Skocz do zawartości

Jak namówić do analu


Mateo_

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze swoją dziewczyną że nie chce analu, w poprzednich związkach bez problemów w gumce, bez gumki, ale obecna nie chce wręcz dostaje kurwicy jak coś wspomnę kiedy robimy na pieska i mógłbym wejść w czoko, paluszki bez problemu ale kutasa nie. Pytałem o co chodzi podobno w poprzednim związku skończyło się na jednym mega bolesnym razie, była krew i później hemoroidy. Jak przełamać jej traumę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja tu widzę dwie opcje:

 

1. Wjeżdżasz w czekotubkę bez pytania, z zaskoczenia. Najwyżej wytłumaczysz to że "sorki, przypadkiem, nie trafiłem"

 

2. Teraz bardziej na poważnie - pytanie do Ciebie - dlaczego? Skoro próbowała, nie podobało jej się, ma złe wspomnienia i nie chce tego więcej robić to po co namawiać na siłę? To tak jakby ona zaproponowała, że spenetruje Cię straponem, a następnie w przypadku odmowy radziła się na forum dla kobiet jak namówić faceta na takie zabawy. Chciałbyś? Wątpię...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Meister napisał:

2. Teraz bardziej na poważnie - pytanie do Ciebie - dlaczego? Skoro próbowała, nie podobało jej się, ma złe wspomnienia i nie chce tego więcej robić to po co namawiać na siłę? To tak jakby ona zaproponowała, że spenetruje Cię straponem, a następnie w przypadku odmowy radziła się na forum dla kobiet jak namówić faceta na takie zabawy. Chciałbyś? Wątpię...

 

Ktoś ujowo się zabrał, a mnie mega jara ciasne oczko i chciałbym być w pełni spełniony, w poprzednim związkach też było na początku zaskoczenie że jak kutasa do dupy wkładać, a później same chciały i miały orgazmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Mateo_ napisał:

Mam problem ze swoją dziewczyną że nie chce analu, w poprzednich związkach bez problemów w gumce, bez gumki, ale obecna nie chce wręcz dostaje kurwicy jak coś wspomnę kiedy robimy na pieska i mógłbym wejść w czoko, paluszki bez problemu ale kutasa nie. Pytałem o co chodzi podobno w poprzednim związku skończyło się na jednym mega bolesnym razie, była krew i później hemoroidy. Jak przełamać jej traumę?

Nie znaczy nie. Miała hemoroidy i krwawienie? To widocznie ma poważne argumenty przeciw Twojemu chciejstwu. 

A teraz wyobraź sobie ze ona chce Cię straponem wyruchać bo jej eks to lubił. 
Uargumentuj dlaczego nie możesz.

Nie znaczy Nie. 

Jak tak bardzo na analu zależy to zmień partnerkę..

Robienie tego z zaskoku będzie tak samo madre jak w jej wypadku odlanie sie Ci na twarz podczas minety. 
 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób to emocjonalnie, czyli wsadź bez pytania, po ostrym pałowaniu cipki od tyłu, ale rozruszaj najpierw dupkę paluszkami i przygotuj jakiś fajny nawilżacz, miłej zabawy kowboju, ostatnio wsadzalem w dupkę i będę miał nauczkę na przyszłość, że bez lewatywy nie ma dobrego seksu analnego, całego kutaska miałem w kale 🤭🤭

 

Ale za to mam czekoladowe wspomnienia 🤗

  • Haha 16
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Mateo_ napisał:

Przynajmniej daje sobie wkładać tam paluszki dobra nie było tematu

Jakiś wstęp masz, możesz temat pilnować ale IMO im bardziej będziesz naciskał, tym bardziej ona się będzie opierać. Raczej niech to naturalnie wychodzi, za jakiś czas może z wibratorem spróbować i potem krok o kroku? Długo ze sobą jesteście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, że masz znajomych którzy mieli przypadek z nieplanowaną ciążą, może się Twoja wystraszy.

 

Rozmawia Twój kumpel z żoną:

Ona: kochanie jak nazwiemy naszego synka?

On: a bo ja wiem, może Tomasz???

Ona: Tomasz? A dlaczego akurat Tomasz???

On: nie chciałaś w dupę to masz

 

😉

  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Redbad napisał:

Powiedz, że masz znajomych którzy mieli przypadek z nieplanowaną ciążą, może się Twoja wystraszy.

 

Rozmawia Twój kumpel z żoną:

Ona: kochanie jak nazwiemy naszego synka?

On: a bo ja wiem, może Tomasz???

Ona: Tomasz? A dlaczego akurat Tomasz???

On: nie chciałaś w dupę to masz

 

😉

Dlaczego Karol Wedel nie miał dzieci?

Bo cały interes władował w kakao 

 

maxresdefault.jpg

Edytowane przez bassfreak
  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz że preferujesz bezpieczny seks i nie chcesz by skończyło się to dzieckiem, jak będzie gadanie że boli głowa to mów że nie interesuje Ciebie jej głowa tylko jej d..a

21 minut temu, maroon napisał:

Ale przyznaj się, oblizujesz potem paluszki ze smakiem co? Ach ty zboczuszku. 😁

vomit-cup.gif

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Redbad napisał:

Może być jeszcze jedna kwestia, nie do przeskoczenia. Jeśli ona jest zagorzałą katoliczką to zapomnij o jej grocie Nestle. Kościół zabrania seksu analnego. Wiecie dlaczego? Bo penetracja za blisko "krzyża" 😂

 

Seksu oralnego też zabrania. Dlaczego? Bo jak połknie to kanibalizm, a jak wypluje to aborcja.

Edytowane przez Bartolomeo82
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi się ten mem "jak namówić mamę na pieska?", ale z tel. go nie jestem w stanie wstawić ;)

 

A bardziej poważnie co do tematu - to nie jest dobre dla szybkich numerków na progu mieszkania. Tym się trzeba delektować i przygotować. Długa gra wstępna, lubrykant pod ręką i dobre wyczucie, delikatność, by partnerce nie sprawić niepotrzebnego dyskomfortu i bólu. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.