Skocz do zawartości

Kwik silnych niezależnych zwalnianych przez korporacje co miały być zastępstwem męża


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się tak ciężko pracuje jak, tu: w twitterze,

 

mqdefault.jpg

 

to kiedy przychodzi podsumowanie roczne to się managery zastanawiają jak ty zaoszczędzić. I się zastanawiają czy jeden może zrobić na sześciu.

 

aB8eegz_700b.jpg

 

 

I jak im wyjdzie, że nie, to nie mają żadnych skrupułów. Za to zostali menagerami.

 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2023 o 19:22, Morfeusz napisał:

Jakoś mi nie żal tych Julek, które w pracy zajmowały się wrzucaniem na Tik-toka, tego jak jedzą i szwendają się bo biurowcu. Pomiędzy "pokojem muzycznym", siłownią, stołówką i dachem widokowym. 

U mnie w pracy korporacja jak widziałem na open-space osoby, które najczęściej wychodziły na kawę czy zapalić fajkę dotyczyły tego rodzaju kobiet :) Szwendaniom końca nie było.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, nowy00 napisał:

U mnie w pracy korporacja jak widziałem na open-space osoby, które najczęściej wychodziły na kawę czy zapalić fajkę dotyczyły tego rodzaju kobiet :) Szwendaniom końca nie było.

 

Pamiętam jak kiedyś siedząc na open space niedaleko drzwi z przejściem do wind co rusz ktoś wchodził i pytał się gdzie są Panie z działu X bo ma do nich sprawę, duży budynek, wiele pięter wiadomo. Za każdym razem mieliśmy bekę bo odpowiadaliśmy że są w kuchni i nawet słychać jak się śmieją, a było to dobre z 20 metrów. Masakra, ich dział był oczywiście w drugą stronę ale bez nas by je nie znaleźli, świat klaunów

 

@wrotycz

Jak się człowiek wsłucha w te jej westchnienia, ona nawet była zmęczona nagrywając słowa do tego video, tak ciężko się żyje

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.