Skocz do zawartości

Dziewczyny ze wschodu . Jakie one naprawdę są?


Everson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś z Was poznawał kiedyś dziewczyny ze wschodu?  Chodzi mi o dziewczyny z takich krajów jak Ukraina, Białoruś, Rosja i Mołdawia . Jakie one są według Was? Chodzi mi o dziewczyny w wieku 16-24 lat. Jest jakaś różnica pomiędzy dziewczynami z tych krajów? 

Edytowane przez Everson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Throgg said:

Poza tym nie kurwa ŻADNYCH różnic.

Nie no, są różnice, choć można by rzec - kosmetyczne;)

Statystycznie więcej z nich ma HIV oraz realizuje dodatkowy program "weneryki+". W Krakowie ponoć już jest prawdziwa ich epidemia.

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, rex91 said:

Ja aktualnie spotykam się z Ukrainką. Taka największa różnica jaką zauważyłem, to to, że ona gardzi równouprawnieniem. Dla niej normalnym jest, że facet jest wyżej w hierarchii i ona ma się mnie słuchać. 

Czy jest różnica, przekonasz się po okresie demo.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji kilkuletniego związku z kobietą ze wschodu (nie z Ukrainy/Białorusi ale klimat podobny) wtrącę swoje trzy grosze.

 

W domach najczęściej dominuje wychowanie chrześcijańsko-tradycyjne. Chłop to chłop, baba to baba. I tak mam ugotowane, posprzątane i jajka opróżnione kiedy jest taka potrzeba, bez marudzenia. Tak jak kolega któryś wyżej pisał, u mnie jest podobnie: słuchamy czasami audycji Marka, czy toczymy rozmowy o tym co się dzieje obecnie w społeczeństwie i poglądy ma zdrowe. Nigdy, przez te kilka lat nie skrytykowała mnie publicznie, nie mam głupich jazd w domu, oznak upadku kobiet rodem z kultury zachodu. Ona się nie mogła odnaleźć z Polkami i raczej się nabijała i przecierała oczy ze zdumienia co one tutaj odpierdalają.

 

ALE

 

Jak chcesz się brać (w sumie za jakąkolwiek ale szczególnie ze wschodu) to musisz być po prostu facetem, w klasycznym znaczeniu. Umieć szlachetnie opierdolić od czasu do czasu czy stawiać wyraźnie granice. Ustalić zasady w domu i naturalnie być przewodnikiem stada. Jeśli tego nie spełnisz to Cię przemieli i wypluje.

Czyli system operacyjny ten sam, tylko trochę inaczej skonfigurowany.

 

Wersja demo u mnie się dawno skończyła, więc mam raczej prawdziwy obraz. One bardziej pilnują ogniska domowego i tradycji. Czasem mam wrażenie, że instynktownie pewnych rzeczy się trzymają, bo wiedzą, że może to przynieść im długotrwałe korzyści.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dziewczyny z tamtych rejonów są nieco normalniejsze od tych z zachodu natomiast gdy przyjedzie tutaj i nasiąknie ta cała zgnilizna będzie taka sama a nawet i gorsza od miejscowych. 

 

Przykład niedawnej znanej youtuberki Paszyńskiej, gdzie od simpow i kukoldow polskich zbierała hajs na babcie, siostrę by sprowadzić do Polski z terenów wojny. 

Efekt teraz paszynka siedzi sobie w Kanadzie z Chadem z Włoch i z Polaków się śmieje jacy byli naiwni. 

Nawet Dziki nagrał o niej film. 

Później paszynka miała ból tyłka i się nieudolnie tłumaczyła. 

 

Znałem kiedyś Białorusinkę i ta sama sytuacja, teraz to lewaczka gdzie z p0lkami lata na marsze, krzyczy o piekle kobiet, wstawia na FB symbol czerwonego pioruna😆

 

Niestety fala spierdolenia i prania kobietom mózgów dociera już nie tylko na wschód, ale także do Azji czy zauważalne jest w świecie islamu. 

 

Tego już nie da się zmienić i będzie jeszcze gorzej. 

To chory system tworzy klony społeczne jakimi są kobiety. 

Podążają za trendami, modami, są podatne na wpływy, manipulacje. 

Dlatego w patriarchacie wiedziano by kobietę trzymać krótko, odseparować od świata, narzucić jej zasady i granice, które nie może przekraczać. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Na pewno dziewczyny z tamtych rejonów są nieco normalniejsze od tych z zachodu natomiast gdy przyjedzie tutaj i nasiąknie ta cała zgnilizna będzie taka sama a nawet i gorsza od miejscowych. 


Widzę, że badania prowadziłeś jak prof. Analconda i znasz odpowiedź na wszystkie pytania, a jedynym Twoim doświadczeniem jest głośny przykład youtuberki, która (jak każda infulancerka, nawet z Marsa) chciała po prostu zabłysnąć i zarabiać kasę na koniobijcach.

 

No patrz, moja jest tutaj dekadę (jej siostry podobnie jak i znajome) i jakoś nie skacze po fujarce Czadowi z Włoch czy innemu ciemnemu Mokebe, tylko pierdzi ze mną pod kołderką w biednej Polszy.

 

Osz kurwości.
 

Ja wiem, że dzisiaj ciężko o dobry materiał, bez bałaganu w głowie ale nie przesadzajcie. Jest sporo kobiet, które chcą mieć normalny dom, normalnego faceta i zamiast łazić na protesty w obronie cip, wolą zrobić ciasto i posiedzieć z facetem w domu.
 

Ale trzeba samemu dużo rzeczy przepracować. Ostatnio był temat, gdzie chłop zapłodnił po 3 miesiącach psychopatkę i teraz ma milion problemów- nie mam pytań, niech każdy wyciągnie sam wnioski.

  • Like 10
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jan III Wspaniały napisał:

Widzę, że badania prowadziłeś jak prof. Analconda i znasz odpowiedź na wszystkie pytania

Dokładnie... Niestety jechanie schematami doprowadza właśnie do takich sytuacji że przechyla się to wahadło za bardzo w jedną stronę, brak chęci zauważenia że może być inaczej, a jeśli nie jest to "wina" może leżeć gdzie indziej. Klapki na oczach, rage pill itp 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Everson napisał:

Chodzi mi o dziewczyny z takich krajów jak Ukraina, Białoruś, Rosja i Mołdawia . Jakie one są według Was?

 

Białorusinki są szczuplejsze.

 

 average-weight-female-women-europe.jpg

 

W lokalnym barze pracowała Białorusinka i kiedyś z kumplem powiedzieliśmy jej, żeby porównała urodę Polek i Białorusinek. Pierwszą, rzeczą na jaką zwróciła uwagę było to, że na Białorusi nie ma tylu grubych dziewczyn. Tłumaczyła to w ten sposób, że jak u nich młoda dziewczyna przytyje 3-5kg, to zaraz matka i ciotki dogryzają jej w stylu: "Jak będziesz gruba to ty nigdy nie znajdziesz męża" i wtedy dziewczyna szybko wraca do właściwej wagi. Ruch body positive raczej by się tam nie przyjął.  

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Everson napisał:

Czy ktoś z Was poznawał kiedyś dziewczyny ze wschodu? 

Ja poznawałem tego typu dziewczyny. Bywałem też u nich na ich ziemi nim się wszystko popieprzyło w stosunkach międzynarodowych.

 

Jakie one są? Takie same jak wszystkie inne i działają wg tych samych zasad, chodzą wg tego samego softu. Na czym polega różnica? Na tym nie jakie one są a jacy są lokalni faceci. A jacy oni są? Mniej urodziwi, biedniejsi, o węższych horyzontach, gorzej ubrani, z gorsza higieną i manierami, więcej piją, mają gorsze perspektywy... Oczywiście wszystko to co pisze to tylko statystyka (żeby nikt mi tu nie wyskoczył, że miał jednego kolegę Rosjanina czada) ale wg tej statystyki się obracamy. I teraz my Polacy jesteśmy oceniani wg tych samych kryteriów i siłą rzeczy na tle codzienności tamtejszych pań mamy automatycznie sporo punktów dodatnich co może przekładać się na cieplejszy stosunek tych dziewczyn do nas. 

 

W tym wszystkim co wyżej napisałem kryje się też sekret przemian dziewczyn że wschodu po dłuższym pobycie w PL. Czemu one się zmieniają? Bo zmieniła się ich codzienność i faceci je otaczający. Gdy ty w jej miescu zamieszkania byłeś pod wieloma względami towarem luksusowym, tu już jesteś jednym z wielu i stanowisz nową codzienność... Dlatego dziewczyny że wschodu jak najbardziej jestem na tak ALEEEE: ale nie te co przyjechały do PL tylko te które siedzą u siebie a Ty jedziesz do nich.

Edytowane przez Dassler89
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko, póki co, trzy przykłady:

 1) Dziewczyna z pizzerii obok (Ukrainka) - zawsze uśmiechnięta, bardzo uprzejma, patrzy w oczy, sama zagaduje, pyta się o to i owo, zapamiętuje; gdy porównać do Polek, które obok niej pracują od razu widzisz różnicę. Przy tym sporo makijażu (ale z gustem) i trochę więcej ciałka.

 

2) Drugi przykład to doświadczenie kolegi, który się przejechał. Laska niby z Ukrainy ale (ponoć) z Polskiej rodziny. Ładna dziewczyna, ruda, ale marudna i wymagająca. Gdy pokazał jej swoje mieszkanie narzekała, że jest za małe. Bardzo wprost w kwestiach materialnych.

 

3) Trzeci przykład - z kolegą raz zagadaliśmy dwie Ukrainki i też bardzo miłe dziewczyny, uśmiechnięte i chętnie wchodzące w rozmowę.

 

Nie mam doświadczenia w związku.

Edytowane przez I1ariusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, który z tych krajów posiada najfajniejsze kobiety, ale nie napiszę, bo nie zamierzam robić sobie konkurencji. :P

 

Ogólnie wygląda to tak, że jak jesteś simpem i pizdą (albo manletem), to nieważne, czy przygruchasz sobie p0lkę, Ukrainkę, czy też małpiatkę z Filipin - skończysz tak samo.

 

To tyle w temacie "kobiety ze wschodu", odcinek 76292...

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kontakt z Wietnamką, Uzbeczką, Kazaczką, Rosjankami, Ukrainkami, Holenderkami, Niemkami, Hiszpankami, Turczynkami
One się w zasadzie nie różnią bardziej między sobą niż dwie randomki w tramwaju. 

Ot jedne bardziej chcą partnera dla siebie, inne chcą partnera dla rodziny. Jedne chcą mieć dzieci i tak widzą idealne życie, inne  wręcz przeciwnie

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka spotkań z Ukrainkami miałem. Co na większy plus u pań ze Wschodu porównując do rodowitych dam z PL, dostrzegłem:

- większe wyluzowanie

- umiejętność small talku

- mniej roszczeniowości i księżniczkowania

- żadne spotkanie z Ukrainką nie wyczerpało mnie tak psychicznie, jak to miało miejsce po spotkaniu z p00lką 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

wolą zrobić ciasto i posiedzieć z facetem w domu.

Mnie się tyż wydaje z obserwacji, że na głowę Biją* krajanki jeśli chodzi o klimat kuchni i do serca przez żołądek .... A to już w czasach pudełkowców DUŻO.

....siłą rzeczy sama w domu wymusza pewne ROLE* domowe po obu stronach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica ukrainek względem p0lek jest

taka że Erazmusa u nich nie ma,  więc 

mniejsza szansa że miały czarny ołówek

w swoim kubeczku.

 

Razem z napływem ukrainek mamy

największy przyrost zachorowań na

choroby weneryczne.  

W dniu 29.01.2023 o 10:26, Jan III Wspaniały napisał:

Ostatnio był temat, gdzie chłop zapłodnił po 3 miesiącach psychopatkę i teraz ma milion problemów- nie mam pytań, niech każdy wyciągnie sam wnioski.

 

Macie linka lub tytuł ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewielkie doświadczenie z Ukrainkami. Pamiętam szczególnie jedną. Księżniczka, spóźniona prawie 10 minut na tenisa (gra jest droga, tylko godzina) zero "sorry", czegokolwiek. Po grze czekała aż ja sprzątnę jej połowę kortu, bo musiała sobie zmienić buciki i skarpetki. Uroda - w porządku, ładna, ale wyglądająca na starszą niż jest. Z Polkami grałem wielokrotnie, nigdy nie było takiego zachowania. Wszystko elegancko. Być może trafiłem na wadliwy egzemplarz Ukrainki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, BlackDrake napisał:

taka że Erazmusa u nich nie ma,  więc 

mniejsza szansa że miały czarny ołówek

w swoim kubeczku.

 

Razem z napływem ukrainek mamy

największy przyrost zachorowań na

choroby weneryczne.  

To chyba bardzo źle. Skoro jest gorzej z wenerykami, a nie ma kontaktu z mieszkańcami krajów o niskiej świadomości zdrowotnej.

 

13 minut temu, Bullitt napisał:

Niewielkie doświadczenie z Ukrainkami. Pamiętam szczególnie jedną. Księżniczka, spóźniona prawie 10 minut na tenisa (gra jest droga, tylko godzina) zero "sorry", czegokolwiek. Po grze czekała aż ja sprzątnę jej połowę kortu

Bo na Ukrainie w tenisa grają tylko córki oligarchów? ;)

3 służące i kamerdyner od urodzenia. B)

 

Edytowane przez BumTrarara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.