Skocz do zawartości

Miesięczny areszt za znęcanie się nad mężem


Rekomendowane odpowiedzi

Błąd w Matriksie? Może wreszcie faceci zaczynają się szanować

 

"Mężczyzna zgłosił policjantom, że jego małżonka od dłuższego czasu stosuje wobec niego przemoc. Zatrzymali oni 49-latkę i osadzili w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania była trzeźwa.

W miniony wtorek w świdnickiej komendzie policji pojawił się mężczyzna, który zgłosił że został dźgnięty nożyczkami w nogę przez swoją żonę. Jak wynikało ze wskazywanych przez niego okoliczności, jego 49-letnia małżonka od dłuższego czasu stosuje wobec niego przemoc. Pomiędzy małżonkami miało dochodzić do awantur i nieporozumień.

Sprawą zajęli się mundurowi. Zatrzymali 49-latkę i osadzili w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania była trzeźwa.

Wczoraj zatrzymana kobieta została doprowadzona do Sądu Rejonowego Lublin-Wschód w Świdniku, gdzie zastosowano wobec niej tymczasowy miesięczny areszt. Teraz ustalane są okoliczności opisywanych przez mężczyznę zdarzeń."

 

http://miastowo.pl/i?m=187

 

 

"Miesięczny areszt zastosował sąd wobec 50-latki z powiatu świdnickiego w Lubelskiem podejrzanej o znęcanie się nad mężem. Według ustaleń, podczas awantury zaatakowała go nożyczkami w nogę. Kobiecie grozi do pięciu lat więzienia."

 

https://www.rmf24.pl/regiony/lublin/news-podczas-awantury-zaatakowala-meza-nozyczkami-areszt-dla-50-l,nId,6560795#crp_state=1

Edytowane przez spacemarine
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, spacemarine napisał:

Błąd w Matriksie? Może wreszcie faceci zaczynają się szanować

 

Ciekawy jestem co by się działo, gdyby mężczyźni w uzasadnionych przypadkach przemocy zgłaszali to do odpowiednich służb tak chętnie jak kobiety.

 

Ogólnie to ja tak jak większość forum, nie jestem za tą ustawą w obecnej formie, z uwagi na pole do nadużyć.

Przy wprowadzaniu jego prawa ustawodawcy bredzili, że wzorują się na ustawach z takich krajów jak austria czy czechy.

I wczytałem się w biuletyn dla kobiet zagrożonych przemocą w austrii i było napisane, że agresora mogą czasowo wyprowadzić z mieszkania, jeśli występuje zagrożenia zdrowia, życia lub wolności osoby poszkodowanej.

 

A w PL ustawa napisana profesjonalnie, tak wg własnego widzimisię, w skrajnym przypadku na podstawie arbitralnej decyzji policjanta można mieć wczasy pod gruszą.

Ale to dygresja.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kacperski uu chopie. Nie masz pojęcia jak perfidnie myszki potrafią rozgrywać i na ego wjeżdżać. 90+% twardzieli się złapie jak dziecko na czipsy. Sam nie zauważysz, kiedy myszka ci psyche zryje. Bo pamiętajmy, że przemoc, to nie tylko wbijanie nożyczek. Nożyczki pobolą i się zagoją, a niektóre indukowane przez myszki specjały mentalne potrafią ciągnąć się latami.

 

Dam swój przykład. Kiedyś w jednym kinie myszka mi truła, że seby przed nami jej przeszkadzają. Juści mnie też przeszkadzało darcie mordy. 

 

"No to co nie zareagujesz? JA mam to zrobić?" 

 

No i szybka kalkulacja - ta wyskoczy będzie dym. Ja wyskoczę dymu może nie będzie. Alternatywy? Męczyć się lub wyjść z kina. 

 

W efekcie jeden seba dostał po uchu i był spokój do końca. 

 

Po powrocie do domu się zaczęło... 

 

Wiesz maroon, ale ty to agresywny jesteś... 

A jakby tak nas pobili? 

A pomyslaleś co robisz? 

 

No kurwa. Urabianie pod poczucie winy + agresywność. 

 

Szybko to uciąłem, ale przez chwilę pytanie męczyło "a co jak ma rację?". 

 

Jak myszka sprawna w manipulacjach, to nie takie rzeczy potrafi dopierdolić. Wystarczy, że słabszy dzień będziesz miał i pozamiatane. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Kacperski napisał:

Przemoc wobec mężczyzn to tylko i wyłącznie wina mężczyzn- selekcja genetyczna wedlug mnie i nic więcej.

Tak, wina mężczyzn w tym, że ktoś, napastnik go katuje. Brawo. Padło coś na głowę? Żadna w tym wina mężczyzny. Cywilizowany człowiek bez problemów psychicznych to się rozstaje, a nie uderza cię nożem lub nożyczkami, żeby cię celowo skrzywdzić. Jaka w tym kurwa wina ofiary.

Edytowane przez mac
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kacperski napisał:

Tak się zastanawiam jaką pizdą trzeba być żeby dać bić się kobiecie.

 

Lub jaki kompletny brak szacunku musi mieć kobieta do mężczyzny, że podnosi na jego rękę.

 

Przemoc wobec mężczyzn to tylko i wyłącznie wina mężczyzn- selekcja genetyczna wedlug mnie i nic więcej.

 

Pierdolisz jak poparzony!

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, mac napisał:

Cywilizowany człowiek


Cywilizowany kto? 
Panie żyjemy w świecie bez żadnych zasad moralnych czy etycznych a Ty mi tutaj z jakaś cywilizacją wyjeżdzasz.

 

Jak istnieje jakaś cywilizacja to napewno nie na tej planecie.

 

@maroon

fajny przykład, jednak nie widzę tam sytuacji gdzie Twoja myszka Cię uderzyła.

To, że to cwane listy i na każdym kroku robią shit testy mówić mi nie trzeba.


Sam byłem 5 lat w patologicznym związku, ale jednak moja zawsze wiedziała, że oddam. Dlatego tez mimo najgorszych kłótni i płaczu nigdy nie próbowała mnie uderzyć.

 

 

 

Widzę, że włożyłem kij w mrowisko i jestem na forum mężczyzn bitych przez kobiety.

 

Sory chłopaki, nie chciałem.

Edytowane przez Kacperski
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kacperski nie chodzi o zasady, ale obwiniasz mężczyznę za to, że został skrzywdzony przez kobietę, czytaj innego człowieka.

 

Czyli to on sam właściwie wbił sobie ostry przedmiot w ciało? Skoro winny to również bezpośredni sprawca, zmanipulował babę, zabrał jej wolną wolę, zdolność podejmowania decyzji, żeby mu wbiła ostry przedmiot w ciało.

 

Ja tylko mówię, że zwyczajnie gadasz bzdury, to jest całkowicie z dupy stwierdzenie. Ofiara i sprawca jednocześnie, no ciekawe.

 

Ciebie do reszty pojebało. Jesteś na forum mężczyzn bitych przed kobiety? xD Gościu, weź się uspokój. Obrażasz siebie i innych bezpodstawnie. Po prostu nie zgadzam się, żeby jebać po mężczyznach, bogu ducha winnych. Może źle wybrali. Tak. Może sprowokowali. Ale kurwa sami sobie noża nie wbijają. To robi ktoś, oprawca.

 

Jebiesz na mężczyzn tak samo, jak media głównego ścieku, jak feminazi i pożyteczny idiota. My mamy chronić własne interesy, a nie podcinać gałąź, na której siedzimy.

 

Jakby jakiś typ ci zajebał w mordę to byłaby twoja wina? Albo, jakby cię zajebał nożem w głowę to twoja wina? xD To chore.

 

Jeżeli posługujesz się językiem w celu przekazania komunikatu, który dociera do innego przedstawiciela gatunku przez internet, technologię to jednak jeszcze żyjesz w cywilizacji chłopie. Upadek wartości to oddzielny/pośredni problem.

 

Edytowane przez mac
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kacperski a ty wiesz, co to jest analogia? xD Trzymasz się, jak potłuczony bzdury, którą opublikowałeś i teraz jeszcze podskakujesz. Zabawny z ciebie człowiek. Ale dobrze, że to napisałeś. Każdy może wyciągnąć własne wnioski i porównać z innymi. Czysta cywilizacja :D

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kacperski przecież, jak typ wbija ci nóż w głowę to ty jesteś winny. Zapomniałeś, co napisałeś xD

 

Przemoc wobec mężczyzn to wyłącznie wina mężczyzn. Tak sam napisałeś, więc chłop napierdalający cię w głowę nożem to twoja wina stary. To twoja wina. Nie napastnika, tylko twoja, bo przemoc wobec mężczyzn to wyłącznie wina mężczyzn.

 

Inaczej twoje słowa można ująć, czyli przemoc wobec ofiary to wyłącznie, powtarzam wyłącznie xD wina ofiary.

 

Trochę się pośmiałem muszę przyznać, więc spoko post, tak trzymać.

Edytowane przez mac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

@Kacperski przecież, jak typ wbija ci nóż w głowę to ty jesteś winny. Zapomniałeś, co napisałeś xD

Nie wciskaj mi słów których nie napisałem.

 

Człowieku, piszemy o dwóch płciach- silniejszej i słabszej.

 

Temat jest chyba bardziej złożony niż mogłoby Ci się wydawać, bo jak już wcześniej wspomniałem, dajesz odklejone przykłady które później nazywasz analogicznymi.

 

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kacperski napisałeś. Każdy ślepy to potwierdzi.

 

Hmm, czyli potencjalnie słabsza kobieta z nożem lub inną bronią za plecami nieświadomego mężczyzny to dalej słabsza płeć xD Ale się kurwa pogrążasz coraz bardziej.

 

I mam pewność, że w tym przypadku to nie ja się odkleiłem, oj nie.

Edytowane przez mac
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kacperski napisał:

Tak się zastanawiam jaką pizdą trzeba być żeby dać bić się kobiecie.

 

Lub jaki kompletny brak szacunku musi mieć kobieta do mężczyzny, że podnosi na jego rękę.

 

Przemoc wobec mężczyzn to tylko i wyłącznie wina mężczyzn- selekcja genetyczna wedlug mnie i nic więcej.

To tak dziś nie działa. Sobota, taki raper też był wyśmiewany za to, że dzwonił na policję po tym jak pobiła go żona... niby beka, ale ktoś mu dobrze doradził. Mam nadzieję, że nigdy tego nie zrozumiesz. (Nie będziesz musiał.)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media i tak będą iść narracją, że przemoc ma płeć męską. Pokrzywdzone są tylko kobiety. 

W różnego rodzaju serialach często powrarzający się schemat odnosi się iż gość jest zły bo najczęściej zdradza żonę, zostawiając np. rodzinę na rzecz młodszej kobiety. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kacperski napisał:

Tak się zastanawiam jaką pizdą trzeba być żeby dać bić się kobiecie.

Podobno Patric Swayze był ofiarą przemocy ze strony małżonki...

 

A te różnice w sile fizycznej mogą być niwelowane na sporo sposobów : użycie niebezpiecznego narzędzia to tylko jeden z nich. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

@Kacperski przecież, jak typ wbija ci nóż w głowę to ty jesteś winny. Zapomniałeś, co napisałeś xD

 

 

Kurwa wariacie, piszemy o przemocy.

 

Czy według Ciebie wbicie komuś noża to przemoc?

 

Zanim zaczniesz udzielać się w jakimś temacie polecam aby się z nim najpierw dobrze zapoznać.

 

Jak widzę za jakią chujnię przyznawane są punkty na tym forum to jestem zmuszony podziękować.

 

Gość wyśmiewa innych a sam pisze nie na temat i podaje przykłady nieadekwatne do opisywanej sytuacji.

 

Edytowane przez Kacperski
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, mac napisał:

Ty się naćpałeś, czy co?

 

Teraz to się nie śmieję, ale jestem przerażony.


 Poza obrazą niczego więcej  się od ciebie nie spodziewałem.

 

Jak chcecie walczyć z przemocą wobec mężczyzn i feminizmem to proponuje propagować męskie wzorce i rozwiązania.


W przeciwnym razie proponuję zmienić nazwę forum na braciapizdy.pl

 

 

Pamietajcie, jak doświadczycie przemocy fizycznej od kobiety  musicie położyć się na podłodze, zacząć płakać i powiedzieć- „kobieta mnie bije”.

 

 

Edytowane przez Kacperski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kacperski napisał:

Tak się zastanawiam jaką pizdą trzeba być żeby dać bić się kobiecie.

Pizda nie pizda, prawo jest po ich stronie.

 

3 godziny temu, Kacperski napisał:

Sam byłem 5 lat w patologicznym związku, ale jednak moja zawsze wiedziała, że oddam. Dlatego tez mimo najgorszych kłótni i płaczu nigdy nie próbowała mnie uderzyć.

Czuła pewnie respekt, jak byś trafił na ostrą zawodniczkę mogło być różnie.

 

Godzinę temu, Kacperski napisał:

Jak widzę za jakią chujnię przyznawane są punkty na tym forum to jestem zmuszony podziękować.

@mac Jest... specyficzny:D Ale lubię czytać jego wypowiedzi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kacperski napisał:

Panie żyjemy w świecie bez żadnych zasad moralnych czy etycznych a Ty mi tutaj z jakaś cywilizacją wyjeżdzasz.

Nie. Nie jesteśmy zwierzętami, ci na górze chcą żebyśmy nimi byli. Dlatego moim zdaniem świat wygląda jak burdel w ogniu. Kto tak żyje? Ty? Chyba nie;) Logika i moralność, moim zdaniem zawsze warto się tym kierować.

Godzinę temu, Kacperski napisał:

Pamietajcie, jak doświadczycie przemocy fizycznej od kobiety  musicie położyć się na podłodze, zacząć płakać i powiedzieć- „kobieta mnie bije”.

Zanim do tego dojdzie jest jakaś droga podczas której dostrzeże się czerwone flagi. Jak już dojdzie do tego, to jest za późno "na przywalenie w ryj". Drzewiej tak bywało, wystarczyło ryknąć porządnie, dzisiaj trzeba wyznaczyć granice na samym początku, a i to nie zawsze skutkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kacperski napisał:

Tak się zastanawiam jaką pizdą trzeba być żeby dać bić się kobiecie.

 

Lub jaki kompletny brak szacunku musi mieć kobieta do mężczyzny, że podnosi na jego rękę.

 

Przemoc wobec mężczyzn to tylko i wyłącznie wina mężczyzn- selekcja genetyczna wedlug mnie i nic więcej.

A może ty jesteś pi.. ą? Bo to właśnie przez takich co wyśmiewają ten temat jest w pl ta sytuacja, ale powoli widać zaczynają zgłaszać na policję te sprawy i dobrze

9 godzin temu, maroon napisał:

@Kacperski uu chopie. Nie masz pojęcia jak perfidnie myszki potrafią rozgrywać i na ego wjeżdżać. 90+% twardzieli się złapie jak dziecko na czipsy. Sam nie zauważysz, kiedy myszka ci psyche zryje. Bo pamiętajmy, że przemoc, to nie tylko wbijanie nożyczek. Nożyczki pobolą i się zagoją, a niektóre indukowane przez myszki specjały mentalne potrafią ciągnąć się latami.

 

Dam swój przykład. Kiedyś w jednym kinie myszka mi truła, że seby przed nami jej przeszkadzają. Juści mnie też przeszkadzało darcie mordy. 

 

"No to co nie zareagujesz? JA mam to zrobić?" 

 

No i szybka kalkulacja - ta wyskoczy będzie dym. Ja wyskoczę dymu może nie będzie. Alternatywy? Męczyć się lub wyjść z kina. 

 

W efekcie jeden seba dostał po uchu i był spokój do końca. 

 

Po powrocie do domu się zaczęło... 

 

Wiesz maroon, ale ty to agresywny jesteś... 

A jakby tak nas pobili? 

A pomyslaleś co robisz? 

 

No kurwa. Urabianie pod poczucie winy + agresywność. 

 

Szybko to uciąłem, ale przez chwilę pytanie męczyło "a co jak ma rację?". 

 

Jak myszka sprawna w manipulacjach, to nie takie rzeczy potrafi dopierdolić. Wystarczy, że słabszy dzień będziesz miał i pozamiatane. 

 

Zabawa emocjami mężczyzn , spora czerwona flaga

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.