Skocz do zawartości

Krzywa akcja ziomków


Mateo_

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwóch dobrych ziomków, dziewczyna rzuciła jednego i drugi się nią zainteresował, są teraz w związku, a ten z którym była wcześniej robi dziwne akcje. Sytuacja wygląda tak że typiarka rzuciła ziomka, później z tego co wiem spotkali się jeszcze na seksy kilka razy, przestali się widywać i zainteresował się nią mój drugi kumpel, zaczęli wychodzić, a teraz są w związku.

 

Dla mnie sytuacja jasna zerwała z ziomkiem, jest teraz z drugim spoko nie moja sprawa, tylko ten pierwszy nie może się pogodzić że "jego" dziewczyna jest z drugim ziomkiem, urwał z nimi kontakt i jak się widzimy ciągle na nich gada, mówi mi żebym urwał z tamtym kontakt bo ona go zdradziła. Kiedy się widzę z drugim ziomkiem on nie powie złego słowa na tamtego mimo że tamten na niego rozpowiada za plecami. 

 

Jak się zachować w tej sytuacji? Nie chce tracić ziomków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proza życia. Niech się ruchają z kim chcą. I tak im to kiedyś bokiem wyjdzie.

 

Nie ruszać. Co najwyżej kupić popcorn i przyglądać się z dystansu, aby czasem rykoszeta nie wyłapać, w celach edukacyjnych.

 

Jedyne co ja bym zrobił, to jeśli oczywiście byłaby możliwość, wymiksował się z relacji z tym zazdrosnym ziomkiem.

Tacy ludzie są toksyczni w całym spektrum swojego zachowania. Temat ex, to tylko wyzwalacz i dobry demaskator kto jest kim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mateo_ napisał:

Kiedy się widzę z drugim ziomkiem on nie powie złego słowa na tamtego mimo że tamten na niego rozpowiada za plecami. 

 

Jak się zachować w tej sytuacji? Nie chce tracić ziomków

 

A dlaczego ma niby źle o nim gadać, skoro wygrał w wyścigu o tzipę ?

 

Laska odniosła sukces - rozbiła znajomość ziomków, musi mieć teraz o sobie straszliwie wysokie mniemanie, jeszcze jakby się podbili o nią, to już w ogóle - wszystkie laski dookoła by zazdrościły.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mateo_ napisał:

Mega odwala ten pierwszy ziomek

To Twój przyjaciel czy ziomek?

Bo jeśli chłopaczek od wspólnego walenia browarów i użalania się, to na prawdę, odpulić go tylko...

A Jeśli prawdziwy kumpel, co to konie kradliście i wyciągaliście siebie na wzajem z różnych głębokich bagien, no to musisz go jakoś naprostować. Najlepiej wprost powiedzieć to co napisał, na przykład brat sargon.

 

"Tylko prawda Nas wyzwoli"

 

Ale to tylko w przypadku, jeśli jest dla Ciebie na prawdę ważny. W przeciwnym razie, tylko TWÓJ dobrostan się liczy, i nie wchodź między młot a kowadło, bo będziesz tego później żałował. Tym bardziej, że gość rozpruwa się na mieście na swoją EX. Nie Panuje nad emocjami. I w ogóle jakąś patologią zajeżdża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Vlad_Lokietnichuk napisał:

Ale to tylko w przypadku, jeśli jest dla Ciebie na prawdę ważny. W przeciwnym razie, tylko TWÓJ dobrostan się liczy, i nie wchodź między młot a kowadło, bo będziesz tego później żałował. Tym bardziej, że gość rozpruwa się na mieście na swoją EX. Nie Panuje nad emocjami. I w ogóle jakąś patologią zajeżdża.

 

Zwykły ziomek, trochę patus obecnie bez pracy i ciągle narzeka na wszystko, za granicę kilka razy jeździł to wytrzymał zawsze 3-4 tygodnie max, często się chwalił ile to nakradł jakiś rzeczy

 

5 minut temu, wielebny93 napisał:

To chuj nie ziomek, w życiu bym byłej dziewczyny ziomka nie poderwał - frajerstwo. Powinniście go na buty wziąć.

 

Gdyby nie zachowywał jak frajer byłbym skłonny to zrobić, a tak napieprza za plecami, jak widzi tamtego który jest teraz z jego byłą to ucieka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mateo_ napisał:

obecnie bez pracy i ciągle narzeka na wszystko, za granicę kilka razy jeździł to wytrzymał zawsze 3-4 tygodnie max, często się chwalił ile to nakradł jakiś rzeczy

Powiedziałem już wszystko, co na ten temat sądzę. Zrobisz z tym co zechcesz.

Z fartem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od multikonta. 

 

Zapamiętajcie sobie młode (i stare też) szczyle. 

 

Jak ruchacie "laskę przechodnią" z towarzystwa po kumplu /koledze /przyjacielu /znajomym, jeden wuj, wykorzystując "okazję". 

 

To jesteście frajerami i cwelami, niczym więcej. I zawsze nimi będziecie bez względu na to jakim wypierdzianym E36 jeździcie, ile kasy zarabiacie, czy jakim to fajterem memeła nie jesteście. 

 

Frajer i cwel. 

 

Tyle w temacie. 

  • Like 10
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę się przyglądał rozwojowi sytuacji, postaram się nie reagować 

 

20 minut temu, wielebny93 napisał:

 

Nic z tego nie rozumiem, ile macie lat? Z samej zasady powinien dostać porządny wpierdol.

 

Po 20 kilka, powinien ale jest dobry zawodnik kilka lat mma i ochroniarz w klubie, opinia bad boy'a i ratował mi kilka razy dupę kiedy ten pierwszy się przyglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie dziwi mnie, że pierwszy gościu jest wkurwiony, załamała mu się wizja świata nt. baby i kumpla. Chłop powinien się cieszyć że ma ich z głowy, ale to przyjdzie z czasem. To że rozpowiada o nich źle to z jednej strony słabe, bo działa trochę jak laski, ale w sumie czy im jest teraz coś winien? Gosciu poczuł się oszukany, czy zasadnie czy nie to już inna kwestia. Pierwszy gościu jest śliski, bo emocjonalnie podchodzi, może to będzie impuls dla niego na zmiany na lepsze. Nie rozumiem po co obić typa, nie Twój cyrk, nie Twoje małpy. Typowy przeskok baby na lepszą gałąź. Drugi typ niby pozytywny wobec Ciebie, ale jak wchodzi w związek z ex ziomka to też lipa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.