Skocz do zawartości

Traktować to jako komplement czy upadek człowieka?


Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Władimir Władimirowicz napisał:

No cóż, dzięki wam koledzy potraktuję ją jak betabankomatke czyli będzie mi wysyłać projekty i inne zaliczenia

Zanim to przeczytałem sam chciałem Ci to doradzić. Dobry pomysł. Dają to bierz, biją/kradną to uciekaj ;)

 

19 godzin temu, Władimir Władimirowicz napisał:

Ech ale nasza rozmowa wyglądała jak rozmowa o prace czyli: co będę robił po studiach, czy mialem jakieś praktyki

 

19 godzin temu, Władimir Władimirowicz napisał:

Mam traktować takie zachowanie tej baby jako komplement czy obelgę?

Jako sprawdzenie rokowań przyszłego betabankomatu.

 

Jak masz łeb na karku to możesz pani niezły makaron na uszy nakręcić, np mieszkasz z rodzicami bo zbierasz na własny dom, po studiach ruszasz z grubym projektem czy coś, poruchasz i będziesz miał materiały, a potem jej powiesz że nie wypaliło i sama się zawinie :D

 

Jak nie Ty to inny, bombelek do pokoju czy babci a Ty się baw jak 8/10 sama się podstawia. Tylko pamiętaj że to ona ma być zwierzyną, a Ty łowcą. Każdy sobie rzepkę skrobie.

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😆 Chłopie ale ty masz wyprany łeb od tego blackpillu, laską zamieniła z tobą dwa zdania a ty rozkminiasz ile miała kutang i czy jest sens się angażować xDDD dam Ci życiową radę która zmieni twoje życie jeśli ją zastosujesz "jeśli tylko masz okazję to ruchaj, ślubu brać i tak nie będziecie"

Edytowane przez Generał Szrama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.