Skocz do zawartości

Grafik walenia dla frajera


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

 

https://www.majtkomat.pl/oferty/grafik-walenia-dla-frajera-141038

 

Śmiechłem trochę.

 

Bo wychodzi, że flepiarz, już musi nawet dostać odgórny plan, jak zostać frajerem. Ba! Musi za taki frajerski plan zapłacić kafla. Ja wiem inflacja, niestabilnie jest. Majtki do obsrania też drożeją. Ale kurna, za tysiaka, to się chyba można u realnej kurtyzany, profesjonalnie sfrajerzyć.

No nic... widocznie klient dóbr wymaga, wiec rynek tychże dostarcza.

 

  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa innowacja w biznesie, świat potrafi zadziwić :)

Jak ci żal 999 to możesz w drugą stronę za jedyne 40 :)

 

https://www.majtkomat.pl/oferty/grafik-nie-walenia-203675

Edytowane przez Klapaucjusz
brakujący link
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mac napisał:

xD Czekam na meteoryt.

Muszę Was zmartwić Towarzyszu. Nie przyleci żaden meteoryt, Jezus ani nawet kosmici. Świat też się nie skończy. Za karę znowu odrodzisz się na Podlasiu.

Chociaż plany istnieją na fałszywą inwazję obcych, na (ponowny) powrót fałszywego Jezusa, meteory fałszywe za pomocą VR i bluebeam da się zrobić bez wychodzenia z domu.

Jak dało się wcisnąć ciemniakom wirusa który nie istnieje to da się wszystko wcisnąć...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vlad_Lokietnichuk napisał:

Jak w temacie.

 

https://www.majtkomat.pl/oferty/grafik-walenia-dla-frajera-141038

 

Śmiechłem trochę.

 

Bo wychodzi, że flepiarz, już musi nawet dostać odgórny plan, jak zostać frajerem. Ba! Musi za taki frajerski plan zapłacić kafla. Ja wiem inflacja, niestabilnie jest. Majtki do obsrania też drożeją. Ale kurna, za tysiaka, to się chyba można u realnej kurtyzany, profesjonalnie sfrajerzyć.

No nic... widocznie klient dóbr wymaga, wiec rynek tychże dostarcza.

 

A mnie zastanawia co Cię skłoniło by na nią zajrzeć. 

Mi się wydaje ze użytkownicy takich ofert chcą i nie chcą. 

Takie miśki z fetyszem poniżenia zmiksowanym z fobią społeczną. Kupię majty bo mnie ciekawi jak pachnie laska, ale się boję spotkać. 
Kupię u laski pakiet wiadomości  w ktorych mnie nazwie cwelem i mi napisze co mi zrobi, ale się boję spotkać. 
Kupię priv na shołapie gdzie laska rżnie sobie gardło ale boję się zagadać do laski w realu  o godzinę. A niedajboze wyrwać jakąś i zrobić jej głębokie....



 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Muszę Was zmartwić Towarzyszu. Nie przyleci żaden meteoryt, Jezus ani nawet kosmici. Świat też się nie skończy. Za karę znowu odrodzisz się na Podlasiu.

Chociaż plany istnieją na fałszywą inwazję obcych, na (ponowny) powrót fałszywego Jezusa, meteory fałszywe za pomocą VR i bluebeam da się zrobić bez wychodzenia z domu.

Jak dało się wcisnąć ciemniakom wirusa który nie istnieje to da się wszystko wcisnąć...

Panie..od Podlasia to się Pan odstosunkuj! :P

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Muszę Was zmartwić Towarzyszu. Nie przyleci żaden meteoryt, Jezus ani nawet kosmici. Świat też się nie skończy. Za karę znowu odrodzisz się na Podlasiu.

Mam na Podlasiu osobisty raj, więc wcale bym się nie obraził :) Kiedyś miałem inne marzenia. Dzisiaj marzę o meteorytach z kosmosu. Może się coś spełni, może nie, kto to wie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Libertyn napisał:

A mnie zastanawia co Cię skłoniło by na nią zajrzeć. 

Aaa... wiedziałem, że padnie to pytanie ;)

 

To jest jedna z tych stron, które traktuję jako pierwszej kategorii kabaret poprawiający mi humor w pochmurne dni i przykład do jakiego stopnia mamy posunięte cockoldstwo wśród misiów. Majtkomat bawi i uczy.

Natknąłem się na nią przypadkiem, słuchając podcastu z wywiadem jednej z użytkowniczek tejże platformy. Kiedyś nawet wrzucałem tu linka, przejrzyj moją historię jak Cię temat zaciekawił. 

A co do mnie: U mnie gacie z drachą zawsze trafiają do kosza na brudną bieliznę. I co najważniejsze: to MOJE gacie.

 

1 minutę temu, nesq napisał:

15 razy kupiono ? zarobila 15k ? za takie coś ? 

 

TALENT 

Nie talent, tylko Excel.

 

A ty dalej zapierdzielaj od 7 do 7, za średnią krajową w najlepszym przypadku. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w drugą stronę też to działa, podrzucę pomysł dla kumpla żeby zaczął sprzedawać swoje ciuchy po siłowni aby laski mogły poczuć jak pachnie spocony chad 🤣

Jakieś bardzo nie urodziwe młode albo mężatki ze słabym smv może się skuszą :D

 

 

Przypomniało mi się jak z 10 lat temu mój śp. kumpel podjebał dwa razy z kosza na pranie majtki matce innego kumpla xDDDD

Ona zawsze przy nas jakiś przypał robiła np koszulka bez stanika pod spodem i stringi na dupie  😝 i tak na lajcie do nas gadała a my młode wilki po 20 lat aż beret nam parował i tylko mówimy "X weź się pośpiesz bo twoja mama nas zagada na śmierć a my musimy iść zaraz" 🤣🤯

 

 

Bez bicia się przyznam że raz się zaciągnąłem wtedy ale to było bez simpowania ZA DARMO 🥳 

Ehh najlepsze czasy wtedy jak się opierdalało i albo siłka, albo na dworze albo granie razem w coś, i rozkminy jak zaruchać niczym plany zniszczenia świata.

 

Fota ku jego pamięci [*] kurwa w lipcu będą już 4 lata jak ten czas zapierdala ....

 

xfdgdfgdfg.png

Edytowane przez bassfreak
  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko kolejny (jeden z wielu) przykład na to jak bardzo rynek jest rozregulowany. Ilu jest gości którzy albo są samotni (i brakuje im jakiejkolwiek interakcji z żywą osobą - choćby kamerki albo takich akcji), albo są w związku gdzie sex mają raz na kwartał, a loda na urodziny (jeśli oczywiście są wcześniej odpowiednio mili dla swojej myszki). Takich przykładów jest więcej. Wystarczy popatrzeć jakie ceny są u lasek szukających sponsora (Kilka ładnych lat temu gdy będąc singlem to sprawdzałem, to ceny "transakcyjne" w Wawie były już ponad 1200 PLN za laskę ok 20 lat za spotkanie kilku godzinne) Już wtedy było to na zasadzie "albo się decydujesz, albo nie blokuj kolejki bo mam 3 innych chętnych na ten termin".

 

Dlatego gdy czytam na tym forum te wszystkie posty w stylu "znalazł byś sobie super dive za 200 PLN" albo "po 30-tce przywali w ścianę", to mnie trochę smutny śmiech ogarnia. Bo więcej tam myślenia życzeniowego niż u lasek co wierzą że spotkają Grey-a i zabierze je na randkę swoim helikopterem. Już kiedyś pisałem o tym, że dużo łatwiej o fajny seks spotykając laskę dla podrywu (w necie czy w realu) niż na stronach typu EroDate, gdzie oczekiwania lasek są kosmiczne. I to takich, na które człowiek na ulicy nawet by nie spojrzał - tam nagle mają tabun napalonych spermiarzy.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zdzichu_WawaW punkt.

 

3 minuty temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Takich przykładów jest więcej.

Kiedyś założę o tym temat. Mam cały folder Screen Shot'ów z różnych portali od fesjbuka po różnorodne fora tematyczne, jak kolesie potrafią się upodlić, żeby tylko laska łaskawie odpisała na ich komentarz. A co dopiero zamoczyć. Typowy spermiarz da się pokroić, odda swoją nerkę i pół majątku za to.

 

Ostatnio na pewnej grupce, gdzie siedzą w przeważającej części Julki, jakaś dwudziestolatka dodała posta. Że jest spłukana do tego stopnia, że nie ma co do michy włożyć, że pracy niet, że źle, że boli. Ty wiesz, że jakiś Gonciarz, sam wyszedł z pomysłem, iż laska powinna na Tinderku czy innym gównie, wyłapać leszcza na wieczór, pójść z nim na kolację, nażreć się, a następnie z premedytacją, ale i pełnym brzuszkiem powiedzieć: "hmmm... Miś, miło było ale jednak to nie to... Zamówisz mi Uberka, bo telefon mi się rozładował?"

 

Chłop babie to doradzał. I ze względu na specyfikę grupy, to było całkiem serio, uwierz.

 

X, kurwa D.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, bassfreak napisał:

Ona zawsze przy nas jakiś przypał robiła np koszulka bez stanika pod spodem i stringi na dupie  😝 i tak na lajcie do nas gadała a my młode wilki po 20 lat aż beret nam parował i tylko mówimy "X weź się pośpiesz bo twoja mama nas zagada na śmierć a my musimy iść zaraz" 

A mama kumpla potem: Nosz kurwa, nie tak miało być, Mieli mnie wydymać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Dlatego gdy czytam na tym forum te wszystkie posty w stylu "znalazł byś sobie super dive za 200 PLN"

 

No ale w czym problem? Wystarczy ogarnąć sobie 4-5 Div na mieście. Które chędożysz regularnie. I po kilku spotkaniach jesteś już stałem klientem. Dla którego czas się zawsze znajdzie. Już np. nie musisz dzwonić bo wystarczy że wysyłasz sms i już masz rezerwację :).  A jeśli ktoś beczy że nie byłby w typie takiej Divy to niech ginie. A i jeszcze nie ma co się przejmować grafikiem usług. Divy też kobiety i po prostu testują kto jest wydygańcem a kto nie :).

31 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Ilu jest gości którzy albo są samotni (i brakuje im jakiejkolwiek interakcji z żywą osobą - choćby kamerki albo takich akcji), albo są w związku gdzie sex mają raz na kwartał, a loda na urodziny (jeśli oczywiście są wcześniej odpowiednio mili dla swojej myszki).

 

Dlatego niech giną. Marnują tylko tlen i zasoby tej planety :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nesq napisał:

Tylko co ? 

 

Burza mozgów Panowieeee ! 

Czada na godziny?

 

edit:

  

Godzinę temu, bassfreak napisał:

Ciekawe czy w drugą stronę też to działa, podrzucę pomysł dla kumpla żeby zaczął sprzedawać swoje ciuchy po siłowni aby laski mogły poczuć jak pachnie spocony chad 

To jest raczej towar dla gejów. 🙄 Pewnie kupią, bo jak widać hetero kupują damskie majty.

Edytowane przez BumTrarara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.