Skocz do zawartości

Żona przyznaje się do 50 kochanków [wideo].


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, mac napisał:

Niektóre na imprezach robią 3 gości jednej nocy i później się tym chwalą. Szczególnie popularne podobno w USA, ale nie dam sobie obciąć niczego. Mają na to jakąś nazwę, jakieś wyzwanie. Podmyje się i walczy dalej. Taka mama na pełen etat z rana przyjmie jednego, drugiego w porze obiadowej, a z trzecim wyjdzie na kolację i też coś porobi. Do zrobienia na luzie. Jak chcica wejdzie to wszystko możliwe i 50 będzie mało.

Smutne bardzo. I wez tu miej żonę 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo już zostało w tym temacie powiedziane, chyba nie mam się co produkować, podrzucę tylko jedną definicję słownikową:

 

"kurwa (język polski)

wymowa:(język polski)

IPA: [ˈkurva], AS: [kurva], ?/i

podział przy przenoszeniu wyrazu: kur•wa[1]

?/i ?/i

znaczenia:

rzeczownik, rodzaj żeński

 

(1.1) wulg. prostytutka[2]

(1.2) wulg. kobieta prowadząca rozwiązły tryb życia[3]

(1.3) wulg. pogard. do kobiety / o kobiecie[2]

(1.4) wulg. pogard. człowiek postępujący w sposób podły lub niemoralny, łajdak, nikczemnik, sprzedający się

wykrzyknik

 

(2.1) wulg. …powtarzany jako przekleństwo, w mowie potocznej często jako przerywnik w zdaniu[4]; zob. też kurwa w Wikipedii

partykuła wzmacniająca

 

(3.1) wulg. …występująca bezpośrednio po wyrazie, który mówca chce podkreślić (i tym samym swoje uniesienie, euforię lub rozgoryczenie)

odmiana:

(1.1-4) pokaż ▼ 

(2-3) nieodm.

przykłady:

(1.1) Co wieczór przy szosie stoją kurwy i czekają na jakiś zarobek.

(1.2) Ziemię pomierzył i głębokie morze, • Wie, jako wstają i zachodzą zorze, • Wiatrom rozumie, praktykuje komu — • A sam nie widzi, że ma kurwę w domu[5].

(1.3) Nie będziesz mi, kurwo, mówiła, co mam robić!

(1.4) Ty kurwo! Jeszcze mi wisisz dwa baniaki, coś przegrał w pokera.

(2.1) Zamkniesz się, kurwa, czy nie?!

(2.1) O kurwa, zajebali mi portfel!

(3.1) Czekaj, czy ja, kurwa, czegoś nie zapomniałem z domu?

kolokacje:

(1) kurwa jebana

(1.1-3) stara kurwa

(1.3) głupia kurwa

synonimy:

(1.1) wulg. kurwiszcze, kurwiszon, lachociąg, dziwka, wywłoka; eufem. kobieta lekkich obyczajów; przest. kurtyzana, ladacznica, nierządnica; neutr. prostytutka

(1.2) wulg. kurwiszcze, kurwiszon, dziwka, lafirynda, lampucera, latawica, ruchawica, wywłoka, zdzira; slang. lambadziara; przest. jawnogrzesznica, ladacznica, rozpustnica, wszetecznica

(1.3) wulg. lafirynda, lampucera, szmata, wywłoka, zdzira

(1.4) wulg. skurwiel, dupek, chuj

(2.1) wulg. w kurwę

antonimy:

(1.2) iron. dziewica orleańska"

 

Źródło:

https://pl.m.wiktionary.org/wiki/kurwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adann96 napisał:

czytałem o p0lkach walczących, które w wiadomym celu wyjeżdżały za granicę do klinik aborcyjnych, bo uważały, że zamordowanie własnych dzieci rękoma ginekologów będzie najlepszym prztyczkiem w nos dla PiSu i Przyłębskiej.

Błagam nie... To nie może być prawda.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mac napisał:

Żona to obcy człowiek, żadna rodzina. One to samo mówią o mężach i to znacznie, znacznie częściej. I mają rację.

 

Ja widziałem jak rodzeństwo wzajemnie się wyniszczało, więzy krwi i ch.j jak chodzi o kasę czy inne rzeczy to nie ma zmiłuj i nie ważne czy kobity czy faceci.

 

Ten kraj ma setki lat skumulowanych traum i to szambo się wylewa gdzie popadnie, nic z tego nie będzie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Chcni napisał:

To teraz walka na fame mma, jak ta z murzyńskiego pociągu.

W ogóle bym się nie zdziwił jakby tak było. 

Czy historia mnie dziwi? Nie, sam znam podobny przypadek. Chłop za granicą a baba kilku na raz w chaupie przyjmuje. 
Pani ma już pod 60 teraz więc ucichło, ale zabawa trwała od początku lat 90. Dzieci w pokoju obok nie były żadną przeszkodą ;) 

Chłop ma chyba na to wyjebane, kumple z roboty nieraz mu o tym mówili. „Czego oczy nie widzą…” po czym wraca do pracy. Także ciekawy przypadek rogacza.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze Panie z forum również fajnie udowodniły, że pod wpływem impulsu nie są w stanie nawet regulaminu forum przestrzegać, a co mówić o przysięgach. Jak swędzi to trzeba podrapać, co nie? Dowód na żywą mordę. Oh, ah, wyłamuję się z tego patriarchalnego schematu forumowego regulaminu, żeby dać wyraz mej najważniejszej we wszechświecie opinii, która stanie się początkiem wielkiego przewrotu światopoglądowego. Zabawne, jak to działa. Tak, tak przestrzegamy zasad, ale do pierwszego wyzwania, pierwszej granicy. Wtedy przepierdalamy się całymi siłami 😆

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bassfreak napisał:

Coś bym napisał ale wszystko zostało powiedziane plus film powyżej również to podsumowuje

 

Powiem to co reszta , bycie kurwą to jedno ale kto chciał ruchać to coś?🤣

 

Bez przesady-taka fatalna znowu nie jest-a nawet ma urok takiego MILFA/mamuśki/gospodyni domowej co na złą drogę z żądzy zeszła-to może być pociągajace dla niektórych że w przerwie od gotowania domownikom obiadu idzie zaspokajać kochanka. Cycek ma, jest za co złapać.

 

Poza tym robiła trochę za pogotwie seksualne i pewnie na dużo pozwalała, plus cała ekscytująca otoczka-ruchanie się na zewnątrz w aucie, możliwość że ktoś podgląda albo przyłapie.  Szybki numerek i bajo.

 

 

Ta kobieta to niezła aktorka, najlepsze jak co jakiś czas podgląda na reakacje męża na jej  aktorskie spazmy.   Co bardziej zabawowe studentki mają podobne przebiegi jak ta mamuśka.

 

Od jakiegoś czasu kobiecy płacz w takich i podobnych sytuacjach mnie śmieszy.

 

 

Edytowane przez Tamerlan
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pokazałem oscarową (malinową?) rolę swojej Kochanej Małżonce.

 

Wraz z rozwijającą się akcją widziałem niedowierzanie w jej mowie ciała, a kiedy przeczytała komentarze pod filmem wprost pogardę i niewiarę w ludzkość (a może chodziło jej tylko o kobiety?)

 

Czy to oznacza, że trafiłem na Himalajkę?

 

A może, jej też należy się Oscar? Pomóżcie.

Edytowane przez Vlad_Lokietnichuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bulletproof napisał:

opanowany skurwiel

Myślę, że odkrył to dawno, zbierał dowody a to tylko wisienka na torcie. Pokerowe zagranie, nerwy ze stali. 

„skąd ten siniak” - coby nie mówiła, że przemocowiec, zwracanie się per „kochanie”. Redpill mocno studiowany. 
 

10 minut temu, Vlad_Lokietnichuk napisał:

Czy to oznacza, że trafiłem na Himalajkę?

 

A może, jej też należy się Oscar? Pomóżcie.

Reakcja mogła być prawdziwa. Problem jest taki, że niejeden dałby sobie rękę uciąć. Najlepiej znasz ją Ty :) Więc nie będę oceniał :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Jak takie flepiary mają 50 kochanków gdzie tą liczbę trzeba jeszcze przemnożyć przez 3 to ile bolców musiała mieć w sobie normiczka czy kobieta z ekstraklasy🤔

 

Druga sprawa kto to ruchał przecież to bazyl🤦‍♂️

 

Przecież widzicie co się dzieje, jak wygląda rynek, np. na portalach/ Nawet typiara 60 lat może mieć przystojnych gości bez problemu. Mnie to nie dziwi w ogóle. Dziwię się, że Was to ciągle dziwi.

 

No fajna dziewczyna, lubi ten sport. Tylko rodziny faktycznie szkoda.

Edytowane przez Anonim84
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.