Skocz do zawartości

Do prawdziwego samca podejdzie


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ostatnio rozmawiając z kolegą dowiedziałem się że zaczynając studia podeszly do niego 2 dziewczyny i zapytały się ogólne informacje co skończył za studia skąd pochodzi. Typek jest dosyć przeciętny ale w miarę postawny. Ja natomiast wtedy 172 cm i 53 kg wagi no i niestety żadna do mnie nigdy nie podeszła. Na photopheler wstawiłem zdjęcie z dowodu to miałem 3.8/10 twarz dziecka mam. Czy myslicie że kobietom podobają się samce które mogą je zdominować w intymnej fazie relacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walnij lufę. Klej dobrze robi. 

 

Jest masa rzeczy, które można poprawić. Nawet wzrost (operacyjnie) jak się uprzesz. Co zrobiłeś przez ostatni miesiąc, żeby polepszyć swoje szanse w relacjach z kobietami? 

 

Forum czyta się łatwo, jeszcze łatwiej ogląda Netflixa - wystarczy mieć otwarte oczy, nawet odcinki się same zmieniają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tam nie było żadnych podtekstów i po prostu je interesowało jaki kierunek ukończył, bo miały głęboką potrzebę znalezienie rozmówcy do dyskusji na tematy naukowe bądż światopoglądowe ?

 

Cytat

Czy myslicie że kobietom podobają się samce które mogą je zdominować w intymnej fazie relacji?

Tak, ale nie w tym przypadku.

 

Tu być może mamy do czynienia z rzadkim gatunkiem kobiet zwanych himalajkami. Intuicyjnie wyczuły w tym postawnym mężczyżnie element wartościowy pod względem jego predyspozycji intelektualnych, które dla takowych kobiet zajmują wyższe miejsce od kwestii wizualnych.

 

U takich kobiet dostępu do cipki nie odblokuje kwadratowa szczęka, wielki biceps lub wzrost przekraczający średnią krajową. Mokro w majtkach im się robi dopiero, gdy zaczniesz im cytować dzieła Marka Aureliusza lub wykażesz się erudycją wiedzą związaną np z twoim kierunkiem studiów.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenia metodologii oceny zdjęć w photofeelerze są niezłe, mam jednak poważne wątpliwości co do implementacji. Wrzuciłem kiedyś 3 zdjęcia, rozstrzał w ocenach był wręcz komiczny: od 3.5 do 7.5... Zdjęcia były z tego samego okresu, wręcz z tego samego miesiąca.

Edytowane przez SamiecGamma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SamiecGamma napisał:

Założenia metodologii oceny zdjęć w photofeelerze są niezłe, mam jednak poważne wątpliwości co do implementacji. Wrzuciłem kiedyś 3 zdjęcia, rozstrzał w ocenach był wręcz komiczny: od 3.5 do 7.5... Zdjęcia były z tego samego okresu, wręcz z tego samego miesiąca.

 

Ja miałem raz sytuację: wrzuciłem jedno zdjęcie, dostałem 8.5/10, wrzuciłem inne dostałem 6/10. Zdjęcia różnicy się światłem, ułożeniem twarzy tylko. 

 

Teraz najlepsze. Wrzuciłem to samo zdjęcie, co zebrało 8.5/10, a dostałem 6/10 tym razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gman98 napisał:

 

Ja miałem raz sytuację: wrzuciłem jedno zdjęcie, dostałem 8.5/10, wrzuciłem inne dostałem 6/10. Zdjęcia różnicy się światłem, ułożeniem twarzy tylko. 

 

Teraz najlepsze. Wrzuciłem to samo zdjęcie, co zebrało 8.5/10, a dostałem 6/10 tym razem. 

 

Pytanie jeszcze jak liczna była próba oceniających. Bo o tym zapomniałem wspomnieć, musi być co najmniej ze 100 ocen jednego zdjęcia, żeby to miało sens. No ale u mnie ten warunek był spełniony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak liczycie ten photofeeler tylko attractive? Czy te reszte reliable,smart?

Wysłałem swoje zdjęcie twarzy dla testu :)

A co do tej sytuacji ze studiów to lubią takich postawnych , dominujących jednak czesto to po prostu grzeczność.Za moich studiow byłem otyłym gościem a często dziewczyny podchodziły i pytały o różne rzeczy .Wiem że głodnemu chleb na myśli jednak nie wyobrażajmy sobie "Bóg wie co " .Akurat moze do ciebie nie podeszly przypadkiem bo On byl blizej?....

.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, xander99 napisał:

Panowie ostatnio rozmawiając z kolegą dowiedziałem się że zaczynając studia podeszly do niego 2 dziewczyny i zapytały się ogólne informacje co skończył za studia

Bo widzisz, facet który skończył studia zanim je zaczął, to nie facet, ale PRAWDZIWY CZAD!!!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analconda odchodząc z forum wspomniał, że miał tutaj kilka kont? 

Zastanawiam się czy nie jesteś jednym z nich🤔

Ten sam rys psychologiczny, wieczny syndrom przegrywa, nie słuchanie użytkowników, olewanie informacji, rad, wytycznych, latanie do rezerwatek o pomoc a raczej o atencje by po pleckach poklepaly jaki to ty biedny chłopaczyna jesteś. 

Natomiast mężczyźni tutaj już dawno cie wyjaśnili i podsumowali. 

Znalazłeś sobie sposób zgrywając ofiarę, ale nic nie robisz by polepszyć swój los. 

 

Wracając do tematu, ile razy można mówić, że wygląd dla kobiet ma bardzo ważne znaczenie do tego męskość, odwaga, ogarnięcie życiowe? 

A w dzisiejszych czasach będzie coraz trudniej bo grę z kobietami zaczynasz z poziomu hard a nawet very hard. 

Nie licz na to że kobieta zaakceptuje ciebie takim jaki jesteś. 

Poprzeczkę zawiesiły tak wysoko, że już milionerowie mają problem z zaspokojeniem ich potrzeb. 

Jak to mówią w życiu i miłości nie ma żadnych zasad. Na tej planecie panuje wolna amerykanka gdzie silny zjada słabego. 

Nie licz na to, że ktoś Ci coś da, nie bądź żebrakiem proszącym się o zainteresowanie. Przestań płaszczyć się przed kobietami, być potrzebującym, nie gloryfikuj ich, nie stawiaj na piedestał, nie czcij jak bożka. Żeby odnosić sukcesy z kobietami trzeba ogarnąć swoje życie by ta  chciała do niego wejść. 

Zamiast rozkminiac i zastanawiać się lub gdybać co było to lepiej pracuj nad sobą, zmień mapę, mental, wywal ograniczające ciebie przekonania. 

Jak masz potrzeby to korzystaj z pań płatnych. Im bardziej przyzwyczaisz się do kobiet, im więcej uciech cielesnych będziesz z nimi miał tym bardziej zrozumiesz jakie to wszystko jest miałkie, powtarzalne, nie wiele warte. Przekonaj się sam jak to wygląda. 

Wielu młodych jak ty nie docenia tego co ma, nie jest wdzięczna za to, nie dostrzega w jak fantastycznej sytuacji są. Wiesz ilu rozwodników, zniszczonych mężczyzn przez kobiety chciało by być na twoim miejscu? 

Żadnych trosk, awantur, gierek, manipulacji, szantażu ze strony kobiet. 

 

Świata nie zmienisz, kobiet też więc przestań z tym walczyć, zaakceptuj prawdę. 

Masz dwie drogi, pierwsza dostosowanie się do zasad gry i postępowanie według wytycznych by zdobyć kobietę. 

Druga budowanie własnego świata takim jakim chcesz by był i wtedy podejmowanie decyzji czy chcesz do niego kogoś zapraszać czy też nie. 

Wszystko jest w twoich rękach i pora byś wziął za swoje życie odpowiedzialność. 

To ty jesteś najważniejsza postacią, aktorem odgrywającym role i to ty dobierasz sobie statystów w twoim filmie. 

Dlatego pora przestać biadolić a zacząć działać bo kto nie ryzykuje ten szampana nie pije. 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.