Skocz do zawartości

Szok 37 letniej damy, która nie poznaje samej siebie przez starzenie się


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, że ściana istnieje. 

Są kobiety, które dopiero przy 40 walą w nią, są i takie co po 30 a zdążają się i dwudziestoparolatki ze słabymi genami.

Coraz więcej kobiet budzi się z rękami w nocnikach i doznają otrzeźwienia gdzie nie ma już atencji, zainteresowania tylko smutek i przeświadczenie zmarnowanych najlepszych dla nich lat życia. 

Zamiast w młodym wieku zakładać rodziny to karuzela kutang je interesowała. 

Oczywiście wielu kukoldow i spermiarzy powie, że to nieprawda tak samo przeprane propaganda kobiety. 

Jednak natura jest nieubłagana. 

 

Pamiętacie jak wstawiałem temat o amerykańskiej sportsmence, która w wieku 40 lat chce być mamą i mieć dziecko, gdzie nawet pies z kulawą nogą by na nią nie spojrzał🤣

Ilu tam formulowych kucy nie mogło zaakceptować faktu, że ściana istnieje. 

Wymówki w stylu, że kobiety nawet w tym wieku mają na pęczki facetów? Tak tylko jakich? Bo na pewno nie Chadów, których pożądają. 

Z resztą normalny zdrowy na umyśle i ciele mężczyzna nie będzie się wiązał z babonem po ścianie😆

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

38 lat. Nie odpowiadam na hej, co tam, tylko kurtura wyższa mnie interesuje.

 

Ja o siebie dbam i od ciebie oczekuję tego samego. Oceniam się 8/10, a na tym zdjęciu minimum 9, jeżeli nie potrafisz zagwarantować mi stylu życia na jaki zasługuję to się nie odzywaj.

 

To mężczyzna powinien mieć pasje. Nie pytaj mnie o to.

Nie interesują mnie worki na spre... na ziemniaki...

 

27867132_2194605360566567_18528583513537

Edytowane przez Egregor Zeta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Iceman84PL napisał:

Jasne, że ściana istnieje. 

Ściana urodowa tak bo wszyscy się starzeją oprócz mnie.:D

 

 

 

 

13 minut temu, Iceman84PL napisał:

Są kobiety, które dopiero przy 40 walą w nią, są i takie co po 30 a zdążają się i dwudziestoparolatki ze słabymi genami.

 

14 minut temu, Iceman84PL napisał:

Wymówki w stylu, że kobiety nawet w tym wieku mają na pęczki facetów? Tak tylko jakich? Bo na pewno nie Chadów, których pożądają. 

Nie są już "królowymi świata", ale zainteresowanie mają i mieć będą.

A chadów to i za młodu dla wszystkich kobiet nie starczało.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, I1ariusz napisał:

Ciekawe jaki następny film będzie viral? Że nie może już zajść w ciąże? Że cycki zaczynają jej zwisać? Genialne. Jeszcze kilka pokoleń tych kobiet i zaczną nawet nabywać doświadczenia.

Z drugiej strony inne zobaczą naocznie błędy innych kobiet, to w sumie duży plus

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ted Kaczynski w swoim manifeście opisał, że nie należy bać się śmierci gdy postrzega się życie jako pewne etapy, które trzeba przejść, a wśród tych etapów na pewno u kobiet jest posiadanie dzieci. Jeśli czas minie, to its over. Mimo wszystko żal mi jej. Sam mam 25 lat i czasem pojawi się jakiś siwy włos. Myśl, że za 10, 20, 30 lat będę mniej energiczny, mniej zdrowy, mniej przystojny itd. jest depresyjne, oczywiście. Też depresyjne dla mnie jest, że moja nie będzie taka piekna jak gdy jest młoda...

David Sinclair w swoich badaniach pracuje nad odwracaniem skutków starzenia. Podobno po 35 roku życia nie jest już się w stanie nic zrobić. 

Polecam książkę tego gościa, której nazwy zapomniałem, ale jest jedyną na rynku. Bardzo interesująca i wartościowa.


Mirek Burnejko o tym mówi w 1:30:10  : 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Strusprawa1 napisał:

Ted Kaczynski w swoim manifeście opisał, że nie należy bać się śmierci gdy postrzega się życie jako pewne etapy, które trzeba przejść, a wśród tych etapów na pewno u kobiet jest posiadanie dzieci. Jeśli czas minie, to its over. Mimo wszystko żal mi jej. Sam mam 25 lat i czasem pojawi się jakiś siwy włos. Myśl, że za 10, 20, 30 lat będę mniej energiczny, mniej zdrowy, mniej przystojny itd. jest depresyjne, oczywiście. Też depresyjne dla mnie jest, że moja nie będzie taka piekna jak gdy jest młoda...

David Sinclair w swoich badaniach pracuje nad odwracaniem skutków starzenia. Podobno po 35 roku życia nie jest już się w stanie nic zrobić. 

Polecam książkę tego gościa, której nazwy zapomniałem, ale jest jedyną na rynku. Bardzo interesująca i wartościowa.


Mirek Burnejko o tym mówi w 1:30:10  : 

 

 

 

Cytujesz zabójcę, czy jesteś normalny?

Czy znudziło się trollowanie w innych wątkach chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, spacemarine napisał:

Cytujesz zabójcę, czy jesteś normalny?

Czy znudziło się trollowanie w innych wątkach chyba

Ehhh, nie pod tym względem patrzę, ale na sens tego twierdzenia, które jest realne. Jeśli się spojrzy na życie w jakiś inny sposób, to oczywiście można stwierdzić z sensem, że starzenie się to choroba i tym jest. 

Ted był mordercą, ale był też geniuszem i napisał wiele mądrych słów tam, ale też bardzo głupich jak na przykład wzywanie do cofnięcia się do małpy. Nie trolluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, spacemarine napisał:

 

Cytujesz zabójcę, czy jesteś normalny?

Czy znudziło się trollowanie w innych wątkach chyba

 

Powinieneś poznać temat najpierw.

Kaczyński to geniusz, najmłodszy doktor uniwersytecki, ogólnie mega-mózg.

Większość zjawisk społecznych, nad którymi my się teraz zastanawiamy i biadolimy, przewidział dekady temu.

 

Głównym problemem, jaki dostrzegł, była wynikająca z nadmiaru zasobów (industrializacji) nadmierna socjalizacja.

Socjalizacja, jakiej nigdy nie było, i która zabija ludzki intelekt, samodzielność, niezależność - urabiając wszystko w tępą i sfrustrowaną masę.

Nie popierał też prymitywnych społeczeństw - pisał eseje o ich barbarzyństwie i o szkodliwym micie "szlachetnego dzikusa" promowanym przez lewaków.

O, właśnie - lewak to termin ukuty przez Kaczyńskiego.

 

Natomiast pisaniem niewiele wskórał, bo tępej kolektywnej masy nie da się zawrócić o tak, mówieniem i pisaniem, a zarządcy małpiej masy mają inne plany , a już na pewno nie chcą większego indywidualizmu i samodzielności.

Kaczyński więc stwierdził, że zostaje mu jedynie punktowa eliminacja kluczowych postaci, żeby jakoś odwrócić bieg historii.

Plan szalony i nie do spełnienia, ale do tego doprowadziło przekleństwo wiedzy.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać z powyższych obrazków mężczyzna ma łatwiej, co prawda głową "ściany" nie przebijesz, ale portfelem i owszem. ☺️

 

https://www.money.pl/gospodarka/45-letni-milioner-chce-znow-miec-18-lat-zatrudnil-30-lekarzy-i-wyda-na-to-fortune-6859735423187616a.html
 

Bez wachlarza kasy to jednak nie da się uruchomić czasowsztrzymywacza. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Endeg napisał:

Jak widać z powyższych obrazków mężczyzna ma łatwiej, co prawda głową "ściany" nie przebijesz, ale portfelem i owszem. ☺️

 

https://www.money.pl/gospodarka/45-letni-milioner-chce-znow-miec-18-lat-zatrudnil-30-lekarzy-i-wyda-na-to-fortune-6859735423187616a.html
 

Bez wachlarza kasy to jednak nie da się uruchomić czasowsztrzymywacza. 

Będzie miał 18-lat jak Madonna. Jak to mówił Bill Burr będzie w wieku, które nie jesteśmy w stanie określić, wyglądając jak 18-letni jaszczur.

Edytowane przez I1ariusz
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, spacemarine napisał:

Cytujesz zabójcę, czy jesteś normalny?

Jak najbardziej normalny moim zdaniem. Cytowałem tutaj kiedyś Marka Aureliusza, też przecież na 100% mordercę, gościu przecież wojny prowadził to zabijał barbarzyńców, może jakiegoś naszego przodka, kto to wie xD I uchodzi za filozofa. Ten Kaczyński rozumiał, że tylko szokiem można wymusić uwagę społeczeństwa. Podobnie Breivik, też jest znany z tego, że pozabijał wschodzących lewaków na wyspie. To ludzie świadomi tego, co zrobili, a historia życia, działania i podejmowania decyzji takich ludzi warta przestudiowania. Ja bym to uznał za możliwość nauki natury ludzkiej, bo tacy właśnie jesteśmy. O Tedzie Kaczyńskim do tej pory się mówi, do tej pory kręcą seriale, dokumenty, omawiają jego życie. A o anonkach filozofiach gówno ludzie słyszeli, nawet o geniuszach. Dostrzegasz absurd tej rzeczywistości, że musisz zabić, żeby zostać zapamiętanym i to najlepiej w masowej skali? A jeżeli dojdzie do tego psychika ideologiczna, wizjonerska to tym bardziej mamy problem.

 

I to o skrajnym prawicowym terroryście Breiviku się mówi, się pisze, się robi filmy, się czyta, a nie czyta się tych, których wykończył. To o nim masz wiki, masę komentarzy, stał się sławny barbarzyńskim czynem. Ted Kaczyński oraz jego manifest również pośrednio w taki sposób się powiązały ze świadomością ludzką. A prawda jest taka, że o ofiarach szybko się zapomina. To jest dziurka, przez którą lepiej nie wchodzić, jeżeli chcesz zachować spokój psychiczny.

3 godziny temu, spacemarine napisał:

Chyba Paszczur

Behemot.

Edytowane przez mac
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety kombinują jak tylko mogą, w szczególności te 30+ jak sprawić, aby będąc kobietą z widocznym zębem czasu móc wyglądać niczym gorąca 18nstka :D Brak atencji uderza dość mocno. 

Shakira mogła odczuć jak to jest być wymienionym na nowy, lepszy model:

Gerard Pique był znudzony Shakirą od dawna? Oto dowód - Pudelek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, slavex napisał:

Kobieta z filmiku mówi coś o zmienianiu się faceta? 

 

 

A czy ja muszę się dla nich zmienić? Mam czym jeździć, mam dach nad głową, pracę mam, z życia zadowolony jestem, czy muszę na siłę stawać dla jej wyimaginowanych oczekiwań na rzęsach? 

Tak, w zębach wypłatę przynieść najlepiej :) Opłacać wszystkie wyjścia i wycieczki. Gdzie i tak może być niewystarczające przez dobrej zawodniczce gdyż powie Ci następnym razem łóżko bo za mało się starałeś :D

W dniu 27.01.2023 o 11:03, Gościu napisał:

Od panien 23 lata można usłyszeć że już czują starzenie.

 

Nawet 22latka mówiła mi, że czuję się staro i jej włosy wypadają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2023 o 10:29, Iceman84PL napisał:

Pamiętacie jak wstawiałem temat o amerykańskiej sportsmence, która w wieku 40 lat chce być mamą i mieć dziecko, gdzie nawet pies z kulawą nogą by na nią nie spojrzał

Racjonalizacja level expert. :P

Stawiam, że 3/4 populacji to by jej z łóżka nie wyrzuciło.  Chętni na zrobienie bobo to się nawet do niej włamują 🤣, po tym jak się ogłosiła, że chce mieć dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 27.01.2023 o 22:29, nowy00 napisał:

Kobiety kombinują jak tylko mogą, w szczególności te 30+ jak sprawić, aby będąc kobietą z widocznym zębem czasu móc wyglądać niczym gorąca 18nstka :D Brak atencji uderza dość mocno. 

Shakira mogła odczuć jak to jest być wymienionym na nowy, lepszy model:

Gerard Pique był znudzony Shakirą od dawna? Oto dowód - Pudelek

Nic nie trwa wiecznie...:D

https://kwejk.pl/zobacz/3970446/pique-zdradzony-przez-swoja-nowa-partnerke.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.