Skocz do zawartości

Nowe pasje, które będą również atrakcyjne dla płci przeciwnej - pomysły


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Ja tam pamiętam jak swego czasu  przyznałeś się do wielbienia stóp. 

Od tamtego czasu się zastanawiam czy wolisz umyte czy takie po przebiegnięciu  10 km.

Do wyruchana transwestyty też się przyznałem ale nikomu nie polecałem.

 

Oj siostro.... "Myśl" dalej....

  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Garrett said:

Ejj, a co z matkami uczniów hahah

Skończyłem czytać na słowie "matkami".

1 hour ago, maroon said:

U nas jednak golf to 99% lansu

Czasem jeszcze jedzenie - lepsze niż w większości knajp.

1 hour ago, Alejandro Sosa said:

ubrałeś to w takie słówka, jak bym czytał Osho

Ciekawe - nic z jego twórczości nie czytałem ani nie oglądałem.

Konwergencja, z tych samych założeń ten sam wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędkarstwo też się nowo poznanej kobiecie spodoba jeżeli pochwalicie się, że zamówiliście wędki i cały osprzęt w hamerykańskiej firmie, która robi je ze specjalnego niełamliwego tworzywa i można rekina na takiej wędce podnieść. Co prawda był to spory wydatek ( i tu wstawiamy odpowiednią liczbę do reakcji jaką chcemy uzyskać:D:D)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Brat Jan napisał:

Wędkarstwo też się nowo poznanej kobiecie spodoba jeżeli pochwalicie się, że zamówiliście wędki i cały osprzęt w hamerykańskiej firmie, która robi je ze specjalnego niełamliwego tworzywa i można rekina na takiej wędce podnieść. Co prawda był to spory wydatek ( i tu wstawiamy odpowiednią liczbę do reakcji jaką chcemy uzyskać:D:D)

A szanse zwiększysz mówiac ze łowisz Marliny dwa razy do roku  na Bahamach ze swojego jachtu z basenem

Edytowane przez Libertyn
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, maroon napisał:

wędkarstwo - prestiż 0, emocje 0, chyba, że... jest to wyprawa na tuńczyka na Florydzie, wtedy chętnie się na dachu poopalają

Emocje zero? Zapraszam na rybki na lód po pierwszym przymrozku. Nigdy nie wiesz czy ta wyprawa nie będzie ostatnią. A jakie emocjeeee😁

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, ManBehindTheSun said:

Emocje zero? Zapraszam na rybki na lód po pierwszym przymrozku. Nigdy nie wiesz czy ta wyprawa nie będzie ostatnią. A jakie emocjeeee😁

Od strony kobiety patrz, nie od swojej. 😁

 

Zimno, piździ, ślisko, ryby obślizgłe, śmierdzi rybą i mułem i zimno i ryby obślizgłe i kto to skrobał będzie. 😁

 

Kobiety w swojej masie lubią wygodę, a emocje niekoniecznie muszą wynikać z robienia czegoś, tylko z przebywania w bliskiej styczności z tym czymś. Aczkolwiek adrenalina też mocno na kobiałki, zwłaszcza młodsze działa. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ameryki nie odkryję.

 

Dla większości kobiet "atrakcyjne" będą rzeczy:

 

1. Aktualnie modne.

2. Takie, którymi można się pochwalić koleżankom i rodzinie.

3. Powiązane z posiadaniem pieniędzy i pożądanym statusem.

 

Jak widzicie nic odkrywczego.

Chodzi o to by pochwalić się w stadzie.

I podkreślić, że jest się szczebelek wyżej.

Albo dwa.

 

Nawet jak trafi się tzw himalajka.

Co boso i w worku jutowym po górach zasuwa.

To też robi to z drajwu by się pochwalić.

Innym boso-workowym himalajkom.

Choćby ich było pięć w kraju.

 

Jesteśmy zwierzętami stadnymi i hierarchicznymi.

Pięknie opisywał to Peterson na przykładzie społeczności krabów.

Mechanizm ten sam.

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, SamiecGamma napisał:

Kobiety mają pozorowane zainteresowania, nie prawdziwe i głębokie.

Bo kobiety i mężczyźni się różnią. Cała reszta to lewacka nadbudowa czy tam jej efekt/wiary, że wszyscy ludzie są tacy sami.

I stąd narzekanie na to, że kobiety/mężczyźni są tacy a tacy.

 

Dlatego np. kobiety mniej zarabiają, bo mają mniejszą skłonność do ryzyka, więc gównianie negocjują i liczą, ze "pan i władca" jej da. ;) Tylko jakoś feministki nie chcą tego przyznać, a są na ten temat badania w których kobiety zawsze negocjują bardziej zachowawczo. Wiecie to badanie z podziałem kasy, na który musi się zgodzić druga strona: W stylu ja biorę 70, a Tobie daję 30. ok? Jak się zgodzisz to dostajemy, jak nie to nikt nic. No i kobiety zawsze chcą mniej od mężczyzn. No to nic dziwnego, że jest paygap. :P

Tylko jakoś nikt nie wymaga od kobiet nauki asertywności i skłonności do ryzyka, za to od mężczyzn to się wymaga nauki mowy ciała/empatii i innych takich, które są naturalnie kobiece -> bo potrzebne do zajmowania się małymi dziećmi.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kup jacht albo najlepiej Ferrari xDDD. Nie chce wyjść na hejtera ale mam wrazenie, że większość ludzi wypowiadający się tu są mega odklejeni. Wy jesteście z tagu #przegryw lub #blackpill na wykopie? XDDDD W wątku były chyba z dwie normalne odpowiedzi. Ludzie szukają pomocy a wy o jachtach. Ja mam wrazenie, że 90% ekspertów to nawet by się bało zagadać do dziewczyny a co dopiero ją poderwać. @Marek Kotoński serio zrób coś z niektorymi bo twoje ciekawe audycje przyciągają ludzi na forum ale po przeczytaniu niektórych to az się odechciewa. Marek robi super robotę a wy chyba go sabotujecie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, z prawego łoża napisał:

Dokładnie, kup jacht albo najlepiej Ferrari xDDD. Nie chce wyjść na hejtera ale mam wrazenie, że większość ludzi wypowiadający się tu są mega odklejeni.

 

Mam wrażenie, że kolega nie umie czytać ze zrozumieniem. Wielu zauważyło, że poziom zainteresowania ze strony kobiet jest proporcjonalna do nakładów które "widać" w danym hobby. Dlaczego pojawiły się przykłady z jachtami czy drogimi samochodami? To proste, przy pewnej skali lepiej jest bowiem pokazać jak dana cecha oddziałuje.

Przykład: opór powietrza, niby każdy wie, że istnieje, ale jakoś wiele osób tego "nie czuje". Jak każesz im wystawić rękę za okno w aucie które jedzie 40 km/h i przyspieszysz do 50 km/h, to raczej nie zauważą znaczącej różnicy.....ale jak się rozpędzisz do 250 km/h i wtedy każesz im wysunąć rękę przez okno.....to nagle zobaczą co znaczy opór powietrza. 

Te drogie samochody i jachty to odpowiednik takiego doświadczenia przy 250 km/h -po prostu łatwiej i szybciej pokazać daną zmienną w ten sposób.

 

Mam nadzieję że pomogłem.

 

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, z prawego łoża napisał:

Ludzie szukają pomocy a wy o jachtach.

Jachty kolego to poważna sprawa 😎

 

1 minutę temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Te drogie samochody i jachty to odpowiednik takiego doświadczenia przy 250 km/h -po prostu łatwiej i szybciej pokazać daną zmienną w ten sposób.

W punkt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, z prawego łoża napisał:

Dokładnie, kup jacht albo najlepiej Ferrari xDDD. Nie chce wyjść na hejtera ale mam wrazenie, że większość ludzi wypowiadający się tu są mega odklejeni. Wy jesteście z tagu #przegryw lub #blackpill na wykopie? XDDDD W wątku były chyba z dwie normalne odpowiedzi. Ludzie szukają pomocy a wy o jachtach. Ja mam wrazenie, że 90% ekspertów to nawet by się bało zagadać do dziewczyny a co dopiero ją poderwać. @Marek Kotoński serio zrób coś z niektorymi bo twoje ciekawe audycje przyciągają ludzi na forum ale po przeczytaniu niektórych to az się odechciewa. Marek robi super robotę a wy chyba go sabotujecie. 

A ja mam wrażenie śledząc od jakiegoś czasu twoje wpisy, że jesteś spod tagu #forumowy szkodnik. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Leniwiec napisał:

On mówi, że kobiety go lubią i sam nie wie dlaczego.

Czyli prawdziwy natural bo oni nie potrafią wytłumaczyć tych rzeczy. Ja miałem tego kilka razy porywy, taki STAN że co nie powiem i nie zrobię to wejdzie :)

Hobby jest dla faceta nie dla kobiety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórych umysły po prostu nie są w stanie przyjąć do wiadomości, że kobiety lecą na: wygląd, pieniądze, władzę, prestiżowe hobby. Chcieliby za to dalej słuchać bajek o tym, że wystarczy mieć dobre serduszko i pyknie (będą ruchać 9-tki i 10-tki) 🙊😅

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, z prawego łoża napisał:

Może użylem złych słów, chce jak najlepiej dlatego miejsca. 

No i? A oni maja swoja wizje i koło wzajemnej adoracji które próbujesz przełamać. Troll, szkodnik, kobieta. To jedyne na co możesz liczyć bo przecież nie o to by spróbowali Cię zrozumieć. 

Kiedy wchodzisz miedzy wrony to kraczesz jak one. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SamiecGamma napisał:

Niektórych umysły po prostu nie są w stanie przyjąć do wiadomości, że kobiety lecą na: wygląd, pieniądze, władzę, prestiżowe hobby. Chcieliby za to dalej słuchać bajek o tym, że wystarczy mieć dobre serduszko i pyknie (będą ruchać 9-tki i 10-tki) 🙊😅

Ale kto nie może przyjąć? Oczywiście, lecą. Pytanie czy podawanie oderwanych od rzeczywistosci rad o jachtach czy bardzo srogich samochodach jest mądre. Bo za chwilę się okaże, że ktoś kto nie ma najnowszego samochodu, willi i nie jest celebrytą nie ma szansy na dziewczynę. Sami sobie krzywdę robicie. Nie ja. I jakie dobre serduszko? Co to wgl jest za stwierdzenie? Może warto wyjsc do ludzi i zsocjalizowac. Zebrać doswiadczenie a nie napędzać się w swoim kołku wzajemnego spierdolenia. To jest parodia. Każdy jest egoistą, to że ktoś uważa że będąc simpem będzie miał kobietę nie różni się od kogoś kto uważa, że trzeba robić to to i to. Poprostu strategia jednego jest mniej efektywna. Wgl tak się zastanawiam czym tu niektórzy się różnią od toksycznych feministek. One uważają że każdy facet to chuj. A tu jest narracja podobna tylko w stosunku do kobiet. Nie wiem, może jestem przystojny ale wiele lasek mnie odrzucilo przez spierdolenie, które miałem parę lat temu właśnie przez RedPill. Gdy zacząłem patrzeć na kobiety jak na zwykle istotne to wszystko przeszło. Nie zdajecie sobie sprawy jak ważna jest emocjonalna część poznawania sie rozmowy. Niektórzy myślą że jak ktoś jest przystojny to wszystko się rozwiązuje 💪😄👌. Nie ma problemów ale laski same wskakują na chuja. XDDD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.