Skocz do zawartości

Girlfriend Experience Provider się reklamuje na tinder


Rekomendowane odpowiedzi

Takie rzeczy tylko w srinder, patrze na opis profilu na srinder i link na insta a tam taki opis:

https://www.instagram.com/Strokeava/

"

Meet Ava | Serious Only

This is my work account for @avahiree
I am a girlfriend experience provider 👅
If you want to experience me 💋
Click the link in bio of @avahiree

"

https://www.instagram.com/avahiree/

https://tapmybio.com/crazyava/

Co za czasy że damy same się reklamują w necie

 

 

 

Seksworkerki machanie du..a a Wy tam pracujecie po te 16h by sie dorobić

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mnie już odpycha to zjawisko wszechobecnego kurwienia lasek, w ogóle nie podnieca a wręcz obrzydza. Patrzę na to z politowaniem. Wszystkie te laski teraz wyglądają jak sklonowane, tzn. sztuczne tyłki, cycki, zjebany uśmiech i na kilometr śmierdzi że IQ jest na poziomie kuny.

Tu na forum nie raz @Król Jarosław I przytoczył - laska jest warta za seks €50, ani grosza więcej. Szanujmy się.

  • Like 9
  • Dzięki 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sgt. Hugo Stiglitz napisał:

Tu na forum nie raz @Król Jarosław I przytoczył - laska jest warta za seks €50, ani grosza więcej. Szanujmy się.

 

Ależ ja jestem za tym, żeby były i takie divy co będą brały 1000-1500 za godzinę. Tylko niech to będzie prostytutka z krwi i kości coś ala niemieckie platynowe żylety mega wkręcone w swój zawód a nie pierdolnięta p0lcia-studentka, która ma tylko kosmiczne mniemanie o sobie i nic więcej i jej anons powisi kilka tygodni jak wszystkie takie wygórowane po czym zniknie z braku chętnych na beznadziejną ofertę. 

 

Natomiast uważam, że jeśli chodzi o divy to jest o wiele lepiej nawet w polsce niż tu się próbuje to przedstawić (średnia wieku 35 i 1500za godzinę, błagam....)

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Mól limit za cipkę to 500pln. 

 

Raz tylko w Dubaju zapłaciłem 1k. Ale to w ramach wyjazdu i urodzin. 

 

Trochę nie kumam, czyli można sobie ja wynająć i sex też jest? Sorry za pytanie ale jestem bumer już. 

No właśnie o kasztanach nic nie ma czy złotym deszczu

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sgt. Hugo Stiglitz napisał:

Wszystkie te laski teraz wyglądają jak sklonowane, tzn. sztuczne tyłki, cycki, zjebany uśmiech i na kilometr śmierdzi że IQ jest na poziomie kuny.

Jakim cudem jeszcze takiej nie spotkałem?

 

3 godziny temu, spacemarine napisał:

Co za czasy że damy same się reklamują w necie

Normalne, Dziś internet, 20 lat temu odpowiednie gazety.

A GFE ma wzięcie bo jest na nie olbrzymie zapotrzebowanie. 

Byś sie zdziwił ilu facetów idzie na divy a potem "rzyga" emocjonalnie. Laska zaś zamiast czuć drąga w sobie to słyszy o problemach z klientami/dziećmi/ żoną/pracą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GFE to nie jest jakiś nowy twór. Przeżywa masowy renesans, bo wyszło poza pewien rejon świata, w którym się to spieniężyło. Geneza tego jest taka, że roślinożerni Japończycy i kryptodiggerki - Japonki niezbyt ze sobą współgrają, jeśli typ jest przegrywem i pracuje w byle firmie. To jest w ogóle dobry materiał na oddzielny temat.

 

 

Sam dla beki chciałem zrobić kontrę w postaci Boyfriend Experience, żeby piszczące Japonki spróbowały jednego i dowiedziały się jak to smakuje. Może przy następnej migracji do JP :D

 

W Europie to raczej odpada, chyba, że divy zaczną wypierdalać z lokalu po spuście i nie będą słuchały pierdół. Rynek się rozdzieli i powstaną dwie nowe gałęzie - te do ruchania i te do płakania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, zychu napisał:

Ale jest jak jest.

 

I to jest sedno. 

Gdyby, gdyby gdyby... 

To jest rzeczywistość. Tu i teraz. Bez tej mentalizacji, rozważania scenariuszy co by się stało gdyby, gdyby ludzie byli 100% honorowi, prawdomówni, gdyby podniecenie nie regulowało większości świata. Ale nie są. A sex jest potężną bronią. 

Co ja mogę zrobić w tej obecnej sytuacji? Jak mogę prowadzić relację, na co zwracać uwagę, jak znaleźć się punkcie, który jest dla mnie atrakcyjny? Te pytanie sobie zadaję. Czyli zwracam uwagę na to co mogę zmienić.  Przejmowanie się nierealnymi scenariuszami (zabawnie paradoksalne jest to, że filmy/książki/gry są często właśnie takie) które nie przybliżają nas do miejsca gdzie chcemy, jest dla mnie cienkie/pozbawione sensu.

 

Co do samego tematu: laski (pewnie nie same) wyniuchały interes, korzystają póki są chętni (a obstawiam, że będzie ich coraz więcej). Przedsiębiorcze $$. 

"Ucz się od swoich wrogów - powtarzał stary mistrz szermierki Horech - ucz się od swoich wrogów". 

"Modeluj to co działa, wyciągaj sedno, wdrażaj do siebie" ~ @Długowłosy

Czego możecie się nauczyć od tych kobiet? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, OdważnyZdobywca napisał:

I to jest sedno. 

Gdyby, gdyby gdyby... 

- gdybyś wziął się do roboty, zamiast walić konia i użalać się nad sobą, to ukończyłbyś dobre studia/dostał dobrą pracę/zbudował fajną sylwetkę...

- gdyby, gdyby, gdyby - a realne scenariusze?

A zatem walcie konia, użalajcie się nad światem. Tymczasem życie idzie dalej, mając was w dupie.

Bo kto się sam nie ogarnie, tego życie nie rozpieści.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zychu napisał:

- gdybyś wziął się do roboty, zamiast walić konia i użalać się nad sobą, to ukończyłbyś dobre studia/dostał dobrą pracę/zbudował fajną sylwetkę...

- gdyby, gdyby, gdyby - a realne scenariusze?

A zatem walcie konia, użalajcie się nad światem. Tymczasem życie idzie dalej, mając was w dupie.

Bo kto się sam nie ogarnie, tego życie nie rozpieści.

xddd.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.