Skocz do zawartości

Ciekawe "agresywne" kanaly na yt


Martinez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie i Panie!

 

Znacie jakies ciekawe kanaly na yt odnosnie "niepizdowatosci" i "agresywnosci" (w sumie sam nie wiem jak to okreslic - chodzi mi o alternatywe dla typowych "motywacyjnych kanalow, mozesz wszytko itp."), ja osobiscie rzuce 2 kanaly ktore sa dosc ciekawe i polecam kazdemu:

- Zen jaskiniowca

- DeMasta (to jest prawdziwa perelka, az sie dziwie ze jest tak niszowy

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożyłbym Psychologię Kobiet, autor nagrywał na TT ale medium jak się okazuje nieprzychylne tematom związanych z maksowniem męskości.

Nie ma na YT, jest na rumble:

 

https://rumble.com/v27bgik-dlaczego-zabieganie-o-niechtne-kobiety-ci-niszczy.html

kanał: https://rumble.com/c/PSYCHOLOGIAKOBIET

Edytowane przez lync
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 27.01.2023 o 23:40, lync napisał:

Dołożyłbym Psychologię Kobiet, autor nagrywał na TT ale medium jak się okazuje nieprzychylne tematom związanych z maksowaniem męskości.

Nie ma na YT, jest na rumble:

 

https://rumble.com/v27bgik-dlaczego-zabieganie-o-niechtne-kobiety-ci-niszczy.html

kanał: https://rumble.com/c/PSYCHOLOGIAKOBIET

Niestety, ale poniższym nagraniem facet się skompromitował. Wcześniej nie zawsze się z nim zgadzałem, ale gadał też z sensem: https://rumble.com/v2hcc98-stae-zwizki-tak-czy-nie.html

 

Jego zdaniem nie ma czegoś takiego jak uwodzenie, koleś który rucha raz albo kilka razy nowe laski to tak naprawdę boi się późniejszego odrzucenia i robi "ucieczkę do przodu", laski zgadzające się na ONS są zaburzone (właściwie wszystkie), koleś sam trochę sobie zaprzecza w tych nagraniach. Raz gada to co wyżej, kiedy indziej, że sam miał rzekomo tyle kobiet...no to jakim cudem skoro celem jest stały związek? Generalnie chyba jednak teoretyk. Rozumiem jego podejście, chce pomóc facetom, ale czasami pierdoli takie brednie....tak samo jak uporczywie stara się udowodnić, że największe branie mają tzw. samce alfa. Kolejna brednia. To wcale nie działa tak jak on mówi. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znasz angielski to jednym z najciekawszych kanałów na jakie przez lata trafiłem to "Snake Diet" na YT. Ogólnie gość jest z USA i zajmuje się odchudzaniem ludzi, ale nie coś w stylu "schudnij 15kg przed weselem" tylko głównie pomaga ludziom, którzy mają 150kg i więcej. Metoda, której używa to posty kilkudniowe, ale nie takie szamańskie jak na niektórych kanałach można się natknąć tylko posty na wodzie z solami, potasem i magnezem, taka kroplówka do picia. Ogólnie typ latami sam na sobie próbował tych rzeczy, pościł wiele dni, raz nawet kilka dni bez kontaktu z wodą i wszystko nagrywał, robi skany itp - kanał prawdziwa perełka, multum wiedzy popartej doświadczeniem. Co ciekawe gość jest trenerem personalnym i jest bardzo aktywny, podnosi przy tym ciężary itd. to nie jest jakiś wychudzony dziadek z pod lasu. Dodatkowo, udowadnia, że dzięki postom organizm sam się naprawia i sam opowiadał jak dzięki jedzeniu raz dziennie przez wiele miesięcy pozbył się hemoroidów, czy jego podopieczni leczyli przeróżnych innych dolegliwości takie jak np. problemy skórny egzema itp.

 

Co ciekawe jest on kulturalnym człowiekiem i jest bardzo miły w podejściu zwracając się do swoich podopiecznych i publiki na yt takimi epitetami jak "ty jeb@na świnio, grubasie", "przestań w końcu wp#$rdalać i zacznij pościć" ect. Ma specyficzne podejście, dlatego nie jest aż tak popularny i wiele osób odbija się od jego kanału.

 

W swoich wcześniejszych filmach mówił też dużo o mentalu, przełamywaniu swoich lęków itp. On sam ma bardzo specyficzne podejście do życia, bo jest totalną odwrotnością tych wycackanych trenerków z YT i Instagrama. Jak wejdziesz na jego kanał, warto zjechać na sam dół do filmików z przed kilku lat i tam ma 1-2 godzinne livy, gdzie nie tylko opowiada o mechaniźmie postów, odpowiadając na pytania ludzi ale także o podejściu do życia i budowaniu pewności siebie, byciu nieustraszonym jak wiązka laserowa. 

 

Dla mnie ten kanał to kopalnia złota, ale naprawdę trzeba się przyzwyczaić do tego jak inne ma podejście autor kanału. Pomógł już tysiącom osób, był nawet w popularnym show "The doctors" w USA, gdzie prowadzący doktorzy zaatakowali jego podejście, ale on ma najlepsze efekty w odchudzaniu ludzi. Jak zadał im na wizji pytanie, w jaki sposób odchudzili by osobę ważącą około 300kg to doktorzy szybko zmienili temat i go wyśmiali, a on właśnie takim ludziom pomaga. 

 

Warto sprawdzić jego kanał, bo jeżeli chcemy zmienić coś w naszym życiu i się rozwijać to warto zacząć od ciała i sprawdzić do czego jest zdolne. Bardzo polecam ten kanał SnakeDiet i podsyłam film jak przez 30 dni je McDonalda, ale stosuje przy tym OMAD i robi wyniki badań przed i po wyzwaniu.

 

 

Edytowane przez harererr
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2023 o 10:44, yrl napisał:

Kanał wydaje się ciekawy. Oglądasz go, warto? Czy kolejny koleś z wybujałym ego?

Tak, zdarza mi się oglądać i sprawdzać czy coś nowego nagrał.

 

22 godziny temu, Bullitt napisał:

Niestety, ale poniższym nagraniem facet się skompromitował. Wcześniej nie zawsze się z nim zgadzałem, ale gadał też z sensem: https://rumble.com/v2hcc98-stae-zwizki-tak-czy-nie.html

 

Jego zdaniem nie ma czegoś takiego jak uwodzenie, koleś który rucha raz albo kilka razy nowe laski to tak naprawdę boi się późniejszego odrzucenia i robi "ucieczkę do przodu", laski zgadzające się na ONS są zaburzone (właściwie wszystkie), koleś sam trochę sobie zaprzecza w tych nagraniach. Raz gada to co wyżej, kiedy indziej, że sam miał rzekomo tyle kobiet...no to jakim cudem skoro celem jest stały związek? Generalnie chyba jednak teoretyk. Rozumiem jego podejście, chce pomóc facetom, ale czasami pierdoli takie brednie....tak samo jak uporczywie stara się udowodnić, że największe branie mają tzw. samce alfa. Kolejna brednia. To wcale nie działa tak jak on mówi. 

Ma jakąś formę chaosu/agresji w wypowiedziach, to prawda. Jakby się to trochę wzmocniło w ostatnich miesiącach.

 

Z tego co kojarzę na jego kanale, jego kontekst "uwodzeniowy" (rozumienie pojęć) dotyczy tego, że uwodzenie może być różnie rozumiane.

Uwodzenie typu "mogę poderwać każdą pannę" jest błędne, bo w takim podrywie może być działanie na siłę, na jakiejś formie desperacji.

Podejście "nie ma uwodzenia, jeśli podobasz sie kobiecie to zaskoczy, tylko nie spierdol tego" już bardziej pasuje i w tym zakresie można nawet nie mówić o uwodzeniu tylko nawiązywaniu interakcji i prowadzeniu jej.

Więc można założyć "jest uwodzenie" i "nie ma uwodzenia" - zależnie od przypadku. Nie widzę w tym specjalnej sprzeczności.

Niektóre osoby są striggerowane na tym, że uwodzenie=manipulacja. Równie dobrze może to być uwodzenie=perswazja lub uwodzenie=zachęcanie.

Uwodzenie jest formą sprzedaży i robią to obie strony w różnych momentach. Kobieta która namawia partnera na ślub też go uwodzi (wizją korzyści małżeństwa) choć związek już teoretycznie istnieje i nie ma po co "uwodzić".

 

Samce alfa też - to pojęcie jest obecnie wieloznaczne. Autor też może z tego korzystać, aby coś przedstawić lub zachęcić do swoich usług. Dlatego lepiej nie brać wszystkiego 1:1 i ustalić co znaczy to pojęcie dla nas.

 

Podejście, że ONS i chwilowe związki seksualne są zaburzeniem -> autor targetuje w mężczyzn celujących w LTR, więc pod tym kątem "chwilówki" będą traktowane jako zaburzenie.

Z PUA wiem, że kobiety mają różne okresy (raz zabawowe, raz ciągną do związku) więc możnaby założyć, że raz idą drogą "uporządkowania" a raz "chaosu/zaburzenia". I za zaburzoną laskę możnaby uznać taką, w której przeważa zaburzenie.

Mężczyzna, który celuje w krótkie związki nie chce się angażować, więc z jakiegoś powodu osiąga korzyści nie pogłębiając stanu zaufania. Pogłębia więc stronę ego, która w skrajnym przypadku może prowadzić do doszukiwania się zagrożeń ze strony kobiet lub wykorzystywania ich.

 

Kwestia tylko tego, że nie każdemu LTR będą służyć. Albo inaczej bycie w słabym LTR będzie dużo większym zaburzeniem niż tymczasowe relacje/krótkie związki. Jednak celując w LTR, gdyby zaczął mówić "że w sumie możecie trochę podymać ONS zanim wejdziecie w LTR...jakby to wyglądało? Ludzka percepcja jest ograniczona i osoby, do których on nadaje mogą mieć wiedzę na niskim poziomie, a dawanie im wyższych poziomów abstrakcji może im jeszcze bardziej zamieszać w głowie.

 

Spotkałem się ze zdaniem, że podejścia do LTR powinni uczyć mężczyźni, którzy sami mentalnie i fizycznie są w relacjach.  Podejrzewam, że nawiązujesz do tego i jest coś na rzeczy, pytanie tylko: a jeśli on celuje w LTRa ale nie trafił na właściwą/odpowiednią do tego kobietę tylko też szuka?

Edytowane przez lync
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 27.01.2023 o 23:40, lync napisał:

Nie znam gościa, 

przesłuchałem nagranie;

Podpisuję się obiema rękami pod jego opisem, że facet buduje swoją wartość na swych dokonaniach, i na tym jakie ma możliwości.

Próbowałem afirmacji, na mnie kompletnie nie działa. Dlaczego zresztą miałoby działać, skoro cały świat mówi Ci, że nie jesteś tym co afirmujesz? Na przykład, w pracy jesteś na dole hierarchii, jesteś słabo zbudowany i niski, nie masz pojęcia o modzie i stylu - wymieniłem 3 przykładowe rzeczy - jeśli Ciebie to dotyczy to wiesz co poprawić. Afirmowanie że jesteś kozakiem w swej branży, napakowanym wysokim dobrze ubranym przystojniakiem - przecież nic nie pomoże. Zaraz w robocie Cię naprostują że możesz i znaczysz niewiele, a co do wyglądu - podejdziesz do kobiet to Cię zleją, a jak będziesz się puszyć przy panach - kozakach, to Ci wyjaśnią kto jest kim.

Co więc działa? - Notujesz, co potrzeba w sobie poprawić, i to poprawiasz. Pniesz się w swoim stadzie. Polepszasz wygląd, mowę ciała.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.