Skocz do zawartości

Żona przyznaje się do 50 kochanków [wideo].


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, adann96 napisał:

Znając kurwidołek w którym żyję (nie będę pisał kraj, albo państwo) nie zdziwi mnie już w nim nic.

 

Bantustan panie Bracie Bantustan. Tu od dekad się nic nie zmieniło. Tylko że obecnie szambo po prostu zaczyna już wybijać.

 

Rok 1994 a tekst jakże nadal aktualny :).

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baca1980 napisał:

 

Bantustan panie Bracie Bantustan. Tu od dekad się nic nie zmieniło. Tylko że obecnie szambo po prostu zaczyna już wybijać.

 

Rok 1994 a tekst jakże nadal aktualny :).

 

 

 

 

Przeciwnie jeszcze się w miarę to kryło jakoś a teraz wynosi na piedestał, dodatkowo prawo wywalenia facet na 2 tygodnie bez wyroku za pomówienie czy zły humor jeszcze pogarsza tą sytuację  i to bez znaczenia czy jesteś w związku małżeńskim czy na kocią łapę. Polsza jest spisana na bycie darmową Tajlandią europy, tego już nie da się zatrzymać, można tylko to przyśpieszać aby wybiło się o bandę i może na zgliszczach da się coś zbudować

10 minut temu, Mariusz 1984 napisał:

50? Niezła zawodniczka. Kurwa, świat staje na głowie 😕 

Moje nadzieje ze istnieją jeszcze kobiety które nie rozkładają nóg przy pierwszej lepszej okazji bedąc w zwiazku czy z zwiazku malzenskim zmalały praktycznie do minimum po obejrzeniu tego filmu.

Jak to mówią zamek który otwiera każdy kluczyk to nie zamek

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, spacemarine napisał:

 

 prawo wywalenia facet na 2 tygodnie bez wyroku za pomówienie czy zły humor jeszcze pogarsza tą sytuację  i to bez znaczenia czy jesteś w związku małżeńskim czy na kocią łapę

Ze co? Daj jakies szczegoły. Nie ogladam tv wiec chyba cos mnie omineło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, zuckerfrei napisał:

Pani bohaterka, jest podobna do EX żony mojego kuzyna, zapamiętajcie Pany takie nijakie - są najgorsze kurwiska. 

Potrzeba dowartościowania się kolejnymi kutangami. To jest to co kryje się pod powiedzonkiem, że ilość partnerów seksualnych zwiększa trudność w utrzymaniu stałej relacji. Przyzwyczajenie do ciągłych nowych bodźców nie może tej karuzeli już zatrzymać, a co najwyżej ją uśpić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, antyrefleks napisał:

Przyzwyczajenie do ciągłych nowych bodźców nie może tej karuzeli już zatrzymać, a co najwyżej ją uśpić. 

Przypominam ze ten lachon ukrywal tych 50 kolesi do bzykania bedac w stalym zwiazku . Wydaje sie ze mogla by sie zajac po godzinach w ramach terapii malzenskiej trenerka naszych sluzb specjalnych . 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak to widzę.

 

Szon jak szon. Wcale mi jej nie żal. Oby wyruchał ją na dzieci przede wszystkim. Po takim twardym materiale powinien mieć duże szanse, że zostaną tylko z Nim.

 

O - GRO- MNY SZACUN dla Starego, za zimną krew. Po mistrzowsku to zrobił. Szmaciura nie wyraziła sprzeciwu na nagrywanie. Wie, że kamera działa, wiec żadna papuga nie podważy, że nagrywał z partyzanta. Zadaje sensowne pytania, bez emocji. Nie ocenia. Podczas rozmowy jest ponad tą historią. Po prostu zbiera materiał dowodowy.

 

Trzeba zrobić jakiś mirror filmu, bo polityka prywatności fb zaraz to wyjebie w kosmos.

A nasza Moderacja temat przypiąć na górze listy w świeżakowni, aby chłopy wiedziały jak się ogarnia takie tematy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Vlad_Lokietnichuk napisał:

O - GRO- MNY SZACUN dla Starego, za zimną krew. Po mistrzowsku to zrobił.

Gdyby z niej była sztuka 9/10, to rozmowa najprawdopodobniej przebiegałaby zupełnie inaczej. Jako, że wiele nie stracił, a może i nawet zyskał (śmieci się wyniosły, pozbył się szona), to i zachował zimniutką krew. Skoro puszczała się na boku, a była z nim cały czas, to znaczy, że doiła go jak bankomat, więc mąż pozbywa się obciążenia dla budżetu. Teraz będzie mogła bez ograniczeń korzystać z uroku życia singielki :) Ciekawe czy w przyszłości będzie chciała do niego wrócić pod pretekstem, że się zmieniła i już nie jest taka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest pytanie w jakich okolicznościach się dowiedział, jak dama chodziła do auta jak dzieciaki spały według jej historii no to raczej daleko nie odjeżdżali, więc przy takiej ilości pewnie sporo osób wiedziało, może jakiś anonim do gościa poszedł. Podejrzewam że to jakiś datezone czy zbiornik był w obrocie, najbardziej szkoda dzieci, masakara

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, antyrefleks napisał:

Gdyby z niej była sztuka 9/10, to rozmowa najprawdopodobniej przebiegałaby zupełnie inaczej. Jako, że wiele nie stracił, a może i nawet zyskał (śmieci się wyniosły, pozbył się szona), to i zachował zimniutką krew. Skoro puszczała się na boku, a była z nim cały czas, to znaczy, że doiła go jak bankomat, więc mąż pozbywa się obciążenia dla budżetu. Teraz będzie mogła bez ograniczeń korzystać z uroku życia singielki :) Ciekawe czy w przyszłości będzie chciała do niego wrócić pod pretekstem, że się zmieniła i już nie jest taka.

Pełna zgoda. Ale domyślasz się, jak wygląda 99% takich rozmów w polskich domach, kiedy mleko się rozlewa. Stary się odpala, stara dostaje omłot, w najlepszym razie opierdol i stek wyzwisk, i to ona ma wtedy asa w rękawie do wyrobienia niebieskiej karty.

A tu... Jak rasowy dobry gliniarz. Nawet włosy odgarnął i za rączkę złapał, żeby stworzyć pozory współczucia, zrozumienia i bezpieczeństwa. Moment się otworzyła.

 

Piękna rzecz.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zuckerfrei napisał:

Teraz nasunęło mi się pytanie co z tymi rzekomo pięćdziesięcioma mężczyznami, wykorzystani, niewiedzący o sobie nawzajem. 

Krzyżykpiekłokobiet. 

 

I jak Jaok: czy bardzo piekło? 

 

No to mi jedna cwaniara powiedziała że jest w separacji, no to jak w separacji to umc umc umc, a później mi mówi że ona go nie kocha i nic formalnie jeszcze nie ma, no ja pdolę, uciekłem od razu. Najgorsze że takie same chcą bez gum itd, uważajcie i omijajcie szerokim łukiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, spacemarine napisał:

same chcą bez gum

Potem podaje piochę do wylizania mężowi. Stare jak świat poniżanie swojego męża. Chcą bez gumy, bo są tabletki, spirala itd. To jej ciało... ja tam nie wiem ale one tak mówią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że  jak ona chce zdradzić to zdradzi. Mozesz być chadem i zarabiać 20k na miesiąc. 
A ona może Cie zdradzić nawet z otyłym zakolakiem. 

Bo jest typ kobiet które zdradzają dla zdrady.  Nie kręci ich  to że ten drugi jest lepszy. Nie wyobrażają sobie też relacji z cuckoldem. Bo za przyzwoleniem to tak nie rajcuje. Co innego jak jest ryzyko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.