Skocz do zawartości

Szok 37 letniej damy, która nie poznaje samej siebie przez starzenie się


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Ściana jest nieubłagana:

 

Dama samej siebie nie poznaje, lamentuje że nawet makijaż nie pomaga, nie rozpoznaje samej siebie w lustrze :D

Drogie Panie witamy w prawdziwym świecie

 

Nawet jest art o tym w necie

https://www.dailymail.co.uk/femail/article-11659081/Women-praise-37-year-olds-viral-video-weird-aging-phenomenon.html

 

 

 

 

Kolejne nie lepsze

 

66799293-11659081-image-a-16_16746809460

 

66799289-11659081-image-a-23_16746809466

 

66799279-11659081-image-a-25_16746809466

 

 

66799253-11659081-A_more_recent_photo_of

  • Like 3
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mac napisał:

Bez makijażu to nawet wiek większości nie ratuje 😆 Muszą się golić, nogi, czasami ręce i tak dalej, makijaż na ryj. Kto tutaj jest płcią piękną to mi się nie chce nawet dyskutować xD

 

A Was znowu ktoś skrzywdził, starzeją się jak wino wbić sobie to do głowy! :)

  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mac napisał:

Bez makijażu to nawet wiek większości nie ratuje 😆 Muszą się golić, nogi, czasami ręce i tak dalej, makijaż na ryj. Kto tutaj jest płcią piękną to mi się nie chce nawet dyskutować xD

Niegdyś, na zagranicznych wojażach poznałem 20-letnią koleżankę, która idąc do pracy na godz 6 - 7, wstawała o 3 i malowała mordeczke, przez 2h! 

 

Pomyślisz, co z tego? Jakoś trzeba wyglądać w korpo. Tjaa, tylko że Ona dosłownie, przerzucała ziemniaki na taśmie, w fabryce 🤣

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, spacemarine napisał:

 

A Was znowu ktoś skrzywdził, starzeją się jak wino wbić sobie to do głowy! :)

Dokładnie mizogini, żadna nie chciała i wybrzydzają. 36 to nowe 26 i pani zasługuje na chada - 6 feet, 6 figures, 6 pack, 6 inches, który na 3 randce się oświadczy bo jest dojrzały i nie marnuje czasu.

  • Like 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, baboczysko napisał:

Pomyślisz, co z tego? Jakoś trzeba wyglądać w korpo. Tjaa, tylko że Ona dosłownie, przerzucała ziemniaki na taśmie, w fabryce 🤣

Dobry plot twist 😆

35 minut temu, spacemarine napisał:

A Was znowu ktoś skrzywdził, starzeją się jak wino wbić sobie to do głowy! :)

W ramach zadośćuczynienia za krzywdę, którą wyrządziłem Pani tym komentarzem kupię na majtkomacie gacie starej baby do wąchania.

  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Krugerrand napisał:

PS: seksowny ten ziemniak, ruchałbym:lol:

Ziemniak robi lepsze wrażenie od tej Pani na filmiku tak szczerze mówiąc. Coś czytałem, że do ziemi zbliża się asteroida, czy coś. Może to już? 😆

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

images?q=tbn:ANd9GcQuIou7kQETtKFU8Sg-NOr

 

38 lat. Nie odpowiadam na hej, co tam, tylko kurtura wyższa mnie interesuje.

 

Ja o siebie dbam i od ciebie oczekuję tego samego. Oceniam się 8/10, a na tym zdjęciu minimum 9, jeżeli nie potrafisz zagwarantować mi stylu życia na jaki zasługuję to się nie odzywaj.

 

To mężczyzna powinien mieć pasje. Nie pytaj mnie o to.

  • Dzięki 1
  • Haha 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mac napisał:

images?q=tbn:ANd9GcQuIou7kQETtKFU8Sg-NOr

 

38 lat. Nie odpowiadam na hej, co tam, tylko kurtura wyższa mnie interesuje.

 

Ja o siebie dbam i od ciebie oczekuję tego samego. Oceniam się 8/10, a na tym zdjęciu minimum 9, jeżeli nie potrafisz zagwarantować mi stylu życia na jaki zasługuję to się nie odzywaj.

 

To mężczyzna powinien mieć pasje. Nie pytaj mnie o to.

 

Załóż onlyfans Pani ziemniak!

To byłby hit, jak zdejmuje skórkę itd

 

Koniecznie z opisem: jeśli nie szanujesz mnie kiedy jestem najgorsza to nie zasługujesz jak jestem ugotowana

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ona pierdoli.... 

 

A co ma powiedzieć 19 letni chłopak, który patrzy na swoje zdjęcia, jak miał 16 lat i ma na nich bujną czuprynę, a 3 lata pożniej zakola na pół głowy, włosy rzadkie jak pióra i pojawiąjący się placek u góry, i nie da się już ułożyć włosów, żeby to ukryć? 

 

Wielka myślicielka, śmiechu warte. Pójdzie taka, wstrzyknie wypełniacze gdzie trzeba i od razu będzie wyglądać na kilka lat młodszą. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Nie odpowiadam na hej, co tam, tylko kurtura wyższa mnie interesuje.

 

Ja o siebie dbam i od ciebie oczekuję tego samego. Oceniam się 8/10, a na tym zdjęciu minimum 9, jeżeli nie potrafisz zagwarantować mi stylu życia na jaki zasługuję to się nie odzywaj.

 

To mężczyzna powinien mieć pasje. Nie pytaj mnie o to.

Opis pasuje do zachowania ViolentDesires.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Patton napisał:

Opis pasuje do zachowania ViolentDesires.

Mam tego szkodnika od dawna na czarnej liście. To ta, która nawoływała do samobójstwa chłopaka tutaj na forum? Chyba ta. Już nawet nie pamiętam, tyle tych idiotek się przewinęło.

 

I pomyśl sobie, że dla mnie, dla nas to karykatura człowieka, a one takie są w realu. Czyste szaleństwo.

Edytowane przez mac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Szok 37 letniej damy, która nie poznaje samej siebie przez starzenie się
9 minut temu, mac napisał:

To ta, która nawoływała do samobójstwa chłopaka tutaj na forum? Chyba ta.

Szczerze mówiąc to nie pamiętam.

 

10 minut temu, mac napisał:

a one takie są w realu. Czyste szaleństwo.

Ale za to pamiętam że, że w jednym z tematów zacytowałem jednego z użytkowników który twierdził że, widział jej zdjęcie, i jego zdaniem nie była 9/10 jak sama twierdziła, tylko bodajże 7/10. A ona mnie potem za to atakowała na kanistrowie. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mac napisał:

Kto tutaj jest płcią piękną to mi się nie chce nawet dyskutować

 

No właśnie. My bez tych wszystkich makijaży, kosmetyczek, farb na włosy, golenia nóg, golenia rąk, golenia wąsów. Sztucznych cycków, wkładek do pośladków - wyglądamy dobrze. A one muszą się upiększać 🤣

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.