Skocz do zawartości

Kobiałki o alimenciarzach


Maciejos

Rekomendowane odpowiedzi

Kwik najpiękniejszy, taki wielotonowy.

 

Po prostu abstrakcja. "Alimenciarze" przedstawieni są jako hochsztaplerzy i łajdacy, którzy omamili przeurocze i niewinne kobiałki, które potem muszą znosić trud życia, gdy ich byli mężowie odchodzą do młodszych.

 

Pomijam to, że jak kobieta odchodzi do męża i zabiera dzieci (a nieraz i część majątku), to w takiej narracji jest silna, niezależna i odważna. Bohaterka, która przelała krew i łzy za dobro bobaska. Chroni je swoim ciałem i duchem.

 

A facet? Najgorszy bydlak, nieudacznik i śmieć.

 

Oj materiał mocno triggerujący. Czekam, aż PawełDSM to podłapie i może ją wyjaśni :D 

 

Swoją drogą - jak wyobrażacie sobie mężów/partnerów takich pańć? Fajtłapy i pantofle czy zajęci swoimi sprawami goście, którzy fundują takim dziewoją dostatnie życie, w którym mogą pozwolić sobie na takie youtuby?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maciejos napisał:

Sprawy alimenciarzy okiem niejako popularnej youtuberki. Tak się składa, że temat Pique czy Liroya obił mi się ostatnio o uszy (nawet Liroy był poruszany na BS).

 

Zobaczyłem głównie początek o Fabijańskim i pierwsze nadużycie to nazwanie tytułu filmu ALIMENCIARZE, po czym nie ma ani słowa o tym, by ten nie płacił alimentów.

W opisie filmu jest doprecyzowane, że chodzi ogólnie o zdrady/rozstania/kłótnie, ale sam tytuł jest kłamliwy.

 

Później jest, że Fabijański wmanewrował swoją byłą w szambo, a na potwierdzenie tego są pokazane nagłówki z jakichś gówno-portali plotkarskich, z którymi aktor

zapowiedział ostatnio, że będzie się procesować za wymysły i pomówienia.

 

Liroy wydał oświadczenie w sprawie m.in. płacenia zobowiązań wobec dzieci:

https://rapowo.pl/liroy-z-oswiadczeniem-w-sprawie-rzekomego-nieplacenia-alimento/

 

A typiara z filmu mówi, że chłopy wolą kupić coś dziecku niż płacić alimenty, żeby upokorzyć byłą partnerkę. Tak, pewnie dlatego, a nie z powodu np. wycenienia

przez byłą żonę miesięcznego zapasu mango dla dziecka na 900zł, przy żądanej kwocie alimentów 20 tys. miesięcznie jak było w sprawie Boruca.

 

Wiadomo, skrajny przykład, ale skoro jest poruszany temat celebrytów, warto o nim wspomnieć.

 

IMO to normalna sprawa, że chłop woli płacić niższe alimenty, a poza tym ze swojej kieszeni kupować coś dla dziecka.

Ale pamiętam jak kiedyś dwie feministki mówiły o "alimenciarzach" i alimentach:

"to są jej pieniądze typie, to, że ona sobie za nie zrobi paznokcie, nic cię nie powinno obchodzić".

 

To spoko, że to jej pieniądze, a nie pieniądze dziecka, na potrzeby dziecka.

 

2 godziny temu, Maciejos napisał:

Oj materiał mocno triggerujący. Czekam, aż PawełDSM to podłapie i może ją wyjaśni :D 

 

Spodziewam się, że na kanale reaktor carrio może wlecieć coś z tym materiałem.

Chociaż o Carrionerze mam takie umiarkowanie pozytywne zdanie co najwyżej, to zdarza mu się ciekawie zripostować podobne treści jak to z pierwszego postu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maciejos napisał:

Swoją drogą - jak wyobrażacie sobie mężów/partnerów takich pańć? Fajtłapy i pantofle czy zajęci swoimi sprawami goście, którzy fundują takim dziewoją dostatnie życie, w którym mogą pozwolić sobie na takie youtuby?

Zostało to wyjaśnione w filmie Okrucieństwo nie do przyjęcia. Zdaniem pańć najlepszy mąż / partner to matoł z umiejętnością zarabiania kasy. Taki co da się oskubac przy rozwodzie bo będzie czuł się winny i nawet mu do głowy nie przyjdzie że został we wszystko wmanewrowany. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Maciejos napisał:

niejako popularnej youtuberki

Pierwszy raz na oczy widzę babę. Ale obejrzałem z 30 sekund i oddajesz mi za onkologa, bo masakra. Laska ma chyba jakiś grubszy problem ze sobą, ale nie zagłębiam się, bo może tylko liczy szekle z wyświetleń i gada jakieś pierdoły tylko w tym celu.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety piętnują i oczerniają mężczyzn bo pilnują własnego interesu.

Te wielkie biznes womenki, niezależne kobiety gdy zostają same z dzieckiem bez mężczyzn wiele nie znaczą.

Mają pochwalać alimenciarzy? przyzwalać na to by pieniądze, zabezpieczenie socjalne je ominęło?

Kobieta to inna konstrukcja z brakiem moralności, skrupułów, egoistyczna, patrząca na własny czubek nosa.

One muszą takich mężczyzn przedstawić w złym świetle by kolejni nie wpadli na podobny pomysł, by zasiać poczucie winy, wstydu.

Za każdym sukcesem kobiety stoi mężczyzna i bez jego zasobów, pieniędzy jej świat będzie niezabezpieczony, ubogi.

Na przykładzie celebrytów jest jeszcze większy ból dupy kobiet bo po pierwsze są znani, sławni, popularni i wielu mężczyzn może ich naśladować, 

z drugiej strony strata przez kobiety pozycji, statusu, pieniędzy, życia na wysokim poziomie.

 

Co do Fabijańskiego tak mi sie przypomniało jak chcecie z babonem zerwać😆

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Spokojnie napisał:

Pierwszy raz na oczy widzę babę. 

Ona pojawiła się jakoś kilka lat temu za sprawą filmiku o telegrach, bo była prezenterką jednej z nich. Trochę tak jak AdBuster zaistniał przez jeden filmik z jakimś tam wyjaśnieniem reklamy proszku. Potem ta laska zaczęła taki slapstickowy content dla p0lek, czyli skoncentrowaną spierdolinę takich stereotypów jak z filmu Lejdis. Zapomniałem, że zasubskrybowałem ten kanał X lat temu i ten filmik wyskoczył mi na stronie głównej :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydka baba. Też tak macie, że jak jest brzydka baba to rezygnujecie z oglądania? 

 

Bo facet jaki by nie był to zawsze jest szansa, że powie coś mądrego. Kobiety tego dodatkowego atutu nie mają.

 

Ps.  Babka twierdzi, że Skiba nie jest artystą :). 35 lat grania, 15 płyt jak sprawdziłem. Nie jest artystą:) haha. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza minuta nie minęła i już się wkurwiłem.

 

Ma taką tonację i formę przekazu, że już na samym początku mnie zmęczyła. Te cięcia co chwile też są strasznie irytujące.

 

No i co ona ma z tym dżwiękiem pierdów, gdy wymawia słowo "gówno" ? może u niej pierd się kończy niespodziewanym popuszczeniem i pojawieniem się towarzysza kleksa w gaciach ? może to stąd to skojarzenie ?

 

Tylko zobaczyłem ten temat i wiedziałem, że nie powinienem tego oglądać, bo sobie podniosę ciśnienie, ale podkusiło mnie.Do tego te porównania bezy z gównem i  pierdy na cały regulator.

 

I mi babon kolacje spierdolił, bo mi się jeść odechciało.

Edytowane przez Infernal Dopamine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starzy, młodzi, a wszyscy w jeden chuj naiwni jesteście i napakowani ideałami z dupy.

 

Ukochane "dzieciątko" jest dla kobiety tylko i wyłącznie assetem - przeliczalną na konkretny hajs wartością - czy to hajs wydawany przez zakochanego dumnego tateła, czy też hajs szarpany z różnych świadczeń, w tym alimentów. 

 

M. in. dlatego okrutne dramy potrafią odchodzić, jak dziecię się uniezależnia i chce wyfrunąć z gniazdka. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.