Skocz do zawartości

Girlfriend Experience Provider się reklamuje na tinder


Rekomendowane odpowiedzi

GFE experience, to po prostu ładniejsza nazwa dla kurwy premium. 

 

Można sobie kupić zegarek Casio za pare stówek, lub Rolexa za pare tysi.

 

Można iść na dive za 500zl za 1h, a można iść na dive premium za kilka tysi za 1h.

 

Casio i Rolex będą tak samo odliczały i pokazywały czas, ale jak ktoś ma Rolexa to czuje, że ma coś lepszego.

 

Tak samo z kurwami premium, szwagier będzie się czuł, że ma coś "lepszego". 

 

A czy Rolls- Royce jest lepsze od Forda?

 

Na pewno pod wieloma względami tak, ale ostatecznie służą do tego samego.

 

Natomiast jest rynek dla biednych i jest rynek dla bogatych.

 

Czy kurwa premium jest lepsza od taniej divy?

 

Nie wiem, nie testowałem, ale przypuszczam, że może umilić czas lepiej, skoro płaci się dużo to i wymagania klienta są wysokie.

 

Natomiast ostatecznie diva premium służy do tego samego co tania dupodaja.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fruit napisał:

GFE experience, to po prostu ładniejsza nazwa dla kurwy premium. 

 

Można sobie kupić zegarek Casio za pare stówek, lub Rolexa za pare tysi.

 

Można iść na dive za 500zl za 1h, a można iść na dive premium za kilka tysi za 1h.

 

Casio i Rolex będą tak samo odliczały i pokazywały czas, ale jak ktoś ma Rolexa to czuje, że ma coś lepszego.

 

Tak samo z kurwami premium, szwagier będzie się czuł, że ma coś "lepszego". 

 

A czy Rolls- Royce jest lepsze od Forda?

 

Na pewno pod wieloma względami tak, ale ostatecznie służą do tego samego.

 

Natomiast jest rynek dla biednych i jest rynek dla bogatych.

 

Czy kurwa premium jest lepsza od taniej divy?

 

Nie wiem, nie testowałem, ale przypuszczam, że może umilić czas lepiej, skoro płaci się dużo to i wymagania klienta są wysokie.

 

Natomiast ostatecznie diva premium służy do tego samego co tania dupodaja.

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozkmina typowo chłopska, czyli nie wiem, nie byłem, styczności nie miałem, aczkolwiek się wypowiem 🤣 Na hulajnodze też pojedziesz, a i na nogach dojdziesz do celu...

Bracie, gdybyś trafił do, jak to określiłeś, "kurwy premium", to już nic innego, poza Nią, by Cię w życiu tak bardzo, nie podjarało 😉 

To dziewczyny z wysokiej półki, aspirujące na femme fatale. Byłbyś rozpracowany w kilka sekund, po kilku minutach jadłbyś Jej z ręki i błagał o więcej. 

Pewnie zachwieje Twoim światopoglądem, ale powiedzieć do dziewczyny/kobiety "ej, kurwo!", to jak powiedzieć do Niej po imieniu😉

Edytowane przez baboczysko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, baboczysko said:

Rozkmina typowo chłopska, czyli nie wiem, nie byłem, styczności nie miałem, aczkolwiek się wypowiem 🤣 Na hulajnodze też pojedziesz, a i na nogach dojdziesz do celu...

Bracie, gdybyś trafił do, jak to określiłeś, "kurwy premium", to już nic innego, poza Nią, by Cię w życiu tak bardzo, nie podjarało 😉 

To dziewczyny z wysokiej półki, aspirujące na femme fatale. Byłbyś rozpracowany w kilka sekund, po kilku minutach jadłbyś Jej z ręki i błagał o więcej. 

Pewnie zachwieje Twoim światopoglądem, ale powiedzieć do dziewczyny/kobiety "ej, kurwo!", to jak powiedzieć do Niej po imieniu😉

 

Chyba sobie jaja robisz kolego 

 

Co taka laska, mogła by mi zaoferować, żeby jej jeść z ręki, czego nie doświadczyłem w życiu od innych kobiet?

 

Podaj przykład

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fruit napisał:

 

Chyba sobie jaja robisz kolego 

 

Co taka laska, mogła by mi zaoferować, żeby jej jeść z ręki, czego nie doświadczyłem w życiu od innych kobiet?

 

Podaj przykład

 

 

Nie wiem, czego doświadczyłeś od innych kobiet, ale śmiało możesz opowiadać. Natomiast "kurwy premium", to inna liga. To bardzo sprawne, wręcz maniakalne manipulatorki, które uwielbiają się pastwić nad "ofiarą". Spójrz w taki sposób, że każdy ma jakieś deficyty. Brakowało Ci przytulania/całowania/bliskości/miłości/wygadania się etc? Dla Niej, masz to wypisane na twarzy.

 Kobiety ogólnie, takie deficyty wyłapują bardzo dobrze, ale te o których mowa, poza perfekcyjnym wyłapywaniem, natychmiast wykorzystują KAŻDĄ słabość przeciwko facetowi. Gwarantuję Ci, że po godzinie z taką laską, czułbyś się jak naćpany! Najlepsze jest to, że nawet byś cycka nie zobaczył😆

One się nie pieprzą z ofiarą, One roztaczają "potencjalną wizję".

Obrazując, Ona jest jak gepard, a Ty jak słabiutka antylopka i to ze złamaną nogą. 

 

Jeśli nie jesteś psychopatą/narcyzem pozbawionym zachamowań, empatii i "ludzkich odruchów", nie umiesz stłamsić każdej próby manipulacji, nie byłbyś w stanie dać, CHOCIAŻ porządnie "z liścia" i zerżnąć bez zastanowienia, plując Jej jednocześnie, na morde i to bez słowa z Twojej strony(!!!), to nawet nie podchodź do tematu.

 

Uwierz, że nie rzucam tu, słów na wiatr, a operuję na własnych doświadczeniach.

Edytowane przez baboczysko
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, baboczysko napisał:

Uwierz, że nie rzucam tu, słów na wiatr, a operuję na własnych doświadczeniach.

 

Napisz coś o tym więcej. 

Ciekaw jestem co musi zrobić dziwka, żeby gość zrezygnował z seksu i zamiast tego zaczął się wsłuchiwać w toczone przed nim wizje.

 

Różne zawodniczki spotykałem, te z górnej półki i te ostre też. I też wchodziłem w życie z wieloma deficytami.

Żeby jednak dziwka potrafiła rozpracować kolesia w ciągu kilku minut i tak go urobić że zrezygnuje z seksu? No ok;) Ciekawe.

 

Tylko to raczej nie jakaś ogromna jej wyjątkowość, bo sprawnych manipulatorek nie brakuje, a wielki głód w tym człowieku. 

A głód zainteresowania, akceptacji czy ciepła rzeczywiście czasem po ludziach widać, kiedy sobie z tym nie radzą albo mają gorszy czas. 

Chyba że piszesz o relacji z dominą, ale do tego trzeba mieć mocno pojechane skłonności. Normalny facet nie pozwoli się tak zdominować z marszu. 

 

To wszystko jest możliwe i nieświadomy mężczyzna może zostać urobiony przez manipulatorkę czy zaburzoną, kiedy używają love bombing. Na to jednak potrzeba czasu.

I te kobiety muszą udawać, stawiać się w dobrym świetle, dopasowywać do upatrzonego celu. 

Idąc do dziwki, wiesz z kim masz do czynienia. Nie ma na to miejsca.

 

No, chyba że to była strzała amora, bo i tak bywa. Mialem znajomych, ktorzy potrafili sie zakochac w dziwkach.

Młodość ma swoje uroki 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, baboczysko said:

Nie wiem, czego doświadczyłeś od innych kobiet, ale śmiało możesz opowiadać. Natomiast "kurwy premium", to inna liga. To bardzo sprawne, wręcz maniakalne manipulatorki, które uwielbiają się pastwić nad "ofiarą". Spójrz w taki sposób, że każdy ma jakieś deficyty. Brakowało Ci przytulania/całowania/bliskości/miłości/wygadania się etc? Dla Niej, masz to wypisane na twarzy.

 Kobiety ogólnie, takie deficyty wyłapują bardzo dobrze, ale te o których mowa, poza perfekcyjnym wyłapywaniem, natychmiast wykorzystują KAŻDĄ słabość przeciwko facetowi. Gwarantuję Ci, że po godzinie z taką laską, czułbyś się jak naćpany! Najlepsze jest to, że nawet byś cycka nie zobaczył😆

One się nie pieprzą z ofiarą, One roztaczają "potencjalną wizję".

Obrazując, Ona jest jak gepard, a Ty jak słabiutka antylopka i to ze złamaną nogą. 

 

Jeśli nie jesteś psychopatą/narcyzem pozbawionym zachamowań, empatii i "ludzkich odruchów", nie umiesz stłamsić każdej próby manipulacji, nie byłbyś w stanie dać, CHOCIAŻ porządnie "z liścia" i zerżnąć bez zastanowienia, plując Jej jednocześnie, na morde i to bez słowa z Twojej strony(!!!), to nawet nie podchodź do tematu.

 

Uwierz, że nie rzucam tu, słów na wiatr, a operuję na własnych doświadczeniach.

 

Przecież do tego nie trzeba kurwy premium, wystarczy poczytać świeżakownie, faceci dostają to za darmo o czym Ty piszesz. 

 

Jak facet ma słabą psychike, to i diva za 300 ziko go połknie i wypluje dupą, a potem gość idzie się żalić na wykop pod #przegryw 

 

Życie to nie film romantyczny 

 

Edytowane przez fruit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ramaja Awantura napisał:

Po głębszym zastanowieniu i kieliszku, masz rację, dzięki

 

 

8 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

 

Niemiecka kultura na polskiej ziemii ❤️

Ps. http://urocza-sonia.pl/

O ja prdole, to jest wyższy level, nawet daje link do swoich opinii na garso, no jak tu się nie śmiać Panowie

 

 

Mama jest dumna:

Cytat

Za dopłatą:

– Powtórka zbliżenia (plus 100 zł),
Sex analny – prawdziwy i głęboki (plus 100 zł),
– Podwójna penetracja: dildo/korek analny (plus 200 zł),
– Głębokie gardło (plus 100 zł),
– Face-fucking (plus 100 zł),
– Fetysze (pończochy, nogi, stopy, bielizna, szpileczki…) (plus 100 zł)
– Finał na moja śliczną buzię (możliwe w opcji ALL INCLUSIVE),
Pissing- w moją stronę (plus 200 zł),
– Pissing w Twoją stronę (plus 100 zł)
– Zgoda na zdjęcia ze mną (możliwe w opcji ALL INCLUSIVE),
– Dominacja psychiczna, fizyczna, trampling (możliwe w opcji ALL INCLUSIVE),
– Strap-on sex & masaż prostaty (plus 100 zł),
– Odgrywanie ról- Sekretarka, Pani Prezes, Policjantka, Pokojówka, Uczennica, Pielęgniarka itp. (plus 100 zł),
– Wybór stroju (plus 100 zł) i fryzury (przy dłuższym spotkaniu)

Przy mnie spełnisz swoje fantazje, mogę być uległą jak i dominującą kochanką.

 

 

 

Ale faktycznie czas przestać brodzić w tym bagnie, tylko mnie to śmieszy już, paradoks polega na tym że im szybciej osiągniemy dno tym lepiej, bo wektor zmian jest tylko jeden, więc im szybciej to upadnie to może coś na zgliszczach da się zbudować. Natomiast słusznie kolega zauważył że szkoda na to czasu

Edytowane przez spacemarine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chcni napisał:

@fruit Wyższa cena nie zawsze oznacza lepszy serwis. 

 

Przypomniały mi się czasy studenckie, jakieś 12 lat temu. To były czasy, kiedy divy studentki w wieku 22-23 lat brały 150 zł za full serwis (full znaczy na prawdę FULL). Do tego miłe, rozmowa na każdy temat i jeszcze herbatę zrobiły :D Pamiętam jedna uczyła się hinduskiego bo mówiła, że Indie kiedyś wystrzelą. I miała rację te 12 lat temu bo to już się dzieje. To była czysta przyjemność chodzić do takiej dziewczyny, jeszcze człowiek mądrzejszy wyszedł. A teraz?

Ok inflacja postępuje, ale mimo wszystko 500 - 700 zł (a tym bardziej 1500zł) za 15 minut seksu z zapatrzonym w siebie szonem, która wyżej sra niż dupę ma, to zdecydowanie przegięcie. I żadne premium, ładnie opakowana, zdjęcia glamour wspomagane photoshopem nie przemawia do mnie.

 

2 godziny temu, spacemarine napisał:

Ale faktycznie czas przestać brodzić w tym bagnie, tylko mnie to śmieszy już, paradoks polega na tym że im szybciej osiągniemy dno tym lepiej, bo wektor zmian jest tylko jeden, więc im szybciej to upadnie to może coś na zgliszczach da się zbudować. Natomiast słusznie kolega zauważył że szkoda na to czasu

Po cichu liczę na to samo, że współczesny świat pierdolnie bo nie ma odwrotu. Nieskromnie tęsknię właśnie za czasami jakie opisałem wyżej.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sgt. Hugo Stiglitz napisał:

Ok inflacja postępuje, ale mimo wszystko 500 - 700 zł (a tym bardziej 1500zł) za 15 minut seksu z zapatrzonym w siebie szonem, która wyżej sra niż dupę ma, to zdecydowanie przegięcie.

Nie jest jeszcze tak źle, ktoś mocno odleciał z tymi cenami. Znajdziesz za 200 złotych w jednym z największych polskich miast i dostaniesz full serwis, nie żadną starą procę oczywiście. Co prawda po hindusku nie pogadasz, ale ja tego nie wymagam.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2023 o 19:40, rex91 napisał:

Panowie, Wy nie powinniście mieć pretensji do dziewczyn, tylko do spermiarzy, którzy są przyczyną tego zjawiska. Gdyby nie było nieudaczników korzystających z tego typu praktyk, to ono by nie miało racji bytu 

Do tego powstają nowe twory jak np. onlyfans. Kobiety sprzedają m.in swoją bieliznę czy nagie zdjęcie za dobry kesz. 

 

W dniu 25.01.2023 o 20:22, zychu napisał:

Gdyby chłopy zajęły się (jak na mężczyzn przystało) swoimi sprawami, i przestały myślami orbitować wokół cipek, to by nie było takiego spierdolenia.

 

Ale jest jak jest.

Tzipa potrafi ogłupić rzeszę gości. Kobiety więdza jak wykorzystać na swoją korzyść to co posiadają między nogami. Panie oznajmią wszem i wobec iż wygląd się nie liczy, a ważny jest charaktem po czym pójdą się malować czy na paznokcie ażeby na wyjściu na mieście błyszczeć niczym miliony monet :) 

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2023 o 19:10, Sgt. Hugo Stiglitz napisał:

Szczerze to mnie już odpycha to zjawisko wszechobecnego kurwienia lasek, w ogóle nie podnieca a wręcz obrzydza.

Dokładnie tak. Ja rozumiem wiele. Rozumiem, że można mieć i 7 poważnych związków, rozumiem, że na jakiejś domówce studenckiej po alko z dobrym kumplem można pójść na całość, raz nie zawsze. Młodość też ma swoje prawa. Ale przebiegi po 50, 60 ludzi, erasmusy, sexworking, sprzedawanie gaci i inne abominacje? Dla mnie to już dawno nie jest śmieszne.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.