Skocz do zawartości

Związek z młodszą dziewczyną


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.01.2023 o 09:51, Lynch napisał:

W weekend wylało się trochę kwasu, panna przemęczona przez studia i sytuację w domu obiecała poprawę, będę obserwował sytuację

Słowa kobiet w dużej ilości przypadków bywają puste. Sprawdzać czyny. Jeśli zdarzy się trzy czy cztery razy takie przemęcznie więc trzeba się solidnie zastanawiać nad ewakuacją z tego bo po kręcić z kobietą, które z zachowania jest kłodą.

GAqp0YCmYinNDdh8rlza.jpg

Szkoda czasu, zdrowia, energi a straconych dni nikt nie zwraca :) 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Robię małą aktualizację, sytuacja zaczyna rozpierdalać od środka, mnie nosi coś porobić, gdzieś wyjść, a ona zmęczona musi odespać. Ostatnio wróciliśmy z rande wuuu zacząłem ją smyrać po cipce i miała squirt, chciałem normalnego seksu ona zawstydzona że się zsikała w łóżko i tyle było, że to żenujące i obleśne, całkiem zepsuła atmosferę aż mi się odechciało wszystkiego, zaczęła robić lodzika myślałem że nie dojdę, a byłem wcześniej tak podjarany tym squirtem. Pomału stwierdzam że z nią nie da się niczego porobić, mam wrażenie że ją złapała depresja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę się z nią dzisiaj wieczorem zobaczę jej reakcję jak zaproponuję pójście psychologa, kilka razy wziąłem ją siłą, zdarłem ubranie, majtki i była wtedy prawie jak kłoda, więc jeśli nie depresja włączył się jej tryb księżniczki.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że już jej się ta relacja znudziła. My faceci często nie ogarniamy, ale jak to? Przecież wszystko było dobrze? Za dobrze, i dlatego w dupach im się wywraca. Szkoda, ale nie jesteś pierwszy i nie ostatni. Zdarzają się też dziewczyny które nie umieją wziąć decyzji (winy) o rozstaniu na siebie, będą tak uprzykrzać życie aż facet je kopnie w dupę, i wtedy to Ty będziesz tym złym. Kłoda w łóżku to dobry pretekst aby sprowokować faceta żeby to z jego ust wyszło "dłużej tak nie mogę". Przerabiałem takie akcje, nie jest to koniec świata 😉

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.