Skocz do zawartości

Żona przyznaje się do 50 kochanków [wideo].


Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, דניאל napisał:

W tej historii najbardziej szkoda Rafała.

Przyznać się - który to z Was?🤣

 

 

53 minuty temu, antyrefleks napisał:

Mąż taki spokojny, jakby rozumiał red pill. Typowy białyrycerz jakby do niego trafiło, do czego jego myszka jest zdolna, to by awanturę zrobił.

 

 No i o to te babony właśnie ból d**y mają, bo jeden z drugim beciakiem zamiast gĄciaŻować czy coś odpi***ić w furii - rozegra to na chłodno a to jest najmniej korzystny scenariusz dla nich. Nie wiem czy z takiego nagrania karynisko się nie wyłga potem i czy zostanie to uznane za dowód, ale na pewno nie zrobi w tej sytuacji z siebie ofiary i nie zagra kartą piekUo kobieD.

 

 

That's it.

 

 

Edytowane przez Kiroviets
dop.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Prawdziwy facet by wybaczył!

U mnie w pracy BIG BOSS ostatnio opowiadał, że znajomy (mąż) odkrył folder na żony kompie, okazało się ze spała z kilkoma setkami facetów. Zadyma w całej rodzinie. Została niby zdiagnozowana, że coś jest z nią nie halo.

Mąż ja wpiera i pomaga.  

BIG Boss do mnie: 

ZuckerFrei I don’t understand this. 

Typ po 60 - Big Boss. 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, antyrefleks napisał:

Mąż taki spokojny, jakby rozumiał red pill. Typowy białyrycerz jakby do niego trafiło, do czego jego myszka jest zdolna, to by awanturę zrobił.

 

Skoro takie skłonności kobieciny mają, a i bardzo skuteczne są w ukrywaniu tych skłonności (niejeden się dał nabrać), to zastanówmy się, w jaki sposób przejrzeć, jaki gównotest zastosować, by sprawdzić, czy pani ma skłonności do takiego bolcowania się?

W innym przypadku byś tego nie zobaczył.

Jedyną bronią jako my ze swojej strony możemy się posłużyć jest nagrywanie. Twarde i niezbite dowody w porównaniu do oceanu pomówień które my możemy otrzymać. Gość nie jest głupi, pomimo tego że jeśli serio jej zajebał konto na fb to jakieśtam konsekwencje może za to ponieść.

Ale film wyszedł na popularny. W porównaniu do całego syfu który promuje onet, wysokieobcasy itp. Tutaj mamy przykład jak rozwiązłość wygląda naprawdę, w rzeczywistości szarych ludzi. Gość wyciągnął konsekwencje.

Tych komentarzy pod filmem na początku było więcej, wszystkie od babek stawających w obronie tej suki. Im video staje się bardziej popularne, tym komentarzy ubywa(bo dostają same reakcje 'haha' na swoje farmazony), a nowych widocznie się nie da dodać.

Dla mnie ten materiał to złoto, tuż po obejrzeniu pobrałem go na dysk. I myślę że to już nigdy nie zniknie, sprawa jest zbyt gruba. To są właśnie konsekwencje a sytuacja w moim mniemaniu wydaje się być w pewnym sensie przełomowa, chociaż być może zbyt wysoko o tym myśle. Ciekawe czy jakiś portal postanowi wziąć tą sytuację pod uwagę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, SamiecGamma napisał:

Nie przestaje mnie natomiast zadziwiać, że aż tylu chętnych miała. Przecież ona nawet ładna nie jest...

Wielu tutaj nie może zrozumieć że często nie w kobietach jest problem ale w mężczyznach. My nie jesteśmy jacyś wyjątkowi i lepsi XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak na serio - ten udawany płacz jest qrwa OBRZYDLIWY. Naprawdę mnie na wymioty bierze - to jak bardzo szybko się ogarnia XD. TO jest płacz 5 letnich dzieci którzy coś chcą wmanewrować rodzica. Multum się tego naoglądałem kiedyś pracując w Lidlu na kasie - teraz ten tembr płaczu rozpoznaje na kilometr XD A niby gównoprace nie kształcą XD.

  • Like 8
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alejandro Sosa napisał:

Hola hola a święta zasada x3? Skoro mówi, że było ponad 50, to rozumiem że naprawdę było ponad 150 kutasów?

 

Jak u Piha - "zanim spotka swego księcia pocałuje wiele żab"🤣. Dej / Mie siem nalerzy /40 tka to druga  tka  i podobne tematy.😁

Edytowane przez Kiroviets
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, HeadBolt napisał:

W innym przypadku byś tego nie zobaczył.

Jedyną bronią jako my ze swojej strony możemy się posłużyć jest nagrywanie. Twarde i niezbite dowody w porównaniu do oceanu pomówień które my możemy otrzymać. Gość nie jest głupi, pomimo tego że jeśli serio jej zajebał konto na fb to jakieśtam konsekwencje może za to ponieść.

Ale film wyszedł na popularny. W porównaniu do całego syfu który promuje onet, wysokieobcasy itp. Tutaj mamy przykład jak rozwiązłość wygląda naprawdę, w rzeczywistości szarych ludzi. Gość wyciągnął konsekwencje.

Tych komentarzy pod filmem na początku było więcej, wszystkie od babek stawających w obronie tej suki. Im video staje się bardziej popularne, tym komentarzy ubywa(bo dostają same reakcje 'haha' na swoje farmazony), a nowych widocznie się nie da dodać.

Dla mnie ten materiał to złoto, tuż po obejrzeniu pobrałem go na dysk. I myślę że to już nigdy nie zniknie, sprawa jest zbyt gruba. To są właśnie konsekwencje a sytuacja w moim mniemaniu wydaje się być w pewnym sensie przełomowa, chociaż być może zbyt wysoko o tym myśle. Ciekawe czy jakiś portal postanowi wziąć tą sytuację pod uwagę.

Nie trzeba zobaczyć by wiedzieć. A na pewno nas nie powinno to dziwić. Mnie ten film nie zszokował. Jedynie czego chciałbym się dowiedziec, to w jaki sposób prześwietlić pannę, by uniknąć wejścia w relację z tego typu kobietą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, HeadBolt napisał:

Film jak film, ale chodzi o fakt, że ten się wybił i w 2 ostatnie godziny przybyło 30k wyświetleń na prywatnym profilu na fb.

To niczego nie zmieni. Póki sytuacja bezpośrednio nie dotknie beciaka, to się i tak nie wybudzi z matrixa. Kobiety obejrzą a ich reakcja będzie jak kobiet pod filmem w komentarzach. Faceci obejrzą wzruszą ramionami i tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, SamiecGamma napisał:

Nie przestaje mnie natomiast zadziwiać, że aż tylu chętnych miała. Przecież ona nawet ładna nie jest...


3 rocznica, a sytuacja na rynku świń nadal beznadziejna

 

 

Tak że różnej maści simpy biorą jak leci. Stawiam dobry flakon że na priv ma pewnie już kilkadziesiąt wiadomości od ew. pocieszaczy. A mąż pewnie pełną gróźb lub życzeń rychłej śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MG-42 napisał:

Ona mówi coś o Żaganiu, a czasem tam niema jednostki wojskowej?

Z tego co wiem to wojska usa tam stacjonują. Pewnie mokebiara xD

 

Edit : Obejrzałem do końca ten film. Kurwa 10 stałych fuckboyów i jeszcze mąż, przecież to się w głowie nie mieści...

Mogła przynajmniej od nich hajs brać xD

Edytowane przez Sankti Magistri
  • Like 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, yrl napisał:

Coś w tym jest. Jak zauważy że nie działa to na faceta to od razu przestaje.

I prosta konkluzja czemu one lecą na socjopatów i narcyzów - oni mają w dupie płacz udawany jak i prawdziwy. Nie daje sobą manipulować - silny psychicznie i władczy :3

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.