Skocz do zawartości

Kolejny wymiar zidiocenia facetów


SolidSnake

Rekomendowane odpowiedzi

https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vSmaDekg8IiSTvqE0o-vHI52rPGSPScWgs0t3JQaB-wYKeKamDw-t7lNTk5pMhEC2PU4zi7731T_atF/pub

w skrócie: Laska z USA, która wypłynęła na niecodziennym rozmiarze stopy (16US) sprzedaje swoje buty. Abstrahując od chorych cen zaciekawiła mnie krzywa ich wzrostu, wychodzi na to że im starsze i bardziej przepocone buciory tym większą cenę sobie śpiewa. I odpowiedzcie sobie - czy zdrowy psychicznie facet zapłaciłby ponad 4 i pół kafla za możliwość wzięcia sztacha butem, o którym wiadomo - wyłącznie na gębę - że nosiła go jakaś randomowa laska, którą widział tylko w formatach jpg/mp4/wmv? Oni w to w ogóle wierzą, że to jej? Na jej miejscu żeby mieć więcej towaru na sprzedaż popytałbym kolegów czy aby nie mają na zbyciu swoich air maxów - bo najzwyczajniej simpom wystarcza że są duże i walą stęchlizną.

 

Zastanawia mnie ilu jeleni by się zameldowało jakbym ja powystawiał swoje conversy i opatrzył to jedną-dwiema zdjęciami jakiejś pani z photo-stocka jako rzekomą właścicielką. Nawet za 1/10 tej ceny :D

 

  • Haha 3
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, SolidSnake napisał:

Nie chodzi mi o sam fetysz, a o ślepą wiarę że to należało do niej. Plus jeszcze ta cena..

Tak samo jak kupujący zdjęcia czy płacący za pokaz na kamerce. Gdzie ta sama laska ma godziny materiałów na serwisach xxx, jako zajawkę i naganianie na cam/OnlyF.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, zychu napisał:

Im więcej tu dyskusji wokół takich tematów, tym mocniej utwierdzam się w przekonaniu, że trzeba stąd spierdalać, bo poziom leci w dół na złamanie karku.

Przeciwnie czas założyć sklep z gaciami dla tych pajaców, skoro rąbią frajerów to czemu na tym nie skorzystać, a pośmiać się można tym jak daleko goście potrafią się upodlić. Świat klaunów, tego nie zmienimy, nie ma co udawać że ten cyrk nie istnieje, przeciwnie wektor zmian się nie zmieni więc jak w judo trzeba popchnąć i rozpędzić ten cyrk jeszcze bardziej, niech rozwali się o bandę. Na gruzach wtedy może da się coś zbudować

 

A w między czasie pośmiejmy się z tego cyrku

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zychu napisał:

utwierdzam się w przekonaniu, że trzeba stąd spierdalać,

NA moje oko to się juszzz habilitujesz w tym odkryciu.

:)

....A trampki dalej leżą w kartonie po sezonie, już Ci niosą....I odwiozą winda do nieba.

J23....znowu nadaje.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja panna lubi chodzić w moich rzeczach. Jakieś bluzki, koszulki itd. 

Koncepcje z punktu naturalnego rozumiem - chęć utrzymania przy sobie czegoś co mocno przypomina (aparycją, zapachem etc) faceta - szczególnie gdy to relacja swego rodzaju na odległość.

 

Ale jakbym miał płacić mojej lasce za buciory? I to jeszcze przepocone?

Przecież pot 200kg faceta nie różni się poziomem "obrzydliwości" od niuni instagramowej, co dupą świeci jaśniej, niż słońce w południe.

Ble. Kur*wa, a miałem iść robić sobie obiad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie coś obleśnego a znajdą się tacy goście co kupią przepocone ciuszki jakiś kobiet :D 

4 godziny temu, Cham Niezbuntowany napisał:

Koncepcje z punktu naturalnego rozumiem - chęć utrzymania przy sobie czegoś co mocno przypomina (aparycją, zapachem etc) faceta - szczególnie gdy to relacja swego rodzaju na odległość.

 

Dawna znajoma także zabierała moją bluzkę do domu jak ode mnie wracała autobusem i na następne spotkanie mi je oddawała nawet wyprane :) Kobiety tak mają. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nowy00 a racja, zapomniałem o wypraniu. W sumie...obecnie coraz droższe media, więc trzeba tak przechodzić pół garderoby, wybrać się do panny, ta dostanie mani na chodzenie w twoich rzeczach, zostawić jej nadzwyczaj więcej bluz "A bo wiesz Marysia tak na zapas jakbyśmy się mieli nie widzieć". Ona zadowolona, ty też. Kurde, a o tym nie myślałem XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.