Skocz do zawartości

Miesięczny areszt za znęcanie się nad mężem


Rekomendowane odpowiedzi

Ja powtarzam w żartach kobietom. 

"jeśli podnosisz rękę na mężczyznę to tracisz status kobiety. Zyskujesz zaś status sparing partnera" 😂😂😂

 

Zasada jest prosta. Nie podnosi się ręki na ludzi (bez względu na płeć). Jeśli się ją podniesie to należy liczyć się z odwetem. 

 

Nasi ojcowie pozwolili na nadużycie kobietek po tytułem ze "kobiety to nawet kwiatkiem nie można uderzyć" 

Teraz my zbieramy żniwo drobnych manipulacji które się zakorzeniły w kulturze. 

Kiedyś to przynajmniej kobieta wiedziała że chłop jej odwinie jak się będzie kurwic albo psychicznie go wykańczać. Wszyscy dobrze wiemy jak można człowieka psychicznie zbrukac. Żyć się odechciewa. Kumplowi kiedyś sprzęt nie zadziałał to usłyszał "ani seksu ani kasy". Chłop to będzie pamiętał do śmierci. 

 

 

A swoją drogą wyobraźmy sobie ze panna chce nas udupić. Włącza dyktafon i wywołuje kłótnie. 

W pewnym momencie mówi że zaraz Cie uderzy. 

Ty wkurwiony odpowiadasz: 

"jak ja Cie uderzę to się nie pozbierasz" 

 

Pani wycina tylko twój fragment i zapłakana puszcza policjantowi. 

Policjant to biały rycerz. 

Jesteś w dupie... 

Edytowane przez Gixer
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kacperski napisał:

Tak się zastanawiam jaką pizdą trzeba być żeby dać bić się kobiecie.

 

15 godzin temu, Kacperski napisał:

Człowieku, piszemy o dwóch płciach- silniejszej i słabszej.

Zrozum "bolku", że skoro ta kobieta ma 50 lat to jej mąż może być schorowanym 60 latkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siła...siła...

Hodowałem swego czasu psy. Tak, tzw ras "niebezpiecznych", odbierałem cymbałom psy "po przejściach", moja ukochana błękitna amstaffka ze 2 dni na mnie polowała bo była u poprzedniego właściciela bita. 

Ugryziony przez psa bylem 2 razy:

- gruby, kundelek mojej Mamy

- inny podczas bytności na wsi

 

Siła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Gościu napisał:

 

Ale żeś palnął bzdurę kolego...

Straszny typol. Uczę się od nowa, żeby od razu na ignor dawać, a nie tam gadać o czymś. Zalew psycholi w internecie mnie zaczyna przyznam powoli przerażać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

18 godzin temu, spacemarine napisał:

Teraz ustalane są okoliczności opisywanych przez mężczyznę zdarzeń."

Ona powie, że to nieprawda. Że sam się dźgnął i, że to ona jest ofiarą: przemocy domowej i fałszywych oskarżeń.

Gość dostanie za przemoc, fałszywe zawiadomienie i jeszcze go wyślą do psychuszki za samookaleczenie.

Edytowane przez BumTrarara
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Pietryło napisał:

Pizda nie pizda, prawo jest po ich stronie.

 

System wspiera więcej kobiety. 

Jak wyglądaja paradokumenty najczęściej w telewizji? Mąż, ojciec rodziny bardzo często znajduje sobie młodszą kobietę i jest winowajcą rozpadu rodzinki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.