Skocz do zawartości

Żona przyznaje się do 50 kochanków [wideo].


Rekomendowane odpowiedzi

Pani Celina z kolei skomentowała to tak:

 

Cytat

Jakim prawem to pokazujesz kto wydał na to zgodę, będziesz miał problemy przecież widać, że ona potrzebuje pomocy.

 

Schematyczna solidarność maciczna i wpędzanie w poczucie winy wielokrotnie na forum opisywane.

  • Like 6
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej to była jego wina bo:

1. Fundował za mało wycieczek zagranicznych

2. Mieli za tani samochód

3. Nie stawał mu

4. dopisz cokolwiek.

 

Prawdziwy facet by wybaczył!

 

A najlepsze, że ona się sk*rwiła a on będzie i tak j*bał alimenty na dzieci XD 

 

Zapier*alajcie z nimi na 10 randek zanim Wam łaskawie się pozwoli pocałować, kupujcie futra i kręćcie bączki na ch*uju żeby mieć ciekawe hobby XD

 

Gdzie CI męęęęęęęęęęęęęęęęęęęężcyźźźźźźźźźźźźźźźźni, prawdziwi tacy XD 

 

 

A Wy jesteście Incelami, nie facetami.

Gówniarzami w krótkich majteczkach, a nie mężczyznami!

 

polkopolitan-przerobka-okladki_2021-01-07_21-34-38.jpg

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 9
  • Dzięki 2
  • Haha 19
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jak w sztuczną histerię wpada ale jak widzi że facet nie mięknie to się ogarnia HAHAHAHAHHAH.

Fajny film XD. A te Grażynki w komentarzach to przekoty - ten shaming hahahahah ZWYRODNIALCU JEDEN ONA PŁACZE - P Ł A C Z E ! XD.

 

ps. od płaczu się nie umiera XD

  • Like 4
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż taki spokojny, jakby rozumiał red pill. Typowy białyrycerz jakby do niego trafiło, do czego jego myszka jest zdolna, to by awanturę zrobił.

 

Skoro takie skłonności kobieciny mają, a i bardzo skuteczne są w ukrywaniu tych skłonności (niejeden się dał nabrać), to zastanówmy się, w jaki sposób przejrzeć, jaki gównotest zastosować, by sprawdzić, czy pani ma skłonności do takiego bolcowania się?

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, niemlodyjoda napisał:

A najlepsze, że ona się skurwiła a on będzie i tak jebał alimenty na dzieci XD 

 

 

Panie... jak myślisz, po co on to nagrał i dodatkowo pytał gdzie wtedy były dzieci? Po pierwsze, facet rozegrał to po mistrzowsku, po drugie jest zajebiście opanowany i konsekwentny, po trzecie jeśli są po ślubie to rozwód z jej winy i ubieganie się o odebranie praw matce. Uczmy się od niego. Znam gościa który zrobił podobnie (ona alkoholiczka). A u tej widzę poważne zaburzenia psychiczne co stanowi twardy materiał dla sądu. Przeczuwam, że koleś już wiedział o wszystkim jakiś czas, kamerka pewnie w zegarku,

Edytowane przez wielebny93
  • Like 14
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to beciak jeden, jak trzeba zaniedbywać kobietę by doprowadzić ją do takiej frustracji!

 

To na pewno ten sam typ co z dowcipu:

Rozmawia dwóch kumpli:

- wiesz moja żona wybiera się do sanatorium, przypadkiem zajrzałem do jej walizki a tam 20 prezerwatyw! Jaka głupia, przecież ja z nią nie jadę!

 

😉

Edytowane przez Redbad
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, wielebny93 said:

 

Panie... jak myślisz, po co on to nagrał i dodatkowo pytał gdzie wtedy były dzieci? Po pierwsze, facet rozegrał to po mistrzowsku, po drugie jest zajebiście opanowany i konsekwentny, po trzecie jeśli są po ślubie to rozwód z jej winy i ubieganie się o odebranie praw matce. Uczcie się od niego. Znam gościa który zrobił podobnie (ona alkoholiczka). A u tej widzę poważne zaburzenia psychiczne co stanowi twardy materiał dla sądu.

 

Myślę, że może się kurwić na potęgę ale i tak praw jej nie odbiorą. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno widziałem tutaj temat gdzie jedna wystawiła gacie na sprzedaż teraz to... Mnie już kurwa nic nie zdziwi. 

Tak jak wspomniałem w temacie o portalach randkowych, jako społeczeństwo bekniemy srogo za tą degrengoladę.

Edytowane przez Pietryło
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, antyrefleks napisał:

Skoro takie skłonności kobieciny mają, a i bardzo skuteczne są w ukrywaniu tych skłonności (niejeden się dał nabrać), to zastanówmy się, w jaki sposób przejrzeć, jaki gównotest zastosować, by sprawdzić, czy pani ma skłonności do takiego bolcowania się?

 

To jest ciekawe pytanie. Nie ma himalajek i zawsze da się wagonik odpczepić - potrzebny jest tylko odpowiedni czad, ale przecież jasne jest również, że jedne mają większe skłonności, inne mniejsze. Ta jest z tej pierwszej grupy, chociaż do rekordzistek to i tak nadal jej daleko. 

 

Nie przestaje mnie natomiast zadziwiać, że aż tylu chętnych miała. Przecież ona nawet ładna nie jest...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SamiecGamma napisał:

 

To jest ciekawe pytanie. Nie ma himalajek i zawsze da się wagonik odpczepić - potrzebny jest tylko odpowiedni czad, ale przecież jasne jest również, że jedne mają większe skłonności, inne mniejsze. Ta jest z tej pierwszej grupy, chociaż do rekordzistek to i tak nadal jej daleko. 

 

Nie przestaje mnie natomiast zadziwiać, że aż tylu chętnych miała. Przecież ona nawet ładna nie jest...

Są takie zawodniczki, że i pijaczkom spod sklepu są w stanie dać, byleby zaczerpnąć odrobiny "atencji" pod nieobecność męża.

 

Szkoda dzieciaków, bo to serio trauma będzie dla nich jak zaczną być wytykani palcami. Oczywiście ta kobieta jako matka będzie to miała w dupie, bo dla niej emocje są najważniejsze. Widać było niej, gdy mówiła, że bardzo załuje tego co zrobiła, że nie żałuje. Kto miał kontakt z tego typu kobietą wie, że one już się nie zmieniają i słowa wypowiadają jakby spluwały.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.