Orlen blokuje dostęp inspektorom NIK w zakresie kontroli zabadnia prawidłosowści w zakreie odsprzedaży akcji Lotosu Saudi Aramco to zadaję sobie pytanie-kto się boi prawdy.

 

Tam w ostatniej chwili wykreślono zapis mówiący o tym, że jeśli araby będą chciały sprzedać swój pakiet to prawo pierwokupu ma państwo.

 

Wali niemytym chujem na kilometr 😜

 

 

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lady Bathory napisał:

 

A jak czytałam o tym, że Orlen blokuje dostęp inspektorom NIK w zakresie kontroli zabadnia prawidłosowści w zakreie odsprzedaży akcji Lotosu Saudi Aramco to zadaję sobie pytanie-

 

 

To akurat warto także oglądać pod kątem postępowań antymonopolowych UESSR.

Podobno to jest główna przyczyna, że Orlen musi się tak rozdrabniać na Aramco i MOL.

Chujnia Jewropejska nie jest Polsce przychylna, bo jest tworzona na bazie praw i kaście urzędasów państw "rdzenia", a "nowa krew" to właśnie tyle - krew do ssania dla pasożyta - rynek zbytu, źródło taniej siły roboczej.

Co widać w wielu postępowaniach, ot choćby sprawie kwot cukrowych i cukrowni, ratowania stoczni, czy dyrektywy transportowej.

"5 dla zwierząt" to też miał być unijny cios w cokolwiek, co jeszcze przynosi zyski w Polsce.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bassfreak napisał:

Nie

Lewica chyba jako jedyna chce się zająć tym czym uważasz że ktoś powinien się zająć. Ale nie obniżą opodatkowania pracy. 
Patrząc na to czym się teraz zajmujesz to raczej powinieneś być za lewicą. 
Jeżdżenie z pizzą i burgerami to jednak stawia Cię na dnie drabiny społecznej. 

A lewica od co najmniej początków XX wieku o lepszy byt Tobie podobnych walczy. 

A PIS to raczej lewicą nie jest. PIS to katotradsi co rozdawnictwem kupili zwycięstwo w wyborach.

Bo w sumie co oni lewicowego robią poza rzuceniem kasy ( a tą rzucali też Cesarze Rzymscy, którzy raczej lewicowi nie byli)?  Jest jakieś budownictwo socjalne? Nie.  Może  budowane są przedszkola? Nie. Może świetlice środowiskowe?co by emeryci mieli alternatywę towarzyska do zagadywania sprzedawców w żabce? Nie. A może podjęli walkę z wykluczeniem komunikacyjnym?
Rzucać kasą każdy debil potrafi. 

7 minut temu, bassfreak napisał:

Ale szczerze to nie wiem czy zagłosuję na kogokolwiek w najbliższych wyborach ....

Czyli zagłosujesz na zwycięzców. Kimkolwiek będą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, meghan napisał:

Czy potrzebna jest nam (Polsce) dzietność na określonym poziomie w określonym czasie?

Tak bo wszystko opiera się na demografii, nawet kapitalizm. Młodzi ludzie utrzymują starszych, teraz robi się to pośrednio młodzi ludzie płacą podatki, a z tych podatków są wypłacane renty, emerytury, leczenie dla starych.

 

PiS po porażce programu 500+ chce po prostu wpuszczać imigrantów. Nie tylko Ukraińców, Polska to jeden z łatwiejszych krajów do uzyskania karty pobytu.

 

AI w najbliższym czasie nie zastąpi ludzi to mrzonki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Bo w sumie co oni lewicowego robią

 

Ciągle nowe podatki, ciągle jakieś ukłony w stronę feministek typu ustawy "antyprzemocowe", walka z gotówką czyli wolnością, ściąganie brudasów, tęczowe piątki, rozdawanie hajsu - ja wiem, że mógłbym wymienić 5razy więcej dla ciebie i tak będzie za mało.

 

Najlepsze, że wy czerwoni nie widzicie, że za większość patologii na które dzisiaj narzekacie są odpowiedzialni właśnie socjaliści a nie kapitalizm, który i tak jest w mniejszości. 

 

Ps. Wojna na UKR to też wina czerwonych.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NoHope napisał:

AI w najbliższym czasie nie zastąpi ludzi to mrzonki. 

Mrzonkami w 1902 były maszyny latające nie bedące areostatami,

AI nie zastąpi ludzi, wszystkich. Będzie po prostu zastępowało ich stopniowo. 
Zresztą to nie musi być AI. 
Może to być po prostu program w internecie. 
Jakieś drobne usprawnienie sprawiające że ktoś jest zbędny. 

Ot. Dzięki internetowym biurom podrózy nie musisz się zaglądać do biur fizycznych czy  ich pracowników czynisz zbędnymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sargon napisał:

 

"5 dla zwierząt" to też miał być unijny cios w cokolwiek, co jeszcze przynosi zyski w Polsce.

Przecież oni za cokolwiek się biorą to na pewno to splatuje.

Ilość tylko kosztownych inwestycji można wymianiać jak z rękawa: blok węglowy w Ostrołęce, sztuczne pompowanie kasy w pseudo kontrakty w Ursus, PZL Świdnik, Kopalnie. Obecnie sprawa zgłoszenia updałości Rafako. Jeden wielki burdel. O wielkim lotniksu nie wspomnę. Plus pompowanie kasy w TVP.

A jak czytam ich wywody o rozwoju polskiego przemysłu stoczniowego a jadę skm i jedyne co tam powstaje to knajpy.

A potem czytam wywiad z polskimi przedsiębiorcami produkującymi jachty w tych właśnie byłych postoczniowych hangarach, którzy mówią że im się całkiem dobrze wiedzie i państwo niech się trzyma z daleko od ich biznesu.

Tyle afer a ludziom wystarczy przekupić ich pieniędźmi. 

A tutaj panowie o wyborach - ehhh a na kogo głosować. Jak oni wszyscy jak i artyści to prostytki jak śpiewał Kazik.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

 

Ciągle nowe podatki,

Co w tym lewicowego? 

Btw w anarchizmie i komunizmie nie ma podatków, a są skrajnie lewicowe. W Korei Północnej nie ma podatków. W Hong Kongu zaś są, chyba ze jesteś spółką offshore. Jesteś?

2 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

 

ciągle jakieś ukłony w stronę feministek typu ustawy "antyprzemocowe",

Co w tym lewicowego? 

2 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

walka z gotówką czyli wolnością,

Co w tym lewicowego?

2 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

 

ściąganie brudasów,

Odezwał sie aryjczyk. Wiesz. masa pracowników fizycznych z Polski wyjechało to ktoś musi je zastąpić. A może w celu walki z brudasami wrócisz do PL i sie zatrudnisz za 22,80 brutto? Ku chwale narodu.

2 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

tęczowe piątki, rozdawanie hajsu - ja wiem, że mógłbym wymienić 5razy więcej dla ciebie i tak będzie za mało.

Hajs rozdawali cesarze i królowie, Każdy debil potrafi rozdać hajs. 
 

Siedzisz w Rossiji czy w ojczyźnie Love Parade?

2 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Najlepsze, że wy czerwoni nie widzicie, że za większość patologii na które dzisiaj narzekacie są odpowiedzialni właśnie socjaliści a nie kapitalizm, który i tak jest w mniejszości. 

Czemu zwiałeś od polskich pracodawców? Pewnie dlatego ze byli socjalistami?

2 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Ps. Wojna na UKR to też wina czerwonych.

Oczywiście. wszystko wina jakichś urojonych czerwonych. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Co w tym lewicowego? 

Co w tym lewicowego? 

Co w tym lewicowego?

 

 

Udajesz aż takiego głupiego czy to jak zwykle twoja firmowa zagrywka sprowadzania rozmowy na manowce?

 

 

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Odezwał sie aryjczyk. Wiesz. masa pracowników fizycznych z Polski wyjechało to ktoś musi je zastąpić. A może w celu walki z brudasami wrócisz do PL i sie zatrudnisz za 22,80 brutto? Ku chwale narodu.

 

Oni nie przyjeżdżają do pracy ani cokolwiek wnosić jakbyś ruszył gdziekolwiek w życiu dupe to byś to widział.

 

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Hajs rozdawali cesarze i królowie, Każdy debil potrafi rozdać hajs. 

 

A na lewicy takich debili najwięcej :D 

 

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Siedzisz w Rossiji czy w ojczyźnie Love Parade?

Czemu zwiałeś od polskich pracodawców? Pewnie dlatego ze byli socjalistami?

 

Nie. Polscy prywaciarze to akurat feudaliści.

 

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Oczywiście. wszystko wina jakichś urojonych czerwonych. 

 

Nie urojonych tylko Merkel, która po aneksji Krymu kontynuowała nord stream 2 i Macrona, który od 2015 do 2020 nadal sprzedawał Rosji broń.

 

Obecne ceny energii to również wina czerwonych, konkretnie tego komucha Obamy i Bideta.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Król Jarosław I napisał:

 

 

Udajesz aż takiego głupiego czy to jak zwykle twoja firmowa zagrywka sprowadzania rozmowy na manowce?

Nie. Po prostu nie rozumiem co widzisz lewicowego w rzeczach które są wprowadzane przez różne rządy w róznych miejscach. 

Podatki wprowadzano zawsze i wszędzie. Podatki z lewicowością mają tyle wspólnego ile redpill z byciem gejem. 

 

Cytat

 

 

Oni nie przyjeżdżają do pracy ani cokolwiek wnosić jakbyś ruszył gdziekolwiek w życiu dupe to byś to widział.

Podobnie masa Polaków i Polek. Do Niemiec bo tam fajny socjal. Porobisz chwile, nabywasz prawa i możesz sobie zerować.  Taki chyba był nawet plan Analcondy

Cytat

 

A na lewicy takich debili najwięcej :D 

Właśnie. Głupie lewaki sprawiają ze pracodawca ma obowiązek dbać o BHP.  
A przecież każdy wie że tylko debile maja wypadki przy pracy co nie?

Cytat

 

Nie. Polscy prywaciarze to akurat feudaliści.


Szef to szef. Moze być złoty, moze być chujem. 

A kapitalizm akurat tu nieczemu winny. Tylko w kapitalizmie  takiego szefa moze pokarać conajwyzej rynek. A jak rynek sprawia że co drugi szef może być taki to jest problem

Cytat

 

Nie urojonych tylko Merkel, która po aneksji Krymu kontynuowała nord stream 2 i Macrona, który od 2015 do 2020 nadal sprzedawał Rosji broń.

Co w tym czerwonego? To ze cos sie nie podoba i jest ujowe nie oznacza że jest czerwone. 
Może jeszcze Szwedzi byli nazistami bo rudę żelaza Niemcom sprzedawali?

Ot, Francuzik pomagał francuskim przedsiębiorcom i robotnikom. A Merkel sobie uroiła ze Putin to miły starszy pan który będzie Niemcom gaz opylał bez pośrednictwa problematycznych krajów. 

Cytat

Obecne ceny energii to również wina czerwonych, konkretnie tego komucha Obamy i Bideta.

Obajtek też komuch? Czy moze feudał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek wyjąłem z zupy.

Wystający gwóźdź z chałupy.

Za oborą wychodek....tam dreptał prXodek.

Uchcha, zamiast bexpiecznika gwoździe dwa.

Ta ostatnia niedziela....stado muchy wpierdziela.

Szewski nadejdzie poniedziałek będą wątki z zupy doskonałe.

Potom wtornik....za traktatem sypie się obornik.

Leci w lewo leci w prawo.

Naród rozkmine ma ciekawą.

Temu widły temu prozę....może nakarmi darmo nam koze.

Środa......czasu na pracę szkoda.

4 dni mruczy Burek....jaką mam szorstką skórę....futro całe ubłocone....gdzie mam szukać żonę?

Piątunio i wszystkie NIEROBY do nirwany fruną.

LAte....schabowe Tofu....zdycha od pażdzierzy PO tro chu(j).

Ładny gn(uj).

SOBOTA.....bezdzietna samica głaska kota.

 Dancingi zakazane....proseko obalanie.

Nadejszła wiekopomna chwila....'Niedzielak'(o.samum) się znowu pojawiła.

 

BOLEK I LOLEK przebijają gumy pod babci stołem.

Wrzucają gryps na druty.

U turasa kebaba gryzów kilka.

Taka cząstkowa rozkminka obok kominka.

 

* ciepło systemowe/kalorie darmowe.

**żeberka w sosie myśliwskim(kaloryfer ociekajacy rdzą).

  

OFFSHORE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Głupie lewaki sprawiają ze pracodawca ma obowiązek dbać o BHP.

Litości... 🙄

Przestań utożsamiać lewice sprzed 100 lat z dzisiejszymi. Cholera... nawet SLD, to stare operate na betonowych komunistach z PZPR, a "nowa lewica" niebo a ziemia. ;)

 

3 minuty temu, Libertyn napisał:

Obajtek też komuch? Czy moze feudał?

Bo ceny benzyny nie obniżył? Przecież ceny energii to wina polityki klimatycznej i wpuszczenia certyfikatów emisyjnych na rynek, żeby sobie nimi spekulowały fundusze inwetycyjne. Zaraz ci dołożą podatek klimatyczny na loty, fracht, budynki, konsumpcje osób fizycznych i będzie lewackie eldorado.

 

No ale mamy ekologiczne wiatraczki i panele słoneczne. 🤣 Tylko jakoś nikt głośno nie mówi o zasadzie zachowania energii i możliwych konsekwencjach. Nawet jeżeli przyjmiemy założenie, że CO2 jest jedynym powodem zmian klimatu na ziemi.

 

Proszę bardzo:

https://presentations.copernicus.org/EGU2020/EGU2020-18924_presentation-0.pdf

Stawianie paneli na pustyni przyspiesza efekt cieplarniany. Rośnie albedo. ;)

Tylko energetyka jądrowa, a nie żadne panele.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BumTrarara napisał:

Litości... 🙄

Przestań utożsamiać lewice sprzed 100 lat z dzisiejszymi. Cholera... nawet SLD, to stare operate na betonowych komunistach z PZPR, a "nowa lewica" niebo a ziemia. ;)

Jednak lewicy dzisiejszej, wciąż jest najbliżej do tej dawnej, choć siłą rzeczy musiała się zmienić. 

Do roboli doszedł prekariat i LGBT. Lewica jako jedyna chce budownictwa społecznego. 

U mnie lokalnie rządzi PO. Lokale socjalne niszczeją a gdzie się da to sprzedaje się grunty deweloperom. A od nich często są kupowane mieszkania inwestycyjne. 

A Ty jedwabniku weź sobie drugi etat jak Cię nie stać. 

Teraz, BumTrarara napisał:

Bo ceny benzyny nie obniżył?

Bo ją pompował? Niższy vat? To wyższa marża na hurcie. Teraz vat wyższy to benzyna zamiast skoczyć to jest mniej-więcej na tym samym poziomie. 

Teraz, BumTrarara napisał:

Przecież ceny energii to wina polityki klimatycznej i wpuszczenia certyfikatów emisyjnych na rynek, żeby sobie nimi spekulowały fundusze inwetycyjne. Zaraz ci dołożą podatek klimatyczny na loty, fracht, budynki, konsumpcje osób fizycznych i będzie lewackie eldorado.

Niestety, jednak klimat nas kopie w dupę. Mead wysycha, Czad wysycha, Wielkie Jezioro Słone wysycha. A z drugiej strony bieguny topnieją. 

Teraz, BumTrarara napisał:

No ale mamy ekologiczne wiatraczki i panele słoneczne. 🤣

A powinien być atom. Od dawna. Ale Polak musiał mocno po kieszeni oberwać by się wyzbyć  syndromu Czarnobyla

Teraz, BumTrarara napisał:

Tylko jakoś nikt głośno nie mówi o zasadzie zachowania energii i możliwych konsekwencjach. Nawet jeżeli przyjmiemy założenie, że CO2 jest jedynym powodem zmian klimatu na ziemi.

 

Proszę bardzo:

https://presentations.copernicus.org/EGU2020/EGU2020-18924_presentation-0.pdf

Stawianie paneli na pustyni przyspiesza efekt cieplarniany. Rośnie albedo. ;)

Tylko energetyka jądrowa, a nie żadne panele.

Atom jest najrozsądniejszy. No i hydroelektrownie dopóki rzeki nie wyschną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Chcni napisał:

czołowych megalomanów

 

🤗

 

Bawi mnie to co napisałeś, gdyż 99% moich tekstów to prawda, lecz trzeba mnie najpierw zobaczyć i ze mną trochę pobyć by uwierzyć.

 

Macie rację, że fatalizm, negatywizm to największy minus tego miejsca, jednak jest tu wolność słowa i każdy ma prawo zarówno być negatywny, jak i pozytywny, każdy też dysponuje różnà wizją i rozwojem duchowym.

 

Na pewnym poziomie zaczynasz dostrzegać, że to co w tobie, jakie uczucie - to na zewnątrz w różnej formie się objawia.

 

Życzę wszystkim, nawet uważającym

 mnie za debila, megalomana wszystkiego najlepszego i tego by znaleźli spokój duszy, który osobiście coraz częściej mi w moim życiu towarzyszy.

 

Pozytywności, lekkości, nieprzejmowania się tak bardzo wszystkimi naszymi życiowymi pierdołami 😉

 

Ja osobiście nigdy na ignorze nikogo nie miałem i miec nie będę.

Edytowane przez RENGERS
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS Nie traktuj mojego wpisu jako przytyk. W sumie to nawet Cię w nim pochwaliłem.

Z twoich wpisów jednak bije megalomania i to nie jest tylko moje zdanie. @niemlodyjoda potwierdził, że w rzeczywistości jesteś taki jak opisujesz, więc jestem w stanie uwierzyć. Może kiedyś będzie okazja się poznać i przekonać. 

Pozdro 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chcni napisał:

@RENGERS Nie traktuj mojego wpisu jako przytyk. W sumie to nawet Cię w nim pochwaliłem.

Z twoich wpisów jednak bije megalomania i to nie jest tylko moje zdanie. @niemlodyjoda potwierdził, że w rzeczywistości jesteś taki jak opisujesz, więc jestem w stanie uwierzyć. Może kiedyś będzie okazja się poznać i przekonać. 

Pozdro 

 

Z @niemlodyjoda się nigdy nie spotkałem face to face.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Mosze Red napisał:

Pół żartem, pół serio, w stylu jednego z byłych użytkowników :)  

 

Jest jak jest ponieważ ścierają się siły z ekstremów populacji, a mianowicie #przegrywy walczą z #wygrywami. 

 

 

Słuchałem materiałów na kanale https://www.youtube.com/@Triggerpod/videos i jeden z gości przytoczył ciekawe badania.

 

Po pierwsze większość lewaków cierpi na schorzenia psychiczne wywołane trauma z dzieciństwa.

 

Po drugie lewacy są znacząco mniej inteligentni od prawaków.

 

Po trzecie lewacy są mniej atrakcyjni fizycznie od prawaków.

 

Po czwarte prawacy mają znacznie lepszą genetykę.

 

Po piąte osoby atrakcyjne fizyczne skłaniają się w przytłaczającej większości ku poglądom prawicowym. 

 

 

Wniosek z tego taki, że lewaki to przegrywy genetyczne straumatyzowane w dzieciństwie i jest ich od pyty, bo wiadomo, że przegrwyów jest więcej od wygrywów.

 

Natomiast prawaki to wygrywy genetyczne, które dominują intelektualnie i wizualnie.

 

 

Obie te grupy to wartości skrajne, ekstrema populacji, wiadomo że typowy jest normik. 

 

Tak więc masz dużą grupę ułomnych intelektualnie i fizycznie lewaków, walczących z lepszymi genetycznie prawakami, których jest mniej ale dominują nad lewakami intelektualnie i fizycznie. 

 

 

O co toczy się ta walka?

 

Bo wiadomo, że nie o kobiety, bo wygrywy je zgarniają. 

 

Wiadomo, że nie o kasę, bo rozstrzał w majętności przegrywów i wygrywów zwiększa się z każdym rokiem. 

 

Wiadomo, że nie o żarcie, bo przegrywy mają mniej jeść, wsuwać robaki, nie jeść mięsa itp. 

 

Wiadomo, że nie o klimat bo wygrywy zasuwają swoimi autami z dużymi silnikami, latają prywatnymi odrzutowcami. 

 

Więc skoro to nie jest walka o kobiety i zasoby, dobro planety, to o co?

 

O rząd dusz normików i selekcję naturalną.  

 

I teraz tak lewaki promują głupoty nie uzasadnione lub uzasadnione pseudonaukowo, ale jest ich masa więc wywierają naciski, mają wpływy, wymuszają różne rzeczy prymitywnymi metodami itp.

 

Lewaki w ten sposób deprecjonują normików, niszczą klasę średnią, która jest bramą do wybicia się na wygrywa, niszczą nawet klasę drobnomieszczańską, aspirującą do średniej. Robią to poprzez głupoty typu walka z emisją co2, paliwami kopalnymi, indywidualnym transportem itp. 

 

Promują aborcje na życzenie, eutanazje na życzenie, mniej dzieci dla dobra klimatu bla bla bla 

 

Powiedzmy sobie jasno, lewaki dążą do tego, żeby systemowo zepchnąć normików do przegrywu, w którym to stanie się znajdują. 

 

 

Natomiast prawaki nie mają takiego wachlarza możliwości, żeby ludzi pchać w stronę wygrywu. 

 

Ilu się traki takich kiepskich genetycznie  jak Bezos, którzy są brzydcy jak (domyślcie sie sami) ale za to są intelektualnymi i finansowymi wygrywami i dzięki temu mogą aspirować do poprawy swojej genetyki kryjąc normicę lub wiążąc się ze Stacy po ścianie, a w następnych pokoleniach wyjść również z przegrywu genetycznego.

 

 

Więc prawicowe wygrywy dominujące intelektualnie odpaliły konia trojańskiego w postaci licznych idei, które podsunęli lewakom - nieposiadania dzieci dla dobra planety - dobrowolna sterylizacja, ziarno jeszcze nie zakwitło ale już kiełkuje (czekam na event na tik - toku, wyhuśtaj się dla dobra klimatu), wspierania aborcji na masową skalę, późne małżeństwo i późne macierzyństwo.

 

W ten o to sposób nastąpi samodzielna depopulacja ułomnych fizycznie i intelektualnie lewaków tkwiących w przegrywie. 

 

Żaden rozsądny człowiek (czyli wygryw lub normik aspirujący do bycia wygrywem) nie będzie się depopulował wraz z idiotami. 

 

Bogate prawicowe wygrywy mają sporo dzieci, 2-3 to standard, a niektórzy więcej - np. Korwin. 

 

 

Żona Bezosa była normicą, a jego dzieci już są lepsze genetycznie od niego, nadal z twarzy niewyględne, ale już jego najstarszy syn jest sporo wyższy i widać, że pozostali synowi też będą wyżsi, córka jest ewidentnie normicą. 

 

No i Bezos przesiadł się na tą Laurene Sanchez, która jest podstarzałą Stacy, fakt że po ścianie i karuzeli kutangów bo wiadomo, że taki brzydal nie mógł liczyć na Stacy w kwiecie wieku musiał zaczekać na swoją kolej. 

 

I w ten sposób w 2-3 pokoleniu już Bezosy będą wygrywami intelektualnymi, finansowymi i genetycznymi.

 

 

Jak się zmniejszy ilość przegrywów to zostaną wygrywy i normiki. 

 

Tak jak było za czasów jaskiniowych, słabe jednostki odpadną. 

 

Normiki nie będą wydziwiać, wymyślać 60 płci i innych głupot, tylko będą aspirować do awansu na wygrywa i niektórym się powiedzie, taki amerykański sen.

 

Będzie się ich pokazywało innym normikom, żeby zachęcać do zapierdalania.

 

Normice będą aspirowały do poprawy egzystencji poprzez polowanie na wygrywów. 

 

W zasadzie system będzie ten sam, tylko odpadnie najsłabsze ogniwo, które sprawiało najwięcej kłopotów. 

 

Będzie mniejsza polaryzacja i machina wyzysku normików będzie elegancko działała. 

 

Wrócimy do stanu pierwotnie naturalnego, taki uwspółcześniony Darwinizm, coś musiało zastąpić głód, choroby i wyżynanie się plemion. 

 

 

Niniejszy post miał charakter humorystyczny, jakby ktoś nie załapał ;) 

   

 

 

Dobra, dobra...

Wszyscy wiemy, że lewaków i ich durne i kosztowne pomysły finansują najbogatsi po to aby norniki nie wybili się i nie robili najbogatszym konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.