Skocz do zawartości

Bracia przyznać się


Rekomendowane odpowiedzi

Ten gość widocznie potrzebował czegoś na dłużej i brakło mu towarzystwa kobiety. Z pewnością ta pani by odwzajemniła miłość i zaopiekowałaby się nim należycie nie interesując się np. stanem gościa owego alwaro :D

Edytowane przez nowy00
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2023 o 19:34, Druid napisał:

Nie zmienia faktu,ze miałby dziesiątki godzin dobrego grzmocenia z ładnymi prostytutkami.

Kiedy koledzy w liceum przeliczali wszystko, na co trzeba wydać pieniądze na piwo i papierosy.... Miałem taki niesmak jak płytko myślą, nawet jeśli to żarty.

 

Myślałem: "Do licha. Czy NAPRAWDĘ tylko to dla nich się liczy w życiu?"

 

Potem na początku studiów, jak spotkałem dwóch z nich gdzieś na mieście, to na pytanie "co u mnie?" gdy odpowiedziałem, że spotykam się z taką jedną od razu kolejne pytanie/stwierdzenie brzmiało "A to córka lekarki, to ruchanie masz bez gumy? Co? Bo antykoncepcję ogarnia"...

 

Cholera... te sytuacje były 30+ lat temu a ja to nadal pamiętam.

 

Jakiś czas temu trafiłem na materiał w sieci...

https://youtu.be/sBZJJKwaSnU

 

A tu podsumowanie Karolaka.

https://youtu.be/sBZJJKwaSnU?t=86

 

My to jednak jesteśmy prości jak budowa cepa... i tak samo tępi. I do tego samego wszystko się sprowadza. Choćbyśmy nie wiem jak zaprzeczali... chcemy tylko "młócić".

 

I pomimo tego upływu czasu nadal sobie myślę... 

 

"Do licha. Czy NAPRAWDĘ tylko to się dla ludzi liczy w życiu?"

Edytowane przez Miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam obok stadionu na bazarze, stałem a obok mnie ładna cyganka z dziewczynką. Coś tam się zapytałem o tramwaj, odpowiedziała i jakoś się gadka  fajna zrobiła.

Zaczęła ciekawie mówić, patrzyła w oczy mi czasami coś mi powiedziała o moim charakterze, że mnie zaciekawiło (połknąłem haczyk) zapytała spokojnie w sensie czy powróżyć itd. Jakoś się zgodziłem podałem dłoń. Co powiedziała zgadzało się. Nie naciskała odpuściła i dalej gadaliśmy. Już wyjąłem portfel i szukałem kasy by jej dać. Szukam szukam chyba 20zł. nie miałem całej dwudziechy  w pewnym momencie zastanowiłem się co ja robię. Też ona wyczuła to, że ocknąłem się. 

Możliwe że 50zł. bym nie dał ale jakby mnie omotała to cholera wie może bym tak jej cykał. 

Także dobra zawodniczka może w głowie zamotać i samemu się połknie haczyk. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2023 o 21:20, ManBehindTheSun napisał:

Współczuję takim ludziom. 

Oszuści na wnuczka działają na tym samym mechanizmie...

 

Na ogromnym poczucicu samotności niektórych ludzi. Ktoś kto bardzo cierpi uwierzy w cokolwiek byle by tylko przerwać ten krąg rozpaczy... 

Smutne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

250.000 złotych podzielić na te 200 zł u prostytutki wychodzi 1250h dobrego grzmocenia u prostytutek na 1h jedna do wyboru i koloru.

Matematyka nie kłamie.

 

Można by za tą kasę spędzić niemal 4 lata w burdelu ( chyba że dla kogoś godzina bzykania dziennie to za mało, to wtedy mniej) i wygrzmocić się za wszystkie czasy, a chłop przelał tyle kasy "kobiecie", której na oczy nie widział.

 

Gość nie ma mózgu, ale na razie to zostawmy.

 

Mimo wszystko staram się zrozumieć jego perspektywę, bo są ludzie, którzy potrzebują emocjonalnej więzi z drugim człowiekiem. Nie dla każdego ruchanie jest najważniejsze. Jak miałem naście lat tot też tak myślałem, że " ruchanie nie jest najważniejsze" i dziś wiem, że to był błąd xD. Bliższe więzi lepiej tworzyć na stopie przyjacielskiej z innymi ludżmi albo z samym sobą. Samotność jest najbardziej dokuczliwa, gdy człowiek sam siebie nie akceptuje i próbuje uciec przed tą niechęcią do siebie w jakąś relację z kobietą. Chłop przespał 56 lat życia, bo gdzieś tam w środku dalej naiwnie wierzy, że " za 7 górami, za 7 lasami...". Nie rozumie biologii babonów dlatego wierzy jeszcze w miłość, która gdzieś tam na niego czeka w Syrii.

 

Znowu historia kończy się chujowo. Coraz bardziej upewniam się, że trafiłem do tej symulacji za karę.

 

Nie mogło się skończyć tak, że po przelaniu tych pieniążków pani zaprasza naszego 56 latka do Syrii i razem otwierają skarbiec jej ojca ? potem okazuje się, że zostawił tam wspomniane kamienie szlachetne, którymi handlował i sporą ilość gotówki kilkukrotnie przerastają wkład zakochanego olsztynianina. Na ten widok ona rzuca mu się w ramiona i cała scena kończy się długim pocałunkiem.

 

Oczekiwany błąd w matrixie nie nastąpił : (

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.