Skocz do zawartości

Co jeszcze nas czeka przed wyborami


Rekomendowane odpowiedzi

Już widać powolutku, że postawią wszystko na emerytów, więc może być grane obniżenie wieku emerytalnego, nowe przywileje emerytalne, tańsze leki, alternatywny dostęp do służby zdrowia. Na wybory busami będą ich podstawiać przecież, z kościołów odbierać. Jeszcze bardziej połączą politykę z kościołem, jako religijny obowiązek 😆 Przedsiębiorców oleją totalnie i to będzie kozioł ofiarny tego rządu. Pensja minimalna podniesiona, przedsiębiorcy jebani za inflację i tak dalej. Jeszcze większe rozwarstwienie, podziały. Będzie generalnie cyrk i dowiemy się na pewno wielu nowych rzeczy o władzy i zdolności obiecywania.

 

Mam przeczucie, że będzie zgoda z rolnikami i znowu ich w dupę wypierdolą. To jest słabiutka społeczność pod względem mentalnym. Wystarczy im ochłap rzucić z pańskiego stołu, a o wszystkim zapominają.

Edytowane przez mac
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, mac napisał:

Już widać powolutku, że postawią wszystko na emerytów, więc może być grane obniżenie wieku emerytalnego, nowe przywileje emerytalne, tańsze leki, alternatywny dostęp do służby zdrowia. Na wybory busami będą ich podstawiać przecież, z kościołów odbierać. Jeszcze bardziej połączą politykę z kościołem, jako religijny obowiązek 😆 Przedsiębiorców oleją totalnie i to będzie kozioł ofiarny tego rządu. Pensja minimalna podniesiona, przedsiębiorcy jebani za inflację i tak dalej. Jeszcze większe rozwarstwienie, podziały. Będzie generalnie cyrk i dowiemy się na pewno wielu nowych rzeczy o władzy i zdolności obiecywania.

 

Mam przeczucie, że będzie zgoda z rolnikami i znowu ich w dupę wypierdolą. To jest słabiutka społeczność pod względem mentalnym. Wystarczy im ochłap rzucić z pańskiego stołu, a o wszystkim zapominają.

O rolnikach coś czytałem. Chcą zrównać minimalną emerytury do tej ZUS przy ich wysokości składek Krus. Nie ważne czy masz hektar czy 1000. Nie powiem sprawiedliwe w hooy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO będzie skrzętne ukrywanie planów, które jako namiestnicy terytorialni otrzymali do realizacji totalitarnej władzy i wydojenia jedwabnika ze wszystkiego, przy jednoczesnym obiecywaniu jedwabnikowi złotych gór, porośniętych gruszkami na wierzbie. Tymczasem rzeczywistość i ich realne działania opisuje przestroga jednego z ekonomistów starej szkoły - "chcesz zniszczyć (zrujnować) kraj, zacznij od niszczenia jego waluty". No a potem reszta pójdzie gładko, prawie sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac Zresztą są rolnicy i "rolnicy". Rolnicy to przedsiębiorcy i oni też wbrew pozorom też dostają po dupie, bo wzrosły koszty nawozów, paliwa, opału, energii itp. w zależności od rodzaju prowadzonej działalności. Z kolei "rolnicy" są beneficjentami systemu, a tych jest większość, którzy tylko wyciągają po dotację itp. chociaż z rolnictwem tak naprawdę mają mało wspólnego. Zresztą jak jest każdy widzi, wystarczy zobaczyć odpływ ludności ze wsi do miast i ze wsi zagranicę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co będzie przed, ale wiem co będzie po. 

 

A mianowicie ostre dymanie bez wazeliny. 😁

 

Jeżeli nie będzie odbicia gospodarczego, to po wyborach wszystko zacznie się sypać. Dadzą znać o sobie te skrzętnie skrywane setki miliardów zadłużenia we wszelkich funduszach. Jeżeli pis znowu wygra, to już będzie jebanie kasy zupełnie bez trzymanki. Będzie coś po#redniego miedzy ruskimi, Wenezuelą i Turcją z domieszką Węgier, a do tego daleko posunięty zamordyzm. 😁 Tarcze na chleb, tarcze na wodę i dopłata do rolki papieru toaletowego po 50 pln/sztuka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, LionGrrr said:

Z kolei "rolnicy" są beneficjentami systemu, a tych jest większość, którzy tylko wyciągają po dotację itp. chociaż z rolnictwem tak naprawdę mają mało wspólnego. 

O to to. U nas nadal małorolni stanowią zdaje się większość areału, a jak nie areału, to na pewno KRUS. I ta masa ssie niewiele dając w zamian. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.